Jump to content

Huawei Ascend G7


karavmad
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Huawei Ascend G7 4G 16GB καλημερα σας λιγο την βοηθεια σας για την συσκευη αξιζει ελλαδα παει στα 290.00 την εχει καποιος?
www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα! καμία αποψη για το κινητό? η τιμή του έχει πέσει αρκετα στα σκρουτζομαγαζα και φαινεται ενδιαφερον..:D:D
Link to comment
Share on other sites

Το εχω εδω και τρειςεβδομάδες. Πολυ καλο διαμαντι αν σκεφτεπρδισκεφτεις οτι μου απο Ελλάδακοσταπο 218€.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωπς κατι πηγε λάθος με την συνταξη του μηνύματος.πραγματικό διαμάντι με απροβλημάτιστη λειτουργία και αψογη ποιότητα για 218€

Link to comment
Share on other sites

Την εχεις ξαναδοκιμασει την huawei? Γενικά μ ενδιαφέρει να έχει καλό σημα και καλη μπαταρια.. εννοειται οτι ο,τι επιπλεον ευπροσδεκτο! Τν εχω πατησει με κινεζικο (amoi a869w ) και τα φοβαμαι τα κινεζικα!!
Link to comment
Share on other sites

σε lollipop θα αναβαθμιστη η συγκεκριμενη ??

Nokai 5110-Nokia 3310-Nokia 3410-Sony ericsson t68i-Sony ericsson t610-LG K920-Nokia 6230i-

Nokia 6220c-Nokia 610-SoNY Xperia P-Sony Xperia Z1 Honami-Iphone 5s-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει κάποιος φίλος το g7 να μας γραψει τις εντυπώσεις του για τη συσκευή?

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την συσκευή εδω και ένα μήνα, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Καταρχην ποιότητα κατασκευής άριστη μεταλλικό πλαίσιο και συναρμολόγηση που παραπέμπει σε πολυ ακριβότερα κινητά.

Λειτουργία χωρίς lags ( έχω ταυτόχρονα και το mate 7 και πραγματικά στις περισσότερες λειτουργίες δεν βρίσκω σημαντική διαφορά στην ταχύτητα απόκρισης, με μια μικρή αλλά αμελητέα διαφορά στο φόρτωμα ιστοσελίδων).

ήχος πολυ καλός και φωτογραφίες επίσης πολύ καλές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπαταρία επίσης 3000 mA η οποια πραγματικα δεν σε αγχώνει ακομη και για βαριά χρήση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω την συσκευή εδω και ένα μήνα, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Καταρχην ποιότητα κατασκευής άριστη μεταλλικό πλαίσιο και συναρμολόγηση που παραπέμπει σε πολυ ακριβότερα κινητά.

Λειτουργία χωρίς lags ( έχω ταυτόχρονα και το mate 7 και πραγματικά στις περισσότερες λειτουργίες δεν βρίσκω σημαντική διαφορά στην ταχύτητα απόκρισης, με μια μικρή αλλά αμελητέα διαφορά στο φόρτωμα ιστοσελίδων).

ήχος πολυ καλός και φωτογραφίες επίσης πολύ καλές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπαταρία επίσης 3000 mA η οποια πραγματικα δεν σε αγχώνει ακομη και για βαριά χρήση.

 

φιλε μου εισαιι ακομη ευχαριστημενος απο την συσκευη ? η διαρκεια ζωης της μπαταριας ειναι τουλαχιστον μια μερα με δυνατη χρηση ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χθες το πήρα για την κοπελα μου. Εγώ έχω ενα n5. Θεωρώ οτι είναι απίστευτη αγορά.

Φοβερή ποιότητα, απίστευτα γρήγορο, καλη κάμερα, τρελό design και δεν κολλάει ποτε. Μπαταρία δεν πέφτει με τίποτα και το έχω λιώσει σε εφαρμογές και χρηση.

Μέχρι στιγμής δεν βρίσκω κάτι να υστερεί σε σχέση με το νεξους, το αντίθετο μάλιστα.

Το ui φοβερό και γρήγορο... Τι κάνουμε τόσο καιρό με Samsung απορω.

Το επόμενο μου μετα απο το νεξους είναι huawei.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χθες το πήρα για την κοπελα μου. Εγώ έχω ενα n5. Θεωρώ οτι είναι απίστευτη αγορά.

Φοβερή ποιότητα, απίστευτα γρήγορο, καλη κάμερα, τρελό design και δεν κολλάει ποτε. Μπαταρία δεν πέφτει με τίποτα και το έχω λιώσει σε εφαρμογές και χρηση.

Μέχρι στιγμής δεν βρίσκω κάτι να υστερεί σε σχέση με το νεξους, το αντίθετο μάλιστα.

Το ui φοβερό και γρήγορο... Τι κάνουμε τόσο καιρό με Samsung απορω.

Το επόμενο μου μετα απο το νεξους είναι huawei.

 

φιλε μου με υπερκαλυψες στο θεμα μπαταρια, στη συσκετασια υπηρχε σκληρο πλαστικο καπακι, ακουστικα κ φοστιστης με αποσπομενο usb καλωδιο ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα αυτα

 

οκ σκεφτομαι να αγορασω, ευχαριστω

ενας φιλος που ρωτησε για lollipop, πιστευω να αναβαθμισει και ισως σε 5.1 ...γιατι εχει 64μπιτο cpu, 2gb ram και ειναι ενα μοντελο κατω απο το mate 7 (midrange συσκευη)

θα κανω ερωτηση στο facebook huawei.gr

Link to comment
Share on other sites

οκ σκεφτομαι να αγορασω, ευχαριστω

ενας φιλος που ρωτησε για lollipop, πιστευω να αναβαθμισει και ισως σε 5.1 ...γιατι εχει 64μπιτο cpu, 2gb ram και ειναι ενα μοντελο κατω απο το mate 7 (midrange συσκευη)

θα κανω ερωτηση στο facebook huawei.gr

 

http://techblog.gr/software/huawei-lollipop-update-emui-9952/

Συμφωνα με το techblog και την ανακοινωση της huawei...ειναι κριμα γιατι εχει και 64αμπιτο cpu

Link to comment
Share on other sites

Έχω την συσκευή εδω και ένα μήνα, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Καταρχην ποιότητα κατασκευής άριστη μεταλλικό πλαίσιο και συναρμολόγηση που παραπέμπει σε πολυ ακριβότερα κινητά.

Λειτουργία χωρίς lags ( έχω ταυτόχρονα και το mate 7 και πραγματικά στις περισσότερες λειτουργίες δεν βρίσκω σημαντική διαφορά στην ταχύτητα απόκρισης, με μια μικρή αλλά αμελητέα διαφορά στο φόρτωμα ιστοσελίδων).

ήχος πολυ καλός και φωτογραφίες επίσης πολύ καλές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπαταρία επίσης 3000 mA η οποια πραγματικα δεν σε αγχώνει ακομη και για βαριά χρήση.

 

καλησπέρα,

Ήταν να παραγγείλω το P7 αλλά έπειτα από μπέρδεμα που έγινε κατέληξα στο G7.Το μόνο που με αγχώνει είναι ο επεξεργαστής που είναι στα 1.2GΗz. Κολλάει το κινητό?σηκώνει viber και social media χωρίς να ζορίζεται?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

Ήταν να παραγγείλω το P7 αλλά έπειτα από μπέρδεμα που έγινε κατέληξα στο G7.Το μόνο που με αγχώνει είναι ο επεξεργαστής που είναι στα 1.2GΗz. Κολλάει το κινητό?σηκώνει viber και social media χωρίς να ζορίζεται?

 

η cpu ειναι αυτη που φοραει και το Α5 της Samsung το οποιο παει σφαιρα στον ιδιο χρονισμο, το emui ακομα το θεωρω ελαφρυτερο του touchwiz σε καθε περιπτωση, οποτε εισαι κομπλε ακομη και με δυνατες εφαρμογες η παιχνιδια !

 

δες και εδω

Edited by goku86
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!Λογικά θα έρθει γύρω στις 20 του μήνα,οπότε θα σας πώ!Το πήρα στα 215€!!

 

καλησπερα με γεια το πηρα σημερα σε μαυρο, αλλα ακομη δεν ανοιγω μεχρι να βαλω προστατευτικο οθονης και θηκη :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχω παρει σε ασπρο αν υπαρχει καποιος με μαυρο και θελει ανταλλαγη ας δει λιγο τις αγγελιες..
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!Λογικά θα έρθει γύρω στις 20 του μήνα,οπότε θα σας πώ!Το πήρα στα 215€!!

 

Το εχω εδω και τρειςεβδομάδες. Πολυ καλο διαμαντι αν σκεφτεπρδισκεφτεις οτι μου απο Ελλάδακοσταπο 218€.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωπς κατι πηγε λάθος με την συνταξη του μηνύματος.πραγματικό διαμάντι με απροβλημάτιστη λειτουργία και αψογη ποιότητα για 218€

 

 

Παίδες θα μας πείτε απο που το πήρατε σε αυτά τα λεφτά γιατί με ενδιαφέρει και εμένα για δωράκι?? Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα μας πείτε απο που το πήρατε σε αυτά τα λεφτά γιατί με ενδιαφέρει και εμένα για δωράκι?? Ευχαριστώ.

 

http://www.sellphone.gr/?s=huawei+ascend+g7&post_type=product

Από εδώ το πήρα!Το περιμένω μέσα στη βδομάδα τελικά!Θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις μαζί τους για να δεις ποιο είναι άμεσα διαθέσιμο.Είναι πολύ εξυπηρετικοί.Έκανα αλλαγή παραγγελίας και μέσα στην ίδια μέρα μου επιστρέψανε την διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Τιμουλα σούπερ για το γκρι - μαύρο (που είναι και το ποιο όμορφο κατά την γνώμη μου)!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τιμουλα σούπερ για το γκρι - μαύρο (που είναι και το ποιο όμορφο κατά την γνώμη μου)!!!

 

NA EIXΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΦΩΤΟ...

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

NA EIXΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΦΩΤΟ...

 

 

Τους πήρα τηλέφωνο.......χαχαχα....η φώτο είναι λάθος αλλά η συσκευή είναι μαύρη.....ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!!

 

 

 

Υ.Γ. Για πες εντυπώσεις αν δεν σου κάνει κόπο.....βλέπω το έχεις από τις αγγελίες...πως τα πάει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλέφωνο.......χαχαχα....η φώτο είναι λάθος αλλά η συσκευή είναι μαύρη.....ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!!

 

 

 

Υ.Γ. Για πες εντυπώσεις αν δεν σου κάνει κόπο.....βλέπω το έχεις από τις αγγελίες...πως τα πάει??

 

Μια χαρα τα παει πολυ καλη αισθηση και κρατημα εξαιρετικη μπαταρια αλλα ειναι ασπρο....βασικα το δινω για να παρω το μαυρο και οχι να παρω αλλο ...αλλα δεν βλεπω ανταποπριση στην ανταλλαγη που ζηταω και γιαυτο το δινω για να παρω το ιδιο σ ε μαυρο η γκρι απο μαγαζι

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...