Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν κανω λαθος οσοι εχετε το 3230 ,το εχετε με software version v 3.0510.0 .

Aπο οτι διαβασα κυκλοφορησε η εκδοση v 3.0517.1 .

Δεν βλεπω μεγαλη διαφορα στο νουμερο :worry: .Εαν βρω κατι παραπανω θα σας ενημερωσω. :)

Αναμένουμε με ενδιαφέρον, thanx! :)

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν λες << γραμμη >> τι εννοεις ?

εχω την καρτα 2in1 της τιμ και θελω να υπαρχει μια ενδειξη στη κεντρικη οθονη ποιο νουμερο ειναι ενεργοποιημενο,γινεται?

Link to comment
Share on other sites

εχω την καρτα 2in1 της τιμ και θελω να υπαρχει μια ενδειξη στη κεντρικη οθονη ποιο νουμερο ειναι ενεργοποιημενο,γινεται?

Απο την στιγμη που και οι Κινεζοι κοβουν βολτες στο διαστημα, ολα γινοντε.Θεμα επιλογων προωθησης προϊοντος της καθε εταιρειας ειναι.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,κατεβασα το προγραμα Novii.NoviiRemote.v1.00.S60.N6600.Retail-HeXPDA και στο 3230 που εχω δεν τρεχει, ενω σε ενα 6600 μια χαρα ,καποια αλλη εκδοση που να ειναι συμβατη με το 3230,ξερει κανεις?Ευχαριστω!
:)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά κόλλησα τον ιό caribe στο κινητό μου. μου ήρθε μου bt και τον έκανα εγκατάσταση, μετά πήγα να τον ανοίξω αλλά μου κόλλησε σαν εφαρμογή κ δεν έκλεινε. Έτσι πάτησα το κόκκινο ακουστικό για έξοδο. Αυτό σημαίνει ότι η αφαρμογή δεν τερματίστηκε αλλά έμεινε ανοιχτή και ''ελαχιστοποιημένη'' όπως θα λέγαμε και στα windows. Έτσι την έκανα απεγκατάσταση μπας και φύγει. Παρόλ' αυτά η εφαρμογή ενώ διαγράφει,ξεκινάει κάθε φορά που ανοίγω το κιν μου, και κολλάει (δεν κάνει τπτ κοινώς)δηλ παραμένει ενεργή στο κινητό. Βλέπω ότι έίναι ενεργό το caribe όταν πατάω συνεχόμενο το κουμπί του μενού, το οποίο μου δείχνει τις ανοιχτές εφαρμογές έτσι πατάω c πάνω της και μου λέει έξοδο -> ναι , όχι Πατάω ναι αλλά δεν ανταποκρίνεται

Any help plz?

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,κατεβασα το προγραμα Novii.NoviiRemote.v1.00.S60.N6600.Retail-HeXPDA και στο 3230 που εχω δεν τρεχει, ενω σε ενα 6600 μια χαρα ,καποια αλλη εκδοση που να ειναι συμβατη με το 3230,ξερει κανεις?Ευχαριστω!

 

Εαν δεν κανω λα8ος ειναι τηλεκοντρολ για συσκευες??Εαν ναι δοκιμασε το irremote της psiloc το οποιο μολις κυκλοφορησε σπασμενο&δουλευει χαρμα ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Epeidi den katafera na diavasw ta sms pu eixa stin mms mesw tu msdriveE mhpws kanenas dokimase na kanei copy to fakelo 'mail' sto tilefwno k na mas pei apotelesmata?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά κόλλησα τον ιό caribe στο κινητό μου.

 

Check this

http://www.f-secure.com/v-descs/cabir.shtml

Kατεβασε το removal tool

http://www.f-secure.com/tools/f-cabir.zip

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδιά κόλλησα τον ιό caribe στο κινητό μου. μου ήρθε μου bt και τον έκανα εγκατάσταση, μετά πήγα να τον ανοίξω αλλά μου κόλλησε σαν εφαρμογή κ δεν έκλεινε. Έτσι πάτησα το κόκκινο ακουστικό για έξοδο. Αυτό σημαίνει ότι η αφαρμογή δεν τερματίστηκε αλλά έμεινε ανοιχτή και ''ελαχιστοποιημένη'' όπως θα λέγαμε και στα windows. Έτσι την έκανα απεγκατάσταση μπας και φύγει. Παρόλ' αυτά η εφαρμογή ενώ διαγράφει,ξεκινάει κάθε φορά που ανοίγω το κιν μου, και κολλάει (δεν κάνει τπτ κοινώς)δηλ παραμένει ενεργή στο κινητό. Βλέπω ότι έίναι ενεργό το caribe όταν πατάω συνεχόμενο το κουμπί του μενού, το οποίο μου δείχνει τις ανοιχτές εφαρμογές έτσι πατάω c πάνω της και μου λέει έξοδο -> ναι , όχι Πατάω ναι αλλά δεν ανταποκρίνεται

Any help plz?

Man προσεχουν λιγο! τωρα η φορματ η.....βρες antivirus

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν κανω λα8ος ειναι τηλεκοντρολ για συσκευες??Εαν ναι δοκιμασε το irremote της psiloc το οποιο μολις κυκλοφορησε σπασμενο&δουλευει χαρμα ;)

 

Αυτο εκανα και εγω,την κατεβασα και λειτουργει μια χαρα.Το μονο κακο ειναι οτι η εμβελεια ειναι πολυ μικρη,σχεδον στα δυο μετρα!Απλα ηθελα να ξερω αν υπαρχει εκδοση Noviiremote για το 3230,μπας και εχει μεγαλυτερη εμβελεια!

:)
Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρέπεται από πού μπορούμε να το κατεβάσουμε;

Από εδώ:

http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=46436

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Από εδώ:

http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=46436

 

 

ή απο το site μου ,το οποιο δεν θελει regisration..:p :p

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

orone ebala to programa apo to site soy kai den epikinonei me tis syskeyes!

mipos xereis giati?ekana oti elege!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Θα ήθελα να σας κάνω άλλη μία ερώτηση για το 3230...

Το joystick τι λέει; Είναι αξιόπιστο; Από αίσθηση; Φαίνεται ανθεκτικό;;;

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Θα ήθελα να σας κάνω άλλη μία ερώτηση για το 3230...

Το joystick τι λέει; Είναι αξιόπιστο; Από αίσθηση; Φαίνεται ανθεκτικό;;;

 

Ευχαριστώ! :)

Να σου πω την αληθεια , σε σχεση με ενα ολοκαινουριο 3230 που επεσε στα χερια μου, το δικο μου μετα απο 6 μηνες ταλαιπωριας (παιζω πολλα παιχνιδια) εχει χαλαρωσει λιγακι. Αλλα δεν εχω προβλημα στην αποκριση του προς ολες τις κατευθυνσεις και ειδικα προς τα κατω που ειναι η πιο συνηθισμενη κινηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου χυ8ηκε βοτκα πριν 2 βραδια &απο το επομενο πρωι μου ειναι σκληρο εννοωντας οτι δεν σου δινει την αισ8ηση του"κλικ" οταν πας πανω κατω.Μπορω να βαλω κατι ωστε να το μαλακωσω?

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου χυ8ηκε βοτκα πριν 2 βραδια &απο το επομενο πρωι μου ειναι σκληρο εννοωντας οτι δεν σου δινει την αισ8ηση του"κλικ" οταν πας πανω κατω.Μπορω να βαλω κατι ωστε να το μαλακωσω?

Καλυτερα να το πας για καθαρισμα στη Nokia. Μετα απο καιρο αν η βοτκα εχει πεσει και στην πλακετα θα εχεις προβληματα. Δεν σου συνιστω να το κανεις μονος σου γιατι δεν ξερεις αν θελει μονο το joystick καθαρισμα...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

orone ebala to programa apo to site soy kai den epikinonei me tis syskeyes!

mipos xereis giati?ekana oti elege!

 

Τι να σου πω,δεν ξερω... :worry: :worry: Εμενα μου δουλευει μια χαρα και το εχω δοκιμασει αρκετες φορες. :sorry: :sorry:

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου χυ8ηκε βοτκα πριν 2 βραδια &απο το επομενο πρωι μου ειναι σκληρο εννοωντας οτι δεν σου δινει την αισ8ηση του"κλικ" οταν πας πανω κατω.Μπορω να βαλω κατι ωστε να το μαλακωσω?

Αν ακολουθησεις με προσοχη τις οδηγιες του manual για το ανοιγμα θα μπορεσεις να το καθαρισεις μονος σου.Λιγο πλυσιμο θα κανει την δουλεια του.Μονο στο εξαρτημα των πληκτρων ομως.Αλλωστε ειναι ξεχωριστο κομματι .Μετα,ενα καλο στεγνωμα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Μία ακόμα ερώτηση...

Υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή, είτε .sis, είτε java του στυλ ελληνοαγγλικό - αγγλοελληνικό λεξικό;

 

Αλλιώς, υπάρχει συμβατότητα μεταξύ των προγραμμάτων java όλως των συσκευών ή χρειάζονται προγράμματα που είναι ειδικά για το 3230, άντε και τα παρεμφερή από άποψη λογισμικού μοντέλα; πχ θέλω να περάσω μια εφαρμογή java από ericsson K700... Μπορώ ή πολλά ζητάω;;;

Link to comment
Share on other sites

Μία ακόμα ερώτηση...

Υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή, είτε .sis, είτε java του στυλ ελληνοαγγλικό - αγγλοελληνικό λεξικό;

 

Αλλιώς, υπάρχει συμβατότητα μεταξύ των προγραμμάτων java όλως των συσκευών ή χρειάζονται προγράμματα που είναι ειδικά για το 3230, άντε και τα παρεμφερή από άποψη λογισμικού μοντέλα; πχ θέλω να περάσω μια εφαρμογή java από ericsson K700... Μπορώ ή πολλά ζητάω;;;

Εχω βαλει java για κ750 και ετρεχαν κανονικα. Μπορει να κολλησουν μερικες φορες γιατι ειναι για αλλες αναλυσεις οθονης, αλλη διαταξη πληκτρων...Παντως σε λιγα βρηκα προβλημα. Δοκιμασε και δες.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μία ακόμα ερώτηση...

Υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή, είτε .sis, είτε java του στυλ ελληνοαγγλικό - αγγλοελληνικό λεξικό;

 

QUOTE]

Κοιταξε να βρεις το SlovoEd που ειναι sis :)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...