Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά επειδή οι επόμενες Redstone θα κάψουν το λειτουργικό για τα καλά, μήπως ψήνεστε για κανένα Note 7; :p

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κι εγώ πάντως αν είχα τα θέματα που αναφερετε (ημερολόγιο κλπ) θα την έκανα. Έστω και μόνο για το σπάσιμο. Ευτυχώς για την ώρα το τηλέφωνο είναι σούπερ και το ευχαριστιέμαι. Ακόμη και τα ελάχιστα θέματα στο fb που είχα λύθηκαν με την επανεγκατάσταση. Τώρα είμαι σούπερ και απολαμβάνω 100% την συσκευή μου. Σε όποιον σταμάτησε να είναι απόλαυση καλά θα κάνει να αλλάξει. Κι εγώ το ίδιο θα κάνω όταν έρθει εκείνη η ώρα ή αν μας εγκαταλείψει βέβαια η ms.

Δεν βλέπω ως κακό να θέλει κάποιος να αλλάξει λειτουργικό, έστω και για αλλαγή βρε αδερφέ. Κάπως έτσι ήρθα κι εγώ στα wp.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα...εμένα μου δουλεύουν τα tiles, μου δουλεύουν τα πάντα. Μια φορά την εβδομάδα ή και πιο σπάνια, τραβάω ένα soft reset και διορθώνονται και τα όποια μικροθέματα από τις απανωτές αναβαθμίσεις εφαρμογών (μόνο το WhatsApp b, παίρνει κάθε μέρα και μία).

 

 

 

Από αυτονομία, βαριά χρήση τη μέρα τη βγάζω (πάντα location ανοικτό, 4G, κοντά 2ώρες screen time, μουσική μια ώρα τουλάχιστον, κανένα παιχνιδάκι για 10-15' κλπ).

 

 

 

Αν κάτι δεν σου δουλεύει, πραγματικά είναι θέμα, αλλά είναι θέμα σου. Αντίστοιχα, δεν είναι θέμα μου.

 

 

 

Δεν είναι προσωπικό, προφανώς. Είναι καθαρά τύχη? Σύμπτωση? Κακή χρήση? Τί να σου πω?

 

 

 

 

 

 

 

Μάλιστα...δίκιο έχεις γενικά (Στο θέμα των εφαρμογών. Εγώ καλύπτομαι στο 95%. Στα 8/8.1 ήμουν στο 90%). Οι δικές σου ανάγκες και προτεραιότητες άλλες, προφανώς σεβαστές.

 

 

 

Αλλά το ποιός φταίει δεν με νοιάζει, δεν είναι αντιμετώπιση.

 

 

 

Οk, να κάτσουμε να μας απαυτώσει γενικά η "Do no Harm" εταιρεία τότε, όπως κάνει όλο και πιο συχνά τον τελευταίο καιρό. Μαζί και το άλλο mega-παράσιτο, το ΦΒ, τώρα που έχουμε μπει για τα καλά στο μαγαζί τους, όλοι (κι ας μην το έχω το σίχαμα, έχουν αρχίσει και παρεμβαίνουν όλο και περισσότερο στο λατρευτό WhatsApp, όλο και το μαγαρίζουν, όλο και το χαλάνε).

 

Όχι μάλλον δε με κατάλαβες.

 

Τόσο καιρό περιμένω κινήσεις και από τους δυο παίχτες στην πλατφόρμα μας.

 

Δεν βλέπω να πάει προς το καλύτερο το θέμα,όποτε δεν θα σκάσω για το ποιος φταίει περισσότερο για αυτη τη κατάσταση.

 

Sent from mTalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι μάλλον δε με κατάλαβες.

 

Τόσο καιρό περιμένω κινήσεις και από τους δυο παίχτες στην πλατφόρμα μας.

 

Δεν βλέπω να πάει προς το καλύτερο το θέμα,όποτε δεν θα σκάσω για το ποιος φταίει περισσότερο για αυτη τη κατάσταση.

 

Sent from mTalk

 

Για τον χρήστη το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Είτε φταίει ο χ είτε ο ψ. Μπορεί να διαφωνούμε για το ποιος φταίει αλλα το αποτέλεσμα είναι ίδιο.

Εγώ που είμαι φουλ ευχαριστημένος με το 950 δεν πάω πουθενά (για την ωρα). Όταν είχα το 1020 και του πέρασα τα 10ρια τότε απογοητεύτηκα γιατί έχασα ότι μου άρεσε. Στο τσακ να φύγω. Ευτυχώς πήρα το 950.

Υ.Γ. Να πω την αλήθεια και το έχω γράψει και παλιότερα, με τόση γκρίνια κι εγώ κόντεψα να την κάνω. Με επηρέασε πολύ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ήταν και είναι και θέμα συσκευής. Πήρες τη ναυαρχίδα κι όχι π.χ το 640.

Το δικό μου δεν είναι ναυαρχίδα, αλλά δεν αντιμετοπιζω τόσα πολλά θέματα μαζί! Το Facebook μόνο δεν ανεβάζει βίντεο και οι φωτογραφίες των επαφών! Αυτά είναι και τα μόνα που έχω. Πριν είχα και το βίντεο, αλλά διορθώθηκε με την αναβάθμιση της κάμερας και την .321!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ήταν και είναι και θέμα συσκευής. Πήρες τη ναυαρχίδα κι όχι π.χ το 640.

 

Αυτό ισχύει. Όμως δεν ίσχυε στα 8ρια και εδώ δημιουργείται πρόβλημα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν το facebook δεν ειχαμε παραπονα?

Βρε ανθρωπε μου..εδω δεν δουλευουν ημερολογια, δεν συγχρονιζονται οι επαφες, τα email βγαζουν σφαλματα και κωδικους(το hotmail της ms και οχι το gmail σε εμενα να φανταστεις), το video σε παρα πολλους κολλαει το ιδιο και η ληψη φωτογραφιων με hdr, η εφαρμογη των φωτογραφιων αλλες φορες δεν ζουμαρει δεν καταλαβαινει το double tap και δεν σε αφηνει να αλλαξεις φωτο και βγαζει και μαυρο φοντο λες και μπερδευεται...φυσικα παει το lag και το Load μεσα στις φωτογραφιες συννεφο..πολλες φορες οι φακελοι και τα εικονιδια χανονται και ξαναφορτωνουν.. Αν με παρει καποιος τηλ και το σηκωσω αλλα κατα την διαρκεια της κλησης θελω να βαλω ακουστικα δεν ακουγομαι καθολου και αλλα που ξεχνω.

Ολα αυτα που σου εγραψα παραπανω( 7 σε αριθμο) και δεν μιλησα ακομα για εφαρμογες αλλα για βασικες λειτουργιες του λειτουργικου δεν υπηρχαν στα 8,1 το ξερεις αυτο? Τραβουσα φωτογραφια και εμπαινα στην συλλογη μου με τις φωτο και ολα πηγαινα smooth ΒΟΥΤΥΡΟ, χαιρομουν να περιηγουμε!! Το αντιλλαμβανεσαι τι σου λεω? Ολα αυτα ηταν τα θετικα των 8,1 και ο Βασικοτερος λογος για να παμε σε wp. Ηταν ΛΟΓΟΣ ΑΓΟΡΑΣ των wp σε σχεση με τα lagdroid της εποχης τοτε..

Αυτα τα κατανοεις? Εχω αδικο σε ολα αυτα βρε st1313?

Εκτος από το ημερολογιο δεν εχω κανενα από τα αλλα προβλήματα.

Εσενα όπως τα λες δε δουλευει τιποτα σωστα.

Απορω με την υπομονή σου εγω θα το ειχα σπασει και θα την ειχα κανει.

Edited by st1313
Link to comment
Share on other sites

Όμως δεν ίσχυε στα 8ρια και εδώ δημιουργείται πρόβλημα

 

+1 Αυτό είναι από τα πιο σωστά που έχουν γραφτεί...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

+1 Αυτό είναι από τα πιο σωστά που έχουν γραφτεί...

 

Λέω και κανένα σωστό που και που....:D

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λέω και κανένα σωστό που και που....:D

 

Πολλά σωστά γράφεις, αλλά δε λες να ξεκολλήσεις από το **** το 950! :lol: :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πριν το facebook δεν ειχαμε παραπονα?

Βρε ανθρωπε μου..εδω δεν δουλευουν ημερολογια, δεν συγχρονιζονται οι επαφες, τα email βγαζουν σφαλματα και κωδικους(το hotmail της ms και οχι το gmail σε εμενα να φανταστεις), το video σε παρα πολλους κολλαει το ιδιο και η ληψη φωτογραφιων με hdr, η εφαρμογη των φωτογραφιων αλλες φορες δεν ζουμαρει δεν καταλαβαινει το double tap και δεν σε αφηνει να αλλαξεις φωτο και βγαζει και μαυρο φοντο λες και μπερδευεται........

......

Αυτα τα κατανοεις?

Εχω αδικο σε ολα αυτα βρε st1313?

Δεν εχεις αδικο αν ολα αυτα που λες συμβαινουν στην συσκευη σου.

Θα σου προτεινα να κανεις ενα hardreset ... και στησιμο της συσκευης απο την αρχη χωρις επαναφορα backup γιατι σιγουρα κατι δεν παει καλα με την συσκευη σου. Αν το εχεις κανει ηδη τοτε μαλλον ειναι θεμα hardware και πηγαινε το στο σερβις.

 

Παιδιά επειδή οι επόμενες Redstone θα κάψουν το λειτουργικό για τα καλά, μήπως ψήνεστε για κανένα Note 7; :p

Χαχαχαχα κλαιω ρεεεεεε....

 

Λέω και κανένα σωστό που και που....:D

Μωρε πολλα σωστα λες εσυ αλλα ποιος σε ακουει ...

 

Πολλά σωστά γράφεις, αλλά δε λες να ξεκολλήσεις από το **** το 950! :lol: :lol:

Τωρα που πηρε το καλυτερο θα ξεκολησει ??? Εσυ που αλλαξες δεν σε πιανει καπου καπου να γυρισεις ?

 

Περα απο την πλακα τωρα οπως εχω ξαναγραψει οτι καλυτερο λειτουργικο ειναι αυτο που βολευει τον καθενα. Αν για καποιο λογο δεν κανεις αυτα που θελεις η δεν σου αρεσει φευγεις χωρις να χρειαζεται να πεις τιποτα και σε κανενα.

Παντως να δηλωσω εδω ευθαρσως οτι εκτος απο το 950 που εχω καιρο και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος εχω ηδη παραγγειλει και ενα Redmi Note 4 (3gb/64gb) ετσι για την αλητεια και για να δω που εφτασε το android μετα την εκδοση 4 που το αφησα και ποσο "καλυτερο" ειναι στις εφαρμογες απο τα Windows Mobile.

Μολις το εχω θα επιστρεψω με εντυπωσεις.

Και φυσικα το 950 παραμενει πρωτη επιλογη .... μεχρι να ερθει το surface phone (που μπορει να μην ειναι και τοσο μακρυα οσο φαινεται... Θα δειξει συντομα)

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βλέπω τον colossus_r, είχα αρχίσει να ανησυχώ!

Στο blog γράφεις; Τελευταία φορά πριν καιρό που μπήκα, δεν είχε νέα θέματα.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που πηρε το καλυτερο θα ξεκολησει ??? Εσυ που αλλαξες δεν σε πιανει καπου καπου να γυρισεις ?

 

Μπα, με αυτά που βλέπω στο 640 μου και διαβάζω στο net, όλο και λιγότερο θέλω να γυρίσω. Έχει κάνει τραγικά λάθη η ms και δε θέλει και να τα διορθώσει...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βλέπω τον colossus_r, είχα αρχίσει να ανησυχώ!

Στο blog γράφεις; Τελευταία φορά πριν καιρό που μπήκα, δεν είχε νέα θέματα.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Διαφοροι λογοι με εχουν κρατησει μακρυα απο το φορουμ και το μπλογκ. Συντομα θα ειμαι και εδω και εκει πιο συχνα ... Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον.

 

Μπα, με αυτά που βλέπω στο 640 μου και διαβάζω στο net, όλο και λιγότερο θέλω να γυρίσω. Έχει κάνει τραγικά λάθη η ms και δε θέλει και να τα διορθώσει...

 

Το "Τραγικα λαθη" ειναι μια πολυ ηπια λεξη για να περιγραφουν οι κινησεις του τελευταιου ετους.

Εχω παθει deja vu .... Νομιζω οτι ξαναζουμε την εποχη των 2 Steven (Balmer & Sinofsky).

Τοτε το μονο που εβλεπαν και ασχολιοταν ηταν τα Windows & Office ολα τα αλλα να πανε να πνιγουν.

Τωρα με τον Ινδο το μονο που βλεπουν ειναι Cloud και επιχειρησεις.

Ας ελπισουμε να ξυπνησουν γιατι δεν υπαρχει ακομη πολυς χρονος.

Link to comment
Share on other sites

Τα γράφω αυτά, γιατί πάντα διάβαζα με ενδιαφέρον αυτά που γράφεις και να το ξέρεις, είσαι ένας από τους λόγους που επέλεξα το 930.

Αυτήν την στιγμή όμως, δύσκολα θα έπαιρνα άλλο wp.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

.... μεχρι να ερθει το surface phone (που μπορει να μην ειναι και τοσο μακρυα οσο φαινεται... Θα δειξει συντομα)

 

Γι αυτο γύρισες, για να μας βάλεις φωτιές?????

Σε διαβάζω ακούγοντας Άντζελα: Κάνω come back......:lol: :lol: :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

είσαι ένας από τους λόγους που επέλεξα το 930.

 

Αυτός είναι ένας καλός λόγος να μη του ξαναμιλήσεις. Σε έριξε στον βούρκο....χαχαχα

Αστείο βέβαια (διευκρινίζω γιατί γίνεται χαμός εδώ...:lol: :lol: )

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, διαβάζω με αρκετό ενδιαφέρον όλα τα threads σχετικά με τα windows10 & 10 mobile. Κάτοχος και εγώ του 640XL LTE εδώ και έναν χρόνο και κάτι, έπειτα από αρκετά χρόνια με android συσκευές, μπορώ να πω πως είμαι αρκετά ευχαριστημένος με το λειτουργικό της microsoft. Στο κομμάτι των εφαρμογών βέβαια υπάρχει μεγάλο πρόβλημα και με όλη αυτή την αρνητική εξέλιξη των πραγμάτων στο θέμα της εξέλιξης/υποστήριξης του λειτουργικού, έχω μπει σε σκέψη και είμαι σε δίλημμα μήπως επιστρέψω πάλι σε android smartphone. Αυτό που με ενοχλεί εμένα προσωπικά και από τη χρήση που κάνω, είναι οι όχι και τόσο καλά ανεπτυγμένες εφαρμογές του store σε σχέση με αντίστοιχες του android π.χ. Δεν θέλω να ξεκινήσω κάποιο vs γιατί θα βγω εκτός θέματος, απλώς να αναφέρω ενδεικτικά τις e-bankig εφαρμογές που στις αντίστοιχες του android μπορείς να κάνεις περισσότερα πράγματα, ή του F2G που εκεί ειδικά η εφαρμογή του microsoft store είναι πολύ πίσω. Μπορώ θα έλεγα να πω, πως δεν με ενοχλεί και τόσο αυτή η κατάσταση μιας και όπως έγραψα η δομή και η όλη φιλοσοφία γενικά του windows 10 mobile μου αρέσει. Σκέψη μου είναι και μένα, να περιμένω μέχρι τις 26 Οκτωβρίου για να δούμε τι θα μας παρουσιάσει η Microsoft, αν και απ' ότι έχω διαβάσει, δεν προτίθεται να παρουσιάσει κάποιο surface smartphone.

Σαν μεταγενέστερη αγορά smartphone, μου αρέσει εννοείται το 950XL που και η τιμή του έχει πέσει πολύ, ενώ εάν «μετακομίσω» για android, μία αρκετά budget, νέα και με stock android (δεν μπορώ τα «μπιχλιμπίδια» των άλλων εταιριών με τα UIs τους) συσκευή, είναι το Motorola/Lenovo Moto G4 plus.

Link to comment
Share on other sites

Το "Τραγικα λαθη" ειναι μια πολυ ηπια λεξη για να περιγραφουν οι κινησεις του τελευταιου ετους.

Εχω παθει deja vu .... Νομιζω οτι ξαναζουμε την εποχη των 2 Steven (Balmer & Sinofsky).

Τοτε το μονο που εβλεπαν και ασχολιοταν ηταν τα Windows & Office ολα τα αλλα να πανε να πνιγουν.

Τωρα με τον Ινδο το μονο που βλεπουν ειναι Cloud και επιχειρησεις.

Ας ελπισουμε να ξυπνησουν γιατι δεν υπαρχει ακομη πολυς χρονος.

 

+1 Thank you! Ακριβώς οι σκέψεις μου.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το L640 το έχω περίπου από τις αρχές του χρόνου. Σήμερα μπορώ να πω ότι η κατάσταση εφαρμογών – λειτουργικού είναι αρκετά καλύτερη από τότε. Αυτό που παρατηρώ επειδή η πορεία των lumia συνεχώς φθίνει έχει γίνει σαν μόδα να μεταπηδούν όλοι στο android άσχετα αν αντιμετωπίζουν κάποιο σοβαρό πρόβλημα! Εγώ όταν το έπαιρνα ήξερα πολύ καλά τι έπαιρνα αλλά και τι ακριβώς ήθελα. Σε καμιά περίπτωση το λειτουργικό δεν είναι τέλειο αλλά δεν αξίζει να ψάχνεις να βρεις bug και μετά να κλαίγεσαι. Ζούμε σε μια εποχή που υπάρχουν πολλές εναλλακτικές λύσεις. Αν δεν δουλεύει κάτι στο κινητό τότε υπάρχει το tablet, ο υπολογιστής, η φωτογραφική μηχανή. Όσο για τις εταιρίες το μόνο που τους απασχολεί είναι το κέρδος και είναι εντελώς χαζό να δένεται κάποιος μαζί τους. Δεν πιστεύω ότι η Microsoft δεν μπορεί να ανταγωνιστεί την google στα κινητά απλά έχει γίνει κάποια κρυφή συμφωνία αναμεταξύ τους που λέει ότι: «εσύ θα παίζεις στους υπολογιστές και στο μπίζνες κομμάτι και εγώ στα κινητά» και εμείς θα πρέπει να τρέχουμε κάθε 5-6 μήνες να αγοράζουμε κινητά από διπύρηνα, τετραπύρηνα, οχταπύρηνα, δωδεκαπήρηνα κλπ. για να λέμε ότι έχουμε καλύτερο κινητό από τον άλλο όχι ότι μας χρειάζεται!

Καλή είναι η τεχνολογία αλλά από ότι φαίνεται αντί για να μας εξυπηρετεί γινόμαστε σκλάβοι της!

Σκέφτομαι. Άραγε υπάρχω;
Link to comment
Share on other sites

Το L640 το έχω περίπου από τις αρχές του χρόνου. Σήμερα μπορώ να πω ότι η κατάσταση εφαρμογών – λειτουργικού είναι αρκετά καλύτερη από τότε. Αυτό που παρατηρώ επειδή η πορεία των lumia συνεχώς φθίνει έχει γίνει σαν μόδα να μεταπηδούν όλοι στο android άσχετα αν αντιμετωπίζουν κάποιο σοβαρό πρόβλημα! Εγώ όταν το έπαιρνα ήξερα πολύ καλά τι έπαιρνα αλλά και τι ακριβώς ήθελα. Σε καμιά περίπτωση το λειτουργικό δεν είναι τέλειο αλλά δεν αξίζει να ψάχνεις να βρεις bug και μετά να κλαίγεσαι. Ζούμε σε μια εποχή που υπάρχουν πολλές εναλλακτικές λύσεις. Αν δεν δουλεύει κάτι στο κινητό τότε υπάρχει το tablet, ο υπολογιστής, η φωτογραφική μηχανή. Όσο για τις εταιρίες το μόνο που τους απασχολεί είναι το κέρδος και είναι εντελώς χαζό να δένεται κάποιος μαζί τους. Δεν πιστεύω ότι η Microsoft δεν μπορεί να ανταγωνιστεί την google στα κινητά απλά έχει γίνει κάποια κρυφή συμφωνία αναμεταξύ τους που λέει ότι: «εσύ θα παίζεις στους υπολογιστές και στο μπίζνες κομμάτι και εγώ στα κινητά» και εμείς θα πρέπει να τρέχουμε κάθε 5-6 μήνες να αγοράζουμε κινητά από διπύρηνα, τετραπύρηνα, οχταπύρηνα, δωδεκαπήρηνα κλπ. για να λέμε ότι έχουμε καλύτερο κινητό από τον άλλο όχι ότι μας χρειάζεται!

Καλή είναι η τεχνολογία αλλά από ότι φαίνεται αντί για να μας εξυπηρετεί γινόμαστε σκλάβοι της!

Σωστά όσα είπες. Αλλά λιγο δύσκολο το βλέπω να συνεννοηθηκαν οι δυο εταιρίες για κάτι τέτοιο.

Τότε για πιο λόγο στην ενοποίηση συμπεριλαμβάνεται και το mobile κομμάτι της Microsoft;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι μόδα να φύγεις από τα wp.

Για πολλούς είναι κοινή λογική και μέχρι ένα μεγάλο σημείο συμφωνώ μαζί τους.

Αν είναι να κουβαλάς όλα αυτά μαζί ,που είπες,απλά επειδή ένα Lumia δεν τα καταφέρνει,ας αλλάξεις συσκευή καλύτερα.

άσε που τα bug δεν τα ψάχνουμε,αλλά σκάνε κατά ριπάς καθημερινά.

Και εδώ ερχόμαστε πάλι στο πόσο χρήση κάνει κανείς στην συσκευή του.

όσο για την συμφωνία που αναφέρεις,τουλάχιστον αστείο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι μόδα να φύγεις από τα wp.

Για πολλούς είναι κοινή λογική και μέχρι ένα μεγάλο σημείο συμφωνώ μαζί τους.

Αν είναι να κουβαλάς όλα αυτά μαζί ,που είπες,απλά επειδή ένα Lumia δεν τα καταφέρνει,ας αλλάξεις συσκευή καλύτερα.

άσε που τα bug δεν τα ψάχνουμε,αλλά σκάνε κατά ριπάς καθημερινά.

Και εδώ ερχόμαστε πάλι στο πόσο χρήση κάνει κανείς στην συσκευή του.

όσο για την συμφωνία που αναφέρεις,τουλάχιστον αστείο.

Χάχα να πάρουμε όλοι 950 τώρα που υπάρχουν ακόμα και είναι φθηνά να αποφύγουμε τα περισσότερα bugs! Γιατί να πάμε σε Android; Αφού μας αρέσει τόσο το λειτουργικό παρά τα προβλήματα που έχει... ;) :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χάχα να πάρουμε όλοι 950 τώρα που υπάρχουν ακόμα και είναι φθηνά να αποφύγουμε τα περισσότερα bugs! Γιατί να πάμε σε Android; Αφού μας αρέσει τόσο το λειτουργικό παρά τα προβλήματα που έχει... ;) :lol:

 

Αν είναι να δώσω 3 κατοστάρικα,να το ευχαριστηθώ ρε φίλε και ας μην μου αρέσει στο μάτι.

Να πάρω 950 αλλά το xl,κανένα πρόβλημα.Και αν δεν πιάσει το κόλπο;

300 το 950xl και 150 που πήρα το 640xl 450 ευρώ και αν έχουν παίξει τα νεύρα μου δεν λέει.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να δώσω 3 κατοστάρικα,να το ευχαριστηθώ ρε φίλε και ας μην μου αρέσει στο μάτι.

Να πάρω 950 αλλά το xl,κανένα πρόβλημα.Και αν δεν πιάσει το κόλπο;

300 το 950xl και 150 που πήρα το 640xl 450 ευρώ και αν έχουν παίξει τα νεύρα μου δεν λέει.

 

Λεφτά για πέταμα, εγώ δεν πειραματίζομαι άλλο αρκετά το έκανα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...