Jump to content

Ulefone Be X


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προορίζω για κοπέλα την αγορά της συγκεκριμένης συσκευής. 3-4 ερωτήσεις προς τους κατόχους και μία γενική :

1) οι 2 κάμερες είναι ανεκτές; εννοώ, οι φωτογραφίες που βγάζουν εμφανίζουν πιξέλιασμα αν τις δει κάποιος σε υπολογιστή και όχι μέσω της οθόνης του κινητού;

2) τελικά πόσα σημεία αφής έχει η οθόνη; 2; 4; 5; 10; επειδή θα γράφει πολύ κείμενο, προτιμώ να έχει ακρίβεια στο πληκτρολόγιο.

3) αν και είναι λίγες οι μέρες που τα έχετε παραλάβει μέχρι στιγμής, η συνεργασία 8core - 1900mAh μπαταρία έχει καλά αποτελέσματα;

4) Τέλος, φθηνό και αξιόπιστο μαγαζί; υπάρχει προσφορά ή κάποιο κουπόνι αυτές τις μέρες σε ισχύ;

 

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 751
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει το thl 4000, που οπως βλεπω βρηκε ανταγωνιστη. Μακαρι! Ο ανταγωνισμος ποτε δεν εβλαψε, ειδικα τους υποψηφιους αγοραστες.

 

δεν νομιζω πως βρηκε ανταγωνιστη γιατι το thl 4000 ειναι τετραπυρινο ενω το be x οχταπυρινο..επισης στις διαστασεις το be x ειναι πιο συμαζεμενο και στην fix τιμη το thl ειναι 10$ ακριβοτερο..μονο στην μπαταρια το thl ειναι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω πως βρηκε ανταγωνιστη γιατι το thl 4000 ειναι τετραπυρινο ενω το be x οχταπυρινο..επισης στις διαστασεις το be x ειναι πιο συμαζεμενο και στην fix τιμη το thl ειναι 10$ ακριβοτερο..μονο στην μπαταρια το thl ειναι καλυτερο

 

Σε τιμές είναι περίπου οι ίδιες. Επειδή τα έχω και τα 2 να πω ότι:

το BE X είναι πολύ πιο μαζεμένο και ελαφρύ. Είναι πιο elegant.

Δεν το έχω δουλέψει για να πω πόσο αντέχει η μπαταρία, το THL πάντως έχει μπαταρία τέρας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί κάποιος να ζυγίσει την μπαταρία σε ηλεκτρονική ζυγαριά;

 

34γραμμάρια

Link to comment
Share on other sites

προορίζω για κοπέλα την αγορά της συγκεκριμένης συσκευής. 3-4 ερωτήσεις προς τους κατόχους και μία γενική :

1) οι 2 κάμερες είναι ανεκτές; εννοώ, οι φωτογραφίες που βγάζουν εμφανίζουν πιξέλιασμα αν τις δει κάποιος σε υπολογιστή και όχι μέσω της οθόνης του κινητού;

2) τελικά πόσα σημεία αφής έχει η οθόνη; 2; 4; 5; 10; επειδή θα γράφει πολύ κείμενο, προτιμώ να έχει ακρίβεια στο πληκτρολόγιο.

3) αν και είναι λίγες οι μέρες που τα έχετε παραλάβει μέχρι στιγμής, η συνεργασία 8core - 1900mAh μπαταρία έχει καλά αποτελέσματα;

4) Τέλος, φθηνό και αξιόπιστο μαγαζί; υπάρχει προσφορά ή κάποιο κουπόνι αυτές τις μέρες σε ισχύ;

 

ευχαριστώ.

 

1. Εχω ανεβασει φωτογραφιες στο νημα στην αναλυση που βγαινουν. Κατεβασε τες και δεστες.

2. 5 σημειων

3. Ναι ειναι επαρκης η μπαταρια και νομιζω νορμαλ χρηση περιπου 2 μερες.

4. Οσα υποστηριζουν paypal πληρωμη αξιοπιστα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παιζει ακομα κανενα κουπονακι να το παρω κοντα στα 64-68 ευρω?

Δεν ξέρω αν ισχυει ακόμα αλλά δοκιμασε!

http://www.everbuying.net/product784317.html#buytogether

με κουπόνι 2015CSF -12% βγαίνει 69€,

επιπλέον -2% απο το mobile site.

69,27 € τελική τιμή μου βγηκε εμένα με την μετατροπή να γίνεται από την τράπεζα, και βγαλμενο το insurance(η όπως λέγεται τεσπαντων)που βάζουν οι κινέζοι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα και με τόσα που διάβασα έκανα χτες παραγγελία απο Gearbest σε τιμή 74,66€.

Εξαιρετικό vfm κινητό απο αυτά που γράφετε, και σίγουρα η τέλεια επιλογή για δωράκι.

Εν αναμονή λοιπόν! :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχυει ακόμα αλλά δοκιμασε! http://www.everbuying.net/product784317.html#buytogether με κουπόνι 2015CSF -12% βγαίνει 69€, επιπλέον -2% απο το mobile site. 69,27 € τελική τιμή μου βγηκε εμένα με την μετατροπή να γίνεται από την τράπεζα, και βγαλμενο το insurance (η όπως λέγεται τεσπαντων)που βάζουν οι κινέζοι!

 

Δεν άντεξα και με τόσα που διάβασα έκανα χτες παραγγελία απο Gearbest σε τιμή 74,66€................. :D

Πως και δεν επελεξες το παραπανω site, που βγαινει 69€ ?

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

το κινητο θα κανει θραυση γιατι ο συνδιασμος τοσο μικρου μεγεθους με τοσο δυνατα χαρακτηριστικα δεν υπαρχει στην αγορα

+ οτι η ulefone ως τωρα με τα be one και be pro εδωσε πολυ καλα δειγματα

κι ενα ελληνικο video review του ulefone be x:

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετά απο κάποιες μέρες χρήσης ττης συσκευης και επειδη προκειται να το δωσω σε συγγενικο ατομο που του αρεσε

εχουμε και λέμε:

 

 

  • Καλη ποιοτητα κατασκευης, συμμαζεμενο και κομψο αμα κυκλοφορήσει καμια θηκη σιλικονης ψιλή θα είναι πολύ καλο.
    Ερχεται απο το εργοστασιο με μια ζελατινα φορεμενη και αλλη μια στη συσκευασια.
    Το πισω μερος που ειναι σαν σαγρε τετραγωνακια προσφερει καλο πιασιμο και ωραια αισθηση στο χερι.
    Τα 3 κουμπια (on/off και volume up/down) παροτι "παιζουν" ελαχιστα δεν ενοχλει και η πιεση τους ειναι ικανοποιητική καταλαβαινεις δηλαδη ποτε πατιουνται και δεν υπαρχει περιπτωση να πατηθουν απο μονα τους.
  • Η οθόνη είναι πάρα πολυ καλή διχως bleed και στη μεγιστη φωτεινοτητα φαινεται ακομα και με κοντρα ήλιο και multitouch 5 σημείων.
  • Απο μεριας συνδεσιμοτητας η συσκευη ειναι καλή, σημα τηλεφωνιας πιανει πολυ καλο και bluetooth το ιδιο.
    Το Wifi παροτι ειναι δυνατο και πιανει αριστα ωστόσο σε εμενα που εχω hidden ssid σε non overlapping channels μου φαινεται οτι αργει να συνδεθει. Μαλλον ειναι θεμα software καθως μονο μια φορά επρεπε να κλεισω και να ανοιξω το wifi για να μπει στο τοπικο αποθηκευμενο δικτυο κι αλλη μια να κανω ολικη επανεκκινηση τη συσκευη για να συνδεθει.
    To gps του βρισκει δορυφορους άμεσα και σε μια διαδρομη 30 λεπτων εντος της αττικης με here maps είχε υψηλη ακριβεια.
    Μονο με το google maps δεν μπορουσε να μου βρει στιγμα σε offline mode.:(
  • Η οπισθια καμερά του παρά τους ισχυρισμους της κατασκευαστριας εταιριας o σενσορας ειναι το μοντελο S5K4E1GA κατασκευης Samsung και τα specs ειναι τα εξης: Resolution 2608x1960 (5Mp)
    Pixel Size(um) 1.40
    Pixel Type FSI
    Optical Format(inch) 1/4
    Frame Rate(fps) 15
    ειναι ο ιδιος σενσορας που φοράει το galaxy nexus και το huawei u8800 με f2.8
    Η εμπροσθια καμερα είναι η GalaxyCore GC2235
    Οπως ξαναέγραψα για καμια φωτο να ανεβασετε σε fb κλπ καλη ειναι αλλα όχι για κατι παραπάνω.
    Ενα θετικό της οπισθιας καμερας είναι οτι ειναι γρήγορη δηλαδη απο τη στιγμή που θα πατησετε να τραβηξει τη φωτο τραβαει αμεσως
    κατι που μου εκανε εντυπωση ενω η εμπρόσθια εχει καλη ποιοτητα για βιντεοκλησεις.
  • Η εκδοση του android που φοράει ειναι η 4.4.2 και προσωπικά δεν νομιζω οτι θα αναβαθμιστει ποτέ σε lollipop δεδομενου οτι ειναι το entry level της ulefone απο τη σειρά Be.
    Ωστόσο δεν ενοχλεί καθόλου το παραπάνω καθως δεν περιεχει ΚΑΜΙΑ κινεζικη εφαρμογή και λειτουργει άψογα.
    Bug σιγουρα εχει, κανενα χτυπητό ομως σε σημειο που να μην το θυμαμαι τωρα που γραφω αυτο το μηνυμα.
    2-3 φορες μονο κατα την εκκινηση του τηλεφωνου μου κρασαρε ο launcher και επανηλθε αυτόματα.
  • Να πουμε οτι η συσκευη δεν κολλάει πουθενα καθως και οτι μετα απο μιση ωρα παιχνιδιου crs racing 3 ουτε καν ζεσταθηκε/επαννεκκινησε ακομα και με την επιλογη για μειωμενη λειτουργια συχνοτητας επεξεργαστη απενεργοποιημενη.
    Ζεσταινεται στο σημειο οπως κοιταμε την πισω μερια κάτω αριστερα απο την καμερα αλλα πολυ λιγο.
  • Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν φωτιζονται τα capacitive πληκτρα κάτω απο την οθονη οποτε σε σκοταδι δεν φαινεται τιποτα
    ενω την ημερα λογω του κοκκινου χρωματος τους φαινονται καλά (μου φαινεται σαν να αντανακλουν το φως που τα χτυπαει)
     

 

α και κατι ακομα φαινεται οτι 3g υποστηριζουν και οι δυο θεσεις καρτων sim απλα οχι ταυτοχρονα.

Edited by prodromosfan
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετά απο κάποιες μέρες χρήσης της συσκευης και επειδη προκειται να το δωσω σε συγγενικο ατομο που του αρεσε, εχουμε και λέμε:........................

Σ' ευχαριστουμε πολυ φιλε :)

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετά απο κάποιες μέρες χρήσης ττης συσκευης και επειδη προκειται να το δωσω σε συγγενικο ατομο που του αρεσε

εχουμε και λέμε:

 

Εξαιρετική παρουσίαση. Σε ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετά απο κάποιες μέρες χρήσης ττης συσκευης και επειδη προκειται να το δωσω σε συγγενικο ατομο που του αρεσε

εχουμε και λέμε:

 

 

  • Καλη ποιοτητα κατασκευης, συμμαζεμενο και κομψο αμα κυκλοφορήσει καμια θηκη σιλικονης ψιλή θα είναι πολύ καλο.
    Ερχεται απο το εργοστασιο με μια ζελατινα φορεμενη και αλλη μια στη συσκευασια.
    Το πισω μερος που ειναι σαν σαγρε τετραγωνακια προσφερει καλο πιασιμο και ωραια αισθηση στο χερι.
    Τα 3 κουμπια (on/off και volume up/down) παροτι "παιζουν" ελαχιστα δεν ενοχλει και η πιεση τους ειναι ικανοποιητική καταλαβαινεις δηλαδη ποτε πατιουνται και δεν υπαρχει περιπτωση να πατηθουν απο μονα τους.
  • Η οθόνη είναι πάρα πολυ καλή διχως bleed και στη μεγιστη φωτεινοτητα φαινεται ακομα και με κοντρα ήλιο και multitouch 5 σημείων.
  • Απο μεριας συνδεσιμοτητας η συσκευη ειναι καλή, σημα τηλεφωνιας πιανει πολυ καλο και bluetooth το ιδιο.
    Το Wifi παροτι ειναι δυνατο και πιανει αριστα ωστόσο σε εμενα που εχω hidden ssid σε non overlapping channels μου φαινεται οτι αργει να συνδεθει. Μαλλον ειναι θεμα software καθως μονο μια φορά επρεπε να κλεισω και να ανοιξω το wifi για να μπει στο τοπικο αποθηκευμενο δικτυο κι αλλη μια να κανω ολικη επανεκκινηση τη συσκευη για να συνδεθει.
    To gps του βρισκει δορυφορους άμεσα και σε μια διαδρομη 30 λεπτων εντος της αττικης με here maps είχε υψηλη ακριβεια.
    Μονο με το google maps δεν μπορουσε να μου βρει στιγμα σε offline mode.:(
  • Η οπισθια καμερά του παρά τους ισχυρισμους της κατασκευαστριας εταιριας o σενσορας ειναι το μοντελο S5K4E1GA κατασκευης Samsung και τα specs ειναι τα εξης: Resolution 2608x1960 (5Mp)
    Pixel Size(um) 1.40
    Pixel Type FSI
    Optical Format(inch) 1/4
    Frame Rate(fps) 15
    ειναι ο ιδιος σενσορας που φοράει το galaxy nexus και το huawei u8800 με f2.8
    Η εμπροσθια καμερα είναι η GalaxyCore GC2235
    Οπως ξαναέγραψα για καμια φωτο να ανεβασετε σε fb κλπ καλη ειναι αλλα όχι για κατι παραπάνω.
    Ενα θετικό της οπισθιας καμερας είναι οτι ειναι γρήγορη δηλαδη απο τη στιγμή που θα πατησετε να τραβηξει τη φωτο τραβαει αμεσως
    κατι που μου εκανε εντυπωση ενω η εμπρόσθια εχει καλη ποιοτητα για βιντεοκλησεις.
  • Η εκδοση του android που φοράει ειναι η 4.4.2 και προσωπικά δεν νομιζω οτι θα αναβαθμιστει ποτέ σε lollipop δεδομενου οτι ειναι το entry level της ulefone απο τη σειρά Be.
    Ωστόσο δεν ενοχλεί καθόλου το παραπάνω καθως δεν περιεχει ΚΑΜΙΑ κινεζικη εφαρμογή και λειτουργει άψογα.
    Bug σιγουρα εχει, κανενα χτυπητό ομως σε σημειο που να μην το θυμαμαι τωρα που γραφω αυτο το μηνυμα.
    2-3 φορες μονο κατα την εκκινηση του τηλεφωνου μου κρασαρε ο launcher και επανηλθε αυτόματα.
  • Να πουμε οτι η συσκευη δεν κολλάει πουθενα καθως και οτι μετα απο μιση ωρα παιχνιδιου crs racing 3 ουτε καν ζεσταθηκε/επαννεκκινησε ακομα και με την επιλογη για μειωμενη λειτουργια συχνοτητας επεξεργαστη απενεργοποιημενη.
    Ζεσταινεται στο σημειο οπως κοιταμε την πισω μερια κάτω αριστερα απο την καμερα αλλα πολυ λιγο.
  • Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν φωτιζονται τα capacitive πληκτρα κάτω απο την οθονη οποτε σε σκοταδι δεν φαινεται τιποτα
    ενω την ημερα λογω του κοκκινου χρωματος τους φαινονται καλά (μου φαινεται σαν να αντανακλουν το φως που τα χτυπαει)
     

 

α και κατι ακομα φαινεται οτι 3g υποστηριζουν και οι δυο θεσεις καρτων sim απλα οχι ταυτοχρονα.

 

σε ολα συμφωνω αλλα νομιζω πως στο wifi κατι παιζει με την συνδεση σου.το δικο μου οπως και το ulefone be one συνδεεται στο δευτερολεπτο και με πολυ δυνατο σημα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όλα τα παραπάνω σε γενικές γραμμές ισχύουν. Είναι πολύ καλή επιλογή για όποιον θέλει μια μικρή και βολική συσκευή για την καθημερινότητα του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκευτομαι σοβαρα να το τσιμπησω απο το everbuying.com (καπως ετσι λεγεται).Εχω ομως μια απορεια.Ο φορτηστης που εχει απο μονος του κανει για ελλαδα η' να τους πω πριν την παραγγελεια να μου στειλουν ευρωπαικο φορτηστη?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια σκευτομαι σοβαρα να το τσιμπησω απο το everbuying.com (καπως ετσι λεγεται).Εχω ομως μια απορεια.Ο φορτηστης που εχει απο μονος του κανει για ελλαδα η' να τους πω πριν την παραγγελεια να μου στειλουν ευρωπαικο φορτηστη?

 

Από τη στιγμή που προορίζεται για Ελλάδα, ξέρουν τι φορτιστή να βάλουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τα πολύ θετικά σχόλια που έχω διαβάσει αυτές τις μέρες, το παράγγειλα από everbuying το Σάββατο. Με το κουπόνι 73.51€.Ανυπομονω να το παραλάβω και να δώσω εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Πως και δεν επελεξες το παραπανω site, που βγαινει 69€ ?

 

Είχα έτοιμο το κλικ για παραγγελία, και είπα να κοιτάξω στο myphone μήπως υπάρχουν εντυπώσεις.

Αφού βεβαιώθηκα ότι ήταν καλό, απλά έκανα το κλικ παραγγελίας.

Στο άλλο site δεν είμαι γραμμένος και δεν ήμουν σε διάθεση να κάνω εγγραφή. Ναι, ξέρω, τεμπελιές... :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου προτεινεται κανενα καλο και σχετικα φτηνο power bank και καμια ζελατινα προστασιας απο το everbuying.com για το ulefone be x?
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου προτεινεται κανενα καλο και σχετικα φτηνο power bank και καμια ζελατινα προστασιας απο το everbuying.com για το ulefone be x?

 

Aπο bank power σκευτηκα αυτες τις δυο απλα γτ γραφει για ποια κινητα κανει δεν γραφει κανενα κινεζικο και προβληματιστηκα(νομιζα οτι ολα τα bank power κανουν για ολα τα "καινουργια" κινητα:

1)http://www.everbuying.net/product431177.html

2)http://www.everbuying.net/product781030.html

 

Παιδια σορρυ αλλα ειμαι ασχετος :p

Link to comment
Share on other sites

Παρε αυτο, ειναι λιγο πιο ακριβο αλλα είναι πολυ καλό, το εχω όπως και αρκετοι άλλοι, υπάρχει και με λιγότερα mah και 6-7 ευρω χαμηλότερα. http://www.vickmall.com/original-xiaomi-enough-10400mah-portable-power-bank-external-battery-charger.html

 

 

Αν και είμαστε λίγο off-topic :( :(

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τελικά, πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές :)

Εγινε root σε 3 λεπτά μέσω iroot version 1.7.9.2

Oντως το gps του είναι πολύ καλό, κλείδωσε άμεσα 11 δορυφόρους και σταθερά

φωτογραφική και video αξιοπρεπέστατα τουλάχιστον για ημέρα

εμφάνιση πολύ καλή, αίσθηση στο χέρι επίσης πολύ καλή,μου άρεσαν τα κόκκινα κουμπάκια σε συνδυασμό με το κόκκινο μέσα στο ακουστικό.

Οθόνη = φωτεινή,κανένας προβληματισμός με την ανάλυση, καπάκι πίσω κουμπώνει ωραία , καθώς και τα κουμπιά on-off και έντασης με πολύ καλή αίσθηση.

Ταχύτητα και browsing σούπερ

3g & wifi σούπερ.

Ηχοι, ένταση, ακουστικότητα.......επίσης σουπερ .

Τα μόνα μειονεκτήματα η απουσία των φωτιζόμενων πλήκτρων καθώς και η έλλειψη led ειδοποιήσεων.

 

Με λίγα λόγια για τα 68,99 δολλάρια ( 61,01 € ) που το πήρα από coolicool , μάλλον έπιασα πολύ χοντρά κοροϊδο τον κινέζο :lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ από gearbest. Μου έχει κάνει εξαιρετικά θετική εντύπωση μέχρι τώρα.

Η οθόνη είναι φωτεινή με πολύ καλές γωνίες θέασης και ζεστά χρώματα, wifi,3g, gps χωρίς προβλήματα μέχρι στιγμής.

Το ίδιο απροβλημάτιστη είναι και η ποιότητα των κλήσεων με ικανοποιητική ένταση και από το ακουστικό και από το ηχείο.

Λίγο που το δοκίμασα με spotify έχει μια ιδέα χαμηλότερη ένταση από το g2 μου με καλή ποιότητα χωρίς παραμορφώσεις.

Το μέγεθος είναι τέλειο για κάποιον που ψάχνει κινητό με μαζεμένες διαστάσεις και η ποιότητα κατασκευής είναι σαφώς πάνω της αξίας αγοράς.

Η φωτογραφική είναι κάτω του μετρίου, όταν έχει φως τα κουτσοκαταφέρνει για θέαση από το ίδιο το κινητό, όταν βγάζεις σε κακοφωτισμένο χώρο χάνει τη μπάλα τελείως. Σε κάθε περίπτωση πάντως έχει αρκετό θόρυβο και όχι αρκετή πληροφορία.

Η μπαταρία χωρίς φόρτιση όπως μου ήρθε με 55%, μετά από έντονο σκάλισμα, φόρτωση προγραμμάτων κτλ, έφτασε στο 8% με 1h20m screen on time. Φαντάζομαι θα τσιμπήσει κάτι μετά από δυο τρείς κύκλους.

Πολύ τίμιο κινητάκι το έχω πάρει για δώρο, αλλά μου αρέσει τόσο που θα το κρατήσω καμμιά βδομάδα για καθημερινή χρήση, για λόγους quality testing βεβαίως βεβαίως:lol:

Και μια ερώτηση: Κατάφερε κανείς να εντοπίσει TPU case για το Be x?

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το gps.....έκανα μια διαδρομή εντός Αθήνας για 19 χλμ μέσω here maps και κλειστά τα δεδομένα, ΔΕΝ έχασε σημα ούτε δευτερόλεπτο και ούτε με έδειχνε σε λάθος σημεία, εκτός πορείας κλπ.

Όποιος βρει θήκη να ποστάρει λινκ άμεσα παρακαλώ!

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος για παραγγελία.

Το κουπόνι για το everbuying δεν λειτουργεί.

Που να πάω για πιο φτηνά?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...