Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για συνδέσμους που δεν ανοίγουν, εκτός απο *.redirect τι άλλο πρέπει να προσθέσω στην white list ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η έκδοση 5.4.5 που ανέβηκε σήμερα (σε μένα τουλάχιστον) στο play store!! Έχει αρκετές μικροδιαφορες στην εμφάνιση προς το θετικο αλλά αυτό που μου άρεσε πιο πολύ είναι ότι δεν έχει το παραμικρό κόλλημα, ανοίγει τα πάντα πολύ γρήγορα κ επιτέλους σε αυτή την εκδοση μπορώ να μπω άνετα και με data!!! Πριν μου καθυστερούσε πολύ με τα δεδομένα..... Με "H" που το δοκίμασα σήμερα που άνοιξε αμέσως.!

 

Αν δεν κάνω και λάθος έγινε και ελάχιστα μικρότερη η γραμματοσειρά. Μπορεί να είναι κ ιδέα μου όμως

Link to comment
Share on other sites

μπορω να αλλαξω αβαταρ στο myphone μεσω του ταπαταλκ? αν ναι πως?

Όχι αυτό Δεν γίνεται. Μόνο μέσα από το browser.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Στην καινούργια έκδοση έχουν βγάλει το Check, ότι έχω δει το τάδε νήμα για παράδειγμα; Δε το βλέπω πουθενά!
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειστε ρουτ με adaway?

Εγώ όχι!!! Στοκ όλα!!

Και μιλάμε πάντα για την έκδοση 5.4.5 του tapatalk. Διαφημίσεις δεν υπάρχουν πουθενά...

Και ούτε vip δεν είμαι.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Στην καινούργια έκδοση έχουν βγάλει το Check, ότι έχω δει το τάδε νήμα για παράδειγμα; Δε το βλέπω πουθενά!

Είναι στα δεξιά από κάθε αδιαβαστο νημα.

Εγώ όχι!!! Στοκ όλα!!

Και μιλάμε πάντα για την έκδοση 5.4.5 του tapatalk. Διαφημίσεις δεν υπάρχουν πουθενά...

Και ούτε vip δεν είμαι.

Δεν υπάρχουν σε όλα τα φορουμς διαφημίσεις, πχ στο myphone δεν έχω δει, αλλά σε αλλά φορουμς εμφανίζονται διαφημίσεις. Μπορεί να έχεις δει και να μην το έχεις καταλάβει, είναι σαν αδιάβαστο μήνυμα.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είναι στα δεξιά από κάθε αδιαβαστο νημα.

 

Δεν υπάρχουν σε όλα τα φορουμς διαφημίσεις, πχ στο myphone δεν έχω δει, αλλά σε αλλά φορουμς εμφανίζονται διαφημίσεις. Μπορεί να έχεις δει και να μην το έχεις καταλάβει, είναι σαν αδιάβαστο μήνυμα.

Μόνο στο myphone μπαίνω μέσω tapatalk..... Οπότε μπορεί γι αυτό! Μπορεί σε άλλα φορουμ να βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνετε search σε κάποιο νήμα δουλεύει σωστά? Μετά τα τελευταία updates όταν κάνω search σε κάποιο νήμα αυτό ψαχνει σε όλο το φόρουμ και όχι στο νήμα.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε ένα άλλο φόρουμ, έχω 4 θέματα στα οποία είμαι γραμμένος. Για κάποιο λόγο στο tapatalk, όλο με "ξεγράφει" απο τα δύο, αφαιρεί το αστεράκι που υπάρχει πάνω δεξιά, χωρίς λόγο. Τα ξαναπροσθέτω και μετά από λίγο καιρό τα ξαναβγάζει από τη λίστα των subscribed.

Τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα το tapatalk στην νέα μου συσκευή αλλά έχω ένα πρόβλημα..... Δείχνει όλα τα νήματα σαν μη αναγνωσμένα ενώ τα έχω διαβάσει. Στην προηγούμενη δεν είχα πρόβλημα. Πως αλλάζει αυτο;

 

Το ίδιο κάνει και με τα pm. Φαίνονται σαν μη αναγνωσμένα

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα το tapatalk στην νέα μου συσκευή αλλά έχω ένα πρόβλημα..... Δείχνει όλα τα νήματα σαν μη αναγνωσμένα ενώ τα έχω διαβάσει. Στην προηγούμενη δεν είχα πρόβλημα. Πως αλλάζει αυτο;

 

Το ίδιο κάνει και με τα pm. Φαίνονται σαν μη αναγνωσμένα

Ρυθμίσεις -Edit discussion card -gray out read discussions

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ίσως μετά από αναβάθμιση πετάει συνέχεια την ίδια διαφήμιση σαν κανονικό post. Πολύ σπαστικό..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ίσως μετά από αναβάθμιση πετάει συνέχεια την ίδια διαφήμιση σαν κανονικό post. Πολύ σπαστικό..

Καμία διαφήμιση με adfree.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταία αναβάθμιση, δεν μου χτυπάει στα νεα posts.

Ηχοι κ ρυθμίσεις, ειναι ολα ενεργά

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πριν σου χτυπαγε για νεα ποστ στο φορουμ του myphone? Ή αναφερεσαι σε αλλα φορουμ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...