Jump to content

Cubot X9


arisg90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει καταλάβει κανείς αν τα hard keys είναι φωτιζομενα και αν έχει notification led?

 

δεν είναι φωτιζόμενα :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα παρηγγειλα το τηλεφωνο για τις δυο καρτες δεν προσεξα ομως κατι......στην δευτερη υποδοχη σε υποχρεωνει να εχεις ή την δευτερη sim ή την sd card;ισχυει;
ναι ετσι ειναι.γιατι σε πειραζει?εχει 16 εσωτερικη.
Link to comment
Share on other sites

minydael 113eyro με το κουπονι likex9.

βαζουμε το προιον στην καρτα επιλεγουμε την πρωτη επιλογη μετα paypal και εκει που αναφερει το κουπονι βαζουμε likex9

και η τιμη απο 125 γινεται 113.

Link to comment
Share on other sites

minydael 113eyro με το κουπονι likex9.

βαζουμε το προιον στην καρτα επιλεγουμε την πρωτη επιλογη μετα paypal και εκει που αναφερει το κουπονι βαζουμε likex9

και η τιμη απο 125 γινεται 113.

 

Τώρα μόλις το δοκίμασα και δεν δέχεται το κουπόνι

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή από Minideal σε ερώτησή μου γιά το πότε θα μου στείλουν tracking # (το παρήγγειλα προχθές) μου απάντησαν πως έχουν λίγα κομμάτια και πως πρέπει να περιμένω (αλλά μου είπαν πως δεν θα αργήσει η αποστολή).Εαν δεν το στείλουν μέχρι Δευτέρα θα το ακυρώσω για τί ενώ γράφουν in stock σε παραμυθιάζουν...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή από Minideal σε ερώτησή μου γιά το πότε θα μου στείλουν tracking # (το παρήγγειλα προχθές) μου απάντησαν πως έχουν λίγα κομμάτια και πως πρέπει να περιμένω (αλλά μου είπαν πως δεν θα αργήσει η αποστολή).Εαν δεν το στείλουν μέχρι Δευτέρα θα το ακυρώσω για τί ενώ γράφουν in stock σε παραμυθιάζουν...

 

Ποσο μαλλον οταν εχεις μιλησει στο τσατ μαζι τους και λενε οτι ειναι διαθεσιμο για αποστολη εντος 24 ωρων:mad:

Χτες το παρηγγειλα και εγω απο αυτους...

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μαλλον οταν εχεις μιλησει στο τσατ μαζι τους και λενε οτι ειναι διαθεσιμο για αποστολη εντος 24 ωρων:mad:

Χτες το παρηγγειλα και εγω απο αυτους...

Εγω ειχα παραγγειλει 22 Δεκεμβρη απο efox και ακυρωσα, γιατι μου λεγανε να κανω υπομονη.

Και εννοειται μεσω email και οχι Paypal, για να μην χαλασει η φημη του μαγαζιου.

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μαλλον οταν εχεις μιλησει στο τσατ μαζι τους και λενε οτι ειναι διαθεσιμο για αποστολη εντος 24 ωρων:mad:

Χτες το παρηγγειλα και εγω απο αυτους...

Tους το ακύρωσα γιατί δεν μου διευκρίνιζαν πότε θα το έχουν in stock

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tracking απο gearbest εχει παρει κανενας ?
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή από Minideal σε ερώτησή μου γιά το πότε θα μου στείλουν tracking # (το παρήγγειλα προχθές) μου απάντησαν πως έχουν λίγα κομμάτια και πως πρέπει να περιμένω (αλλά μου είπαν πως δεν θα αργήσει η αποστολή).Εαν δεν το στείλουν μέχρι Δευτέρα θα το ακυρώσω για τί ενώ γράφουν in stock σε παραμυθιάζουν...

 

Εγώ έχω παραγγείλει στο Minideal ένα Cubot Χ9 από τις 31-12-2014 και μου έστειλαν Tracking Number στις 4-1-2015. Σε ερώτηση που έκανα για το πότε θα παραλάβω, μου απάντησαν το πολύ σε 3 εβδομάδες. Σήμερα παρήγγειλα και ένα δεύτερο Χ9 για ένα φίλο και είμαι στο Processing ακόμα. Ξέρετε αν υπάρχει κάποια επιπλέον χρέωση ( φόροι - τελωνείο κλπ); Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Tracking απο gearbest εχει παρει κανενας ?

Χθές 9/1 το Gearbest μου έκανε refund μετά από 3 ημέρες επικοινωνίας μέσω mail & όχι Paypal (dispute). Η παραγγελία είχε γίνει στις 2/1.

Μάλλον δεν έχουν ακόμα το τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Χθές 9/1 το Gearbest μου έκανε refund μετά από 3 ημέρες επικοινωνίας μέσω mail & όχι Paypal (dispute). Η παραγγελία είχε γίνει στις 2/1.

Μάλλον δεν έχουν ακόμα το τηλ.

Το ιδιο το efox.es με εμενα.

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

παρτε infocus m320 στα ιδια λεφτα ειναι

Ναι, αλλα τρεχει Android 4.2 οταν πλεον ολοι μιλανε για το 5 που ερχεται μαζι με το 2015.

Ασε που αλλου το δινουν με 1 και αλλου με 2 ΡΑΜ.

"Πολλες φορές στο Ιντερνετ, βλεπουμε πραγματα που δεν ειναι αληθινα"

(Γεώργιος Καραϊσκάκης, 1824 μΧ.)

便宜不好,好的不便宜! (Γιώργος, 2014 μΧ.)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από τις 30/12 και μου έχουν στείλει tracking number...

 

Status Date Status Description

30-12-2014 01-01-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

από 1/1 δεν έχει γίνει τίποτα... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από τις 30/12 και μου έχουν στείλει tracking number...

 

Status Date Status Description

30-12-2014 01-01-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

από 1/1 δεν έχει γίνει τίποτα... :mad:

 

Αργει να αλλαξειτο στατους αυτο. Αλλα αφου σου δωσανε tcking το στειλανε αυτο σε νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από τις 30/12 και μου έχουν στείλει tracking number...

 

Status Date Status Description

30-12-2014 01-01-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

από 1/1 δεν έχει γίνει τίποτα... :mad:

Απο που παραγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω οτι και το θεμα της συσκευης αυτης θα καταντησει οπως το αντιστοιχο του s200.

Πως τα καταφερνει η cubot και φτιαχνει συσκευες που αγγιζουν τοσους πολλους?

Μπραβο της.

Μακαρι να βγει καλη η συσκευη και να μας αποζημιωσει.

Προσοχη μονο στην επιλογη του μαγαζιου. Μην παθουμε τα ιδια οπως με το 200.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Χθές 9/1 το Gearbest μου έκανε refund μετά από 3 ημέρες επικοινωνίας μέσω mail & όχι Paypal (dispute). Η παραγγελία είχε γίνει στις 2/1.

Μάλλον δεν έχουν ακόμα το τηλ.

 

τι εγινε ρε παιδια????...εχω φαει παπα λετε απο gearbest?...παρηγγειλα 8-1 και μου εχουν στειλει tracking απο 10-1.....μου εστειλαν και το δεμα φωτο με τα στοιχεια μου!!!!

[ATTACH]55458[/ATTACH][ATTACH]55459[/ATTACH]

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Το Gear,θα ξαναεχει στοκ απο αυριο λεει,το μαυρο και το σαμπανιζε.Με κουπονι CUBOTX9HF στα 129.99$.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Στο gearbest το εχει 3-5 ημερες

Οταν το παρηγγειλα εγω ηταν και καλα in stock και δεν μου το εστειλαν ποτε μετα απο 13 ημερες οποτε και τους ακυρωσα

Τωρα που γραφει 3-5 ημερες καλα κρασια...:confused:

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Στα του κινητου.

Δεν σας προβλιματιζει η μικρη μπαταρια του με αυτα τα specs;;;

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...