Jump to content

Cubot X9


arisg90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα του κινητου.

Δεν σας προβλιματιζει η μικρη μπαταρια του με αυτα τα specs;;;

 

Οχι γιατί ? 2200mAh είναι εγώ με το s168 που έχει 1700mAh με ανοιχτό 3G και bluetoth smartwatch συνδεδεμένο από τις 7:00 και είναι στο 42% η μπαταριά 11 το βράδυ, αν έχει καλή καθαρή rom δεν υπάρχει πρόβλημα

Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι εγινε ρε παιδια????...εχω φαει παπα λετε απο gearbest?...παρηγγειλα 8-1 και μου εχουν στειλει tracking απο 10-1.....μου εστειλαν και το δεμα φωτο με τα στοιχεια μου!!!!

[ATTACH]55458[/ATTACH][ATTACH]55459[/ATTACH]

 

Σημερα μου στειλαν κ μενα απο gearbest το tracking και αντιστοιχη φωτο, τρεις μερες μετα την παραγγελια

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου στειλαν κ μενα απο gearbest το tracking και αντιστοιχη φωτο, τρεις μερες μετα την παραγγελια

 

Εχω παραγγειλει απο 11/1 απο gearbest και δεν μου εχουν στειλει τπτ ακομα...

Το σαμπανιζε πηρες?

Link to comment
Share on other sites

http://www.cubotx9.com/

 

 

Size 72.5 mm x 143.5 mm x 6.9 mm

Weight 124 gr.

Frame size 0.35 mm

Usable surface 65 %

Materials Metal

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω και εγω κατι?.

Το cubot x9 εχει WCDMA 850/2100MHZ , δουλευει 3G στην Ελλαδα η μηπως θα εχουμε καποιο θεματακι?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρα καλες οι επιδοσεις και η μπαταρια ποσο περιπου κραταει

περιμενω να πειτε τις εντυπωσεις σας αν ειναι καλες τοτε λεω να το παρω και εγω :D

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν το έχει πάρει ακόμα στα χέρια του,όλοι μας τώρα το παραγγέλνουμε.Και εγώ παρήγγειλα απο Gearbest σήμερα και εν αναμονή tracking number!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους παιδια! Καινουριος στο forum, και στον χωρο γενικος. Παρρηγγειλα κι εγω το Cubot X9 απο Coolicool στις 08-12-14 (preorder). Ξεκινησε απο εκει στις 29-12-14 . Να μην τα πολυλογω η ιστορια στο tracking site των ΕΛΤΑ εχει ως εξης:

 

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 06-01-2015 10:39 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 06-01-2015 10:39 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 15-01-2015 11:36 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 18-01-2015 07:30 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 20-01-2015 02:51 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

 

Επικοινωνησα σημερα με τα ΕΛΤΑ και μου ειπανε οτι στις 20 (αημερα δλδ) συσκευασανε το δεμα και το στειλανε πισω στην Ολλανδια (ΝL) .......... Η απαντηση στο ευλογο γιατι ηταν πως τα στοιχεια ηταν αλλοιωμενα ......

Εστειλα μυνημα ηδη στο Coolicool και περιμενω, δεν την βλεπω να χει αισιο τελος η ιστορια, αν εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο ας μου απαντησει εαν ειναι ευκολο..... :( .... Με συγχωρειτε, εαν ειμαι εκτος θεματος πειτε μου να μεταφερω το post.

Edited by johnnyb1978
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησεις για οσους παρηγγειλαν απο gearbest γιατι θελω να το παραγγειλω κι εγω.

Το πακετο περιλαμβανει οπως δειχνει θηκη και screen protector?

Οταν λετε με κουπονι επειδη, μολις εκανα εγγραφη και μου δινει 5$ καθε 50$ δολαρια αγορας μπορω να προσθεσω 3 κουπονια σε μια αγορα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα σε ολους παιδια! Καινουριος στο forum, και στον χωρο γενικος. Παρρηγγειλα κι εγω το Cubot X9 απο Coolicool στις 08-12-14 (preorder). Ξεκινησε απο εκει στις 29-12-14 . Να μην τα πολυλογω η ιστορια στο tracking site των ΕΛΤΑ εχει ως εξης:

 

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 06-01-2015 10:39 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 06-01-2015 10:39 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 15-01-2015 11:36 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 18-01-2015 07:30 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 20-01-2015 02:51 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

 

Επικοινωνησα σημερα με τα ΕΛΤΑ και μου ειπανε οτι στις 20 (αημερα δλδ) συσκευασανε το δεμα και το στειλανε πισω στην Ολλανδια (ΝL) .......... Η απαντηση στο ευλογο γιατι ηταν πως τα στοιχεια ηταν αλλοιωμενα ......

Εστειλα μυνημα ηδη στο Coolicool και περιμενω, δεν την βλεπω να χει αισιο τελος η ιστορια, αν εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο ας μου απαντησει εαν ειναι ευκολο..... :( .... Με συγχωρειτε, εαν ειμαι εκτος θεματος πειτε μου να μεταφερω το post.

 

Είσαι όντως σε εντελώς λάθος θέμα, τέτοια θέματα τα συζητάμε εδώ:

 

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα

Αγορές από το εξωτερικό

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα επειδ'η ενδιαφέρομαι κι εγω για το συγκεκριμένο τηλ. Μηπως καποιος που το παρέλαβε πλέον να μας πεί εντυπώσεις καταναλωση κλπ? Και κάτι ακόμη επειδή απο ότι εχω δει υπάρχει ελληνική cubot (την διαφημιζε το Zougla gr που ειχε κατι προσφορες σε τετοια τηλ) http://cubot.com.gr/ σε περίπτωση εγγύησης μπορεί να πάει εκει κι όχι πάλι κινα? η ας πούμε αν χρειαστούμε μπαταρία γιατι είδα εχει εσωετερική πρέπει παλι να βρης μεσω Κίνας? εγω στο http://www.everbuying.net/product725139.html με το κουπονι εγραφης το βρίσκω 117 ειναι καλυτερα απο αλλου η μη αξιοπιστο σαιτ? Edited by MakiS_2-44
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα απο gearbest 109 € (με χρηση κουπουνιου) αλλα ουτε τα ελληνικα μου εγκατεστησαν ουτε εγραψαν πανω "gift" καθως το ξεχασαν.. Για να αποφυγω τυχον taxes... Κ να φανταστεις τους εστειλα κ pm κ email με το που εκανα την παραγγελια... εν τελει το εστειλαν ετσι ζητησαν sory κλπ κ να μου κανουν ενα refund 8USD για ολο το θεμα.. Ειπα ΟΚ να τελειώνουμε.. Σιγα μη σωθω με 8$...
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα απο gearbest 109 € (με χρηση κουπουνιου) αλλα ουτε τα ελληνικα μου εγκατεστησαν ουτε εγραψαν πανω "gift" καθως το ξεχασαν.. Για να αποφυγω τυχον taxes... Κ να φανταστεις τους εστειλα κ pm κ email με το που εκανα την παραγγελια... εν τελει το εστειλαν ετσι ζητησαν sory κλπ κ να μου κανουν ενα refund 8USD για ολο το θεμα.. Ειπα ΟΚ να τελειώνουμε.. Σιγα μη σωθω με 8$...

 

Φιλε Ταξιαρχε για να καταλαβω το κινητο το εχεις παραλαβει? και αν ναι ποσες μερες εκανε να ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύονται οι συζητήσεις για αποφυγή τελωνείου, διότι κάτι τέτοιο είναι παράνομο!

Επίσης υπάρχει ειδικό θέμα για τα καταστήματα.

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά

 

Μείνετε σε ότι έχει να κάνει με την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια... Εγω εχω το inew v3 σχεδον 1 χρονο... το πηρα λογω λειτουργιας OTG. Το cubot x9 υποστηριζει αυτη την λειτουργια;; Αν ξερει κανεις ας μου πει γιατι το minideal δεν το αναφερει ενω το 1949deal λεει πως την εχει...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια... Εγω εχω το inew v3 σχεδον 1 χρονο... το πηρα λογω λειτουργιας OTG. Το cubot x9 υποστηριζει αυτη την λειτουργια;; Αν ξερει κανεις ας μου πει γιατι το minideal δεν το αναφερει ενω το 1949deal λεει πως την εχει...

 

Στο συγκεκριμενο κατάστημα που ρωτησα προχτες μου είπαμε πως θα μου στέλνανε και δωρο καλωδιο για OTG αλλα απο οτι ειδα στην ελληνικη σελιδα της cubot σε παλιοτερα μοντελα το δειχνη πως παιρνει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...