Jump to content

Xiaomi Mi band


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από αμαζον σε 2 βδομάδες ήταν εδώ με τιμή παραπλησια

 

Με μεταφορικά το βλέπω πανω απο 25 ευρώ στο αμαζον. Εχεις κανένα λινκ να το βρηκες φτηνότερα;

Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 724
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχει παρει κανεις απο gearbest;;; αν ναι ποσο καιρο περιπου πηρε να ερθουν;;;

 

σκεφτομαι να το παρω το band με τα καινουρια πιστονια

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις απο gearbest;;; αν ναι ποσο καιρο περιπου πηρε να ερθουν;;;

 

σκεφτομαι να το παρω το band με τα καινουρια πιστονια

 

Το δικό μου το πήρα από το gearbest. έκανα λάθος και ΔΕΝ επέλεξα tracking number και το παρέλαβα σε ένα μήνα περίπου.

 

Για αποστολές/δέματα από Κίνα δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

σε android 4.4.2 υπαρχει τροπος με καποιο addon στο xposed να ενεργοποιησουμε τις ειδοποιησεις στο κινητο;

ή καποιος αλλος τροπος;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

τωρα ετοιμαζομαι να κανω την παραγγελια απο gearbest

 

θα επιλεξω να μου βαλει tracking number αλλα τι να διαλεξω sing post η netherlands post;;;

 

μπορει να με βοηθησει καποιος;;;

Edited by johnnyf95
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα και εγώ ενα miband άλλα δεν μπορώ να το συγχρονίσω.κανει σαρωση η εφαρμογη αλλα δεν το εντοπιζει.αναβουν 3 λαμπάκια μαζί και τζίφος.:mad::mad::mad::mad::mad:
παοκ
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα και εγώ ενα miband άλλα δεν μπορώ να το συγχρονίσω.κανει σαρωση η εφαρμογη αλλα δεν το εντοπιζει.αναβουν 3 λαμπάκια μαζί και τζίφος.:mad::mad::mad::mad::mad:

 

Την ώρα που ανάβουν τα 3 λαμπάκια , το ακουμπάς με το δάχτυλο όπως σου λέει η εφαρμογή;

:D
Link to comment
Share on other sites

Βασικά νομίζω το χτυπάς ελαφρώς, δεν το ακουμπάς απλά.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

τίποτα παιδιά..όλα τα δοκίμασα..κλωτσιές μπουνιές κλπ:lol::lol::lol:

πάω να κάνω dispute κινεζο.

είναι μάλλον κλωνος:cry::cry::mad::mad::mad:

ξεχασα να πω οτι εχω σ4 με λολιποπ

παοκ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μολις μου ηρθε και μενα απο ebay.πως μπορω να το συγχρονισω με το κινητο μου?δεν μου το βρισκει καν.lg g2 εχω με 4.4.2.

 

μαλλον παρελαβα μουφα **** την τυχη μου.δεν λειτουργει καν και γραφει damy στο Manual.

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

μαλλον παρελαβα μουφα **** την τυχη μου.δεν λειτουργει καν και γραφει damy στο Manual.

και εμενα γραφει dami.την πατησαμε και οι 2:mad::mad::mad::mad:

παοκ
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω ειμαι ο τριτος της παρεας του νηματος που παρελαβε σημερα, τουλαχιστον φαινεται να ειναι γνησιο. Παρελαβα απο uk warehouse κινεζομαγαζου, ηρθε σε 2 εβδομαδες. Περασα προς το παρον το app απο το playstore, αντε να δουμε τι υπνο θα κανουμε σημερα.

 

Μια ερωτηση: το miband καταγραφει τα βηματα κλπ ακομα και οταν βρισκομαστε σε μακρινη αποσταση απο το κινητο οπου μπορει να μην πιανει το bluetooth ή μονο οταν εχουμε το κινητο σε κοντινη αποσταση?

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Από που το είχατε παραγγείλει;

 

Απο το ebay με 18ευρω περιπου.μολις μου επιστρεψαν και τα λεφτα οι κινεζοι.

εχει κανενας να προτείνει κάποιο αξιόπιστο μαγαζι στο ebay;

παοκ
Link to comment
Share on other sites

Προτίμησε καλύτερα κάποιο έμπιστο κινεζομάγαζο.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

εκανα dispute και μου εκανε αμεσως refund ο κινεζος.απο ebay το ειχα παραγγειλει.μου εστειλε μηνυμα στο ebay ο κινεζος και μου λεει οτι δεν πουλαει μαιμου αλλα υπαρχουν δυο ειδη xiaomi και dami.δουλεμα ψιλο γαζι.μου ζητησε να του αλλαξω και το αρνητικο feedback.δεν ξαναψωνιζω τιποτα απο κινα.ειναι η τριτη φορα που την παταω.πουθενα εδωσ την ελλαδα υπαρχει να το παρω εστω και πιο ακριβα να τελειωνω?
Link to comment
Share on other sites

εκανα dispute και μου εκανε αμεσως refund ο κινεζος.απο ebay το ειχα παραγγειλει.μου εστειλε μηνυμα στο ebay ο κινεζος και μου λεει οτι δεν πουλαει μαιμου αλλα υπαρχουν δυο ειδη xiaomi και dami.δουλεμα ψιλο γαζι.μου ζητησε να του αλλαξω και το αρνητικο feedback.δεν ξαναψωνιζω τιποτα απο κινα.ειναι η τριτη φορα που την παταω.πουθενα εδωσ την ελλαδα υπαρχει να το παρω εστω και πιο ακριβα να τελειωνω?

 

Χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου amazon.co.uk δοκιμασες?

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα την παραγγελια απο gearbest αλπιζω να ερθουν οσο πιο γρηγορα γινετε
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...