Jump to content

Cubot S200


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος βρεί άκρη με το root να μας το πει.Μάλλον χρειάζεται τελικά γιατί οι διαφημίσεις στα προγράμματα και το browsing είναι πολύ σπαστικές και ενα ad-γκουχου μας χρειάζεται..

 

Με framaroot οι προσπάθειες αποδείχτηκαν άκαρπες.Περιμένουμε νεότερα από κάποιον άλλον...

Edited by nikos8k
τυπογραφικό λάθος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το gps έχει ασχοληθεί κανείς?

Το χω πολύ ώρα στο παράθυρο δε βρίσκει τοποθεσία.

Με gps test κλειδώνει 6 δορυφόρους αλλά με sygic τίποτα.

Ένα lenovo a760 που υπάρχει κλειδώνει σχεδόν αστραπιαία!

Edited by nikiforos_
Link to comment
Share on other sites

Με το gps έχει ασχοληθεί κανείς?

Το χω πολύ ώρα στο παράθυρο δε βρίσκει τοποθεσία.

Με gps test κλειδώνει 6 δορυφόρους αλλά με sygic τίποτα.

Ένα lenovo a760 που υπάρχει κλειδώνει σχεδόν αστραπιαία!

 

Εγώ στο google maps τουλάχιστον δεν είχα θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Στο sygic, στις ρυθμισεις-> ρυθμισεις συσκευης ,ειναι επιλεγμενο το "μοναδα gps" ?

Στο ιδιο μενου παλι,στους δορυφορους,πιανεις καποιον ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερε και κλείδωσε τοποθεσία.

Ελπίζω να ήταν λόγω πρώτης φοράς, θα το δω και στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω, το κινητό πως τα πηγαίνει σε σταθερότητα/ποιότητα/κάμερα? Ψάχνω οικονομική λύση για κανά facebook/gmail και έπειτα εφαρμογές και κάμερα.

 

Το συγκεκριμένο λέγεται πως έχει δυνατό φλασ, καλή κάμερα, αλλά έχει καλή απόκριση/focus στις φωτό? Από που το παραγγέλνετε με κουπόνι κτλ ή δεν έχει σημασία?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

:( Βρε παιδιά σε εσάς το αναγωρίζει το κινητό το pc? Εγώ δε βρήκα drivers. Μήπως πρέπει να έχω sim μέσα? Έχει διαφορά?

Προτιμώ να βάλω προγράμματα απο τον υπολογιστή. Άσε που ακόμα με play και τέτοια δεν ασχολήθηκα...Μήπως με το update να το δεί ποιό εύκολα?

 

Ούφ!! θα πρέπει να πάω να πάρω μικρότερη sim....

Link to comment
Share on other sites

:( Βρε παιδιά σε εσάς το αναγωρίζει το κινητό το pc? Εγώ δε βρήκα drivers. Μήπως πρέπει να έχω sim μέσα? Έχει διαφορά?

Προτιμώ να βάλω προγράμματα απο τον υπολογιστή. Άσε που ακόμα με play και τέτοια δεν ασχολήθηκα...Μήπως με το update να το δεί ποιό εύκολα?

 

Ούφ!! θα πρέπει να πάω να πάρω μικρότερη sim....

γιατί να πάρεις μικρότερη σιμ ? εγώ την κλασική του έχω βάλει , κοιτα κάτω από τη σδ και τη μικρο σιμ και θα δεις μια τρούπα ναααααα :p

 

βάλε το κινητό στο pc και άστο λίγο θα περάσει driver αυτόματα , ένα μόνο πρόβλημα έχω εγώ με το pc τις φωτογραφίες όταν έχω εικονίδια τα δείχνει πράσινα , όταν τις ανοίγω όμως είναι κανονικά

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

για μπες στις ρυθμίσεις του κινητου , και επέλεξε το σαν συσκευή πολυμέσων , δεν έχω το κινητό στα χέρια μου αυτή τη στιγμή να σου πω πως >.<
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Θα το ψαχουλέψω λιγάκι...αλλά είπαμε ειμαι noobaki και όλα...κινέζικα μου φαίνονται :wacko:

Ψάχνομαι πως να απενεργοποιήσω και την δόνηση κάθε φορά που πατάς κάτι...θα μου τελειώσει την μπαταρία...

Μόλις έσβησα και την εφαρμογή που είχαν βάλει! sammydress ?? έλεος! είχε και όρεξη να ψαχουλεύει τις επαφές και τα πάντα μέσα στο κινητό...

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που το κούμπωσα σε pc δεν το αναγνώριζε ούτε εμένα.

Με τη δεύτερη φορά ομως το αναγνώρισε κανονικά.

Τα air gestures πώς δουλεύουν?

Link to comment
Share on other sites

Δε βρίσκει!! του βάζω και αυτόματη αναζήτηση αλλά πάλι δε βρήκε... :( :( :( :( :( :(

 

Συνδεσε το ασυρματα,μην παιδευεσαι....Κατεβασε την εφαρμογη Airdroid(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid) στο κινητο και μετα ανοιξε τον browser του υπολογιστη στο http://web.airdroid.com/

ανοιξε την εφαρμογη στο κινητο(παντα με ενεργο wifi) και σκαναρε το QR code στην πιο πανω σελιδα( δωρεαν εγγραφη) και θα εχεις πληρη ελεγχο του κινητου για backup,να φορτωσεις προγραμματα, φωτογραφιες,μουσικη η' ακομη και να στειλεις μηνυματα απο το κινητο πληκτρολογοντας απο τον υπολογιστη....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Από που το παραγγέλνετε με κουπόνι κτλ ή δεν έχει σημασία?

Ευχαριστώ!

Aπο Gearbest με κουπονι S200MK στα 96$.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το gb τελικά σήμερα μου έκανε τo refund για τα εκτελωνιστικά.

Τέλος καλό όλα καλά! :)

 

ΥΓ: Ta air gestures τα έχει δοκιμάσει κανείς? Πώς δουλεύουν?

Link to comment
Share on other sites

Το gb τελικά σήμερα μου έκανε τo refund για τα εκτελωνιστικά.

Τέλος καλό όλα καλά! :)

 

ΥΓ: Ta air gestures τα έχει δοκιμάσει κανείς? Πώς δουλεύουν?

 

respect στο GearBest , δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια να κανει αυτη την κινηση .

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

respect στο GearBest , δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια να κανει αυτη την κινηση .

Και γώ ήμουν πολύ επιφυλακτικός, αλλά ευτυχώς στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων

Link to comment
Share on other sites

Το gb τελικά σήμερα μου έκανε τo refund για τα εκτελωνιστικά.

Τέλος καλό όλα καλά! :)

 

 

Ευτυχως! Θα σε πειραζε, εστω με πμ, να πεις ποσο πηγε το κουστουμι?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως! Θα σε πειραζε, εστω με πμ, να πεις ποσο πηγε το κουστουμι?

Τί να με πειράζει κλεμμένα είναι?

53€ και κάτι ψιλά (ευτυχώς πολύ λιγότερο από τους αρχκούς υπολογισμούς)

Link to comment
Share on other sites

respect στο GearBest , δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια να κανει αυτη την κινηση .

πάντως εκτός από την πατάτα με τα cubotακια , δεν έχω παράπονο από το μαγαζί όλα καλά , αλλά και στην τελική όταν παρελάβαν κομμάτια η αποστολή ήταν άμεση , θα ξαναπαραγγείλω αλλά ποτέ ξανά presale , να φανταστείς μου είχαν στείλει και το κουμπάκι που μπαίνει στην υποδοχή των ακουστικών μόνο του , όταν το είχα παραγγείλει στα 80 λεπτά του ευρω :p

Το gb τελικά σήμερα μου έκανε τo refund για τα εκτελωνιστικά.

Τέλος καλό όλα καλά! :)

 

ΥΓ: Ta air gestures τα έχει δοκιμάσει κανείς? Πώς δουλεύουν?

 

αν μπεις στις ρυθμίσεις > air gestures και τα ενεργοποιήσεις όταν μπεις για παράδειγμα στις φωτογραφίες και κουνίσεις το χέρι σου μπροστά αππο τον proximity sensor που βρίσκεται δίπλα στην εμπρός κάμερα , θα αλλάζει φωτογραφίες . δοκίμαστε το έχει πλάκα αλλά κατεβάζει μπαταρία νομίζω ευκολά

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...