Jump to content

ZTE Blade S6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά όντως θα πάμε για το ZTE....

 

Μπορείτε να μου πείτε πώς τα πάει με το gps, τη κάμερα, τη μπαταρία, την οθόνη και το ηχείο?

 

Γενικά, έχει κάτι που θέλει προσοχή ή είναι τόσο κακό που δεν πρέπει να την πάρουμε?

 

Ευχαριστώ πολύ.....!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 805
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά όντως θα πάμε για το ZTE....

 

 

 

Μπορείτε να μου πείτε πώς τα πάει με το gps, τη κάμερα, τη μπαταρία, την οθόνη και το ηχείο?

 

 

 

Γενικά, έχει κάτι που θέλει προσοχή ή είναι τόσο κακό που δεν πρέπει να την πάρουμε?

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ.....!

 

 

 

Μόνο το ηχείο είναι λιγο κατώτερο του αναμενόμενου όλα τα αλλα ειναι οκ. Και το συγκρίνω στην καθημερινότητα μου με το iPhone 6s..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τώρα είδα ότι σχεδόν δεν υπάρχουν ρομ για αυτό το τηλέφωνο. Η official και μια cyanogen πολύ buggy.

 

Είναι δυνατόν?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τώρα είδα ότι σχεδόν δεν υπάρχουν ρομ για αυτό το τηλέφωνο. Η official και μια cyanogen πολύ buggy.

 

Είναι δυνατόν?

Ή Official είναι μία χαρά προσωπικά δεν έχω βρει κάποιο πρόβλημα. Οπότε δεν χρειάζεται να σε απασχολεί.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα απο media markt.Πρώτες εντυπώσεις πολυ καλές.Μετά απο μια εβδομάδα θα γράψω αναλυτική κριτική.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα απο media markt.Πρώτες εντυπώσεις πολυ καλές.Μετά απο μια εβδομάδα θα γράψω αναλυτική κριτική.

 

 

 

Σε τι τιμή το πήρες;

 

Το μόνο που δεν μου άρεσε προσωπικά ήταν που εχει Android 5.02 όχι πως εχει κάποιο θέμα αλλα θα ήθελα να εχει νεότερο. Βέβαια βλέπω κινητά που θα βγουν Απρίλιο το 2016 και βγαίνουν με 5.1 οπότε τι να πω; Αν πάρει και κάποιο νεότερο android στο μέλλον πάντως δεν θα του λείπει τίποτα πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμή το πήρες;

 

Το μόνο που δεν μου άρεσε προσωπικά ήταν που εχει Android 5.02 όχι πως εχει κάποιο θέμα αλλα θα ήθελα να εχει νεότερο. Βέβαια βλέπω κινητά που θα βγουν Απρίλιο το 2016 και βγαίνουν με 5.1 οπότε τι να πω; Αν πάρει και κάποιο νεότερο android στο μέλλον πάντως δεν θα του λείπει τίποτα πραγματικά!

 

189 .Το έχει ακριβό σε σχέση με το εξωτερικό αλλά το ήθελα άμεσα. http://www.mediamarkt.gr/el/product/_zte-blade-s6-1161046.html?outlet=1256&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=skroutz.gr&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=3&et_lid=5

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανεις γιατί δεν διαβάζει μια καινουρια κάρτα μνήμης 64αρα που του έβαλα;

Μορφοποίησε την (πλήρης διαγραφή) μέσω του κινητού. Ίσως έτσι την δει.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζω το ΖΤΕ για την κοπέλα μου για καθημερινή χρήση. Επειδή είναι λίγο παλιό σαν κινητό (15 μηνών) θα μπορέσει να μας πάει καμιά διετία χωρίς προβλήματα από θέμα software;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζω το ΖΤΕ για την κοπέλα μου για καθημερινή χρήση. Επειδή είναι λίγο παλιό σαν κινητό (15 μηνών) θα μπορέσει να μας πάει καμιά διετία χωρίς προβλήματα από θέμα software;

Ήταν και δική μου απορία αυτό, πάντως από θέμα hardware σίγουρα δεν θα έχει πρόβλημα καθώς είναι πολύ καλό! Όσον αφορά το λειτουργικό σκέψου ότι ακόμα και σήμερα βγαίνουν κινητά με 5.1 κάτι που μου κάνει πολύ εντύπωση.. Ο επεξεργαστής του Blade s6 πάντως σηκώνει από όλες τις απόψεις το 6 λειτουργικό και σε συνδιασμό με τα 2GB RAM είναι οκ, οπότε είναι καθαρά θέμα της ZTE τι υποστήριξη έχει στις συσκευές της.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο κινητό και σκέφτομαι να το παραγγείλω . Το είδα από κοντά στα mediamarkt (εξαντλήθηκε πλέον) και το θεωρώ absolute value for money στα 105ευρω (από το minideal).

Παραμένει αξιόπιστο κατάστημα το minideal??

Σε όλα τα υπόλοιπα "γνωστά" κινεζομάγαζα καθώς και στα ελληνικά σκρουτζομάγαζα είναι οut of stock!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κοιτάζω το ΖΤΕ για την κοπέλα μου για καθημερινή χρήση. Επειδή είναι λίγο παλιό σαν κινητό (15 μηνών) θα μπορέσει να μας πάει καμιά διετία χωρίς προβλήματα από θέμα software;

 

Σύμφωνα με τις μέχρι τώρα ενδείξεις πάντως, το software update δεν φαίνεται να είναι μέσα στις προτεραιότητες της εταιρίας για τη συγκεκριμένη συσκευή.

 

Παραμένει αξιόπιστο κατάστημα το minideal??

 

Ναι, παραμένει.

Edited by athanaso77
-

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας θέμα με το ξυπνητήρι; Χτυπάει κανονικά σε καθημερινή βάση;

Εδώ και έναν χρόνο είναι το μοναδικό ξυπνητήρι της οικογένειας, δεν μας έχει προδώσει ποτέ :)

 

Sent from my 1+1

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μορφοποίησε την (πλήρης διαγραφή) μέσω του κινητού. Ίσως έτσι την δει.

 

Σε ευχαριστώ πολύ τα κατάφερα όπως ειπες

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως έχει κανείς θέμα με το YouTube γιατί εμένα δεν μου ανοίγει κανένα βιντεο

Link to comment
Share on other sites

Εχω απενεργοποιήσει το φωτάκι που αναβοσβήνει οταν φορτίζουμε το κινητό και παρ' όλα αυτά αναβοσβήνει οταν το φορτίζω. Μήπως παίζει ρόλο που το φορτίζω κλειστό;
Link to comment
Share on other sites

Εχω απενεργοποιήσει το φωτάκι που αναβοσβήνει οταν φορτίζουμε το κινητό και παρ' όλα αυτά αναβοσβήνει οταν το φορτίζω. Μήπως παίζει ρόλο που το φορτίζω κλειστό;

 

that's it!

Link to comment
Share on other sites

good news για τους έχοντες ΄΄Ελληνική΄΄ συσκευή................

 

http://www.ztedevice.com/support/5bcb4524-4abd-4e50-8add-42ae6ba693a5.html

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

good news για τους έχοντες ΄΄Ελληνική΄΄ συσκευή................

 

http://www.ztedevice.com/support/5bcb4524-4abd-4e50-8add-42ae6ba693a5.html

 

ειναι android 6?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ειναι android 6?

 

δεν γνωρίζω, ας μας πει κάποιος που θα την εγκαταστήσει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ok εγω παραγγειλα σημερα ενα κινεζικο απο minideal δηλαδη ο ανθρωπος που θα το εχει δε νοιαζεται για το τι android θα εχει αλλα αν εχει βγει βεβαια μεχρι να παραλαβω καποιο update καλοδεχουμενο θα ειναι.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade S6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...