Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για windows και ubuntu εχουμε καμια ενναλακτικη μεχρι να στρωσει το exodus? οπως το terrarium πχ για android

 

https://goo.gl/262OUw

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και πληκτρολογιο συγκεκριμενο για tvbox θελει;

 

η και ενα ασυρματο πχ της microsoft που χρησημοποιω στο μσταθερο pc.;

 

 

 

Κάνει κι αυτό όπως και ασύρματο ποντίκι υπολογιστή

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Και άλλα άσχημα νέα για όσους ενδιαφέρονται και το χρησιμοποιούσαν http://www.mirror.co.uk/tech/kodi-users-despair-tvaddons-library-10616716

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει 2 beelink και μου φαίνεται ότι θα το μετανιώσω. Η βασική χρήση ήταν το kodi για σειρές και μπάλα. Ελπίζω μέχρι αρχές του άλλου μήνα που θα΄ρθουν να έχει γίνει κάτι...
Link to comment
Share on other sites

Τι να μετανιώσεις? Όλα τα addons είναι στη θέση τους και δουλεύουν κανονικότατα. Το μόνο που ίσως αλλάξει είναι κάποια sources όπως και ήδη έγινε με μερικά.
Link to comment
Share on other sites

Με τα αθλητικά κανάλια και τις live μεταδόσεις τι γίνεται όμως; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο του sportsdevil;
Link to comment
Share on other sites

Με τα αθλητικά κανάλια και τις live μεταδόσεις τι γίνεται όμως; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο του sportsdevil;

 

 

 

Το sportdevil!!

Δουλευει,ποιο ειναι το προβλημα;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το ftmc, παω να βαλω το http://fusion.tvaddons.ag αλλα τζιφος

:worry:

Κατεβαζω το zip του sportsdevil και μου βγαζει σφαλμα

Edited by johnstef
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση από τον δημιουργό του AliveGr

TVADDONS is preparing w/changes once again. But I am going to move to another host, for my ease & my users'. Have patience for a couple days

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εβαλα το ftmc, παω να βαλω το http://fusion.tvaddons.ag αλλα τζιφος

:worry:

Κατεβαζω το zip του sportsdevil και μου βγαζει σφαλμα

 

 

 

Βάλε αυτό το repo,και προσπάθησε να εγκαταστησεις το sport devil και το exodus αν θες και πες μας

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το ftmc, παω να βαλω το http://fusion.tvaddons.ag αλλα τζιφος

:worry:

Κατεβαζω το zip του sportsdevil και μου βγαζει σφαλμα

Μια από τα ίδια, όποιο repo πήγαινα να βάλω έβγαζε σφάλμα. Γίνονται μεγάλες ανακατατάξεις αυτή την περίοδο με τους servers, πέφτει πολύ κυνηγητό, το fusion τα έχει κλείσει σχεδόν όλα προς το παρόν, ελπίζω σύντομα να επανέλθουν δυναμικά όπως αναφέρουν και οι ίδιοι άλλα και όλοι οι υπόλοιποι.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Με τα αθλητικά κανάλια και τις live μεταδόσεις τι γίνεται όμως; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο του sportsdevil;
Δουλεύουν μια χαρά και το sportdevil και όλα τα πρόσθετα. Ακόμα και το Zem που ήταν αυτό που έφαγε τη μήνυση και ξεκίνησε η ανακατωσούρα.
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύουν μια χαρά και το sportdevil και όλα τα πρόσθετα. Ακόμα και το Zem που ήταν αυτό που έφαγε τη μήνυση και ξεκίνησε η ανακατωσούρα.

 

ok δεν έχω αυτή τη στιγμή box για να το δω γι΄αυτό ρωτάω. Οπότε μόλις μου έρθουν θα κάνω αναβάθμιση το kodi και θα δουλεύουν κανονικά...αν δεν αλλάξει κάτι πάλι! Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, το indigo σε .zip το εχει κανενας? ευχαριστω

 

 

 

Το indigo,δεν δουλεύει ούτως ή άλλως γιατί είναι πεσμενο ο server τους γι αυτά που γράφω παραπάνω

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα!

Μου ειπε καποιος γνωστος μου οτι βγηκε αποφαση για την απαγορευση του kodi στην Ευρωπαικη ενωση λογω οτι θεωρειται παρανομο κτλ.Ισχυει κατι τετοιο ξερει καποιος κατι να απαντησει υπευθυνα σε αυτο το θεμα ή ειναι ραδιο αρβυλα για να τρομαξουν οσους το χρησιμοποιουν?

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το ftmc, παω να βαλω το http://fusion.tvaddons.ag αλλα τζιφος

:worry:

Κατεβαζω το zip του sportsdevil και μου βγαζει σφαλμα

Βαλτο απο το repo του maverick.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ok δεν έχω αυτή τη στιγμή box για να το δω γι΄αυτό ρωτάω. Οπότε μόλις μου έρθουν θα κάνω αναβάθμιση το kodi και θα δουλεύουν κανονικά...αν δεν αλλάξει κάτι πάλι! Ευχαριστώ.
Το box που θα σου έρθει δεν θα έχει σεταρισμένο Kodi. Θα το σετάρεις και θα είσαι ΟΚ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα!

Μου ειπε καποιος γνωστος μου οτι βγηκε αποφαση για την απαγορευση του kodi στην Ευρωπαικη ενωση λογω οτι θεωρειται παρανομο κτλ.Ισχυει κατι τετοιο ξερει καποιος κατι να απαντησει υπευθυνα σε αυτο το θεμα ή ειναι ραδιο αρβυλα για να τρομαξουν οσους το χρησιμοποιουν?

Το Kodi δεν είναι παράνομο. Είναι media player.¨

Παράνομα είναι τα add-ons που streamάρουν παράνομα περιεχόμενο, όπως τα Exodus/Phoenix κλπ για ταινίες/σειρές ή το SportsDevil και τα συναφή για αθηλτικές μεταδόσεις.

 

Πάντως προχθές που έψαχνα stream για τον τελικό, δεν μου έβγαζε stream το Sportsdevil me τίποτα...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Πάντως προχθές που έψαχνα stream για τον τελικό, δεν μου έβγαζε stream το Sportsdevil me τίποτα...
Μήπως μπήκες να ψάξεις νωρίς? Εγώ το άνοιξα στις 9.05 και είχε πολλά streams. Το έδειχναν τα arena Σερβίας και Κροατίας, το tivibu spor (Τουρκία) και ένα ισραηλινό.
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια τον τελικό τον είδα από sportsdevil σε αρκετά καλή ποιότητα αλλα με ισραηλιτικη μετάδοση.. Τέλος πάντων το kodi είναι όλα αυτά που ανέφερες αλλιώς είναι άχρηστο, εκτός αν υπάρχει κάτι άλλο χρήσιμο που δεν γνωρίζω. Μιλάω πάντα για δωρεάν

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το box που θα σου έρθει δεν θα έχει σεταρισμένο Kodi. Θα το σετάρεις και θα είσαι ΟΚ.

Για την ακρίβεια τα Beelink GT1 θα μου έρθουν. Για άλλους προορίζονται αλλά θα τα κάνω αναβάθμιση και θα τα σετάρω.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια τον τελικό τον είδα από sportsdevil σε αρκετά καλή ποιότητα αλλα με ισραηλιτικη μετάδοση.. Τέλος πάντων το kodi είναι όλα αυτά που ανέφερες αλλιώς είναι άχρηστο, εκτός αν υπάρχει κάτι άλλο χρήσιμο που δεν γνωρίζω. Μιλάω πάντα για δωρεάν

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

 

 

 

Τα sportdevil devil δουλεύουν προς το παρόν,και εγώ χτες βράδυ είδα Νορβηγία -Σουηδία

Απλά κάποιες πηγές δεν δουλεύουν πχ. Sports Hunter

Τα firstrow ok

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως μπήκες να ψάξεις νωρίς? Εγώ το άνοιξα στις 9.05 και είχε πολλά streams. Το έδειχναν τα arena Σερβίας και Κροατίας, το tivibu spor (Τουρκία) και ένα ισραηλινό.

 

 

 

Γενικά τα arena τα δείχνουν σχεδόν όλα,και Βραζιλιανικο που μου αρέσει.Ψαχτειτε λίγο και με το mobdro app εκτός kodi

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...