Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α και κατι αλλο , εκανα εγκατασταση το screenshot και λεει για να βγαλεις αυτο που βλεπεις φωτο πατας <edit>+<ok> key, τι εννοει ? πια κουμπια παταμε για ληψη screenshot ?
Εννοεί μολυβάκι+joystick στο κέντρο ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε ποια είναι η ιστοσελίδα σου?

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/ntanny/36429 :) οκ ntanny;

 

Έχει ακουστεί τίποτα επίσημα απο ΝΟΚΙΑ ή ΑΛΦΑΚΟΠΥ σχετικά με τη διορθωση του μπαγκ για την αποθήκευση των sms στην κάρτα μνήμης?> Λογικά θα πρέπει να το έχουν μέσα στα πλάνα τους για διόρθωση τους σε επόμενες firmware εκδόσεις, αμεσα!

δε νομιζω οτι θα αλλαξει αυτο, μαλλον εσκεμενο ηταν απο τη νοκια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη Δευτέρα, πάω για αντικατάσταση του 6600, που μάλλον έχει παλιώσει πια. Με ενδιαφέρει βασικά η camera και το ραδιόφωνο. Αυτά τα δύο είναι must. Πως πάει από αυτά τα δύο? Με ενδιαφέρει επίσης αρκετά και το organizer του. Εχω καταλήξει στο 3230. Τί λέτε? Επίσης σκέφτομαι και 6230i μιάς και το ανοικτό λειτουργικό δεν με ενδιαφέρει και τόσο. Λίγη (πολύ) βοήθεια παρακαλώ!

 

Φίλε μου...

 

...το ράδιο του είναι καλο και η κάμερα επίσης. Εγώ έχω πρόβλημα με το mp3 player γιατί το ήθελα stereo αλλά αν δεν σε απασχολεί αυτό τότε πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά του. Αν όμως δεν σε νοιάζει το os τότε ρίξε και μια ματιά στο SE k750i. Μάλλον είναι το καλύτερο στην κατηγορία του. Το είδα σε κάποιον γνωστό μου και ήταν πολύ τζάμι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ neo_com_3 για τις παρατηρήσεις σου. Το stereo δεν με πειράζει. Επίσης ψάχνω μόνο για ΝΟΚΙΑ. Για το organizer έχεις καμμιά παρατήρηση?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για το organizer έχεις καμμιά παρατήρηση?

Ευχαριστώ

Αν εννοεις το ημερολογιο /σημειωσεις, ειναι ιδια με του 6600. Οπως και σε ολα τα nokia. Αλλα smartphone ειναι. Ολο και καποιο βελτιωμενο τριτο προγραμμα θα εχει να βαλεις. Προσωπικα εμενα με καλυπτει και ετσι.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το ημερολογιο /σημειωσεις, ειναι ιδια με του 6600. Οπως και σε ολα τα nokia. Αλλα smartphone ειναι. Ολο και καποιο βελτιωμενο τριτο προγραμμα θα εχει να βαλεις. Προσωπικα εμενα με καλυπτει και ετσι.

 

Συμφωνώ απόλυτα. Δοκίμασε το Handy Day ή το AquaCalender...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ. Το ημερολόγιο/σημειώσεις εννοούσα. Το handy day το χρησιμοποιώ ήδη στο 6600, οπότε το ίδιο θα βάλω και στο 3230, αν και εν τω μεταξύ είδα ότι κυκλοφόρησε το 3250! Οπότε λέω να του ρίξω και αυτού μιά ματιά αν φυσικά έχει ραδιο, λόγω κάμερας 2megapixels
Link to comment
Share on other sites

Που το ειδες το 3250;

 

Δεν κυκλοφορησε,απλως παρουσιαστηκε σε ενα event της νοκια

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=83072 ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κανένα υποκατάστατο του agile για να μπαίνω msn?

20.07.05

Agile Mobile to start charging end users of Agile Messenger a monthly licensing fee. Click here for details

Link to comment
Share on other sites

κανένα υποκατάστατο του agile για να μπαίνω msn?

20.07.05

Agile Mobile to start charging end users of Agile Messenger a monthly licensing fee. Click here for details

Βρες με ενα Search το turbo msn στο i-phone! :)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος που θα βρω red covers στην Ελλαδα?

...και για orange cover ακομα καλυτερα...

 

Eχω βρει εδω

http://mobile-parts.gr/catalog/advanced_search_result.php?keywords=3230&osCsid=7447a1665ede73e72f8bf65870bab41e&x=0&y=0

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το Mobiola WebCam by Warelex μετατρεπει το κινητο σε webcam μεσω bluetooth.Το εχει δοκιμασει κανεις με 3230,γιατι στην επισημη σελιδα δεν αναφερει το 3230!Thanks!
:)
Link to comment
Share on other sites

κανένα υποκατάστατο του agile για να μπαίνω msn?

20.07.05

Agile Mobile to start charging end users of Agile Messenger a monthly licensing fee. Click here for details

Το Νο 461 στην λιστα εφαρμογων της ιστοσελιδας μου μαλλον θα σου κανει την δουλεια.Κατεβασε το απο τις παραπομπες στα link που εχω για κατεβασμα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο προγραμμα για την καμερα και για το βιντεο που μου προτεινετε να εγκαταστησω στο κινητο (για το 3230) ? καποιο σαν το Philips camcorder για το 6600?

ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος που θα βρω red covers στην Ελλαδα?

...και για orange cover ακομα καλυτερα...

Εχω αγορασει 2 απο ebay (15 ευρω το καθενα) και μου περισευει ενα , αν θες στειλε PM και τα λεμε.

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Εθνική Ελλάδος Γεια Σου!!!

 

Τι άλλο να πω ρε παιδιά...

 

Μια χαρούμενη νότα στην καθημερινή μιζέρια... Ας είναι καλά αυτά τα παιδιά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι τώρα που η ΝΟΚΙΑ παρουσίασε το 3250 η τιμή του 3230 θα πέσει;

Ακούγετε κάτι για αρχική τιμή του 3250 350 € + ΦΠΑ

Το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ήταν το 1998 το Philips Genie
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

φιλε ποια είναι η ιστοσελίδα σου?

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/ntanny/36429 :) οκ ntanny;

 

Έχει ακουστεί τίποτα επίσημα απο ΝΟΚΙΑ ή ΑΛΦΑΚΟΠΥ σχετικά με τη διορθωση του μπαγκ για την αποθήκευση των sms στην κάρτα μνήμης?> Λογικά θα πρέπει να το έχουν μέσα στα πλάνα τους για διόρθωση τους σε επόμενες firmware εκδόσεις, αμεσα!

δε νομιζω οτι θα αλλαξει αυτο, μαλλον εσκεμενο ηταν απο τη νοκια.

 

?????

Link to comment
Share on other sites

 

 

?????

Nα υποθεσω οτι τα ερωτηματικα πανε προς το εσκεμενο της nokia με την μεταφορα των sms στην mmc.

Το ιδιο ακριβως "προβλημα" εχει και το 6260. Εχουν τον ιδιο μηχανισμο hot swap και επισης μαζι με το 3230 ειναι τα πρωτα symbian 7 με hot swap. Ως αποτελεσμα η nοkia μη εχει λυσει το προβλημα σε περιπτωση που σου ερθει sms και εχεις βγαλει την mmc εκεινη τη στιγμη.Κατι που δεν εχω δοκιμασει τωρα που εχω βαλει το msvdrivee. Στο symbian 8 βρηκε μαλλον τροπο. Δεν προκειται ποτε να το διωρθωσει η ιδια. Εχει εγκαταλειψει το symbian 7 εδω και καιρο...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

. Ως αποτελεσμα η nοkia μη εχει λυσει το προβλημα σε περιπτωση που σου ερθει sms και εχεις βγαλει την mmc εκεινη τη στιγμη.Κατι που δεν εχω δοκιμασει τωρα που εχω βαλει το msvdrivee.

 

Οταν σου ερχεται μηνυμα,σου κανουν αναπαντητη κτλ.,ενω εχεις βγαλει την καρτα σου απενεργοποιει το theme που εχεις επιλεξει και ανοιγει το κλασσικο ασπρο.Για τον ηχο δεν ξερω,μιας και χρησιμοποιω τον "rooster" ο οποιος ειναι περασμενος στη μνημη του κινητου, απο την μανα του.

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Το Mobiola WebCam by Warelex μετατρεπει το κινητο σε webcam μεσω bluetooth.Το εχει δοκιμασει κανεις με 3230,γιατι στην επισημη σελιδα δεν αναφερει το 3230!Thanks!

ego to evala kai vriskei to kinito kanonika alla stin othoni toy pc den fainetai tipota..mallon epeidi den einai full mallon!!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...