Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Εντάξει λογικό είναι δεν μου κάνει εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

https://mspoweruser.com/lumia-640-640-xl-cant-handle-microsofts-feature-packed-windows-10-fall-creators-update/

 

Άμα μπεις insider fast μπορείς να κατεβάσεις τώρα την νέα έκδοση 15254.1 πριν την κόψει η μικρομαλακή. Εγώ αυτό έχω κάνει ήδη :D

Link to comment
Share on other sites

 

Άμα μπεις insider fast μπορείς να κατεβάσεις τώρα την νέα έκδοση 15254.1 πριν την κόψει η μικρομαλακή. Εγώ αυτό έχω κάνει ήδη :D

 

1. Η 15254.1 είναι η creators Update?

2. Πως μπαίνεις insider fast?

Link to comment
Share on other sites

1. Η 15254.1 είναι η creators Update?

2. Πως μπαίνεις insider fast?

Windows 10 Mobile Fall Creators Update (Version 1709).

 

1. Ναι

2. Πας Ρυθμίσεις, Windows insider, βάζεις λογαριασμό, επιλέγεις next version και fast, επανεκκίνηση, ενημέρωση τηλεφώνου, λήψη.

Αυτά :D

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο μπορεί σε ολα να ναι σούπερ αλλα βιαστηκα...δεν δουλεύουν calendar και mail .. Tι κάνουμε τωρα; δεν μπορω να απεγκταστησω κάμμια απ τις δυο Εφαρμογές η να τις επαναφέρω μέσω του Store..τι μένει να καμω? Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Tα παντα ,τίποτα κ μιας και ειμαι σε insider ...με βλέπω για recovery tool δεν ξερω αν βοηθάει το απλό hard reset. Κρίμα γιατί ολα τα αλλα ειναι σούπερ...εσυ δου δουλεύει οκ? Άλλη λύση που σκέφτηκα εινσι να δοκιμάσω να τα ξαναεγκσταστησω χειροκίνητα αλλα δεν μπορω να βρω τον appx φάκελο κάπου.Δεν εψω κ πρόχειρο πισι εδω απο το κινητό ψάχνω... Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Άστο και θα φτιάξει μόνο του :D

Μόλις θα κάνουνε ενημέρωση στο στόρι γιατί γίνεται χαμός :D

Έχω συλλογή από αλουμίνια :-)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα εναλλακτικές εφαρμογές για να κάνω την δουλεία μου ,ιδίως το calendar είναι σούπερ...συγχρονισε αμέσως .θα περιμένω ,όντως το store έχει θεματακια στην φάστ .Παντως στο store με πετάει όταν πάω να ανοίξω το outlook ;p
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πέρασα και εγω στο 640.Το τηλεφωνο ΠΕΤΑΕΙ...κ κάπου εδω σκίζω τα πτυχία μου με την ΜS

 

Αφού το 640 δεν θα την πάρει

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα απο fast ring...στο τηλέφωνο μου ειναι πολυ καλή σε ολα εκτος του οτι μου χάλασε το outlook mail κ calendar.

 

Όταν λες καλή μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες καλή μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος

Πιο smooth μου φαινεται τωρα αν θα είναι σταθερη στο τηλφωνο μου μενει να το δειξει ο χρονος .Ποιο αργο εγινε λιγο το Store. Μαλλον θα την κρατησω ελπιζοντας να διορθωθεί το θεμα με το Οutlook.Eπαναλαμβανω ότι το 640 επισημα εχει κοπει από την Fall Creators ,με δικη μου ευθυνη την περασα καιθως επισης ότι το πρόβλημα που εχω εγω με το outlook δεν είναι απαραιτητο να υπαρχει σε αλλα κινητα που δεχονται επισημα την εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που το 950 θα την παρει. να ρωτησω κατι, αφου βλεπω πως καποια το βαλατε ηδη το fall update?

μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει στο στορ η εφαρμογη ip centcom? ευχαριστω πολυ (αν δεν υπαρχει παιζει και να μην κανω το απντειτ...)

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά την πέρασαν μέσω fast ring.

Α δηλαδή σε επίσημη έκδοση δεν ήρθε ακόμα. Κι εγώ ανησύχησα....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Α δηλαδή σε επίσημη έκδοση δεν ήρθε ακόμα. Κι εγώ ανησύχησα....

 

Είναι που έχουμε μπλέξει (για να το πω ευγενικά) τα threads και γράφουμε τα πάντα για τα WM εδώ...στην τελική δεν πειράζει, γιατί έχουμε μείνει μόνοι μας και βρίσκουμε άκρη μεταξύ μας :lol:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ναι η νέα έκδοση είναι πιο καλή και κρατάει η μπαταρία λίγο παραπάνω. Δοκιμασμένο τον τελευταίο μήνα ταυτόχρονα σε δυο 640 , το ένα με την σταθερή και το άλλο στην φαστ. Τώρα την φαστ την πέρασα σε όλα τα κινητά για να προλάβω πριν την κόψει η μικρομαλακή. Αυτή την στιγμή δουλεύω 550, 650, 640, 640χλ

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η 15254.1 είναι η

Windows 10 Mobile Fall Creators Update (Version 1709).

 

Πως μπαίνεις insider fast

Πας Ρυθμίσεις, Windows insider, βάζεις λογαριασμό, επιλέγεις next version και fast, επανεκκίνηση, ενημέρωση τηλεφώνου, λήψη.

Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ενημερωση για mail, calendar και όλα εφτιαξαν...ετσι το 640 είναι οκ κ παλι .Από ολο αυτό που περασαμε με το 640 μου :p κρατησα την εφαρμογή one calendar που είναι πολύ καλη ,και θα την χρησιμοποιώ κ τωρα.

Όλα οκ... μεχρι στιγμης λοιπον. :rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...ξαναλεω λοιπον ότι είμαι σε fast και ετσι περασα την Fall Creators Update στο 640 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...