Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως μπορειτε να μου θυμησετε ποσο εχει η αναβάθμιση στα νοκια κλαμπ χωρις να εισαι στην εγγυηση μεσα????
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως μπορειτε να μου θυμησετε ποσο εχει η αναβάθμιση στα νοκια κλαμπ χωρις να εισαι στην εγγυηση μεσα????

 

15€ φιλε μου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Oso afora to provlima me ta reboot se nokia club mou eipan pos to provlima einai h stin karta sim (pou thelei antikatastasi) h stin mpataria....den pistevo na einai stn mpataria giati se olous mas sxedon to provlima ipirxe apo tis protes meres pou eixame to kinito...oso gia ti sim...as apantisei kapoios pio eidikos apo mena...

ntanny ti kaneis?kairo eixa na do post sou (oxi oti kai ego grafo sixna...)

Link to comment
Share on other sites

Oso afora to provlima me ta reboot se nokia club mou eipan pos to provlima einai h stin karta sim (pou thelei antikatastasi) h stin mpataria....den pistevo na einai stn mpataria giati se olous mas sxedon to provlima ipirxe apo tis protes meres pou eixame to kinito...oso gia ti sim...as apantisei kapoios pio eidikos apo mena...

ntanny ti kaneis?kairo eixa na do post sou (oxi oti kai ego grafo sixna...)

Γεια σου φιλε μου! Ολα καλα ? Χαθηκα γιατι ειχα και αλλα τρεχαματα:)

Οσο για τα restart, εχω να πω κατι που παρατηρησα χθες.Ειχα φουλαρει την καρτα με mp3 απο καποιο pc για να τα μεταφερω στο δικο μου.Αρκετες φορες μου εβγαλε μηνυμα να αδειασω λιγη μνημη.Και μου εκανε και μερικα restart.Τι να υποθεσω εγω μετα απο αυτο?:happy: Φυσικα μετα το αδειασμα δεν παρουσιαστηκε αλλο προβλημα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Λοιπον μηπως υπαρχει καποιος τροπος να περασουν διαφορετικα εικονιδια μεσα στο κινητο???(εννοω να αλλαξουν ακομα κι αυτα μεσα στις ρυθμισεις.)Ακομα μηπως υπαρχει κανενας τροπος να περασουμε μεσα αλλο λειτουργικο(πχ Symbian 8)???

Α και τελος να παω να περασω την τελευταια αναβαθμιση η εχει bugs?(μεσα εχω την 3,0517,1)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Λοιπον μηπως υπαρχει καποιος τροπος να περασουν διαφορετικα εικονιδια μεσα στο κινητο???(εννοω να αλλαξουν ακομα κι αυτα μεσα στις ρυθμισεις.)Ακομα μηπως υπαρχει κανενας τροπος να περασουμε μεσα αλλο λειτουργικο(πχ Symbian 8)???

Α και τελος να παω να περασω την τελευταια αναβαθμιση η εχει bugs?(μεσα εχω την 3,0517,1)

Δεν υπάρχει τρόπος να περάσεις άλλο λειτουργικό. Τώρα για την αναβάθμιση, εγω έχω ακόμα την αρχική για να εχω το κεφάλι μου ήσυχο :p
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση,δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο τοπικ though,εχω το 3230 και κανω τα back up μου μεσω pc suite μια χαρα.εχω την 6.6.18 τωρα.αν ειναι να βαλω την 6.8 την τελευταια λεει στο σαιτ της νοκια οτι πρεπει να κανω synchronize πρωτα.τι ειναι αυτο?εγω δεν χρησιμοποιω outlook η lotus που λεει εκει περα,τι νακανω?απλα τα back up αρχεια τα εχω σε φακελους στον σκληρο.αλλου τα contacts,αλλου το calendar κλπ.το synchronize το χρειαζομαι πριν βαλω την 6.8?ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Oso afora to provlima me ta reboot se nokia club mou eipan pos to provlima einai h stin karta sim (pou thelei antikatastasi) h stin mpataria....den pistevo na einai stn mpataria giati se olous mas sxedon to provlima ipirxe apo tis protes meres pou eixame to kinito...oso gia ti sim...as apantisei kapoios pio eidikos apo mena...

ntanny ti kaneis?kairo eixa na do post sou (oxi oti kai ego grafo sixna...)

 

Δεμ ειμαι ειδικος αλλα εγω θα σου πω οτι απο την στιγμη που εβαλα την καρτα ΣΙΜ της Ιταλικης ΤΙΜ,το κινητο δεν εχει κανει ουτε ρεσταρτ ουτε τιποτα,δουλευει ρολοι.Αρα δικιο εχουν που ειπαν οτι μπορει να φτεει η ΣΙΜ.Εγω ειχα βαλει ΣΙΜ απο την Ελληνικη ΤΙΜ.Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα με ΣΙΜ απο την ΤΙΜ;;Αν και το προβλημα, τα Xmass που ημουν Ελλαδα δεν το ειχα.Τι να πω!

 

 

να κανω μια ερωτηση,δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο τοπικ though,εχω το 3230 και κανω τα back up μου μεσω pc suite μια χαρα.εχω την 6.6.18 τωρα.αν ειναι να βαλω την 6.8 την τελευταια λεει στο σαιτ της νοκια οτι πρεπει να κανω synchronize πρωτα.τι ειναι αυτο?εγω δεν χρησιμοποιω outlook η lotus που λεει εκει περα,τι νακανω?απλα τα back up αρχεια τα εχω σε φακελους στον σκληρο.αλλου τα contacts,αλλου το calendar κλπ.το synchronize το χρειαζομαι πριν βαλω την 6.8?ευχαριστω πολυ

 

Εγω παντως δεν κανω ποτε synchronize και παρολα αυτα δουλευει κανονικα!

:)
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση,δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο τοπικ though,εχω το 3230 και κανω τα back up μου μεσω pc suite μια χαρα.εχω την 6.6.18 τωρα.αν ειναι να βαλω την 6.8 την τελευταια λεει στο σαιτ της νοκια οτι πρεπει να κανω synchronize πρωτα.τι ειναι αυτο?εγω δεν χρησιμοποιω outlook η lotus που λεει εκει περα,τι νακανω?απλα τα back up αρχεια τα εχω σε φακελους στον σκληρο.αλλου τα contacts,αλλου το calendar κλπ.το synchronize το χρειαζομαι πριν βαλω την 6.8?ευχαριστω πολυ

ειναι και καλα ο ευκολος τροπος να παρεις backup τις επαφες σου το ημερολογιο σου κτλπ κτλπ...απαξ και εχεις παρει μεσω pc suite εισαι αρχηγοπουλο και προχωρας διχως φοβο και πα8ος στην αναβα8μιση του κινητου..;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καλημερα...εχω ενα προβλημα..εχω το νοκια 1 χρονο περιπου,το πηρα μετα απο προτροπη του υπαλληλου τoy germanoy οτι υποστηριζε καρτα sim 2 σε 1..

ηρθε λοιπον ο καιρος,(το ειχα προβλεψει φυσικα)και χτες εβαλα μια καρτα 2 σε 1..και φυσικα γιοκ...

και εχω αυτο το προβλημα...ενω ενεργοποιηται σαν καρτα...δεν μενουν ανοικτες και οι δυο γραμμες μαζι...

οταν η μια ειναι ανοικτη ειναι η αλλη κλειστη...

και καθε φορα που εχω κληση στην κλειστη δεν την βλεπω στην ανοικτη,ετσι καθε λιγο πρεπει να γυρναω(τροπος του λεγειν)την καρτα απο γραμμη 1 σε γραμμη 2,το οποιο αυτο θελει μετα απενεργοποιηση του κινητου,και ξαναενεργοποιηση για να την κανει δεκτη..ουφφφφφ για να δω αν εχω κλησεις στην γραμμη που εχω κλειστη...

ερωτηση λοιπον...ξερει κανεις αν υπαρχει λογισμικο για την συγκεκριμενη συσκευη (3230)που να ενεργοποιει αυτην την λειτουργια ή προγραμμα ή οτιδηποτε αλλο προτεινετε...εκτος απο το να αλλαξω συσκευη...

υγ. αν προτεινετε αλλαγη συσκευης,τοτε σας παρακαλω προτεινετε μονο συσκευη που να κλειδωνει με κωδικο αυτοματα οπως και αυτη (3230)

σας παρακαλω εποικηνωνηστε στο horhegreece@yahoo.gr

 

να ρωτησω υπαρχει ακομα ακομα αυτο το προγραματακι για την τηλεοραση?μπορεις να το στειλεις?

horhegreece2yahoo.gr

σε ευχαριστω

ξερει κανεις να μου απαντησει ρε παιδια?εχω κουραστει να το γυριζω απο την μια sim στην αλλη...

και νοκια μαγαζι που υπαρχει στον πειραια ή στην νικαια ξερει κανεις?

σας ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να μου απαντησει ρε παιδια?εχω κουραστει να το γυριζω απο την μια sim στην αλλη...

και νοκια μαγαζι που υπαρχει στον πειραια ή στην νικαια ξερει κανεις?

σας ευχαριστω..

υπάρχει λίστα με τα καταστήματα στο http://www.nokia.com μπες και ψάξε λίγο θα το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Α ρε ΝΟΚΙΑ!!!! Επειδή πήρα το κινητό την δεύτερη μέρα που κυκλοφόρησε στην Θεσσαλονίκη και μέχρι τον Αύγουστο, που έφυγα στρατό, δεν έβγαλαν firmware. Τώρα που απολύθηκα δεν μπορώ να κάνω update τζαμπέ το κινητό, θέλουν 15 ευρόπουλα λένε. Στην ερώτησή μου, καθαρά από περιέργεια, άμα κάνουν back-up μου είπαν πως θέλουν άλλα 15 για να κάνουν (απατεώνες).

Και τώρα σοβαρά, έχει κανείς από Θεσσαλονίκη απόδειξη αγοράς που να μην έχει λήξει να πάμε σε ένα club NOKIA να κάνω την αναβάθμιση?

Όποιος έχει την διάθεση, από Θεσσαλονίκη πάντα, ας μου στείλει ένα pm, θα του ήμουν υποχρεωμένος.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε ΝΟΚΙΑ!!!! Επειδή πήρα το κινητό την δεύτερη μέρα που κυκλοφόρησε στην Θεσσαλονίκη και μέχρι τον Αύγουστο, που έφυγα στρατό, δεν έβγαλαν firmware. Τώρα που απολύθηκα δεν μπορώ να κάνω update τζαμπέ το κινητό, θέλουν 15 ευρόπουλα λένε. Στην ερώτησή μου, καθαρά από περιέργεια, άμα κάνουν back-up μου είπαν πως θέλουν άλλα 15 για να κάνουν (απατεώνες).

Και τώρα σοβαρά, έχει κανείς από Θεσσαλονίκη απόδειξη αγοράς που να μην έχει λήξει να πάμε σε ένα club NOKIA να κάνω την αναβάθμιση?

Όποιος έχει την διάθεση, από Θεσσαλονίκη πάντα, ας μου στείλει ένα pm, θα του ήμουν υποχρεωμένος.

Αυτο παλι πως θα το κανεις????

 

Γραφει το ΙΜΕΙ πανω, δεν μπορεις να δωσεις αλλη απόδειξη.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παλι πως θα το κανεις????

 

Γραφει το ΙΜΕΙ πανω, δεν μπορεις να δωσεις αλλη απόδειξη.

 

:D :D :D :D Το ξέρω αλλά ελπίζω οι χαζογκόμενα που θα υπάρχει εκεί να είναι πραγματικά διακοσμητικό στοιχείο και να μην καθίσει να δει τα ΙΜΕΙ μόνο την ημερομηνία. Δεν χάνω τίποτα να δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

mp3 ringtones pos vazoume? codecs gia 6600 kai wma player den ta nagnorizoun gia ringtones...

 

 

epeisis otan erxontai minimata mou vgazei sfalma... me diskolia ta diavazo mou to petaei sinexia... pame pali gia format??? eleos...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

το είχα πάθει και εγώ αυτό με τα μηνύματα... Λογικά θα στρώσει με format εγώ αφού θα έκανα που θα έκανα format πήρα την γενναία απόφαση και το πήγα και για αναβάθμιση (είχα ακόμα την 3.κάτι αλλά δεν είχα αξιωθεί να το πάω σε νοκια)
Link to comment
Share on other sites

paw paidia pou lete exontas to kinito 10 mines se ena nokia club edw sta Ioannina kai diamartiromai gia tin othoni pou tremopaizei trela kai gia to bzzz pou kanei. mou leei ekei o texnikos oti mia anabathmisi tha tou kanei alla i othoni den kaliptete meta tou 6minou apo tin Nokia!!! zong! epatha plaka! rotaw stin hotline tis nokia kai mou leei den ginete na min kaliptete efoson einai to problima apo tin othoni san othoni k oxi apo pesimo k.t.l. ksanapaw sto nokia club k tou lew ti ematha. OXI! mou leei den yparxei tetio pragma einai ektos agiisis giati akouson akouson i othoni einai sta aksesouar tou kinitou k kaliptete me 6mines! meta apo tsakomo kai anafores sto bibliaraki tis egiisis febgw kai eytyxos pou iparxei paw se ena allo nokia club k mou kanei enas ypalilos sto 'ftero' mia allagi othonis! kai mou leei oti i egiiisi kaliptei to kinito 2 xronia opos kai iksera diladi! tin istoria ayti tin katatheto gia na kserete oti den kseroun ti tous ginete kai sta nokia club's! psakste ta panta gia na dikeothite! filika
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

mp3 ringtones pos vazoume? codecs gia 6600 kai wma player den ta nagnorizoun gia ringtones...

 

 

epeisis otan erxontai minimata mou vgazei sfalma... me diskolia ta diavazo mou to petaei sinexia... pame pali gia format??? eleos...

για να βάλεις mp3 ringtone δεν χρειάζεται κάποια διαδικασία... Ακριβώς όπως βάζεις ringtone midi ή amr έτσι βάζεις και mp3!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να μου στειλει στο e-mail μου τις εφαρμογες που ειχε το κινητο οταν το αγορασα?Δηλαδη αυτες που μπορω να επεξεργαστω τα video μου και τις foto.

 

e-mail : babis91@gmail.com

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να μου στειλει στο e-mail μου τις εφαρμογες που ειχε το κινητο οταν το αγορασα?Δηλαδη αυτες που μπορω να επεξεργαστω τα video μου και τις foto.

 

e-mail : babis91@gmail.com

υπάρχουν στο site της nokia για κατέβασμα. Με λίγο ψάξιμο θα τις βρεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,βλέπω έχουν ησυχάσει τα πράγματα γύρο από το 3230,το καταλαβαίνω γιατί και εγώ έτοιμος ήμουν να το αντικαταστήσω με το 3250.

 

Βασικά σήμερα πρόσθεσα ένα Handfree BT,αλλα όταν με καλούν δεν ακούγεται από το ακουστικό ήχος,αυτό διορθώνεται κάπως μέσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου?Επίσης ενώ τα είχα συνδεμένα κάποια στογμή η σύνδεση διακόπηκε,δεν ξέρω να σας πω μετά από ποση ώρα,αλλα δεν μου φαίνεται αρκετά φυσιολογικό!Ευχαριστω!

 

EDIT : ξεχασα να σας πω το ΒΤ ειναι το > SE Akono Headset HBH-608

:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...