Jump to content

Επιστροφή Κινητού στην Κίνα (Αντικατάσταση, Επισκευή, Refund)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα! Λοιπον εγω ειχα παραγγειλει ενα κινητο απο Banggood, σταματησε τελωνειο, μου ζητουσαν αποδειξη Paypal πληρωμης. Εκανα αιτηση να επιστραφει το κινητο στον αποστολεα, αφου πρωτα επικοινωνησα με Banggood κ μου ειπαν πως δεχονται. Η καθυστερηση ηταν απιστευτη, αφου εκανα αιτηση επιστροφης στα ΕΛΤΑ στις 24/11/2017 κ τελικα το πακετο ξεκινησε για επιστροφη στις 28/03/2018!! Μιλησα ξανα με Banggood κ μου ειπαν πως για να με αποζημιοσουν ταχυτερα, θα ηταν προτιμοτερο να τους στειλω ενα εγγραφο που παιρνω απο το ταχυδρομειο κ αποδεικνυει οτι το πακετο επιστρεφει στον αποστολεα. Ξερει κανεις τι εγγραφο ειναι αυτο κ πως το παιρνω? Γτ φοβαμαι οτι με την καθυστερηση κ την ανοργανωσια που επικρατει δεν θα το παρω ποτε!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Λοιπον εγω ειχα παραγγειλει ενα κινητο απο Banggood, σταματησε τελωνειο, μου ζητουσαν αποδειξη Paypal πληρωμης. Εκανα αιτηση να επιστραφει το κινητο στον αποστολεα, αφου πρωτα επικοινωνησα με Banggood κ μου ειπαν πως δεχονται. Η καθυστερηση ηταν απιστευτη, αφου εκανα αιτηση επιστροφης στα ΕΛΤΑ στις 24/11/2017 κ τελικα το πακετο ξεκινησε για επιστροφη στις 28/03/2018!! Μιλησα ξανα με Banggood κ μου ειπαν πως για να με αποζημιοσουν ταχυτερα, θα ηταν προτιμοτερο να τους στειλω ενα εγγραφο που παιρνω απο το ταχυδρομειο κ αποδεικνυει οτι το πακετο επιστρεφει στον αποστολεα. Ξερει κανεις τι εγγραφο ειναι αυτο κ πως το παιρνω? Γτ φοβαμαι οτι με την καθυστερηση κ την ανοργανωσια που επικρατει δεν θα το παρω ποτε!

 

Τροπος αποστολής

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πως ξερεις οτι επιστρεφει το πακετο στην κινα?

Με priority direct mail το παραγγειλες ή απλο ταχυδρομειο?

 

Με Swiss Post. Το ξερω γιατι στο tracking system λεει πως αναχωρησε για Ελβετια. Προφανως η επομενη σταση ειναι Κινα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τροπος αποστολής

 

Swiss Post. Στο tracking system λεει πως χθες αναχωρησε για Ελβετια το πακετο

Link to comment
Share on other sites

Με Swiss Post. Το ξερω γιατι στο tracking system λεει πως αναχωρησε για Ελβετια. Προφανως η επομενη σταση ειναι Κινα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Swiss Post. Στο tracking system λεει πως χθες αναχωρησε για Ελβετια το πακετο

Δηλαδη δεν επελεξες το priority direct mail που απ' οτι λενε δεν περνα τελωνειο...

 

Για το αποδεικτικο δυσκολα θα βγαλεις ακρη, αναγκαστικα θα περιμενεις..

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα το στείλεις ως επιστολή, φάκελο αν θες σου δίνουν στα ελτα.

Μόλις σου κολλήσουν όλα τα αυτοκόλλητα στα ελτά, βγάζεις φώτο το φάκελο να φαίνεται ο παραλήπτης και το tracking number μαζί με τα αυτοκόλλητα. Αυτή τη φώτο, μαζί με φώτο από την απόδειξη των ελτα, θα τα χρειαστείς για να πάρεις πίσω τα μεταφορικά απο την υπηρεσία του PayPal αλλά και για να έχεις απόδειξη ότι το έστειλες. Στο πράσινο χαρτί στο φάκελο γράφεις "return item for repair" ή ότι σου πουν από το μαγαζί. Βγάλε και μια φώτο με τα περιεχόμενα του φακέλου πριν τον κλείσεις.

Για να πάρεις πίσω τα μεταφορικά, αν δεν στα επιστρέφει το ίδιο το μαγαζί όπως κάνει πχ το Banggood, θα το αναλάβεις εσύ μέσω PayPal. Ψάξε κάποια ποστ πριν το link που σε βγάζει στη φόρμα για PayPal return.

Τώρα για τα άλλα που αναφέρεις για το refund του κινητού μέσω PayPal κλπ εξαρτάται τι έχεις κάνει. Αν έχεις ήδη ανοίξει dispute και βγήκε η απόφαση από PayPal να το επιστρέψεις τότε δεν κάνεις τίποτα, ακολουθείς τις οδηγίες του PayPal (θα σου δώσει διορία να το στείλεις), ενημερώνεις το PayPal μέσω της φόρμας ότι το έστειλες και δίνεις το tracking number, και τους ενημερώνεις ξανά όταν παραληφθεί το δέμα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

καλημέρα παιδιά, έμενα το Banggood δεν μου επέστρεψε τα μεταφορικά.

 

το κινητό ulefone armor έφτασε σε αυτούς στις 10/1/2018 και μαντέψατε ακόμη δεν ξέρουνε καν τι έχει...

να σημειώσω πως το συγκεκριμένο είναι ip68 αντοχή χτυπήματα νερό σκόνη κλπ και μάλλον είχε θέμα με μητριική ή μπαταρία ή δεν ξέρω...:lol:

 

Μετά από αυτή μου την εμπειρεία θα απέφευγα να αγοράσω ξανά κινητό από κινέζικο σάιτ:O..

 

Μπορώ να κάνω κάτι για να τους πιέσω να μου πουν τουλάχιστον τι παίζει με το κινητό?

σε λίγο θα είμαι και χρονικά εκτός εγγύησης...:X λαμόγια κινέζοι.

http://www.youtube.com/user/UbuntuNoobGr?ob=0&feature=results_main

Jiayu G4TΗ first G4H20130515-202809, then MIUI v5:cry:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά, έμενα το Banggood δεν μου επέστρεψε τα μεταφορικά.

 

το κινητό ulefone armor έφτασε σε αυτούς στις 10/1/2018 και μαντέψατε ακόμη δεν ξέρουνε καν τι έχει...

να σημειώσω πως το συγκεκριμένο είναι ip68 αντοχή χτυπήματα νερό σκόνη κλπ και μάλλον είχε θέμα με μητριική ή μπαταρία ή δεν ξέρω...:lol:

 

Μετά από αυτή μου την εμπειρεία θα απέφευγα να αγοράσω ξανά κινητό από κινέζικο σάιτ:O..

 

Μπορώ να κάνω κάτι για να τους πιέσω να μου πουν τουλάχιστον τι παίζει με το κινητό?

σε λίγο θα είμαι και χρονικά εκτός εγγύησης...:X λαμόγια κινέζοι.

 

και 2 μηνες τωρα τι σου λενε?? δωσε πληροφοριε αν θες

Link to comment
Share on other sites

your phone is being repaired by the manufacturer it may take two three weeks or more:wacko:

κοινώς μας κοροϊδεύουν...

και ακόμη δεν μου έχουν απαντήσει ούτε καν τι πρόβλημα είχε, αν δηλαδή το έχουν τσεκάρει...

οπότε κύριοι μακριά κ από Banggood:mad:

http://www.youtube.com/user/UbuntuNoobGr?ob=0&feature=results_main

Jiayu G4TΗ first G4H20130515-202809, then MIUI v5:cry:

Link to comment
Share on other sites

your phone is being repaired by the manufacturer it may take two three weeks or more:wacko:

κοινώς μας κοροϊδεύουν...

και ακόμη δεν μου έχουν απαντήσει ούτε καν τι πρόβλημα είχε, αν δηλαδή το έχουν τσεκάρει...

οπότε κύριοι μακριά κ από Banggood:mad:

 

Καλα μην ριχνεις και ολες τις ευθυνες στο banggood.Το πιο πιθανο ειναι η Ulefone να εκανε τη παπα@@ της και να προσπαθει να τα μπαλωσει τωρα

Edited by chris1723
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την "εγγύηση τελωνείου" που προσφέρει το lightinthebox, γιατί τελικά, τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται...

Συνεχίζω την ιστορία δύο-τρία posts παραπάνω και κάνω dispute στο paypal. Στο σημείο που πρέπει να δηλώσω το ποσό που ζητάω, μου βγάζει ότι δεν μπορώ να ζητήσω €94 ως επιστροφή που ήταν το ποσό που πλήρωσα, αλλά μόνο €59.

Ψάχνοντάς το περισσότερο, βρήκα τι έγινε. Οι απίθανοι, όταν μου επέστρεψαν τα €35 που πλήρωσα στο τελωνείο, δεν το έκαναν ως νέα κίνηση, αλλά ως partial refund στα αρχικά €94, άρα "φαίνεται" να έχω καταβάλει σε αυτούς τελικά μόνο €59. Οπότε, τώρα μπορώ να διεκδικήσω μόνο €59! Και το καλύτερο, το customs insurance ήταν υπηρεσία την οποία πλήρωσα!

Ακόμη δεν έχουν απαντήσει στο dispute, είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα πάω σε claim. Οπότε έχετε τον νου σας, όσοι επιστρέφετε προϊόν, στοχεύετε σε refund και έχετε πληρώσει customs insurance, ετοιμαστείτε για περιπέτειες...

 

Τελικά η ιστορία μου έληξε καλά.

Μετά από 4 ημέρες μου απάντησε το paypal. Μου επεδίκασε το συνολικό ποσό που είχα πληρώσει και μου έδωσε (το paypal όχι το lightinthebox!..) ευρωπαϊκή διεύθυνση, στην Πολωνία. Δεν πίστευα ότι θα έβρισκα άκρη, αλλά τελικά μάλλον τα κινεζομάγαζα είναι σκληρά απέναντι στον πελάτη, ελπίζοντας να μην ασχοληθεί ο πωλητής μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελος καλο κ για ην δικη μου υποθεση. Ειχα παραγγειλει ενα κινητο απο Banggood αξιας 261$. Δυστυχως δεν επελεξα τροπο αποστολης τοτε το PRIORITY DIRECT MAIL, ετσι το εστειλαν με swiss post. Σταματησε τελωνειο κ μου ζητουσαν αποδειξη πληρωμης/paypal για να μου επιβαλλουν 24% φπα + 20 ευρω τελη εκτελωνισμου. Επικοινωνησα με το Banggood, μου ειπαν να αρνηθω να το παραλαβω κ να επιστραφει σε αυτους. Εδω ξεκινησε η περιπετεια μου... εκανα την αιτηση για επιστροφη του πακετου στις 24/11/2017 στο ΕΛΤΑ της περιοχης μου, εκανα κ μια υπευθυνη δηλωση απο τα ΚΕΠ για καθε ενδεχομενο, οτι θελω να επιστραφει το κινητο, το ελτα τα εστειλε υποτιθεται με φαξ στο τελωνειο. Μετα απο αλλεπαληλα τηλεφωνηματα κ emails στο τελωνειο κ στο ελτα, δεν μπορουσα να βγαλω ακρη, καθως δεν κινιονταν φυλλο! το κινητο παρεμε στο τελωνειο. Τελικα ξεκινησε την διαδρομη για να φυγει στις (κρατηθειτε) 21/02/2018!!! Δηλαδη 3 μηνες αφου εκανα την αιτηση επιστροφης!! Επικοινωνησα ξανα με το Banggood,τους ειπα οτι στο tracking number φαινεται πως το κινητο επιστρεφει σε αυτους κ προς τιμην τους, μου επεστρεψαν αμεσως ολοκληρο το ποσο ππισω στον λογαριασμο μου. Εν κατακλειδι, ΟΥ μπλεξεις με τα ΕΛΤΑ παιδια... απιστευτη ταλαιπωρια!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελος καλο κ για ην δικη μου υποθεση. Ειχα παραγγειλει ενα κινητο απο Banggood αξιας 261$. Δυστυχως δεν επελεξα τροπο αποστολης τοτε το PRIORITY DIRECT MAIL, ετσι το εστειλαν με swiss post. Σταματησε τελωνειο κ μου ζητουσαν αποδειξη πληρωμης/paypal για να μου επιβαλλουν 24% φπα + 20 ευρω τελη εκτελωνισμου. Επικοινωνησα με το Banggood, μου ειπαν να αρνηθω να το παραλαβω κ να επιστραφει σε αυτους. Εδω ξεκινησε η περιπετεια μου... εκανα την αιτηση για επιστροφη του πακετου στις 24/11/2017 στο ΕΛΤΑ της περιοχης μου, εκανα κ μια υπευθυνη δηλωση απο τα ΚΕΠ για καθε ενδεχομενο, οτι θελω να επιστραφει το κινητο, το ελτα τα εστειλε υποτιθεται με φαξ στο τελωνειο. Μετα απο αλλεπαληλα τηλεφωνηματα κ emails στο τελωνειο κ στο ελτα, δεν μπορουσα να βγαλω ακρη, καθως δεν κινιονταν φυλλο! το κινητο παρεμε στο τελωνειο. Τελικα ξεκινησε την διαδρομη για να φυγει στις (κρατηθειτε) 21/02/2018!!! Δηλαδη 3 μηνες αφου εκανα την αιτηση επιστροφης!! Επικοινωνησα ξανα με το Banggood,τους ειπα οτι στο tracking number φαινεται πως το κινητο επιστρεφει σε αυτους κ προς τιμην τους, μου επεστρεψαν αμεσως ολοκληρο το ποσο ππισω στον λογαριασμο μου. Εν κατακλειδι, ΟΥ μπλεξεις με τα ΕΛΤΑ παιδια... απιστευτη ταλαιπωρια!

Μπραβο στο Banggood

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια φορά που χρειάστηκα εγγύηση και επιστροφή προϊόντος στο banggood μου επέστρεψε όλο το ποσό χωρίς πολλά μα και μού είναι επαγγελματίες οι άνθρωποι και ξανά μπράβο.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά, έμενα το Banggood δεν μου επέστρεψε τα μεταφορικά.

 

το κινητό ulefone armor έφτασε σε αυτούς στις 10/1/2018 και μαντέψατε ακόμη δεν ξέρουνε καν τι έχει...

να σημειώσω πως το συγκεκριμένο είναι ip68 αντοχή χτυπήματα νερό σκόνη κλπ και μάλλον είχε θέμα με μητριική ή μπαταρία ή δεν ξέρω...:lol:

 

Μετά από αυτή μου την εμπειρεία θα απέφευγα να αγοράσω ξανά κινητό από κινέζικο σάιτ:O..

 

Μπορώ να κάνω κάτι για να τους πιέσω να μου πουν τουλάχιστον τι παίζει με το κινητό?

σε λίγο θα είμαι και χρονικά εκτός εγγύησης...:X λαμόγια κινέζοι.

 

Ακόμη κανένα νέο, υπάρχει τρόπος να τους πιέσω ή την πάτησα;

http://www.youtube.com/user/UbuntuNoobGr?ob=0&feature=results_main

Jiayu G4TΗ first G4H20130515-202809, then MIUI v5:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ακόμη κανένα νέο, υπάρχει τρόπος να τους πιέσω ή την πάτησα;

 

η κοροϊδία συνεχίζεται.

 

πριν 10 μέρες μου είπαν θα μου έστελναν άλλο.

 

3 μέρες μετά που τους ρώτησα αν το έστειλαν είπαν ότι επιδιορθώθηκε το δικό μου και θα μου το έστελναν

 

4 μέρες μετά μου είπαν να κάνω υπομονή διότι το κινητό μου επισκευάζεται...:mad::mad::mad:

http://www.youtube.com/user/UbuntuNoobGr?ob=0&feature=results_main

Jiayu G4TΗ first G4H20130515-202809, then MIUI v5:cry:

Link to comment
Share on other sites

η κοροϊδία συνεχίζεται.

 

πριν 10 μέρες μου είπαν θα μου έστελναν άλλο.

 

3 μέρες μετά που τους ρώτησα αν το έστειλαν είπαν ότι επιδιορθώθηκε το δικό μου και θα μου το έστελναν

 

4 μέρες μετά μου είπαν να κάνω υπομονή διότι το κινητό μου επισκευάζεται...:mad::mad::mad:

 

PayPal

Και κράξιμο εδώ

Γράψε και την εμπειρία σου στα αγγλικά εδω και στείλε τους το λινκ

Χαζοί δεν ειναι

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έστειλα mail στο banggood για να δουν ένα βίντεο που ανέβασα από ενα ταμπλετ chuwi hi book pro που ξαφνικά μετά από 6 μήνες σταμάτησε να λειτουργεί και να φορτίζει. Η απάντηση που έλαβα είναι αυτή.

 

Thank you for your email and order ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ..

For this case, we suggest that you sent it back and repair it, could you accept it?

If you accept, could you contact your local post office to ask for the chepest standard air register with tracking number ?(please not send the items by DHL , UPS or EMS, it is expensive and easy to lead tax issue )

And our company is in Shenzhen, China.

We apologize for this inconvenience and we will do the best we can to help solve the problem.

Looking forward to your reply.

Best regards,

Chiahsi

 

Τι μου προτείνετε να κάνω;;

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα mail στο banggood για να δουν ένα βίντεο που ανέβασα από ενα ταμπλετ chuwi hi book pro που ξαφνικά μετά από 6 μήνες σταμάτησε να λειτουργεί και να φορτίζει. Η απάντηση που έλαβα είναι αυτή.

 

Thank you for your email and order ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ..

For this case, we suggest that you sent it back and repair it, could you accept it?

If you accept, could you contact your local post office to ask for the chepest standard air register with tracking number ?(please not send the items by DHL , UPS or EMS, it is expensive and easy to lead tax issue )

And our company is in Shenzhen, China.

We apologize for this inconvenience and we will do the best we can to help solve the problem.

Looking forward to your reply.

Best regards,

Chiahsi

 

Τι μου προτείνετε να κάνω;;

 

Αυτό που σου λέει ο κινέζος φίλος μας να το στείλεις πίσω για επισκευή σαν συστημένο δέμα με ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως μέχρι να φτάσει κίνα και να επισκευαστεί, θα έχει περάσει το περιθώριο των 6 μηνών από το paypal και ουσιαστικά μετά σε περίπτωση στραβής δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως μέχρι να φτάσει κίνα και να επισκευαστεί, θα έχει περάσει το περιθώριο των 6 μηνών από το paypal και ουσιαστικά μετά σε περίπτωση στραβής δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα.

 

Claim στο paypal και ενημερωσε το καταστημα οτι το κανεις για να μην χασεις το περιθωριο,βγαλε βιντεο κλπ οταν το στειλεις,φωτογραφιες απο το φακκελο με τα γραμματοσημα και την διευθυνση να φαινεται,κρατησε την αποδειξη με το τρακινγ,αν κατι παει στραβα θα τα παρεις πισω απο το paypal μαζι με τα χρηματα που πληρωσες για το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εκθειαζουν το παλιοκαταστημα αυτο τα παρακατω

Επεστρεψα ενα Nubia m2 γιατι ακυρωσαν απο μονοι τους την εγγυηση του 1 ετους,εκανα claim που την αποδεχθηκε το paypal και το ταχυδρομησα

Εδω και 5 μερες το δεμα ειναι στο τοπικο ταχυδρομειο και δεν εχουν κουνηθει καν για να το παραλαβουν,τους ενημερωσα και με μεηλ οποτε περιμενα,.αλλα αδικα..ακομα εκει ειναι

Το χειροτερο ειναι το ψεμμα τους,μου απαντησαν στο φβ τους οτι εστειλαν την επιστροφη χρηματων ενω δεν το ειχαν κανει,εδω εχουμε να κανουμε με απατεωνες,ενημερωνω αμεσα το paypal για την πρακτικη τους,προσοχη σε οσους αγοραζετε απο εκει,θα σας βγαλουν την ψυχη.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εκθειαζουν το παλιοκαταστημα αυτο τα παρακατω

Επεστρεψα ενα Nubia m2 γιατι ακυρωσαν απο μονοι τους την εγγυηση του 1 ετους,εκανα claim που την αποδεχθηκε το paypal και το ταχυδρομησα

Εδω και 5 μερες το δεμα ειναι στο τοπικο ταχυδρομειο και δεν εχουν κουνηθει καν για να το παραλαβουν,τους ενημερωσα και με μεηλ οποτε περιμενα,.αλλα αδικα..ακομα εκει ειναι

Το χειροτερο ειναι το ψεμμα τους,μου απαντησαν στο φβ τους οτι εστειλαν την επιστροφη χρηματων ενω δεν το ειχαν κανει,εδω εχουμε να κανουμε με απατεωνες,ενημερωνω αμεσα το paypal για την πρακτικη τους,προσοχη σε οσους αγοραζετε απο εκει,θα σας βγαλουν την ψυχη.

ολα τα καταστηματα με τον τροπο τους σου κανουν κολπα με την εγγυηση. Εφοσον εβαλες το paypal στην μεση τα πραγματα ειναι ευκολοτερα.

Προσωπικα ποτε δεν εστειλα κανενα κινητο πισω στην Κινα, ενω οντως μερικα ειχαν προβλημα. Παιδευτικα μονος μου και βρηκα την λυση, ειναι προτιμοτερο απο το να παει πισω και να τραβηξω τα του Σισυφου.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εκθειαζουν το παλιοκαταστημα αυτο τα παρακατω

Επεστρεψα ενα Nubia m2 γιατι ακυρωσαν απο μονοι τους την εγγυηση του 1 ετους,εκανα claim που την αποδεχθηκε το paypal και το ταχυδρομησα

Εδω και 5 μερες το δεμα ειναι στο τοπικο ταχυδρομειο και δεν εχουν κουνηθει καν για να το παραλαβουν,τους ενημερωσα και με μεηλ οποτε περιμενα,.αλλα αδικα..ακομα εκει ειναι

Το χειροτερο ειναι το ψεμμα τους,μου απαντησαν στο φβ τους οτι εστειλαν την επιστροφη χρηματων ενω δεν το ειχαν κανει,εδω εχουμε να κανουμε με απατεωνες,ενημερωνω αμεσα το paypal για την πρακτικη τους,προσοχη σε οσους αγοραζετε απο εκει,θα σας βγαλουν την ψυχη.

 

Μην μου αγχώνεσαι! Οι Κινέζοι έχουν τους δικούς τους ρυθμούς! Ένα tablet που είχα επιστρέψει στο Gearbest το παραλάβανε μετά από 10 μέρες!! Θα το κανονίσουν αυτοί, μην στενοχωριέσαι. Μέχρι στιγμής το Banggood δεν έχει φερθεί σκάρτα, μπορεί και να είσαι ο πρώτος βέβαια. Αλλά και από την άλλη επιστροφή κάνεις, χάνουν χρήματα τι θες να κάνουν; να πετάξουν από τη χαρά τους;

Υπομονή θα γίνει η δουλειά σου, έχεις και το paypal μαζί σου. Εμένα είχε περάσει και η προθεσμία και ήμουν ακάλυπτος από παντού και πάλι έγινε η δουλειά μου!Υπομονή...

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...