Jump to content

Cubot X9


arisg90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καινούριο βιντεάκι ;

 

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πηρε κανεις?το σκεφτομαι να το τσιμπησω και να παροπλισω το μηλαρακι5s βαρεθηκα να κουβαλω 2 κινητα και τις μλκς τις apple
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα χθες με το κουπονι απο εδω του φορουμ 106ευρω απο gaerbest (CUBOTX9HF).

το ειχα παρει για τον γιο μου απο tinydeal 121ευρω και τωρα για μενα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα χθες με το κουπονι απο εδω του φορουμ 106ευρω απο gaerbest (CUBOTX9HF).

το ειχα παρει για τον γιο μου απο tinydeal 121ευρω και τωρα για μενα.

 

πωω φοβερό deal.Μόλις παραλάβεις κάνε ένα σύντομο review :shifty:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα παρηγγειλα το τηλεφωνο για τις δυο καρτες δεν προσεξα ομως κατι......στην δευτερη υποδοχη σε υποχρεωνει να εχεις ή την δευτερη sim ή την sd card;ισχυει; Edited by markcos71
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα κι εγώ από Gearbest στα 109 ευρώ (με έκπτωση κουπονιού) με Netherlands post. Ήδομεν.

Έχω την εντύπωση ότι το πακέτο του Gearbest δεν περιέχει φορτιστή και hard case οπότε για όσους είναι απαραίτητα

Προσοχή!

Edited by geco007
Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ το hard case φαίνεται στο video που έχει η Gearbest στη σελίδα της . Όσο για τον φορτιστή το θεωρώ απίθανο να μην συνοδεύει ένα καινούριο τηλέφωνο.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα κι εγώ από Gearbest στα 109 ευρώ (με έκπτωση κουπονιού) με Netherlands post. Ήδομεν.

Έχω την εντύπωση ότι το πακέτο του Gearbest δεν περιέχει φορτιστή και hard case οπότε για όσους είναι απαραίτητα

Προσοχή!

 

 

δεν ρωταγες ρε φιλε μου;;;;ειχα παραγγειλει κι εγω απο εκει ενω ελεγε οτι ειχε στοκ μετα απο 15 μερες που μου εκοψε να τους στειλω μηνυμα μου ειπαν οτι δεν το εστειλαν ακομη γιατι τελικα δεν ειχαν σε στοκ και οτι περιμεναν τελικα το ακυρωσα και με χιλια ζορια πηρα τα λεφτα μου πισω και το παρηγγειλα απο ali με nl με μεμβρανη,θηκη,card reader, Car charger στα 119

Link to comment
Share on other sites

δεν ρωταγες ρε φιλε μου;;;;ειχα παραγγειλει κι εγω απο εκει ενω ελεγε οτι ειχε στοκ μετα απο 15 μερες που μου εκοψε να τους στειλω μηνυμα μου ειπαν οτι δεν το εστειλαν ακομη γιατι τελικα δεν ειχαν σε στοκ και οτι περιμεναν τελικα το ακυρωσα και με χιλια ζορια πηρα τα λεφτα μου πισω και το παρηγγειλα απο ali με nl με μεμβρανη,θηκη,card reader, Car charger στα 119

 

Βρε παιδιά μην γράφετε ανακρίβειες . Όλα τα μαγαζιά μέχρι 30/12 το είχαν presale. Άρα ειναι αδύνατο 15 μέρες μετά τις 30/12 να σου απάντησαν οτι δεν το έχουν σε stock γιατί δεν έχει έρθει ακόμη αυτή η ημερομηνία...

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μην γράφετε ανακρίβειες . Όλα τα μαγαζιά μέχρι 30/12 το είχαν presale. Άρα ειναι αδύνατο 15 μέρες μετά τις 30/12 να σου απάντησαν οτι δεν το έχουν σε stock γιατί δεν έχει έρθει ακόμη αυτή η ημερομηνία...

 

κι ομως....

Link to comment
Share on other sites

κι ομως....

 

Ok http://opelclub.gr/Smileys/akyhne/SmokingAJoint.gif

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα εχει παρει κανεις tracking number απο οσους κανανε order στο presale ?

Υποτιθεται απο 31/12/14 θα ξεκιναγανε οι αποστολες

Εμενα ουτε καν εχουν δεησει να μου απαντησουν σε ενα μυνημα που τους εχω αφησει και αφορα την παραγγελια

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια ερώτηση γιατί σε άλλα sites φαίνεται in stock σε άλλα λένε οτι αναμένεται στις 22/12/14 και άλλα για 31/12/14 .

 

edit , έκανα μια αναζήτηση στο net .

Λοιπον εχουμε και λεμε :

 

minideal $149.99 preorder 20/12/2014 δώρο memory card 16GB

geekbuying $149,99 presale 22/12/2014

efox €114.99 presale 22/12/2014

coolicool $149.99 presale 22/12/2014

gearbest $149.99 presale 31/12/2014 $130.00 με κουπόνι

vickmal $149.99 preorder ?

vifocal $139.99 in stock

1449deal $149.99 in stock

 

:thanks::thanks::thanks:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες .Αυτά ίσχυαν στις 16/12 .

Τα δώρα και οι τιμές πιστεύω οτι ισχύουν ακόμη. Για διαθεσημότητα ρωτήστε το κατάστημα που σας ενδιαφέρει να αγοράσετε.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αυτο περιμενω και εγω.

 

Που μπορω να βρω τη συγκεκριμενη συσκευη σε ελληνικα site? Δεν διαθετω πιστωτικη, ουτε paypal και ο μονος τροπος πληρωμης για εμενα ειναι η αντικαταβολη ή η παραλαβη απο καποιο παραρτημα. Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη. Εχω μεινει χωρις κινητο και το συγκεκριμενο ειναι το μονο με τα χαρακτηριστικα που θελω και σε καλη τιμη. Ευχαριστω =)

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που μπορω να βρω τη συγκεκριμενη συσκευη σε ελληνικα site? Δεν διαθετω πιστωτικη, ουτε paypal και ο μονος τροπος πληρωμης για εμενα ειναι η αντικαταβολη ή η παραλαβη απο καποιο παραρτημα. Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη. Εχω μεινει χωρις κινητο και το συγκεκριμενο ειναι το μονο με τα χαρακτηριστικα που θελω και σε καλη τιμη. Ευχαριστω =)

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω τη συγκεκριμενη συσκευη σε ελληνικα site? Δεν διαθετω πιστωτικη, ουτε paypal και ο μονος τροπος πληρωμης για εμενα ειναι η αντικαταβολη ή η παραλαβη απο καποιο παραρτημα. Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη. Εχω μεινει χωρις κινητο και το συγκεκριμενο ειναι το μονο με τα χαρακτηριστικα που θελω και σε καλη τιμη. Ευχαριστω =)

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που μπορω να βρω τη συγκεκριμενη συσκευη σε ελληνικα site? Δεν διαθετω πιστωτικη, ουτε paypal και ο μονος τροπος πληρωμης για εμενα ειναι η αντικαταβολη ή η παραλαβη απο καποιο παραρτημα. Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη. Εχω μεινει χωρις κινητο και το συγκεκριμενο ειναι το μονο με τα χαρακτηριστικα που θελω και σε καλη τιμη. Ευχαριστω =)

 

ο μόνος τρόπος να σε βοηθήσω είναι αυτό το βίντεο

δες τα σχόλια του βίντεο.

Κατεμέ πάντως αξίζει να κάνεις paypal και να το πάρεις από Κίνα μεριά.Είναι πολύ απλό,με εναν απλό λογαριασμό τράπεζας,που θα βάλεις τα χρήματα που θέλεις.Εδώ υποψιάζομαι θα πληρώσεις και χρήματα στο μεσάζοντα(σ.σ. Έλληνα)

 

πήρε κανείς tracking number??

Link to comment
Share on other sites

πήρε κανείς tracking number??

Εμενα το efox ειπε οτι θα μου βαλει τα λεφτα πισω,

γιατι του ειπα οτι ειμαι δυσαρεστημενος απο την καθυστεριση

(αφου δεν το εστειλε σε 1-3 μερες οπως εγραφε στην σελιδα instock).

没问题!

Νο problemo !

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανείς αν τα hard keys είναι φωτιζομενα και αν έχει notification led?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή από το Gearbest. Σήμερα με ενημέρωσαν ότι το τηλ. θα είναι διαθέσιμο εντός 10 ημερών και ζήτησα refund, είπαν οκ εντός 5 ημερών.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...