Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσυ τι απαντηση πηρες για την ips οθονη του note 5;

 

Η lcd το Note 5 είναι πολύ καλή.. άμα την δεις θα το καταλάβεις τώρα Όλα τα άλλα τα προσπερνάς όμως δεν σε βλέπω να έχεις τίποτα να πεις.. Εντάξει Μιλάμε για κινητό 2 χρόνων. Είναι κρίμα να το προτείνουμε σαν αγορά όταν υπάρχουν αλλά πολύ καλύτερα και σύγχρονα.. και εγώ είχα το G4 αλλά με τόσα προβλήματα Δεν το ..πρότεινα σε κανέναν.. ίσα-ίσα που τους έλεγα να μην το πάρουν και εγώ το πούλησα άρον-άρον.. Όλοι έχουμε κάνει λάθη στη ζωή μας, και καλό είναι να συμβουλεύουμε τους άλλους για να μην κάνουν τα ίδια..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε μου το flex ειναι 2 χρονων αλλα οταν βγηκε εκανε 750 €. Με τα χαρακτηριστικα που εχει εννοειται βγαζει μια διετια ακομα ανετα. Αντε το note 5 να βγαλει 2μιση χρονια με τα καλυτερα χαρακτηριστικα που εχει. Αξιζει ο υποψηφιος αγοραστης να λουστει την ips οθονη για αυτο το λογο; Απαντηση για αλλους ναι, για αλλους οχι. Σημασια εχει να ξερει ο υποψηφιος αγοραστης οτι το flex εχει καλυτερη οθονη πριν παρει την αποφαση του. Και μην νομιζεις οτι υποστηριζω γενικα lg γιατι ημουν απο τους πρωτους που ελεγα για χαλια οθονη το g4.
Link to comment
Share on other sites

Το Flex 2 κυκλοφορησε τον Φλεβαρη του 2015... Αρα ειναι 3μιση χρονων και οχι 2... Μεγαλη διαφορα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το SAR του LG στο κεφάλι είναι σε παρόμοια επίπεδα με το Note 5.. Δηλαδή άμα σου δίνανε ένα iPhone δεν θα το έπαιρνες για να μην σου πεσει ψησει το κεφάλι;; Εγώ όταν είναι να μιλήσω για ώρα οποίο κινητό και να έχω στα χέρια μου βάζω κατευθείαν hands-free.. Την απάντησή σου για την οθόνη τον πήρες κατευθείαν κιόλας . Μην αναφέρουμε και τις κιτρινίλες που έβγαζε λόγω του 810 SD που ιδίως τα καλοκαίρια εψηνες αβγά επάνω του..

Παρομοια επιπεδα το 0,44 με το 1 08, δε νομιζω και οι πιο πολλοι δε φορανε ελευθερα χερια "ακουστικα" το εχουν κολημενο στο αυτι.

Οσο για την οθονη σοβαρα μιλας; του φλεξ ειναι ανωτερη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Flex 2 κυκλοφορησε τον Φλεβαρη του 2015... Αρα ειναι 3μιση χρονων και οχι 2... Μεγαλη διαφορα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και λοιπον και το g2 το 13 κυκλοφορησε και εκτος της αυτονομιας λογω 1000 μοναδων διαφορά σε ολα ειναι ανταξιο και καλυτερο του νοτε 4 που εχω 17 μοντελο ειδικα η καμερα, Αλλα δε μπορω να τα συγκρινω τα lg με τα xiaomi.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ ότι το flex είναι ανώτερο σε οθόνη και μάλιστα από τα περισσότερα κινητά που παίζουν γύρω στα 150. Με την προϋπόθεση να μην έχει κιτρινίλες και grain effect που υπήρχαν στις πρώτες παρτίδες. Μοναδικό μειονέκτημα η δυσκολία στη χρήση κάτω από έντονο ήλιο ακόμα και με ανενεργή τη ρύθμιση που έριχνε τη φωτεινότητα. Εμένα μόνο αυτό με είχε χαλάσει. Κατά τα άλλα ακόμα μου λείπει η κυρτή οθονάρα του που με βόλεψε όσο κανένα άλλο 5,5ρι. Αν το κινητό έπαιρνε καμία άλλη αναβάθμιση έστω σε nougat θα σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να το αγοράσω ξανά στην έκδοση με τα 32GB!

 

Στάλθηκε από το πανέξυπνο κινητό μου χρησιμοποιώντας Taheriamou

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απορώ με τον τρόπο σκέψης μερικών.. δηλαδή προτιμάς να προτείνεις σε ένα φίλο σου κινητό τρεισήμισι χρόνων με τα χίλια δυο προβλήματα, από τον να του προτείνεις Ένα σύγχρονο κινητό που δεν έχει ακουστεί ούτε ένα αρνητικό σχόλιο μόνο και μόνο επειδή είναι Xiaomi... Κάποτε και εγώ έτσι πίστευα και όταν έπεσε το πρώτο Xiaomi στα χέρια μου άλλαξα 100% την άποψή μου και έχω δύο πλέον στην οικογένεια ... Πιάστε Ένα Note 5 στα χέρια σας να δω τι θα μου λέτε μετά Είδατε τι σας είπε το παιδί που είχε S8.. ανοίξτε λίγο παρα πέρα το μυαλό σας και μην κολλάτε στο ότι Xiaomi είναι κινεζική..
Link to comment
Share on other sites

Φιλε κοκ, χαριτολογωντας στο λεω, εμεις θα ανοιξουμε παραπερα το μυαλο μας, να δουμε ομως εσυ ποτε θα δεις flex να ανοιξουν τα ματια σου.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε κοκ, χαριτολογωντας στο λεω, εμεις θα ανοιξουμε παραπερα το μυαλο μας, να δουμε ομως εσυ ποτε θα δεις flex να ανοιξουν τα ματια σου.

 

Φίλε μου έχω περάσει G4 G5 και G 6 .. λες να μου ανοίξουν τα μάτια μου με το Flex 2 συσκευή τετραετίας με 2 γίγα μπάιτ RAM;; Ούτε χαριτολογώντας δεν λέγεται αυτη η φράση... εσύ ποια συσκευή έχεις αυτήν τη στιγμή;;

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το λογο σου ειπα, ειδα στο logo σου το g5, εχεις γραψει παραπανω οτι εισαι με g6 και εχεις και κανα 2 xiaomi. Ολα εχουν ips οθονες.
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το λογο σου ειπα, ειδα στο logo σου το g5, εχεις γραψει παραπανω οτι εισαι με g6 και εχεις και κανα 2 xiaomi. Ολα εχουν ips οθονες.

 

Δηλαδή πιστεύεις φίλε μου ότι η οθόνη του G6 είναι χειρότερη από του Flex 2;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πιστευω, χωρις να το εχω δει να πω την αληθεια. Οσες ips εχω δει ωστοσο ειναι το ιδιο χαλι αχρωμες γιαυτο δεν πιστευω το g6 να εχει κανει τη διαφορα. Και δεν το λεω μονο εγω αλλα και το παιδι με το s8 παραπανω που λες για το note 5. Δες μηνυμα #3796. Edited by omnian
Link to comment
Share on other sites

Ναι το πιστευω, χωρις να το εχω δει να πω την αληθεια. Οσες ips εχω δει ωστοσο ειναι το ιδιο χαλι αχρωμες γιαυτο δεν πιστευω το g6 να εχει κανει τη διαφορα. Και δεν το λεω μονο εγω αλλα και το παιδι με το s8 παραπανω που λες για το note 5. Δες μηνυμα #3796.

 

Τα έχεις κάνει μαντάρα φίλε μου έχεις μπερδευτεί. Το παιδί με το S8 λέει ότι άνετα θα έπαιρνε το Note 5... Και πιο πάνω ένα άλλο παιδί λεει ότι καμία σχέση η οθόνη του Flex με τις amoled Samsung.. και δες και το παιδί στον μήνυμα 3794 τι λέει για την οθόνη του Flex σε σχέση με το Α5.. Σε λίγο θα μας πεις ότι το S8 με το Flex έχουν την ίδια ποιότητα οθόνης επειδή απλά είναι LED και οι δύο.. Και μην ξεχνάς ότι η οθόνη του g6 τηρεί τα πρότυπα hdr 10... Πιστεύω αυτό να λέει πολλά πράγματα.. και εσείς με τη led οθόνες μπερδεύεστε λίγο.. βγάζεις φωτογραφία σε κινητό με led οθόνη και λες πολύ καλή.. μετά την βάζεις σε οθόνη υπολογιστη καλημπραρισμενη των 700 ευρώ που έχουν οι φωτογράφοι και κλαις με μαύρο δάκρυ.. αλλο έντονα και άλλο ρεαλιστικά χρώματα

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται ολοκληρη διαμαχη χωρις νοημα. Τα πραγματα ειναι απλα. Η τεχνολογια προχωραει πολυ γρηγορα. Μπροστα απο την εποχη του το κινητο αλλα σχεδον 4 χρονια μετα δεν το αγοραζεις για 1ο. Αν ετσι γουσταρεις να εχει συσκευες μια χαρα. Αλλα αν θελεις κινητο για βασικη χρηση κοιτας αλλου.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το συνόψισε ο GMF80 νομίζω μια χαρά

Έχει γίνει vs to thread και αν αξίζει να το πάρει κάποιος λόγω οθόνης

 

Για βασική συσκευή προσωπικά δεν θα το επέλεγα

Επίσης δεν θέλω να χρησιμοποιώ και δεύτερη

Τις άλλες συσκευές που είχα τις έδινα

Προσωπικά το συγκεκριμένο το κράτησα απλά στο συρτάρι, γιατί μου φάνηκε πραγματικά κάτι ιδιαίτερο και ξεχωριστό

 

Το Flex έχει ωραία οθόνη, με τα όποια θεματάκια μπορεί να έχει την προτιμούσα κι εγώ από όποια IPS

Τα χρώματα στη ρύθμιση natural είναι μια χαρά επίσης

 

Το προβλημα του flex δεν είναι η οθόνη

Είναι το μόνο σίγουρο αυτό :P

Ένα από τα λίγα θετικά του είναι

Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις κάνει μαντάρα φίλε μου έχεις μπερδευτεί. Το παιδί με το S8 λέει ότι άνετα θα έπαιρνε το Note 5... Και πιο πάνω ένα άλλο παιδί λεει ότι καμία σχέση η οθόνη του Flex με τις amoled Samsung.. και δες και το παιδί στον μήνυμα 3794 τι λέει για την οθόνη του Flex σε σχέση με το Α5.. Σε λίγο θα μας πεις ότι το S8 με το Flex έχουν την ίδια ποιότητα οθόνης επειδή απλά είναι LED και οι δύο.. Και μην ξεχνάς ότι η οθόνη του g6 τηρεί τα πρότυπα hdr 10... Πιστεύω αυτό να λέει πολλά πράγματα.. και εσείς με τη led οθόνες μπερδεύεστε λίγο.. βγάζεις φωτογραφία σε κινητό με led οθόνη και λες πολύ καλή.. μετά την βάζεις σε οθόνη υπολογιστη καλημπραρισμενη των 700 ευρώ που έχουν οι φωτογράφοι και κλαις με μαύρο δάκρυ.. αλλο έντονα και άλλο ρεαλιστικά χρώματα

 

Φιλε κοκ θα με τρελανεις. Και τα τρια παιδια που αναφερεις ειναι ενα και μοναδικο και ειναι ο GMF80 που υποστηριζει συν τοις αλλοις οτι το flex εχει καλυτερη οθονη απο ολα οσα εχουν ips οθονες. Επαναλαμβανω ο υποψηφιος αγοραστης διαβαζοντας τα χαρακτηριστικα του flex μπορει να κρινει το κατα ποσο ξεπερασμενα εχει σε σχεση με τον ανταγωνισμο στην ιδια κατηγορια χρηματων. Αλλα ξεκινησες την κουβεντα οτι το το note 5 εχει καλυτερη οθονη απο το flex αλλα τελικα τωρα μαθαινεις οτι το flex εχει καλυτερη οθονη ακομα και απο το g6 σου.

ΥΓ: Το note 5 δεν εχει OIS στην καμερα;

Edited by omnian
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα για μένα έχουν ως εξής. Το flex είναι όντως παλιό με βάση το ποσό γρήγορα εξελίσσεται η τεχνολογία στα smartphones (και γενικά) πλέον. Όμως εκτός από την ιδιαίτερη και εντυπωσιακή κυρτή οθόνη έχει και άλλα specs που δεν βρίσκεις με τόσα χρήματα. Όπως η κάμερα με OIS, auto hdr (πολύ χρήσιμο feature) και το video 4k που είναι εξαιρετικό! Αν εξαιρέσουμε τα 2GB RAM που περιορίζουν κάπως το multitasking (για όσους θέλουν να τρέχουν 20 εφαρμογές ταυτόχρονα) ο επεξεργαστής δεν κολλάει πουθενά, παρόλο που ανεβάζει υψηλές θερμοκρασίες κάποιες φορές. Και πάλι δεν είχα πρόβλημα στην καθημερινή χρήση.

Ποσα κινητά στα 130 ευρώ άραγε πιάνουν το σκορ που παραθέτω;

Το κινητό χρησιμοποιείται άνετα και σαν πρώτο από κάποιον που δεν έχει πολλές απαιτήσεις και δεν θέλει απαραίτητα την πιο πρόσφατη έκδοση Android. Αυτή είναι η γνώμη μου παίδες.

 

Στάλθηκε από το πανέξυπνο κινητό μου χρησιμοποιώντας Taheriamou

25d32f0b621e35d127306cc88cce6e10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ετσι πεστα φιλε μου. Αν συμπληρωσεις και την οθοναρα που εχει το flex εναι απο τις καλυτερες επιλογες (προσωπικα η καλυτερη) σε αυτα τα χρηματα. Μονο η αξιοπιστια ειναι το μελανο σημειο του που ετυχε σε μερικους να καψει πλακετα αλλα και παλι ας περπατησουν και τα αλλα κινητα του ανταγωνισμου κανα χρονο να δουμε ολο και κατι κουσουρια θα βγαλουν και αυτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Έχω στείλει το flex μου από 2 Μαιου στην procordia λόγω συνεχόμενων επανεκκινήσεων και με ενημέρωσαν ότι οφείλεται στην μπαταρία και το κόστος επισκευής είναι 42 ευρώ.Μέχρι σήμερα, 3 μήνες μετά,τους τηλεφώνησα ακόμα μια φορά και με ενημέρωσαν πως περιμένουν καινούριες μπαταρίες στις 15 Αυγούστου και πως έχουν κοστολογηθεί και θα έρθουν σίγουρα.Yπάρχει κάποιος που να περιμένει μπαταρία?Τι θα ισχύει με την εγγύηση?Και για ποιο λόγω 3 μήνες μετά να τους πληρώσω 42 ευρώ μετά από τόση ταλαιπωρία όταν η τιμή του κινητού πλέον είναι περίπου στα 127 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Έχω στείλει το flex μου από 2 Μαιου στην procordia λόγω συνεχόμενων επανεκκινήσεων και με ενημέρωσαν ότι οφείλεται στην μπαταρία και το κόστος επισκευής είναι 42 ευρώ.Μέχρι σήμερα, 3 μήνες μετά,τους τηλεφώνησα ακόμα μια φορά και με ενημέρωσαν πως περιμένουν καινούριες μπαταρίες στις 15 Αυγούστου και πως έχουν κοστολογηθεί και θα έρθουν σίγουρα.Yπάρχει κάποιος που να περιμένει μπαταρία?Τι θα ισχύει με την εγγύηση?Και για ποιο λόγω 3 μήνες μετά να τους πληρώσω 42 ευρώ μετά από τόση ταλαιπωρία όταν η τιμή του κινητού πλέον είναι περίπου στα 127 ευρώ.

 

Ο λόγος ειναι οτι με 42 θα εχεις παλι το τηλεφωνακι σου, και για καινουργιο θα δωσεις τα τριπλασια; οποτε τον γαιδαρο τον εφαγες στην ουρά θα κολησεις; Εγω το ξαναπηρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και αφηνω τους πολέμιους του στην ακρη να λενε οτι θενε παλιο, ρημαδι, οθονη χαλια, και αλλα τετοια. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος ειναι οτι με 42 θα εχεις παλι το τηλεφωνακι σου, και για καινουργιο θα δωσεις τα τριπλασια; οποτε τον γαιδαρο τον εφαγες στην ουρά θα κολησεις; Εγω το ξαναπηρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και αφηνω τους πολέμιους του στην ακρη να λενε οτι θενε παλιο, ρημαδι, οθονη χαλια, και αλλα τετοια. :)

Δηλαδή η αλλαγή μπαταρίας σου φαίνεται λογικό να στοιχίζει το 1/3 της συσκευής;

Όλοι βέβαια κοστολογούν το service/επισκευές υπερβολικά, όχι μόνο η LG.

Άλλο λέει ο άνθρωπος όμως, ότι του έχουν κρατήσει τη συσκευή 3 μήνες και του ζητάνε 42€.

Αυτό είναι λογικό τώρα;

 

Να δώσεις 130€ σήμερα και να έχεις αύριο στα χέρια σου τη συσκευή καινούρια είναι λογικό και οκ μια επιλογή.

Να μην έχεις συσκευή 3 μήνες και να σε χρεώνει για τις υπηρεσίες της η LG (που θα στις προσφέρει 3 μήνες μετά) όσο θα σε χρέωνε αν στις προσέφερε σε μια βδομάδα, είναι οκ ώστε να έχεις το τηλεφωνάκι σου;

3 μήνες μετά το έχεις ξεχάσει ότι το είχες μάλλον

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η αλλαγή μπαταρίας σου φαίνεται λογικό να στοιχίζει το 1/3 της συσκευής;

Όλοι βέβαια κοστολογούν το service/επισκευές υπερβολικά, όχι μόνο η LG.

Άλλο λέει ο άνθρωπος όμως, ότι του έχουν κρατήσει τη συσκευή 3 μήνες και του ζητάνε 42€.

Αυτό είναι λογικό τώρα;

 

Να δώσεις 130€ σήμερα και να έχεις αύριο στα χέρια σου τη συσκευή καινούρια είναι λογικό και οκ μια επιλογή.

Να μην έχεις συσκευή 3 μήνες και να σε χρεώνει για τις υπηρεσίες της η LG (που θα στις προσφέρει 3 μήνες μετά) όσο θα σε χρέωνε αν στις προσέφερε σε μια βδομάδα, είναι οκ ώστε να έχεις το τηλεφωνάκι σου;

3 μήνες μετά το έχεις ξεχάσει ότι το είχες μάλλον

Τι παει να πει λογικο η 700 ειχε η συσκεη η 130 τωρα το ανταλλακτικο με 10 ευρω εργασια δεν αλλαζει. Να στο θεσω αλλιως παιρνεις ενα τογιοτα γιαρις καινουργιο 20000 ευρω ο ιμαντας εχει 100 ευρω σε 8 χρονια το γιαρις θα εχει τα μισά λεφτα αλλα ο ιμαντας παλι 100 ευρω. Μη ξεχνας οτι οι εταιρειες την μεγαλη πιτα την βγαζουν απο τα αναλωσιμα και οχι από τις πωλησεις του προιοντος που γινεται εφαπαξ. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι παει να πει λογικο η 700 ειχε η συσκεη η 130 τωρα το ανταλλακτικο με 10 ευρω εργασια δεν αλλαζει. Να στο θεσω αλλιως παιρνεις ενα τογιοτα γιαρις καινουργιο 20000 ευρω ο ιμαντας εχει 100 ευρω σε 8 χρονια το γιαρις θα εχει τα μισά λεφτα αλλα ο ιμαντας παλι 100 ευρω. Μη ξεχνας οτι οι εταιρειες την μεγαλη πιτα την βγαζουν απο τα αναλωσιμα και οχι από τις πωλησεις του προιοντος που γινεται εφαπαξ. :)

Δεν εστίασες στην ουσία αυτού που πόσταρα

Το βασικό είναι ότι του κρατάνε την συσκευή για 3 μήνες και μετά του ζητάνε 42€

Όσα θα του ζητούσανε δηλαδή αν του το φτιάχνανε π.χ. την επόμενη ημέρα

Αυτό σου φαίνεται λογικό;

 

 

Επί της ευκαιρίας μέχρι πριν 1,5 χρόνο πόσο, αλλαγή μπαταρίας στο Flex πήγαινε 23€

Αυξήθηκε στο διπλάσιο δηλαδή σχεδόν η αλλαγή ενός μέρους που γνωρίζει η LG και το service ότι είναι προβληματικό/πιθανότατα χρειάζεται σύντομα αλλαγή

Πως σου φαίνεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοώ και εγώ.Μετά χαράς να τους πληρώσω τα 42 ευρώ αλλά να έχει αλλαχτεί η μπαταρία μέσα σε μία εβδομάδα.'Οχι να βρίσκομαι στην αναμόνη για μια αντικατάσταση μπαταρίας εδώ και 3 μήνες και κάτι και να μου ζητούν κιόλας 42 ευρώ.Βάση νομοθεσίας εφόσον δεν έχουν το ανταλλακτικό και με δικιά τους υπαιτιότητα θα πρέπει να μου γίνει αντικατάσταση συσκευής ίσης η μεγαλύτερης αξίας από την δικιά μου.Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με την καταγγελία στον συνήγορο προστασίας του καταναλωτή τι πρέπει να κάνω?Επίσης η καταγγελία γίνεται στην procordia ή στην LG?Και το καλύτερο όταν τους ρώτησα αν είναι σίγουροι ότι το bootloop οφείλεται στην μπαταρία μου είπαν πώς αν δεν είναι θα μου αλλάξουν κα την μητρική πλακέτα εφόσον ομώς πληρωθούν για την μπαταρία!
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω αλλος λεει ετσι αλλος λεει γιουβετσι. Εγω σε κανενα ελτζι δεν μου εβγαλε τα περιγραφομενα προβληματα. Μια μπαταρια που χρειαστηκα για το τζι 2μου αλλαχτηκε αυθημερον εφοσον ειχαν καβα οποτε δεν εχω κακη αποψη και εδωσα 35 ευρω; με τα περαστικά οποτε τα 42 για ευκαμπτη μπαταρια με τα περαστικά δε μου φαινεται υπερβολη, το τριμηνο ομως ναι. :(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε σημερινή επικοινωνία με την Procordia, μου είπαν ότι έχουν παραλάβει μπαταρίες για το κινητό, αλλά ταυτόχρονα θα κάνουν και αλλαγή πλακέτας, γιατί μετά από έλεγχο βρέθηκε με πρόβλημα. Η όλη διαδικασία θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι το τέλος της εβδομάδας, Σε αναμονή λοιπόν...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...