Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε σχεση με την γερμανικη ποια θεωρεις καλυτερη;

 

επειδή την έχω εγκαταστήσει από τότε που την έβγαλαν, δεν έχω δοκιμάσει τις γερμανικές.

Δεν έχω εντοπίσει προβλήματα στην λειτουργία που κάνω εγώ του τηλεφώνου. Εκτός από το γνωστό 15% της μπαταρίας, αλλά που γράφουν στο νέο changelog ότι έχει διορθωθεί και πιθανόν μια μικρή δυσλειτουργία στο NFC. Κατά τα άλλα σε καθημερινή χρήση δεν έχω εντοπίσει άλλα σφάλματα. Το καλοκαίρι χρησιμοποίησα αρκετά και την κάμερα έστω και με τα 5ΜΡ αλλά επίσης γράφουν πως το διόρθωσαν και αυτό. Προβλήματα σήματος ήχου κλπ δεν είχα εντοπίσει επίσης.

Σημειώνω πως προστέθηκε "κουμπάκι" να κλείνουν όλες οι εφαρμογές της μνήμης και όχι μία-μία.

Δεν βαριέμαι να ξαναγράψω πως το τηλέφωνό μας είναι ένα smartphone και όχι ένα powerbank! Οπότε κάθε βράδυ το φορτίζω όπως φορτίζω και το σώμα μου με τον ύπνο ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα κινεζικό κινητό αλλά οι Γερμανοί και οι Ισπανοί δεν προλαβαίνουν να μας δίνουν καινούργια πράγματα και λύσεις...
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα κινεζικό κινητό αλλά οι Γερμανοί και οι Ισπανοί δεν προλαβαίνουν να μας δίνουν καινούργια πράγματα και λύσεις...
σωστα τα λες...... αλλα εγω σκεφτομαι να το δωσω λογω οπως βλεπω απο λολιποπ η jiayu μας εχει γραμμενους δεν μπορουν να βγαλουν μια ρομ να δουλευει σωστα και ειναι μια εταιρια χρονια στο κουρμπετι.....ενω οι αλλοι μπορουν ....και σκεφτομαι να παρω το asus zenfone 2 αν και 4πυρινο γ....... και δερνει....παει σφαιρα καλυτερα απο το δικο μας..που ειναι 8πυρινο βαραει στο antutu για πλακα 51,000 με τις μαμα ρομς και μεγαλη υποστηριξη σε customs οποτε μπορει λογικα να πιασει και παραπανω απο 51,000 και εχει βγει και cyanogen που λενε οτι παει μπαλα....ενω εμας με το ζορι 45,000 με την μαμα ρομ και προβληματικες..μονο σε κιτκατ παει καλα και οχι σε ολες........ οσο για customs ελαχιστοτατες.....για cyanogen ξεχαστε το.... Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

σωστα τα λες...... αλλα εγω σκεφτομαι να το δωσω λογω οπως βλεπω απο λολιποπ η jiayu μας εχει γραμμενους δεν μπορουν να βγαλουν μια ρομ να δουλευει σωστα και ειναι μια εταιρια χρονια στο κουρμπετι.....ενω οι αλλοι μπορουν ....και σκεφτομαι να παρω το asus zenfone 2 αν και 4πυρινο γ....... και δερνει....παει σφαιρα καλυτερα απο το δικο μας..που ειναι 8πυρινο βαραει στο antutu για πλακα 51,000 με τις μαμα ρομς και μεγαλη υποστηριξη σε customs οποτε μπορει λογικα να πιασει και παραπανω απο 51,000 και εχει βγει και cyanogen που λενε οτι παει μπαλα....ενω εμας με το ζορι 45,000 με την μαμα ρομ και προβληματικες..μονο σε κιτκατ παει καλα και οχι σε ολες........ οσο για customs ελαχιστοτατες.....για cyanogen ξεχαστε το....

 

Η Jiayu δεν μας εχει γραμμενους, απλα αναβαθμιζεται σε νεο κτιριο, με νεο αφεντικο, νεα μηχανηματα... και γενικα ειναι στην μετακομηση

Εχει προσωπικο ασφαλειας για τα "μερεμετια" αλλα τα υπολοιπα, απο καιρο

Link to comment
Share on other sites

σωστα τα λες...... αλλα εγω σκεφτομαι να το δωσω λογω οπως βλεπω απο λολιποπ η jiayu μας εχει γραμμενους δεν μπορουν να βγαλουν μια ρομ να δουλευει σωστα και ειναι μια εταιρια χρονια στο κουρμπετι.....ενω οι αλλοι μπορουν ....και σκεφτομαι να παρω το asus zenfone 2 αν και 4πυρινο γ....... και δερνει....παει σφαιρα καλυτερα απο το δικο μας..που ειναι 8πυρινο βαραει στο antutu για πλακα 51,000 με τις μαμα ρομς και μεγαλη υποστηριξη σε customs οποτε μπορει λογικα να πιασει και παραπανω απο 51,000 και εχει βγει και cyanogen που λενε οτι παει μπαλα....ενω εμας με το ζορι 45,000 με την μαμα ρομ και προβληματικες..μονο σε κιτκατ παει καλα και οχι σε ολες........ οσο για customs ελαχιστοτατες.....για cyanogen ξεχαστε το....

 

To Jiayu s3 ειναι απαιχτο για τα χρηματα του, ωραιο design, καλη οθονη, καλη καμερα, καλη μπαταρια και πολλες καστομ ρομ στο διαδικτυο.

Η μαμα εταιρεια καθε τοσο περνα αναβαθμισεις, προσφατα συνεργαστηκε και με ομαδα ντιβελοπερ.

Η Γερμανικη μπετα 5 που δοκιμασα δεν ειχε κανενα απολυτως θεμα, εξαιρετικη.

Το ιδιο ακουω και για αλλες οπως επισης και αν το αφηνα μαμα.

 

Αν υπαρχουν καλυτερα; Σαφως, σημερα εφτασε στα χερια μου ενα LeTV X600

Απιστευτο εργαλειο.

 

Οσο για το Asus Zenfone, δυνατο μπορει να ειναι αλλα μιλαμε για ΤΡΕΛΟ ΤΟΥΒΛΟ/Παντοφλα.

152.5 x 77.2 x 10.9 και μολις 3000mah battery.

Design αλλης εποχης.

 

 

 

Να επιβεβαιωσω και εγω για τη μπετα5 τη Γερμανικη, πολυ ευκολη εγκατασταση, παιζει απροβληματιστα.

Θα τη δουλεψω λιγο καιρο παραπανω και θα γραψω.

Οποιος εχει δοκιμασει και την εξτριμ και το Γερμανο, θα μπορουσε να κανει μια συγκριση..

Link to comment
Share on other sites

To Jiayu s3 ειναι απαιχτο για τα χρηματα του, ωραιο design, καλη οθονη, καλη καμερα, καλη μπαταρια και πολλες καστομ ρομ στο διαδικτυο.

Η μαμα εταιρεια καθε τοσο περνα αναβαθμισεις, προσφατα συνεργαστηκε και με ομαδα ντιβελοπερ.

Η Γερμανικη μπετα 5 που δοκιμασα δεν ειχε κανενα απολυτως θεμα, εξαιρετικη.

Το ιδιο ακουω και για αλλες οπως επισης και αν το αφηνα μαμα.

 

Αν υπαρχουν καλυτερα; Σαφως, σημερα εφτασε στα χερια μου ενα LeTV X600

Απιστευτο εργαλειο.

 

Οσο για το Asus Zenfone, δυνατο μπορει να ειναι αλλα μιλαμε για ΤΡΕΛΟ ΤΟΥΒΛΟ/Παντοφλα.

152.5 x 77.2 x 10.9 και μολις 3000mah battery.

Design αλλης εποχης.

 

 

 

Να επιβεβαιωσω και εγω για τη μπετα5 τη Γερμανικη, πολυ ευκολη εγκατασταση, παιζει απροβληματιστα.

Θα τη δουλεψω λιγο καιρο παραπανω και θα γραψω.

Οποιος εχει δοκιμασει και την εξτριμ και το Γερμανο, θα μπορουσε να κανει μια συγκριση..

αμα την δουλεψεις δες και την μπαταρια που μολις φτασει 15 τοις εκατο σβηνει το τηλ...και για να ξαναφορτισει πρεπει να κανεις προσευχη και το λενε ολοι αυτο το προβλημα....για αυτο και εγω δεν την εχω περασει την γερμανικη παρολλο που εφτασε σε beta 8.οσο για το letv x600 η x800 πραγματικα ειναι απαιχτα αλλα δεν παιρνουν καρτα μνημης που προσωπικα για μενα το θελω πολυ.. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την 5,6,8..

Το μονο αρνητικο στην 6-8 ειναι οτι δεν μπορεσα να ρυθμισω τον ηχο κλησης, ισως επειδη δεν εχω ΣΙΜ μεσα.

Κατα τα αλλα δεν ειδα κανενα ελλατωμα, και αυτο με την μπαταρια, επεσε στο 11% και δεν ειδα αποτομη αλλαγη.,

Το Letv αν ειχε καρτα μνημης θα το επερνα χτες!

Link to comment
Share on other sites

σωστα τα λες...... αλλα εγω σκεφτομαι να το δωσω λογω οπως βλεπω απο λολιποπ η jiayu μας εχει γραμμενους δεν μπορουν να βγαλουν μια ρομ να δουλευει σωστα και ειναι μια εταιρια χρονια στο κουρμπετι.....ενω οι αλλοι μπορουν ....και σκεφτομαι να παρω το asus zenfone 2 αν και 4πυρινο γ....... και δερνει....παει σφαιρα καλυτερα απο το δικο μας..που ειναι 8πυρινο βαραει στο antutu για πλακα 51,000 με τις μαμα ρομς και μεγαλη υποστηριξη σε customs οποτε μπορει λογικα να πιασει και παραπανω απο 51,000 και εχει βγει και cyanogen που λενε οτι παει μπαλα....ενω εμας με το ζορι 45,000 με την μαμα ρομ και προβληματικες..μονο σε κιτκατ παει καλα και οχι σε ολες........ οσο για customs ελαχιστοτατες.....για cyanogen ξεχαστε το....

 

marketing για την Asus είναι αυτή η δήλωση;

Έχω ξαναπεί ότι αυτά τα περί Antutu και "εχει προβλήματα" κλπ... είναι αερολογίες και δεν ταιριάζουν σε ένα τόσο καλό νήμα όσο το δικό μας. Έρχονται "καινούρια" άτομα και διαβάζουν μία αόριστη δήλωση λες και οι ήδη κάτοχοι είμαστε μακάκες... Θα ήθελα πολύ να μάθω τί θα τα κάνεις τα 51000 ρούβλια στο Antutu αντί τα 42000 αλλά και σε ποιά συγκεκριμένα προβλήματα αναφέρεσαι; εγώ που έχω Lollipop εδώ και 1 μήνα , το κινητό έχει πάει τουλάχιστον 10 βήματα μπροστά και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Δηλαδή αν έχει 1000 custom roms μία συσκευή είναι "χρυσός" ; ή μήπως αν δεν έχει είναι αρκετά "σταθερή" και δεν έχει περιθώρια "πειράγματος"/βελτίωσης;

Τώρα αν η Cyanmodgen μετά και τις διάφορες συνεργασίες τους δεν έχουν όρεξη να ασχοληθούν με την JiaYu, δεν πειράζει υπάρχουν και άλλοι προγραμματιστές που έχουν κέφι και μεράκι να βοηθήσουν την ανάπτυξη της συσκευής μας.

:cool::cool::cool::cool:

Προσωπικά πιστεύω η συσκευή ήρθε για να μείνει και πολλές προσπαθούν να της μοιάσουν ακόμα και σήμερα μετά από τόσο καιρό κυκλοφορίας.

Link to comment
Share on other sites

marketing για την Asus είναι αυτή η δήλωση;

Έχω ξαναπεί ότι αυτά τα περί Antutu και "εχει προβλήματα" κλπ... είναι αερολογίες και δεν ταιριάζουν σε ένα τόσο καλό νήμα όσο το δικό μας. Έρχονται "καινούρια" άτομα και διαβάζουν μία αόριστη δήλωση λες και οι ήδη κάτοχοι είμαστε μακάκες... Θα ήθελα πολύ να μάθω τί θα τα κάνεις τα 51000 ρούβλια στο Antutu αντί τα 42000 αλλά και σε ποιά συγκεκριμένα προβλήματα αναφέρεσαι; εγώ που έχω Lollipop εδώ και 1 μήνα , το κινητό έχει πάει τουλάχιστον 10 βήματα μπροστά και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Δηλαδή αν έχει 1000 custom roms μία συσκευή είναι "χρυσός" ; ή μήπως αν δεν έχει είναι αρκετά "σταθερή" και δεν έχει περιθώρια "πειράγματος"/βελτίωσης;

Τώρα αν η Cyanmodgen μετά και τις διάφορες συνεργασίες τους δεν έχουν όρεξη να ασχοληθούν με την JiaYu, δεν πειράζει υπάρχουν και άλλοι προγραμματιστές που έχουν κέφι και μεράκι να βοηθήσουν την ανάπτυξη της συσκευής μας.

:cool::cool::cool::cool:

Προσωπικά πιστεύω η συσκευή ήρθε για να μείνει και πολλές προσπαθούν να της μοιάσουν ακόμα και σήμερα μετά από τόσο καιρό κυκλοφορίας.

gorilaz δεν ειμαι καινουργιος στο φορουμ γενικα ειμαι απο το 2003 στο myphone....το τηλ...το εχω και εγω απλα επισημανα καποια πραγματακια στο νημα..προσωπικα εμενα με ενδιαφερει το antutu...εσυ που εχεις την 5,1 επανω τι σου βγαζει στο antutu?? Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

gorilaz δεν ειμαι καινουργιος στο φορουμ γενικα ειμαι απο το 2003 στο myphone....το τηλ...το εχω και εγω απλα επισημανα καποια πραγματακια στο νημα..προσωπικα εμενα με ενδιαφερει το antutu...εσυ που εχεις την 5,1 επανω τι σου βγαζει στο antutu??

 

το Antutu είναι ένας αριθμός που ίσως να συμπεριλάβω στην απόφασή μου να αγοράσω ένα κινητό, δεν έιναι η βίβλος μου. Ξεκινώντας από την οπτική εμφάνιση, θα κοιτάξω τα τεχνικά χαρακτηριστικά και το αν θα μου προσφέρει βάσει των αναγκών μου κάτι παραπάνω από την ήδη υπάρχουσα συσκευή μου. Το Antutu, μία φορά το εγκατέστησα και δεν το ξαναχρησιμοποίησα. Με φορτισμένη μπαταρία το πρώι , θα προσπαθήσω να το θυμηθώ και να σου πω. Αλλά μην ξεχνάμε και για κάτι καταγγελίες για πειραγμένα σκορ στο Antutu καθώς επίσης, πως το κινητό είναι στις μέρες μας ένα εργαλείο και ο καθένας έχει διάφορες ανάγκες αλλά και απαιτήσεις από αυτό. Η αλήθεια είναι πως μπορώ να συγκρίνω την συζήτηση του Antutu σαν τη συζήτηση για το SAR.

 

υ/γ: με σχεδον 70% μπαταρία το αποτέλεσμα είναι 44652.

Link to comment
Share on other sites

με την Γερμανική Β5 από την Κυριακή... όλα δουλεύουν ρολόι εκτός από 1 μικρό θέμα που δεν μπορώ να αλλά τη home screen page και να βγάλω την search engine από την κεντρική οθόνη

..[ATTACH]64171[/ATTACH]

Edited by trelaunder
Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει την 5.1 official http://www.needrom.com/download/17-09-android-5-1-for-the-jiayu-s3/comment-page-9/#comments

σε δύο s3. και στα δύο μερικές φορες τρεμοπάιζει η φωτεινότητα της οθόνης πριν μπει σε

κατάσταση αδράνειας.Το κάνει σε αλλον αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω με την τελευταία ρομ μαμά λολιποπ είναι μια χαρά, όχι και πριν δεν ήταν. Το κινητό τα σπάει έχω δει στην κατηγορία του κάτι κινητά τηλέφωνα που δεν θέλω να τα χαρακτηρισω ακόμα και γνωστές μάρκες. Που το Jiayu S3 advanced τα πατάει για πλάκα.

Η κάμερα διόρθωσηκε σε μεγάλο βαθμό. Και γενικά κανένα σοβαρό πρόβλημα. Παντός από τότε που το πηρα και gps το έχω λιώσει, πότε δεν παραπονεθηκαν ότι δεν με ακούνε καλά, και όλα αυτά που ακούγονται, λίγο ο ήχος ποιο δυνατός να ήταν στο ηχείο, καλά θα ήταν, αλλά το τακτοποίησα και αυτό. Δεν έχει κολλήσει πουθενά μα πουθενά. Ακόμα και zopo zp998 που είχα και τώρα το έχει η γυναίκα μου, ουδέν πρόβλημα. Ευχαριστημένος. Κινεζια και πάλι Κινεζια.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο μου παράπονο είναι το θέμα με τη μπαταρία στη ROM Jiayu.de. Όχι όλες, αλλα τις περισσότερες φορές στη beta8 και στις προηγούμενες εκδόσεις η μπαταρία από 15% πάει στο 0% σε 2 λεπτά και όταν το φορτίσεις πάλι ανοιχτό το τηλέφωνο από το 80% στο 100% έχει φορτίσει σε 3 λεπτά. Όπως μπορείτε να δείτε στις φωτό παρακάτω. Αν διορθωθεί αυτό τότε η ROM θα είναι σχεδόν τέλεια! [ATTACH]64173[/ATTACH][ATTACH]64174[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει την 5.1 official http://www.needrom.com/download/17-09-android-5-1-for-the-jiayu-s3/comment-page-9/#comments

σε δύο s3. και στα δύο μερικές φορες τρεμοπάιζει η φωτεινότητα της οθόνης πριν μπει σε

κατάσταση αδράνειας.Το κάνει σε αλλον αυτο?

Και σε μένα το κάνει, περιμένω την σταθερή τη Γερμανική ρομ να αλλαξω ,αν αργήσει θα βαλω την extreme

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το κάνει, περιμένω την σταθερή τη Γερμανική ρομ να αλλαξω ,αν αργήσει θα βαλω την extreme
επειδη και εγω το ιδιο θεμα ειχα με τις γερμανικες ειχα θα περασω την xtreme να δω το θεμα τις οθονης αν υπαρχει η οχι. και ενημερωνω σε λιγο,,λοιπον η οθονη δεν τρεμοπαιζει οπως στις γερμανικες....κανετε firmware upgrade και αμα ανοιξει το κινητο το κλεινετε και του κανετε download mode και την ξαναπερνατε παλι τουλαχιστον εγω το εκανα ετσι για να φυγουν σκουπιδια για αυτο το εκανα και download μετα....την πρωτη φορα αργει να ανοιξει λιγο με firmware update ενω μετα με download mode ανοιγει πιο γρηγορα........στο antutu σκορ 44754 με 69 τοις εκατο μπαταρια στα 64bit δοκιμη,,,,,,στα 32 bit 41419 σκορ.....κανονικα πρεπει να ειναι full φορτισμενο το κινητο για να δειξει σωστο αποτελεσμα. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν με την xtreme δουλευει το bluetooth ακουστικο ?

Ακομα η novago και ο otetv θα χρειαστουν ανανεωση συσκευης αν περασω τη rom με flash tools ?

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω το ιδιο θεμα ειχα με τις γερμανικες ειχα θα περασω την xtreme να δω το θεμα τις οθονης αν υπαρχει η οχι. και ενημερωνω σε λιγο,,λοιπον η οθονη δεν τρεμοπαιζει οπως στις γερμανικες....κανετε firmware upgrade και αμα ανοιξει το κινητο το κλεινετε και του κανετε download mode και την ξαναπερνατε παλι τουλαχιστον εγω το εκανα ετσι για να φυγουν σκουπιδια για αυτο το εκανα και download μετα....την πρωτη φορα αργει να ανοιξει λιγο με firmware update ενω μετα με download mode ανοιγει πιο γρηγορα........στο antutu σκορ 44754 με 69 τοις εκατο μπαταρια στα 64bit δοκιμη,,,,,,στα 32 bit 41419 σκορ.....κανονικα πρεπει να ειναι full φορτισμενο το κινητο για να δειξει σωστο αποτελεσμα.

 

Κοντά στα 46 Βγάζει 45800,45900

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει την 5.1 official http://www.needrom.com/download/17-09-android-5-1-for-the-jiayu-s3/comment-page-9/#comments

σε δύο s3. και στα δύο μερικές φορες τρεμοπάιζει η φωτεινότητα της οθόνης πριν μπει σε

κατάσταση αδράνειας.Το κάνει σε αλλον αυτο?

 

αυτο μου το κάνει κι εμενα.....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με την xtreme ρομ βγαζει 47112 πληρως φορτισμενο το τηλ.....αυτο που με ανησυχει ομως ειναι οτι δεν φορτιζει αμεσως και οτι πρεπει να μπαινοβγαλεις τον φορτιστη για να παρει μπρος το ιδιο θεμα ειχαν και οι γερμανικες ρομ,,,,και σιγουρα δεν ειναι θεμα της συσκευης μου γιατι με την κιτκατ δεν ειχα κανενα προβλημα...να καταλαβεται οτι αναγκαστικα να το κλεισω για να παρει μπρος να φορτισει και μαλιστα ειχα ποσοστο μπαταριας 68 τοις εκατο και το εβαλα,,,,ειδομεν..
Link to comment
Share on other sites

Ακομα η novago και ο otetv θα χρειαστουν ανανεωση συσκευης αν περασω τη rom με flash tools ?

 

Σου παίζει κανονικά το Novago; Με ποιον τρόπο; Σε ποια ROM;

 

Πάντως εφόσον δουλεύουν με την παλιά ROM, αν κάνεις αναβάθμιση με Flash tools, τότε ναι, θα χρειαστείς ανανέωση συσκευής...

Edited by Acepower
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η extreme v1.2

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που η TF έγινε επίσημος partner / ROM developer της Jiayu, θα συνεχίσουν άραγε να εξελίσσουν ανεξάρτητα την Extreme...;

 

Ίσως μέχρι να βγει μία official jiayu -από τους ίδιους, πλέον- που θα θεωρούν ότι καλύπτει έτσι και τα... κενά που (τουλάχιστον θεωρούσαν ότι) άφηναν οι official, και επιχειρούσε να καλύψει η extreme...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την xtreme πολυ καλη ρομ δεν χρειαστηκε να ξαναδηλωσω συσκευες για nova go & otetv αν και εκανα format+upgrade μεσω flash tools , τα εκανα μετα restore με titanium .

Ενα προβλημα που ειχα με το βιντεο ,οταν τραβαω ακουγεται ενας ηχος ενοχλητικος, σαν να φυσαει αερας παντα , με οτι προγραμμα και να δοκιμασα , και στην προηγουμενη ρομ και τωρα , και αρχισα να σκεφτομαι μηπως εχει προβλημα το μικροφωνο μου ή το κανει και σε σας ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...