Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@songless_bird & ntanny :παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας...δεν εχω τολμησει ακομα να το ανοιξω αλλα ειναι μεσα στα αμεσα σχεδια μου

Δεν προω8ουμε καμια ομαδικη για προσοψη γιατι & η δικια μου αρχιζει να ξεφτιζει&να φαινεται το μεσα χρωμα(σαν σκουρια)...μου φαινεται οτι το ειχε αναφερει&αλλο ενα παλικαρι στο φορουμ μας

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@songless_bird & ntanny :παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας...δεν εχω τολμησει ακομα να το ανοιξω αλλα ειναι μεσα στα αμεσα σχεδια μου

Δεν προω8ουμε καμια ομαδικη για προσοψη γιατι & η δικια μου αρχιζει να ξεφτιζει&να φαινεται το μεσα χρωμα(σαν σκουρια)...μου φαινεται οτι το ειχε αναφερει&αλλο ενα παλικαρι στο φορουμ μας

Εγω. Και σε μενα εχει φυγει και το πορτοκαλι χρωμα και εμφανιστηκε το βασικο υλικο. Κατι ασπρο-γκρι ειναι. Αφου σκεφτομαι να το ανοιξω να τριψω τα μεταλλικα μερη και να το βαψω κανενα γκρι μεταλλικο. Για προσοψεις ειδα, αλλα δεν εχω λεφτα τωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Και μια τελευταία ερώτηση για τους κατόχους:

Η φωτογραφική ρε παιδιά τι λέει; :rolleyes: Από μέγεθος, τα 1.3 megapixel μια χαρά είναι, αλλά από ευκρίνια;;; :rolleyes:

Μήπως θα μπορούσε κάνα καλό παιδάκι να μου στείλει κάνα δείγμα στο apkoulou@yahoo.gr ; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ευχαροστώ προκαταβολικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Και μια τελευταία ερώτηση για τους κατόχους:

Η φωτογραφική ρε παιδιά τι λέει; :rolleyes: Από μέγεθος, τα 1.3 megapixel μια χαρά είναι, αλλά από ευκρίνια;;; :rolleyes:

Μήπως θα μπορούσε κάνα καλό παιδάκι να μου στείλει κάνα δείγμα στο apkoulou@yahoo.gr ; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ευχαροστώ προκαταβολικά! :)

Δεν ειμαι καλο παιδακι. Αλλα χαλαλι :D

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/songless_bird/34285

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/songless_bird/35432

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει το photographer και το PhotoRite για 3230 θα μπορούσε να μου τα στείλει στο k_michelis@yahoo.gr ? Θα του ήμουν υπόχρεος γιατί έκανα format και τα έχασα σαν βλάκας :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Re paidia pote 8a vgei kama kainourio firmware????Exei kourasei h Nokia.Gia ola evgale mono gia to 3230 den exei vgalei.ti na pw!!!!!

 

Εχεις δικιο εν μερη. Το 3230 δεν εχει παρουσιασει ομως σοβαρα προβληματα.

Φιλε μου δες αυτο που εχω αναφερει στις προηγουμενες σελιδες ,3 σελιδες πισω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1041943#post1041943

Το ξαναγραφω εδω λοιπον: :O

Aπο οτι διαβασα κυκλοφορησε η εκδοση v 3.0517.1 .

Δεν βλεπω μεγαλη διαφορα στο νουμερο .

Εαν βρω νεοτερες πληροφοριες θα σας ενημερωσω.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Exw na mpw kairo,giati den paizei internet auto to kairo.Alla tghn prohgoumenh vdomada

phga kai rwthsa sto Nokia Club Iaswnidou Thessaloniki kai m eipan pws tpt akoma.Ante na doume.Makari nanai kai touth h version h kainouria.Dior8wnei estw k kati.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δεν μου δουλεύει η δόνηση. ενώ ακούγεται ο θόρυβος τζζζζ-τζζζζ το κινητό δεν δονείται. any ideas?
http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο εν μερη. Το 3230 δεν εχει παρουσιασει ομως σοβαρα προβληματα.

Φιλε μου δες αυτο που εχω αναφερει στις προηγουμενες σελιδες ,3 σελιδες πισω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1041943#post1041943

Το ξαναγραφω εδω λοιπον: :O

Aπο οτι διαβασα κυκλοφορησε η εκδοση v 3.0517.1 .

Δεν βλεπω μεγαλη διαφορα στο νουμερο .

Εαν βρω νεοτερες πληροφοριες θα σας ενημερωσω.

Ας κάνουν κάτι, γιατί τραβάω 4-5 reboot την ημέρα :mad: :cry:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχω την καρτα 2in1 της τιμ και θελω να υπαρχει μια ενδειξη στη κεντρικη οθονη ποιο νουμερο ειναι ενεργοποιημενο,γινεται?

 

Πάντως αν βρεις κάποια τέτοια εφαρμογή ενημέρωσε με σε παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δεν μου δουλεύει η δόνηση. ενώ ακούγεται ο θόρυβος τζζζζ-τζζζζ το κινητό δεν δονείται. any ideas?

Σου εχει πεσει? Μπορει να εφυγε απο τη θεση της η δονηση. Αν δεν θες να ρισκαρεις να ανοιξεις μονος σου το κινητο να το πας στη nokia. Αλλιως ανοιξε το. Η δονηση ειναι ενα πραγματακι λιγο μεγαλυτερο απο το νυχι σου, κατω απο την οθονη στο δεξιο μερος του κινητου...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

 

 

songless_bird: το καλύτερο παιδί! :D :D :D :D :D

Ελπίζω όταν ξαναμπώ να το έχω ήδη στα χέρια μου... ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου,τις ιδιες! :)

Mipos gnorizei kaneis pos ginetai format sto 3230?Poia einai i entoli?eixa to nokia 6600 kai to edosa ston aderfo mou pou einai mikroteros kai pira to 3230 prin ena mina?ekana vlakeia?

Link to comment
Share on other sites

Mipos gnorizei kaneis pos ginetai format sto 3230?Poia einai i entoli?eixa to nokia 6600 kai to edosa ston aderfo mou pou einai mikroteros kai pira to 3230 prin ena mina?ekana vlakeia?
Για hard format κλείνεις το κινητό και πατάς πράσινο ακουστικό+3+* και ταυτόχρονα το ενεργοποιείς. Για soft format πατάς σε κατάσταση αναμονής *#7370#.

Η μετάβαση απο το 6600 στο 3230 μου φαίνεται απόλυτα λογική αφου υπερτερεί σε ολα :)

Link to comment
Share on other sites

file orone mporeis na mou steileis kai emena to spasmeno programmataki gia to remote control???eixa sto nokia 6600 pou parepiptontos to edosa ston aderfo alla den itan spasmeno kai sou ESAPGE TA NEVRA KATHE FORA pou allaze i imerominia

depal@otenet.gr

 

taftoxrona patas prasino, 3, *, kai to anoigeis?opos sto nokia 6600 diladi

mipos exeis esi to spasmeno programma pou lei o orone gia to remote control?

parepiptontos exo kai ego ena xaski (an iksera pos mporousa na valo photo tha tin evaza nto deis) :)

Link to comment
Share on other sites

taftoxrona patas prasino, 3, *, kai to anoigeis?opos sto nokia 6600 diladi
Ακριβώς όπως στο 6600.
mipos exeis esi to spasmeno programma pou lei o orone gia to remote control?
Check your mail ;)
Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελιδα μου ,στις λιστες των link εφαρμογων - παιχνιδιων και για το 3230 , εγεινε ανανεωση.Εχουν μπει ολα τα link για τα παιχνιδια τις εφαρμογες και τα σπαστηρια που ειχα ανεβασει παλαιοτερα.Τωρα βρισκονται παλι ολα εκει σε .....μονιμη βαση.

Ευχομε οταν αρχησει να ψιλοχιονιζει Θεσ/νικη,να μην γλυστρανε οι νεες πλακες πεζοδρομιων που βαζει ο δημος στην περιοχη της Ροτοντα γιατι θα μας φυγουν απο τις τσουλιθρες τα αβγα και τα κινητα !!! :mad:

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο εν μερη. Το 3230 δεν εχει παρουσιασει ομως σοβαρα προβληματα.

Φιλε μου δες αυτο που εχω αναφερει στις προηγουμενες σελιδες ,3 σελιδες πισω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1041943#post1041943

Το ξαναγραφω εδω λοιπον: :O

Aπο οτι διαβασα κυκλοφορησε η εκδοση v 3.0517.1 .

Δεν βλεπω μεγαλη διαφορα στο νουμερο .

Εαν βρω νεοτερες πληροφοριες θα σας ενημερωσω.

Καλησπερα, εκανα χτες την αναβαθμιση και εκ πρωτης οψεως δεν εχω δει καποια αισθητη διαφορα. Αυτο που με ενδιεφερε οσο αφορα το χρονο που κανει μια φωτο να αποθηκευτει , θελει 5-6 δευτερολεπτα μεχρι να αποθηκευτει και αν κουνησεις το κιν βγαζεις αλλα απο οτι εχει2ςαρχικα δει , ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ το ιδιο :( !!!

Α και κατι αλλο , εκανα εγκατασταση το screenshot και λεει για να βγαλεις αυτο που βλεπεις φωτο πατας <edit>+<ok> key, τι εννοει ? πια κουμπια παταμε για ληψη screenshot ?

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη Δευτέρα, πάω για αντικατάσταση του 6600, που μάλλον έχει παλιώσει πια. Με ενδιαφέρει βασικά η camera και το ραδιόφωνο. Αυτά τα δύο είναι must. Πως πάει από αυτά τα δύο? Με ενδιαφέρει επίσης αρκετά και το organizer του. Εχω καταλήξει στο 3230. Τί λέτε? Επίσης σκέφτομαι και 6230i μιάς και το ανοικτό λειτουργικό δεν με ενδιαφέρει και τόσο. Λίγη (πολύ) βοήθεια παρακαλώ!
Link to comment
Share on other sites

Έχει ακουστεί τίποτα επίσημα απο ΝΟΚΙΑ ή ΑΛΦΑΚΟΠΥ σχετικά με τη διορθωση του μπαγκ για την αποθήκευση των sms στην κάρτα μνήμης?> Λογικά θα πρέπει να το έχουν μέσα στα πλάνα τους για διόρθωση τους σε επόμενες firmware εκδόσεις, αμεσα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...