Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το file manager το μόνο που κάνει είναι ανοίγει έναν explorer με τα περιεχόμενα του dekstop... το backup τουλάχιστον με την προηγούμενη έκδοση του pc suite κολούσε και δεν έκανε τίποτα τελικά!

 

Ωχ και εγω που μολις εβαλα αυτην την εκδοση μου βγαζει ακριβως το ιδιο!τι ασχετο ειναι αυτο;;;Η προηγουμενη δουλευε μια χαρα!!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωχ και εγω που μολις εβαλα αυτην την εκδοση μου βγαζει ακριβως το ιδιο!τι ασχετο ειναι αυτο;;;Η προηγουμενη δουλευε μια χαρα!!!!

εγω εχω την τελευται 6.6.18 και δουλευει μια χαρα σε XP που εχω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τα παιχνιδια Ngage : 1.The Sims Bustin Out 2.Worms World Party 3.Pandemonium 4.Xmen Legends 5.WWE Aftershock 6.Crash Nitro Kart 7.Catan 8.SSX Out of bounds στο κινητο μου και δεν τρεχει κανενα απο αυτα!Τα εχει δοκιμασει καποιος αλλος και του τρεχουν μηπως;Σιγα Σιγα θα προσπαθησω να δοκιμασω και αλλα και θα σας πω,απλα ηθελα και μια δευτερη γνωμη γιατι ισως η εκδοσης που βαζω ναμην ειναι καλες η μπορει επειδη εχω παλια εκδοση λογισμικου!

στο i-phone υπαρχει συμβατοτητα των n-gage games για το 3230 για ελεξεντο ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ilka71 θα δοκιμασω να παρω αντιγραφα με το PCSuite αν και την τελευταια φορα πηρα αντιγραφο τον τηλ.καταλογο (μεσω υπερυθρων γιατι δεν εχω καλωδιο ή ΒΤ) και δεν ηταν ενταξει και ευτυχως ειχα αντιγραφο στην καρτα. Anyway θα πειραματιστουμε :lol:
pappao
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την τελευται 6.6.18 και δουλευει μια χαρα σε XP που εχω :wacko:

σήμερα αποφάσισε να δουλέψει και σε μένα χωρίς να πειράξω τίποτα!!

Link to comment
Share on other sites

ilka71 an einai etsi paso

alla sta perissotera nokia club distixos den einai etsi....by the way poio nokia club einai afto?

πχ ενα ειναι στην πρωτοπαπαδακη στο γαλατσι και το αλλο ειναι στην βερανζερου 8 στο κεντρο!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω που δεν εχω αποδειξη αγορας(δεν θυμαμαι που την εχω βαλει και την εχασα ο .. :X ),μπορω να περασω την νεα εκδοση λογισμικου???
There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

egw to piga gia ftiaximo ton septembrio kai tous eipa na kanoun anava8misi kai mou eipan oti dn yparxei neoteri.

 

Τον Σεπτεμβριο.Σε 2 μερες εχουμε Νοέμβριο.. ;)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

v 4.0526.2

15-08-05

RM-51

ξέρει κανείς τι διορθώνει σε σχέση με την 3.05? Έχει στο αθόρυβο δόνηση όταν έρχονται νέα μηνύματα?

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι διορθώνει σε σχέση με την 3.05? Έχει στο αθόρυβο δόνηση όταν έρχονται νέα μηνύματα?

Προς το παρον ,εχουμε αυτες τις πληροφοριες ,μερικες σελιδες πισω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1084714#post1084714

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1085782#post1085782

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kalimera ... simera piga se Nokia club twn notiwn proastiwn kai mou eipan oti den exei vgei kamia kainourgia anavathmisi apo tote pou vgike to kinito kai mou to dwsane pisw .... episis mou eipan oti den ginete na mou katharisoun to tsamaki apo tin skoni..... KSerete an yparxei kapoio tilefwno parapanwn stin Alpha Copy gia na paraponethw ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι διορθώνει σε σχέση με την 3.05? Έχει στο αθόρυβο δόνηση όταν έρχονται νέα μηνύματα?
ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!ΓΙΝΑΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kalimera ... simera piga se Nokia club twn notiwn proastiwn kai mou eipan oti den exei vgei kamia kainourgia anavathmisi apo tote pou vgike to kinito kai mou to dwsane pisw .... episis mou eipan oti den ginete na mou katharisoun to tsamaki apo tin skoni..... KSerete an yparxei kapoio tilefwno parapanwn stin Alpha Copy gia na paraponethw ?
συγνωμη αλλα τους ειπες οτι εχει βγει η 26 αναβαθμιση και σου ειπαν οχι δεν υπαρχει?δωσε μου το τηλεφωνο τους και θα δεις τι θα γινει!δωστο μου!εσυ τωρα ποια εχεις?την 3.0505?
Link to comment
Share on other sites

Egw exw akoma tin 1i ... nai tin 3.0505 ... nai tous eipa oti exei vgei i anavathmisi kai mou eipan oti den exei vgei ... tous eipa akoma kai ti diorthwnei :) dem kserw to tilefwno tous alla tha to mathw kai tha sto steilw se pm

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Egw exw akoma tin 1i ... nai tin 3.0505 ... nai tous eipa oti exei vgei i anavathmisi kai mou eipan oti den exei vgei ... tous eipa akoma kai ti diorthwnei :) dem kserw to tilefwno tous alla tha to mathw kai tha sto steilw se pm
ναι στειλτο μου και θα δεις τι εχει να γινει.εγω ζω για να tσακωνομαι με αχρηστα customer care!!!!
Link to comment
Share on other sites

molis simera kai ego pira tis kopelias mou apo to nokia shop stin papagou, den ikseran kan oti ipirxe xtes i 4 otan tous to eipa alla mou eipan na to afiso, simera pou piga me rotisan an ksero ti diorthonei kai afou tous eipa me rotisan pou to diabasa....telos panton sto telos mou eipan oti mou perasan tin 3.05 kai oti tin 4 den tin exoun kai istera apo tilefonima tous sta kentrika ipotithetai tous eipan oti i 4 parousiazei polla problimata giauto den tin bazoun

ti na pei kaneis...

cypherth
Link to comment
Share on other sites

Filoi mou Giasas.Eimai k ego katoxos tou 3230 kai simer ekana anabatmisei sto kainorgio soft se ena Nokia club sti Germania (enoite) ELLINIKO Tilefono

Afto pou paratirisa egine kapos pio grigoro i kamera diorthothike o hxos prin labome kathe klisi emikrine,telika kalliterepse.

Afto pou paratiro genika se symbian einai astathei kai then xero ta alla alla to3230 exei kai kakei lipsi apo tilefomimata pou erxonte apo stathera

Edo kai ena mina akouga otan tilefonousa ena thoribo elafro zzzzzzz.. ti itan

mia foto pou eixa balei gia na fenete omorfo

 

filika kuka

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα ενα καλως ορισατε στα νεα μελη .Καποια στιγμη ειχα την εντυπωση οτι το topic εφθασε στο τελος του,μια και τα post ειχαν αραιωσει !

Εδω μαι μια βδομαδα ουσιαστικα ημουν χωρις κινητο μια και μετα απο ενα αγριο γκαζαρισμα test εφαρμογων ειδα τον ουρανο με τ`αστρα.Απεγκατασταση εφαρμογων με χρονικη διαρκεια εως και 10 λεπτα,κολλημα κινητου καθε 3 πατηματα πληκτρων(ασχετου επιθυμητης λειτουργιας) και το βασικοτερο καταστροφη mmc.Τα format (hard) πρεπει να ξεπερασαν τα 14,ολο αυτο το διαστημα μαζι με τις προσπαθειες backup των αρχειων και επαναφορας αυτων.Τελικα μετα απο καποιες ασυμφωνιες η κακολειτουργιες των εκδοσεων του pc suite 6.4 & 6.6 καταφερα να εγκαταστησω παλι καποια παλια αρχεια (βασικοτερα ολων οι επαφες - τα μηνυματα επανερχονται κανονικα, ας ειναι και video clips).

Αυτο που παρατηρησα (ασχετα με την καταστροφη της καρτας) ειναι οτι οποια εκδοση pc suite και να εχουμε , καλο ειναι το backup να γινεται για καθε ενα αρχειο ξεχωριστα (επαφες,μηνυματα κλπ) και οχι ομαδικα.Με τον τροπο αυτο επαναφερεις αυτα που πραγματικα θελεις σε μια δυσκολη στιγμη.Γιατι πραγματι ειναι τρελο μετα απο format να σου λεει οτι το τηλεφωνο σου δεν εχει αρκετη μνημη για να τα επαναφερει ολα !!!

Μια καλη συμβουλη (οχι οτι ειμαι και ξερωλας!) ειναι να προσεχουμε να μην εγκαθιστουμε πακετα εφαρμογων (ετσι την επαθα) και φυσικα αν υπαρχει δυνατοτητα ενημερωσης του προγραμματος antivirus να γινετε τακτικα.

Ελπιζω να μπορεσω να αντικαταστησω την mmc αν υπαρχει εγκυηση,μιας και αγοραστικε τον Μαϊο.Η συσκευη την βλεπει καταστραμμενη οταν δινω εντολη για μορφοποιηση.Ξερει κανεις αν συμβαινει κατι αλλο?Το Norton στο pc μεσω card reader εκανε την δουλεια του(ελεγχο - μορφοποιηση) αλλα στην συσκευη ...καταστραμενη

Κατι αλλο που παρατηρησα ηταν οτι ο δεκτης ραδιοφωνου επιανε καποιον τοπικο σταθμο την στιγμη που ο δεκτης deck+ραδιοενυσχητης (σε καποιο εργοταξιο) δεν επιανε (και σκασανε καποια ατομα μια και τα ρεμπετικα που ειχε ηταν για ρετσινα) :D

Τελευταια παρατηρηση και κλεινω για να μην σας κουρασω αλλο (χαθηκα μερες-μαζεμενα τα ειχα :) ) ειναι οτι το format δεν χρειαζεται γεματη μπαταρια για να γινει.Το εκανα και με 3 γραμμες φορτησης (πανω στο σκασιμο που ειχα τοσες μερες).

Αναβαθμιση ακουσα.......(μονο που δεν βλεπω παλι να μπορουμε να μεταφερουμε τα μηνυματα στην καρτα!!!!! :mad:

Η δε τοποθετηση της καρτας των 32 Mb, ζητουσε κωδικο την στιγμη που εγω δεν ειχα βαλει ποτε .

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

ntanny με την καρτα παλεψε το λιγο ακομη με τον card reader. Και εμενα το pc την εβλεπε κανονικα αλλα το κινητο με τιποτα, μετα το τριτο format στο pc εστρωσε . Ελπιζω να την διαμορφωνεις σε FAT και οχι FAT32...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω που δεν εχω αποδειξη αγορας(δεν θυμαμαι που την εχω βαλει και την εχασα ο .. :X ),μπορω να περασω την νεα εκδοση λογισμικου???

 

Mπορεις, τσεκαρουν το ΙΜΕΙ του τηλεφωνου,δεν θα εχεις προβλημα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ntanny με την καρτα παλεψε το λιγο ακομη με τον card reader. Και εμενα το pc την εβλεπε κανονικα αλλα το κινητο με τιποτα, μετα το τριτο format στο pc εστρωσε . Ελπιζω να την διαμορφωνεις σε FAT και οχι FAT32...

Αυτο ακριβως γινοταν σημερα επι 6 σχεδον ωρες.Ποτε με το προγραμμα των wins , ποτε με το Norton και ποτε με το mmc medic το οποιο δεν απεδοσε καρπους μια και κολλουσε.Τελικα ολα πλεον ειναι οκ με την καρτα(απλα δεν εχει ονομα !!!), αλλα τουλαχιστον γλυτωσα καποια ευρω.Οσον αφορα την 32αρα, καταφερα και αυτην να την εχω τωρα ανοικτη και οχι μπλοκαρισμενη απο καποιον κωδικο οπως ελεγε.Μπηκαν εν μερη και τα περισσοτερα αρχεια backup και τωρα μενει να εγκαταστησω τα βασικα βοηθητικα προγραμματακια.

Θα χορτασω υπνο σημερα μιας και χθες με εφαγε το ξημερωμα μ`αυτη την κατασταση.

Αρχισε ο αγωνας.Ισως δουμε παλι sexουαλικη παρενοχληση.Καλο βραδυ σε ολους.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Giasas k pali sas anefera pio pano oti eixa ena paraxeno thorivo kathos eitan to display avoikto zzzzzz....... k kata arxas nimisa nomisa oti eita oi fotografies pou ebaza gia omorfia.

Ekana syxna format k efebge othoribos kai xa apo tin arxi .Nomisa oti eita diafora progranata pou eava tipota ti idio problima mexrei pou kapia stigmi piga va rithiso ti fotinotita apo to displey.KATHOS perioriza ti fotinotita erxontan o thoribos egiriza ti fotinotita sto terma efeuge.

Kai tora tha rarakalousa na koitaxei kapoios ayto an symbenei se mena i se olous PRIN TO DOSO sti HOKIA

 

eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

Giasas k pali sas anefera pio pano oti eixa ena paraxeno thorivo kathos eitan to display avoikto zzzzzz....... k kata arxas nimisa nomisa oti eita oi fotografies pou ebaza gia omorfia.

Ekana syxna format k efebge othoribos kai xa apo tin arxi .Nomisa oti eita diafora progranata pou eava tipota ti idio problima mexrei pou kapia stigmi piga va rithiso ti fotinotita apo to displey.KATHOS perioriza ti fotinotita erxontan o thoribos egiriza ti fotinotita sto terma efeuge.

Kai tora tha rarakalousa na koitaxei kapoios ayto an symbenei se mena i se olous PRIN TO DOSO sti HOKIA

 

eyxaristo

 

to bzzzzzz ipirxe kai se emena kai se allous xristes tou 3230. eixa rotisei malista paliotera, kai einai fisiologiko...

 

ayto to opoio einai ontos periergo, einai oti otan mpei i fotinotita sto full, o ixos stamataei.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...