Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως η 5.2.2 μου κάνει αραιά και που κομπιασματα στο scrolling, ενώ πριν δεν είχα κάποιο θέμα (σε Nexus 6).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πιο γρήγορη και σε μένα η 5.2.2 Σε γενικές γραμμές ρολλάρει καλύτερα.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικα φορουμς δεν μπορω να κανω login,μολις βαζω ονομα και κωδικο μου πεταει μηνυμα get_confirm. καμια ιδεα? η σελιδα εχει antiddos προστασια

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρυθμισω στο tapatalk όταν μπαίνω σε κάποιο topic να μου δείχνει τα νεότερα Σχόλια πάνω πάνω. Πως το ρυθμιζω;;; Έτσι το είχα πριν αλλά τώρα που έβαλα την έκδοση 5.2.2 αυτό αλλαξε από μόνο του και δεν με βολεύει
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρυθμισω στο tapatalk όταν μπαίνω σε κάποιο topic να μου δείχνει τα νεότερα Σχόλια πάνω πάνω. Πως το ρυθμιζω;;; Έτσι το είχα πριν αλλά τώρα που έβαλα την έκδοση 5.2.2 αυτό αλλαξε από μόνο του και δεν με βολεύει

[ATTACH]64053[/ATTACH] ακόμα υπάρχει η επιλογή που λες, κάτω κάτω

Link to comment
Share on other sites

Που τα βρίσκεις αυτά;; :\

Κάτω- κάτω πατάς εκεί που λέει "Σύνδεση". Μετά "Ρυθμίσεις", "Edit Discussion View".

Υ.Γ Βγήκε νεώτερη έκδοση 5.2.3

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Κάτω- κάτω πατάς εκεί που λέει "Σύνδεση". Μετά "Ρυθμίσεις", "Edit Discussion View".

Υ.Γ Βγήκε νεώτερη έκδοση 5.2.3

Δεν θα το έβρισκα με τίποτα!!!!!

Σε μένα δεν έχει έρθει ακόμα αυτή η εκδοση στο play store

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν έχει έρθει ακόμα αυτή η εκδοση στο play store

Κατέβασέ την από εδώ http://www.apkmirror.com/apk/tapatalk-inc/tapatalk/tapatalk-5-2-3-android-apk-download/

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να περιμένω την ενημέρωση του play store όταν έρθει. Έτσι κ αλλιώς δεν πιστεύω να έχει και καμία διαφορά από την έκδοση 5.2.2 που έχω τώρα. Ίδιο θα είναι!!

Σ'ευχαριστώ πάντως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να περιμένω την ενημέρωση του play store όταν έρθει. Έτσι κ αλλιώς δεν πιστεύω να έχει και καμία διαφορά από την έκδοση 5.2.2 που έχω τώρα. Ίδιο θα είναι!!

Σ'ευχαριστώ πάντως!!!!

Γιατί, τι διαφορά πιστεύεις ότι θα έχει Όταν θα ανέβει στο play store και την περιμένεις Από εκεί;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, τι διαφορά πιστεύεις ότι θα έχει Όταν θα ανέβει στο play store και την περιμένεις Από εκεί;

 

 

Εδώ έχει αναφερθεί ότι δεν ανεβαίνουν όλες οι εκδόσεις στο play .

Έτσι γλιτώνουμε πολλές προβληματικές εκδόσεις πού βγαίνουν μέρα παρά μέρα!

Αλήθεια εσείς γιατί δεν περιμένετε;

Link to comment
Share on other sites

Τι νόημα έχει τώρα αυτή η συζήτηση; οποίος θέλει κατεβάζει τις beta από το apkmirror.com ενώ άλλος περιμένει τις stable όταν ανέβουν στο play store.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Τι νόημα έχει τώρα αυτή η συζήτηση; οποίος θέλει κατεβάζει τις beta από το apkmirror.com ενώ άλλος περιμένει τις stable όταν ανέβουν στο play store.

 

 

Έτσι ακριβώς...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε στο play store update σε 5.2.4. Δεν παρατήρησα κάποια σημαντική αλλαγή σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Με την 5.2.2 μερικες φωτο δεν μου τις εμφανιζει, παιζει καποια ρυθμιση;

Εχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα , δεν εμφανίζει πάρα πολλές Φώτο, ακόμα και αυτές που ανεβάζω εγώ ο ιδιος. .. δεν έχω βρει κάποια Ρύθμιση..ελπίζω να διορθωθεί γιατί ει αίτηση χάλια έτσι. ..

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση στην έκδοση 5.2.4, μπορει να εχω 5 topic αδιαβαστα αλλα επανω αριστερα στις ειδοποιησεις, θα μου δειξει 2 αδιαβαστα.

Κανοντας scroll, θα μου τα δεξει ολα. Το προβλημα είναι στην μπαρα των ειδοποιησεων

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε αναβάθμιση στην 5.2.5 και είναι η πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό που οι φωτογραφίες φορτώνουν κανονικά και άμεσα. Επιτέλους... Ελπίζω να μην χαλάσει ξανά στο μέλλον...
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει κανείς πρόβλημα σήμερα στο ν' ανοίξει link στο tapatalk;

Απ' τον πλοηγό (και dolphin και τον "μαμά") ανοίγουν κανονικά τα link. Στο forum του myphone στο tapatalk δεν μπορώ ν' ανοιξω!!

Δοκίμασα να απενεργοποιήσω το AdAway, δοκίμασα να βάλω τα απαιτούμενα στην white list αλλά τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα με τα λινκς το έχω κι εγώ σήμερα.

Τα ιδια και εγω.

Κι έλεγα απ το πρωί γιατί δεν ανοίγουν...

Μέχρι και απεγκατάσταση του adaway είχα κάνει και δεν μπορούσα να βρω τι φταίει.

Χαχα εγώ παραλίγο να γυρίσω στο nandroid backup που είχα στην προηγούμενη rom, και να "ξηλώσω" την νέα που έβαλα μόλις χθες........ νομίζοντας ότι φταίει η rom!! :p

Ανακουφίστικα κάπως, ευχαριστώ παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...