Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παράγγειλα το κινητό για την αδερφή μου. Ποια έκδοση της ελληνικής ρομ να περάσω?την stable ή την εβδομαδιαία dev? η stable έχει κάποιο θέμα? το wifi δουλεύει με την stable?
Link to comment
Share on other sites

Μπααα δεν υπάρχει λόγος για asop. Η θα βάλεις Stable του στυλ 7.0.8.0 ή Developer 5.10.26 , εξαρτάται με την ψυχολογία σου :lol:

 

Και εγω μαζί σου είμαι απλώς διαβάζω για προβληματάκια και αναρωτιέμαι τι να του φορέσω οταν έρθει.

Την έχω βαρεθεί την AOSP. Συνέχεια με CM και AOSP παίζω.

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να εχει αγορασει καποιο temperd glass απο ebay ? Τι καρτα χρησιμοποιησατε ? Ποιας τραπεζας ? Οι πιστωτικες απο ALPHA και Pireos δεν περνανε
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να εχει αγορασει καποιο temperd glass απο ebay ? Τι καρτα χρησιμοποιησατε ? Ποιας τραπεζας ? Οι πιστωτικες απο ALPHA και Pireos δεν περνανε

 

Εμένα με χρεωστικη Πειραιώς έγινε κανονικά η αγορά!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μόλις παρέλαβα το κινητο, Το βάζω να φορτίζω,δεν ανοίγει και συνεχώς κάνει μια μικρή δόνηση όσο το έχω στη πρίζα. έχει τύχει σε κανένα?

ΥΓ. SOLVED. Είχε ζελοτέιπ μεσα στη μπαταρια στην επαφη με τις ακίδες.

Edited by stoni90
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παράγγειλα το κινητό για την αδερφή μου. Ποια έκδοση της ελληνικής ρομ να περάσω?την stable ή την εβδομαδιαία dev? η stable έχει κάποιο θέμα? το wifi δουλεύει με την stable?

 

 

Μα Ρωτάς αν η Stable έχει κάποιο θεμα , αντί να Ρωτάς αν η developer έχει κάποιο θεμα ... Λέγεται stable Για κάποιο λόγο ... Όχι δεν έχει θέματα με wifi κλπ

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι TDD version όποιος θέλει μου εξηγεί

 

Αφορά τις συχνοτητες για 4g

 

TDD-LTE : Δεν παίζει Ελλάδα αλλά... ...

 

FDD-LTE : Παίζει κανονικά στην Ελλάδα

 

Για λεπτομέρειες δες

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/9606-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-PRIME-%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CE%AD%CE%BF-smartphone-%CE%94%CE%B5%CE%BD-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-Tapa/?pageNo=1

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να βαλει μια εκδοση και να παψει να ασχολειτε με προβλήματα να βαλει την 7.08 multi eu stable.Οποιος θελει πειραματισμούς και καθημερινες αλλαγες να βαλει ολες τις υπολοιπες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μια μικρή ερώτηση για στατιστικούς λόγους:

Έχαι κανείς/καμιά παρατηρήσει σκόνη στο τζάμι της μπροστινής κάμερας;

Πως μου ήρθε;

Το είδα στο [TUT] Get rid of the Dust in Front Camera | Redmi Note 2

και μάλλον το έχουν πολλοί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μια μικρή ερώτηση για στατιστικούς λόγους:

Έχαι κανείς/καμιά παρατηρήσει σκόνη στο τζάμι της μπροστινής κάμερας;

Πως μου ήρθε;

Το είδα στο [TUT] Get rid of the Dust in Front Camera | Redmi Note 2

και μάλλον το έχουν πολλοί...

 

Θα το χεις και εσυ.Ζουμε σε ένα βρωμικο κοσμο....

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να βαλει μια εκδοση και να παψει να ασχολειτε με προβλήματα να βαλει την 7.08 multi eu stable.Οποιος θελει πειραματισμούς και καθημερινες αλλαγες να βαλει ολες τις υπολοιπες.

 

Σε εμένα προσωπικά η 7.0.6.0 απο το Miui.gr πήγαινε πιο γρήγορα , όχι ότι αυτή πάει πολύ πίσω !

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Με xposed τι κάνουμε; Το εχει δουλέψει κανείς;

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου χραψει το λινκ gia thn 7.0.8.0 γιατι δεν την βρισκω
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου χραψει το λινκ gia thn 7.0.8.0 γιατι δεν την βρισκω

 

Οριστε:

 

http://en.miui.com/thread-176879-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

στην αοσπ δε θα παιζει κανονικα το xposed?

 

Στην aosp ναι. Αλλά επειδή είμαι με dev την ελληνική θέλω να δω αν υπάρχει κάτι διαθεσιμό.

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

μικρή ερώτηση: δουλεύω με γλώσσα ρυθμισμένη στα αγγλικά, όλα μια χαρά το μόνο πρόβλημα είναι στην αναζήτηση επαφών, είναι δυνατόν εκεί να ανζητώ με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι λατινικούς;
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

οταν ανοιγεις τα recent apps συρε προς τα κατω το viber και θα βγαλει ενα λουκετακι..μετα και το χ να πατησεις το viber δεν θα κλεινει και οι ειδοποιησεις θα ερχονται...

 

Ελα ρε αστερι! Τελειο! Ευχαριστωωω!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...