Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΜΑ Η ΜΑΜΑΔΕΣ ειναι παντα το πιο ευκολο τμημα..

λιγο πολυ ξερεις τι θελει,ποια ειναι η αδυναμια τους κτλ κτλ

εμενα παντα με δυσκολευει ο αδερφος και ο αντρας μ..

λιγο πολυ στους ανδρες εχουμε λιγοτερες επιλογες, και μετα απο καποια χρονια τους τα εχουμε παρει ...σχεδον ολα!

 

όχι όχι την μαμά μου δεν την πιάνεις πουθενά! δεν μπορείς να φανταστείς τι άγχος έχω όταν θέλω να της κάνω δώρο... αντίθετα ο μπαμπάς και ο άντρας είναι βολικότατοι ότι και να τους πάρω δεν έχουν κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εμενα παντα με δυσκολευει ο αδερφος και ο αντρας μ..

λιγο πολυ στους ανδρες εχουμε λιγοτερες επιλογες, και μετα απο καποια χρονια τους τα εχουμε παρει ...σχεδον ολα!

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου!!!Ειδικά με τον πατέρα μου, κάθε φορά δεν ξέρω τι να του πάρω!!!Γιατί ό,τι του αρέσει του το έχω ήδη πάρει μία φορά τουλάχιστον!!:p

 

όχι όχι την μαμά μου δεν την πιάνεις πουθενά! δεν μπορείς να φανταστείς τι άγχος έχω όταν θέλω να της κάνω δώρο... αντίθετα ο μπαμπάς και ο άντρας είναι βολικότατοι ότι και να τους πάρω δεν έχουν κανένα πρόβλημα

 

Υπάρχουν κάποια προβληματάκια και με την μαμά, γιατί δεν μπορώ να είμαι πάντα απόλυτα σίγουρη πως θα της αρέσει, αλλά τις περισσότερες φορές βρίσκω εύκολα αυτό που θέλει!

 

Όσο για τους άντρες που αναφέρεις, πες μας αν υπάρχει μέρος που περνάνε και σε άλλους άντρες αυτές τις ρυθμίσεις για να πάμε όσους ταλαιπωρούν εμάς!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με τον αδερφο μου δυσκολευομαι.Μου κανει καθε χριστουγεννα ακριβα δωρα,και ετσι πρεπει να του αγοραζω και εγω κατι ανταξιο στην τιμη τουλαχιστον.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aντε να ερθουν......να παρουμε κ κανα δωρακι(κινητο πχ)..αντε να ερθει κ το καλοκαιρι να τελειωσουν κ οι πανελληνιες....
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος ελεγα για κινητο τα χριστουγεννα,αλλα φτανει ολο το χρονο αγοραζαμε και πουλαγαμε κινητα,φτανει πια λιγακι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

@andreas1022 Λίγη υπομονή!!!Θα περάσουν και οι πανελλήνιες!!! :)

 

Όσο για τα δωράκια, δεν ξέρω καθόλου τι θα πάρω....Θα βρω όμως....που θα πάει!!!

Άντε να έρθουν να στολίσουμε και το σπίτι!!!Και το μαγαζί της μαμάς!!!:D:D:D

Ανυπομονώ!!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου αρεσει η Αθηνα πολυ τα χριστουγεννα (σε αντιθεση με το καλοκαιρι..):p...ειναι πολυ ωραια στολισμενη, πολλα μαγαζια για να κανεις τα ψωνια σου και γενικα το κλιμα ειναι πολυ γιορταστικο..:D...γι'αυτο και φετος θα 'ρθω..:happy:

andreas1022 συμφονω κι εγω μαζι σου...αντε να τελειωνουμε γιατι δεν παει αλλο πια..:X:p

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δώρο έχει μαζευτεί για φέτος... Παιδιά, γυναίκα, γονείς, πεθερικά κτλ κτλ...

Πέρισυ πήγα για δώρο ...τον γιό, φέτος ελπίζω να πάρω το Left 4 Dead και μια m2 4gb :lol:

Το δέντρο ήδη έχει στολιστεί για χάρη των μικρών παιδιών, αλλά λόγω της δουλειάς δεν βλέπω να καταλαβαίνω το πότε θα έρθουν (και πότε θα φύγουν).

Ελπίζω στην άδεια των Χριστουγέννων να ανέβω Θεσσαλονίκη για να είμαστε μαζί με τους γονείς μου...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα χριστουγεννα χωρις δωρα ε δεν γινεται..:X

Εμενα προσωπικα δεν με εχει κουρασει καθολου...τουλαχιστον ακομη..:p:p

Παρ'ολα αυτα θα συμφωνησω μαζι σου στο σημειο οτι αυτο αποτελει ενα προτυπο το οποιο εχει καθιερωθει με σκοπο το κερδος και συνδιαζει την γεννηση του Χριστου με την αγορα δωρων και τον καταναλωτισμο..:worry:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα supermarket και ειδα οτι μερικες εταιριες προιοντων μπηκαν για τα καλα στο χριστουγεννιατικο κλιμα.Η coca cola εχει δωρο κατι στολιδια,μικρες κοκκινες μπαλες.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα χριστουγεννα χωρις δωρα ε δεν γινεται..:X

Εμενα προσωπικα δεν με εχει κουρασει καθολου...τουλαχιστον ακομη..:p:p

Παρ'ολα αυτα θα συμφωνησω μαζι σου στο σημειο οτι αυτο αποτελει ενα προτυπο το οποιο εχει καθιερωθει με σκοπο το κερδος και συνδιαζει την γεννηση του Χριστου με την αγορα δωρων και τον καταναλωτισμο..:worry:

 

E ναι...ενα κινητακι δε θα το παρεις τα Χριστουγεννα???θα το παρεις...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα supermarket και ειδα οτι μερικες εταιριες προιοντων μπηκαν για τα καλα στο χριστουγεννιατικο κλιμα.Η coca cola εχει δωρο κατι στολιδια,μικρες κοκκινες μπαλες.

 

Εγω παλι καθως γυρνουσα σπιτι μου, ετυχε και ειδα μεσα σε ενα αλλο σπιτι μια γιαγιουλα η οποια ειχε στολισει χριστουγεννιατικο δεντρο..:lol:

Ειπαμε ωραια τα χριστουγεννα αλλα δεν υπαρχει λογος βιασυνης..:p

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για φανταστείτε.Εκείνες τις μέρες όλοι μαζεμένοι να τρώνε και τα λοιπά και κάποιοι άνθρωποι να είναι μόνοι τους.
Link to comment
Share on other sites

κοίτα αν δούμε τα πράγματα σοβαρά τα χρίστουγεννα δεν είναι καλά, οι ανισότητες αυτήν την περίοδο είναι ακόμα πιο έντονες
Link to comment
Share on other sites

VeCo εχεις παει ξανα Βιεννη τα χριστουγεννα?Ειναι πανεμορφη και πολυ ομορφα στολισμενη τις ημερες αυτες.Θα περασεις τελεια.

 

Δεν έχω πάει όχι, πρώτη φορά... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

κοίτα αν δούμε τα πράγματα σοβαρά τα χρίστουγεννα δεν είναι καλά, οι ανισότητες αυτήν την περίοδο είναι ακόμα πιο έντονες

 

E παντα θα υπαρχουν κ ειδικα φετος...δυστυχως θα ειναι ακομα χειροτερα τα πραγμστα..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Aσχετο λιγο..ελπιζω και φετος τα χριστουγεννα να δουμε το χριστουγεννιατικο θεμα του myphone...πραγματικα ειναι πολυ τελειο..:happy:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Aσχετο λιγο..ελπιζω και φετος τα χριστουγεννα να δουμε το χριστουγεννιατικο θεμα του myphone...πραγματικα ειναι πολυ τελειο..:happy:

 

Γιατί να μην το δούμε;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Aσχετο λιγο..ελπιζω και φετος τα χριστουγεννα να δουμε το χριστουγεννιατικο θεμα του myphone...πραγματικα ειναι πολυ τελειο..:happy:

 

Αυτό κάθε χρόνο γίνεται;)

Link to comment
Share on other sites

Αντε οπου να ναι θα δουμε και το Myphone στολισμενο καταληλα για τις γιορτες.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...