Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το geekbuing.com το απόγευμα που το κοίταξα είχε ρίξει τη τιμή απο τα 220€ στα 200€ αλλά όταν τους ρώτησα αν είναι σε στοκ που ειπαν όχι και ότι θα το έχουν σε απόθεμα παλι σύντομα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα.

Από http://www.oppomart.com έχει ψωνίσει κανείς κινητό? Γιατί απ'οτι βλέπω έχει το meizu m1 σε στοκ στα 200€, καθώς επίσης έχει και θήκες! Απλά το στέλνουν με DHL και φοβάμαι οτι θα έχει πρόσθετες χρεώσεις από τελωνείο. Γι'αυτο άλλωστε ρωτάω αν έχει ψωνίσει κανείς και ξέρει!

 

Δεν έχω ψωνίσει απο το συγκεκριμένο μαγαζί... Για την DHL ξέρω αυτό "Μακριά" :p:lol::lol:

 

Το geekbuying το πήγε (το άσπρο-16GB) στα 197,22€ και μπορείς να τους στείλεις email και να ζητήσεις και κουπόνι.

 

Σε αυτό εδώ έχει Presell αυτο με τα 16GB στα 189,66€ και με 32GB 215,52€

Edited by Ker1906
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια τελικα υποστηριζει το 3g/4g στην χωρα μας???κ απο που θα το παραγγειλεται?????
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια ερώτηση στο στον τύπο που το πουλάει στο Aliexpress από το σύνδεσμο που έδωσε λίγο πιο πάνω ο Ker1906

 

1) Does this phone is in stock?

2) I want to ask you if this phone working on Greek bands? 3g and 4g...

3) After the order, how many time you need to ship the package?

Thank you

 

hello

meizu m1 note will be available one week later, and you can preorder it no w, earlier you pay , earlier you will get it

yes, working for your greece brands with 3g or 4g network

after the order, need to wait 1week more

nice day for you

jack

 

Τι λέτε? Γιατί ψήνομαι!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια ερώτηση στο στον τύπο που το πουλάει στο Aliexpress από το σύνδεσμο που έδωσε λίγο πιο πάνω ο Ker1906

 

1) Does this phone is in stock?

2) I want to ask you if this phone working on Greek bands? 3g and 4g...

3) After the order, how many time you need to ship the package?

Thank you

 

hello

meizu m1 note will be available one week later, and you can preorder it no w, earlier you pay , earlier you will get it

yes, working for your greece brands with 3g or 4g network

after the order, need to wait 1week more

nice day for you

jack

 

Τι λέτε? Γιατί ψήνομαι!

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις δέκα ημέρες ακόμα ώσπου να διατεθεί επίσημα

Edited by athanaso77

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Τι λέτε? Γιατί ψήνομαι!

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις δέκα ημέρες ακόμα ώσπου να διατεθεί επίσημα

 

Συμφωνώ με taliban, καλύτερα να περιμένεις... Τα λέω σε σένα για να τα ακούω και γω :lol::lol::lol: γιατί και γω με το ζόρι κρατιέμαι :X

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ Μπήκα to2c και το έχει σε στοκ στα 999$, αν είναι δυνατον.

 

http://www.to2c.com/meizu-m1-note-2gb-ram-32gb-rom.html

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ Μπήκα to2c και το έχει σε στοκ στα 999$, αν είναι δυνατον.

 

http://www.to2c.com/meizu-m1-note-2gb-ram-32gb-rom.html

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ευκαιρία!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη το παραγγελνω...Μιλησα μαζι τους και ενοειται μου ειπαν τα αναμενομενα δεν το εχουν δεν ξερουν ποτε θα το εχουν και δεν ξερουν σε τι τιμη θα το εχουν....οτι να ναι... Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη το παραγγελνω...Μιλησα μαζι τους και ενοειται μου ειπαν τα αναμενομενα δεν το εχουν δεν ξερουν ποτε θα το εχουν και δεν ξερουν σε τι τιμη θα το εχουν....οτι να ναι...

Εντελώς ότι να ναι όμως... Να δούμε πόσο θα πάει όλο αυτό :( Στο τσαφ είμαι να παραγγείλω κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

10 μερες δεν ειναι τιποτα για υπομονη.τοτε θα ειναι διαθεσιμο στην τιμη που ακουγεται?δλδ κοντα στα 150 ευρω?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

10 μερες δεν ειναι τιποτα για υπομονη.τοτε θα ειναι διαθεσιμο στην τιμη που ακουγεται?δλδ κοντα στα 150 ευρω?

 

Αν είναι όντως μόνο 10 μέρες, ναι δεν είναι τίποτα... Θα είναι 10 μέρες όμως η θα μας πηγαίνουν 10 - 10 μέρες? Δεν ξέρω τι τιμή ακούγεται αλλά όπου το είδα σε presell οι τιμές είναι από 180+ μέχρι 220+ (ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είναι κρίμα να δώσουν 200 ευρώ για τα 16gb. Λίγο υπομονή να κάνουμε και 200 ευρώ θα κοστίζει το 32gb plus μια θήκη! :D
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε ενα φόρουμ ( δεν θυμάμαι που), οτι κάποιοι διαμαρτύρονταν διότι ενω είχαν κανει παραγγελία κάποια τηλέφωνα , αυτά μετα απο καιρό ξαναγύρισαν πίσω στα μαγαζιά απο οπου τα είχαν αγοράσει και πήραν πίσω refund, διότι το τελωνείο δεν τα πέρασε επειδή η μπαταρία τους δεν ηταν αποσπώμενη. Έλεγαν τα κινεζομαγαζα οτι πλεον απαγορεύεται σε αυτά του ειδους τα τηλ. να ταξιδεύουν. Νομιζω οτι υπάρχει κάποια υπερβολή, αλλά καλού κακού ρωτηστε πριν παραγγειλετε.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε ενα φόρουμ ( δεν θυμάμαι που), οτι κάποιοι διαμαρτύρονταν διότι ενω είχαν κανει παραγγελία κάποια τηλέφωνα , αυτά μετα απο καιρό ξαναγύρισαν πίσω στα μαγαζιά απο οπου τα είχαν αγοράσει και πήραν πίσω refund, διότι το τελωνείο δεν τα πέρασε επειδή η μπαταρία τους δεν ηταν αποσπώμενη. Έλεγαν τα κινεζομαγαζα οτι πλεον απαγορεύεται σε αυτά του ειδους τα τηλ. να ταξιδεύουν. Νομιζω οτι υπάρχει κάποια υπερβολή, αλλά καλού κακού ρωτηστε πριν παραγγειλετε.

 

έχουν έρθει πολλά τηλ με μη αποσπωμενη μπαταρία, πχ 1+1 από Κινεζία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Διάβασα σε ενα φόρουμ ( δεν θυμάμαι που), οτι κάποιοι διαμαρτύρονταν διότι ενω είχαν κανει παραγγελία κάποια τηλέφωνα , αυτά μετα απο καιρό ξαναγύρισαν πίσω στα μαγαζιά απο οπου τα είχαν αγοράσει και πήραν πίσω refund, διότι το τελωνείο δεν τα πέρασε επειδή η μπαταρία τους δεν ηταν αποσπώμενη. Έλεγαν τα κινεζομαγαζα οτι πλεον απαγορεύεται σε αυτά του ειδους τα τηλ. να ταξιδεύουν. Νομιζω οτι υπάρχει κάποια υπερβολή, αλλά καλού κακού ρωτηστε πριν παραγγειλετε.

 

Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια κανενα νεο με το 3g/4g για την χωρα μας εχουμε???τι προτιματε meizu m1 note η lg g2????(στο aliexpress υπαρχει στα 185)
Link to comment
Share on other sites

όποιο βγει πρώτο,το τσίμπησα...το meizu ή το jiayu s3-μιάς και είναι πανομοιότυπα(ουσιαστικά ο σχεδιασμός αλλάζει,αλλά μ'αρέσουν και τα 2),μόνο που το meizu δεν έχει ραδιόφωνο ( το οποίο χρειάζομαι και χρησιμοποιώ αρκετά) :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σε κάποιο μαγαζί διάβασα ότι θα είναι σε στοκ απο τις 26/01 κάποια χρώματα και κάποια άλλα απο τις 30/01 και επειδή δεν είμαι της αναμονής καθόλου, παρήγγειλα το Meizu MX4 :p:D

 

Ενδιάμεσα είχα ζητήσει κουπόνι από Geekbuying για το M1 και μου έστειλαν... Όποιος έχει σκοπό να πάρει από κει ας το χρησιμοποιήσει ο κωδικός είναι OZORWRKS

Edited by Ker1906
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σε κάποιο μαγαζί διάβασα ότι θα είναι σε στοκ απο τις 26/01 κάποια χρώματα και κάποια άλλα απο τις 30/01 και επειδή δεν είμαι της αναμονής καθόλου, παρήγγειλα το Meizu MX4 :p:D

 

Ενδιάμεσα είχα ζητήσει κουπόνι από Geekbuying για το M1 και μου έστειλαν... Όποιος έχει σκοπό να πάρει από κει ας το χρησιμοποιήσει ο κωδικός είναι OZORWRKS

Το σκεφτόμουν κ γω το mx4 γιατί είναι ανώτερο σε τεχνικά χαρακτηριστικά και ποιότητα κατασκευής, ελαφρώς μικρότερο σε διαστάσεις λόγω οθόνης και σε πολύ καλη τιμή (280€) για αυτά που δίνει. Κολλάω όμως γιατί θέλω δικαρτο κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...