Jump to content

Cubot S200


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ φιλε μου,μολις το ειδα.Ευχαριστω και τον διαχειριστη επισης.Καθισα το βραδυ και του περασα τα προγραμματα που θελω.Το ρουταρα πολυ ευκολα με το iRoot.Μου κανει εντυπωση παρα το μεγεθος του καθεται πολυ ευκολα στο χερι.Ωραιο φινιρισμα και πολυ καλη οθονη.Α και μια ερωτηση.Η μια σιμ που εχω(cosmocarta) δεν μπαινει.Πρεπει να παω να την κοψουν;

 

Περίμενε!! τι εννοείς δε μπαίνει? αν είναι μεγάλη μπαίνει απο κάτω....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περίμενε!! τι εννοείς δε μπαίνει? αν είναι μεγάλη μπαίνει απο κάτω....

Και οι δυο καρτες σιμ που εχω ειναι μεγαλες.Το αλλο σετ-σιμ(η μια ειναι μικρη),το εχω βαλει στο Jiayu4s.

Xiaomi Mi4c

Huawei Honor 9

iPad mini 4

Link to comment
Share on other sites

Merci.Η cosmote το κανει;

 

Ήθελα να κόψω μια mini sim της vodafone... μου ζήτησαν πέντε ευρώ για αντικατάσταση

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να κόψω μια mini sim της vodafone... μου ζήτησαν πέντε ευρώ για αντικατάσταση

 

 

http://www.ebay.com/itm/Standard-Sim-To-Micro-Sim-Card-Punch-Cutter-Micro-Sim-Adapters-Iphone-5-5G-etc-/131309839247?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e92ad238f

Edited by snapy13
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν διαφωνώ με αυτά που εννοείτε, απλά λέω πως δεν τις κόβουν πια (vodafone, cosmote, germanos), αλλά τις αντικαθιστούν με άλλες sim :p

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Η wind τις κοβει, έκοψα εκεί οταν πήγα να βάλω χρόνο κάρτα άλλης εταιρείας (εξυπηρετικα τα παιδιά)

 

αμα πεσεις σε "σωστους" στην κοβουν κανονικα και δωρεαν....

Link to comment
Share on other sites

παιδιά λέω να αγοράσω το s200.

Από που λέτε; vickmall ή αλλού; και χρειάζεται να επικοινωνήσω μαζί τους για να βάλουν Ελληνικά, σωστούς φορτιστές και ότι άλλο;

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

παιδιά λέω να αγοράσω το s200.

Από που λέτε; ή αλλού; και χρειάζεται να επικοινωνήσω μαζί τους για να βάλουν Ελληνικά, σωστούς φορτιστές και ότι άλλο;

Το vickmall είναι όντως από τα κορυφαία. Προσωπικά αγόρασα από Everbuying. Υπάρχει και αυτό http://www.resellerratings.com/ όπου μπορείς να δεις βαθμολογίες και reviews διάφορων καταστημάτων. Ελληνικά έχει.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά λέω να αγοράσω το s200.

Από που λέτε; vickmall ή αλλού; και χρειάζεται να επικοινωνήσω μαζί τους για να βάλουν Ελληνικά, σωστούς φορτιστές και ότι άλλο;

Μπα κομπλέ έρχεται έτσι και αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

έχω στο κινητό την V02. μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα. θα δω κάποια ιδιαίτερη βελτίωση αν κάνω την αναβάθμιση σε v08 ?? Επίσης μέχρι τώρα δεν μου έχει εντοπίσει τα updates των V05 και v08 απο μόνο του το κινητό. Μπορώ να τις βρω κάπου στο ιντερνετ? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

συνδεσου στο ινετ και πηγαινει μεσα απο τις ρυμησεις του τηλεφωνου και πατα απο το μενου να κανει αναζητηση ενημερωσεων. ετσι θα το βρει. αλλα νομιζω οτι εαν μεινεις συνδεδεμενος για λιγο, θα κανει μονο του αναζητηση και θα το βρει...
Link to comment
Share on other sites

μιας και το ειπες, γιατι το ξεχναω να το γραψω καιρο τωρα, εμενα πολλες φορες μολις ανοιγω την φωτ μηχανη πολλες φορες τραβαει μονο του. δεν εχω καταφερει να βρω εαν ειναι καποια ρυθμηση η οχι.
Link to comment
Share on other sites

Το έκανε στην αρχή και το S200 της γυναίκας μου. Απενεργοποιησα τα air gestures και δεν το ξανάκανε.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Το έκανε στην αρχή και το S200 της γυναίκας μου. Απενεργοποιησα τα air gestures και δεν το ξανάκανε.

 

:)

 

επισης δεν θυμαμαι που ειναι το "say cheese" της καμερας και απο που θα απενεργοποιησω το ηχητικο καθε φορα που βλεπει ασυρματο δικτυο. τα ειχα βρει οταν το εψαχνα τις πρωτες μερες, αλλα τωρα δεν τα βρισκω.

Edited by geioannou
Link to comment
Share on other sites

:)

 

επισης δεν θυμαμαι που ειναι το "say cheese" της καμερας και απο που θα απενεργοποιησω το ηχητικο καθε φορα που βλεπει ασυρματο δικτυο. τα ειχα βρει οταν το εψαχνα τις πρωτες μερες, αλλα τωρα δεν τα βρισκω.

 

Για το πρώτο: ανοίγεις την εφαρμογή της φωτ.μηχ. , ρυθμίσεις , στο tab της φωτογραφικής μηχανής απενεργοποιείς το "Εντοπισμός χαμόγελου".

Για το δεύτερο: ρυθμίσεις , πατάς παρατεταμένα στο wifi , κάτω δεξιό πατάς τις τσελίστες, σύνθετα, απενεργοποιείς το "Ειδοποίηση δυκτίου".

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

βαλτε την lenovo super camera.
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Σε συνεχεια του προβληματος που ειχα με το ηχειο και μετα απο επικοινωνια που ειχα με το gearbest και αφου τους ρωτησα αν μπορω να τι κοιταξει εδω τεχνικος πριν το στειλω πισω ελαβα την εξης απαντηση

If you repair it in local store, we can pay a certain percentage of the repair cost , if you would like to replace it, please pay the shipping cost back to China by post registered, and we will send you a new one soon after receiving it.

Eσεις τι θα κανατε?

Επισης σημερα περνωντας απο ενα Γερμανο ρωτησα αν μπορει να το κοιταξει και να μου πει αν εχει χαλασμενο ηχειο η καποια επαφη.Μου ειπε ναι

 

Και σε μένα έτσι ξαφνικά δεν έχει ήχο

το έχω από τις 4 του μήνα στα χέρια μου

και το είχα πάρει από το Gearbest

Link to comment
Share on other sites

@vaslag, @gianni71 Εμενα σε αντιστοιχη περιπτωση για αλλο κινητο, μου ειπαν οτι δε μπορουν να δωσουν πανω απο το 20% της αξιας του κινητου, οποτε να υπολογιζετε μεχρι περιπου 20€. Και 5-10€ παραπανω να παει, αξιζει τους 2 μηνες την απωλεια.. Βεβαια ειναι το γ***το της εγγυησης,αλλα...

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...