Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα δε φορτιζει και τοσο αργα.. Άλλα την πρωτη φορα που το εβαλα στο power bank (που γενικα ειναι το πιο γρηγορο ολων) φορτιζε αργα. Και η μπαταρια δεν ειναι τοσο τραγικη..

Αλλα αυτο το Titanium δεν επαναφερει τις εφαρμογες, τι μελει γενεσθαι;

 

τι εννοείς δεν στις επαναφέρει? τι σου βγάζει?

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει το πλαισιο της διαδικασιας, οτι η εφαρμογη επαναφερεται, αλλα κολλαει εκει για παντα..

Εχω μεταφερει την καρτα SD απο αλλο κινητο, επελεξα κανονικα το φακελο αποθηκευσης, τις ειδε, τον μετεφερα και σε εσωτερικη μνημη τπτ. Την εβγαλα την εβαλα τπτ, καθαρισα τα δεδομενα παλι τπτ.. Ενημερωμενη, πληρωμενη εκδοση

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει το πλαισιο της διαδικασιας, οτι η εφαρμογη επαναφερεται, αλλα κολλαει εκει για παντα..

Εχω μεταφερει την καρτα SD απο αλλο κινητο, επελεξα κανονικα το φακελο αποθηκευσης, τις ειδε, τον μετεφερα και σε εσωτερικη μνημη τπτ. Την εβγαλα την εβαλα τπτ, καθαρισα τα δεδομενα παλι τπτ.. Ενημερωμενη, πληρωμενη εκδοση

 

σε ποια εφαρμογή σου κολλάει? δοκίμασε να την ξετικάρεις και να πάει στην επόμενη. μου είχε φάει και εμένα σκάλωμα. επίσης επειδή το Miui είναι περίεργο μπορεί να κόβει καμία πρόσβαση στο titanium και να μην το αφήνει

Link to comment
Share on other sites

Εύκολο ήταν, πράγματι. :cool: Ο οδηγός βέβαια στο xiaomi-miui.gr θα ήθελε κάποιες μικροβελτιώσεις στα σημεία, αλλά να 'ναι καλά όποιος βοηθάει τους ψιλοάσχετους σαν κι εμένα να ξεστραβωθούμε. :lol:

 

BTW, τώρα που του τσέκαρα απ' το menu του να κάνει αυτόματα τις ενημερώσεις (της ROM)*, θα τις κάνει με τη Developer 5.9.27 που φοράει, ή θα πρέπει να τις κατεβάζω & να τις βάζω χειροκίνητα με τον 1ο οδηγό του xiaomi-miui.gr; Θυμάμαι ότι κάπου γράφηκε στο θέμα (το διάβασα όλο :clap:), αλλά δεν θυμάμαι τι γράφηκε & πού να το ψάχνω τώρα... :lost:

 

* [ATTACH]64213[/ATTACH] - [ATTACH]64214[/ATTACH]

 

καλημέρα

δεν γίνονται οτα η ενημερώσεις στις developer πρέπει να τις κατεβάσεις και μέσα από το μενού να κάνεις αναβάθμιση

 

Δεν ξέρω τι γίνεται με την Ελληνική, αλλά με την Multi Developer που έχω εγώ μια χαρά έρχονταν OTA ενημερώσεις.

 

Καλημερα σημερα μαλλον θα παραλαβω το prime 32gb αφου το βλεπω να ειναι στο ταχυδρομειο.....ποια ειναι η καλυτερη ρομ μεχρι σημερα για να βαλω?

 

Πολλές οι απόψεις για την καλύτερη. Εμένα με έχει βολέψει πολύ η 5.9.24, άλλους η 5.9.27. Δοκιμάζοντας καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

σε ποια εφαρμογή σου κολλάει? δοκίμασε να την ξετικάρεις και να πάει στην επόμενη. μου είχε φάει και εμένα σκάλωμα. επίσης επειδή το Miui είναι περίεργο μπορεί να κόβει καμία πρόσβαση στο titanium και να μην το αφήνει

 

σε ολες τις εφαρμογες

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

σε ολες τις εφαρμογες

 

root δικαιώματα έχεις χορηγήσει λογικά εε? δεν ξέρω, μήπως να δοκίμαζες να ξαναπεράσεις την ρομ μήπως δεν έχει κάτσει καλά?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει αυτό, αλλά ίσως ο τρόπος που δίνεις στο MIUI δικαιώματα ROOT σε εφαρμογές να μην είναι και ο καλύτερος. Πχ εγώ έχω κατεβάσει το AdAway, έχω κατεβάσει όλα τα hosts αλλά οι διαφημίσεις συνεχίζουν να εμφανίζονται ό,τι και να κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Δε μου δειχνει δειγματα οτι δεν εχει κατσει καλα, εχω δωσει προνομια ροοτ...

Κατι αλλο, οταν μπαινω σε TWRP στην αρχη λεει να κανει mount ή να αφησει ετσι το system partition για να μπορει να κανει update το συστημα και να μπορει να περναει αλλη recovery, τι παταμε? Την καρτα SD δεν τη βλεπει (λογικα πρεπει να γινει mount, αλλα πρεπει να γινει φορματ?) Και επισης αμα κλειδωσει η οθονη δεν ξεκλειδωνει και δεν πιανει κανενα κουμπι, ειχε θεματα η TWRP ειχα διαβασει, αλλα ειναι σε ολες τις εκδοσεις; αμα ειναι να βγαζουμε μπαταρια καθε φορα που κανουμε κατι σε recovery θα την καψουμε τη μνημη

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

δεν γίνονται οτα η ενημερώσεις στις developer πρέπει να τις κατεβάσεις και μέσα από το μενού να κάνεις αναβάθμιση

Thanks για την απάντηση! :)

Αυτό που μου φαίνεται περίεργο (ως ψιλοάσχετος που είμαι :p), είναι ότι με την 5.9.27 Developer που έβαλα το Root Check μου εμφανίζει ότι & πάλι δεν είναι rooted.

[ATTACH]64215[/ATTACH] - [ATTACH]64216[/ATTACH]

Είχα την αίσθηση πως όποια Developer βάζουμε => rooted. :confused:

 

Anyway, η πρώτη εντύπωση μου μετά τις πρώτες λίγες ώρες ψαξίματος/σκαλίσματος του, είναι ότι το Xiaomi Redmi Note 2 (Standard 16 GB)... ROCKS! :up:

 

Δεν είδα κανένα κόλλημα μέχρι στιγμής, είναι πολύ γρήγορο (έκανα & 2-3 Antutu test, έβγαλε γύρω στα 48-49k). Δεν μπορώ όμως να καταλάβω για ποιο λόγο εμφανίζει σχεδόν πάντα διαθέσιμη μνήμη (RAM) κάτω από 800-850 MB (το Asus Zenfone 5 μου χαλλλαρά εμφανίζει πάνω από 1-1,2 GB), αλλά αφού λειτουργεί καλά δεν με πολυχαλάει. Ελπίζω να μου λύσετε την απορία, αν & φαντάζομαι ότι οφείλεται στη MIUI & κάποιες εφαρμογές της (που δεν γνωρίζω κι αν τις θέλω/χρειάζομαι - κάποιο hint για κατάργηση άχρηστων εφαρμογών κανείς; ) που τραβάνε πόρους. Σημειώνω ότι -ανάμεσα σε άλλα app- του έχω βάλει το Greenify & το Clean Master Phone Boost (στο Greenify έχω δώσει δικαιώματα "Apps with usage access" -από Ρυθμίσεις/Πρόσθετες Ρυθμίσεις/Ασφάλεια & Απόρρητο-, στο Phone Boost δεν έδωσα).

 

Δεν έχω -για την ώρα- κανένα παράπονο από την -άστρωτη ακόμη- μπαταρία του. Το πρωί, μετά από 4-5 ώρες που σηκώθηκα, με το Wi-Fi (& δεν ξέρω τι άλλο) ανοιχτό, η μπαταρία του είχε χάσει μόλις 1% :shock: (από το 71% στο 70% - ελπίζω πως δεν είδα λάθος λόγω πρεσβυωπίας:p). Η σύγκριση που κάνω είναι με το Z5 μου, το μόνο αρνητικό στοιχείο του οποίου είναι η μικρής χωρητικότητας μπαταρία του (ακόμη κι αυτή όμως την "παλεύω" με χρήση έως 2 μέρες πριν χρειαστεί φόρτιση, καθότι δεν είμαι "κολλημένος" με το κινητό).

 

Αυτό που με προβληματίζει (& την κόρη μου) είναι το MIUI interface που έχει, καθότι... είμαι πολύ νέος στα κινητά της Xiaomi.:baby: Για τον ίδιο λόγο πάντως, στο Asus μου δεν χρησιμοποίησα ποτέ το ZenUI interface. Το Ζ5 όμως έχει τη δυνατότητα ξετσεκαρίσματος της "Εύκολης λειτουργίας" (δηλ. το ZenUI interface), οπότε χρησιμοποιείται όπως ξέρει κάθε χρήστης Android. Επειδή δεν βρήκα κάτι παρόμοιο στο RN2, σκέφτομαι να του βάλω κάποια άλλο Launher για δοκιμή, π.χ. τον Nova που τον έχω βάλει & σ' ένα φτηνό tablet. Τι λέτε; Να δοκιμάσω ή να τ' αφήσω όπως είναι, ελπίζοντας ότι η κόρη μου θα το μάθει/συνηθίσει & δεν θα μ' απασχολεί;

 

Θέλω να ρωτήσω & για την εφαρμογή "Άλμπουμ". Όταν πάω να τ' ανοίξω (π.χ. για να δω τα screenshot που πήρα), μου εμφανίζει ερώτηση για σύνδεση στο internet. Δεν θέλω να συνδεθεί, αλλά αν πατήσω "Έξοδος", δεν ανοίγει η εφαρμογή. Για να μη συνδεθεί στο internet αλλά ν' ανοίξει η εφαρμογή & να μπορέσω να δω τα screenshot, αποσύνδεσα Wi-Fi/Δεδομένα & του έδωσα το OK. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω για να μη ζητάει σύνδεση internet;

 

Θέλω επίσης να ρωτήσω & για τα screenshot. Δεν υπάρχει δυνατότητα να τα παίρνει κανείς πατώντας κάποιο κουμπί; Έψαξα να το βρω από το Ρυθμίσεις/Πρόσθετες Ρυθμίσεις/Πλήκτρα, αλλά δεν το βρήκα. Αν υπάρχει η δυνατότητα, πώς γίνεται;

 

Sorry γι' ακόμη ένα τραχανά που άπλωσα, "νέος":rolleyes: είμαι & πρέπει να μάθω ρωτώντας τους πιο έμπειρους. :respect:

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει αυτό, αλλά ίσως ο τρόπος που δίνεις στο MIUI δικαιώματα ROOT σε εφαρμογές να μην είναι και ο καλύτερος. Πχ εγώ έχω κατεβάσει το AdAway, έχω κατεβάσει όλα τα hosts αλλά οι διαφημίσεις συνεχίζουν να εμφανίζονται ό,τι και να κάνω.

 

ασχημο να μη δουλευει το Adaway

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

ασχημο να μη δουλευει το Adaway

 

Πολύ φίλε. Το δοκίμασα 2-3 φορές μήπως και έκανα κάτι εγώ λάθος και δεν έφευγαν αλλά δυστυχώς δεν κάνω λάθος εγώ. Θέλω να κοιτάξω μήπως έχει βγει τρόπος να το Rootαρεις (κανονικά με Super SU) και να δοκιμάσω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ φίλε. Το δοκίμασα 2-3 φορές μήπως και έκανα κάτι εγώ λάθος και δεν έφευγαν αλλά δυστυχώς δεν κάνω λάθος εγώ. Θέλω να κοιτάξω μήπως έχει βγει τρόπος να το Rootαρεις (κανονικά με Super SU) και να δοκιμάσω ξανά.

 

γιατί δεν κατεβαζεις το supersu απο το play store?

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά, αφού το Root Checker βγάζει Unrooted τη συσκευή, και να κατεβάσω το Super SU δεν κερδίζω τίποτα. Βέβαια δεν το έχω δοκιμάσει κιόλας.
Link to comment
Share on other sites

Κατσε κατσε.. οι ελληνικες ρομ ειναι rooted, απλα δε χρειαζεται τπτ προσθετο, γιατι εχει το δικο της security.

Aν παιζει και το Supersu ταυτοχρονα, τοτε το Titanium χρειαζεται μια επιλογη (κατι namespace separation untick) που το κανεις μεσα απο supersu και δουλευει, ειναι γνωστο προβλημα...

Το adaway απο την αλλη θυμαμαι μερικες φορες σε νεα εγκατασταση που εχει ενα θεμα με τους φακελους, που θα αποθηκευει τα προσ. αρχεια..

 

EDIT: εμενα απετυχε η απαιτουμενη ενημερωση του supersu που εβαλα

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Χμμ, λεω καλύτερα να αφήσω τα πειράματα και να περιμένω κάποιο πιο σίγουρο τρόπο. Ζω και με τις διαφημίσεις για λίγο καιρό. :p
Link to comment
Share on other sites

Thanks για την απάντηση! :)

Αυτό που μου φαίνεται περίεργο (ως ψιλοάσχετος που είμαι :p), είναι ότι με την 5.9.27 Developer που έβαλα το Root Check μου εμφανίζει ότι & πάλι δεν είναι rooted.

[ATTACH]64215[/ATTACH] - [ATTACH]64216[/ATTACH]

Είχα την αίσθηση πως όποια Developer βάζουμε => rooted. :confused:

 

Anyway, η πρώτη εντύπωση μου μετά τις πρώτες λίγες ώρες ψαξίματος/σκαλίσματος του, είναι ότι το Xiaomi Redmi Note 2 (Standard 16 GB)... ROCKS! :up:

 

Δεν είδα κανένα κόλλημα μέχρι στιγμής, είναι πολύ γρήγορο (έκανα & 2-3 Antutu test, έβγαλε γύρω στα 48-49k). Δεν μπορώ όμως να καταλάβω για ποιο λόγο εμφανίζει σχεδόν πάντα διαθέσιμη μνήμη (RAM) κάτω από 800-850 MB (το Asus Zenfone 5 μου χαλλλαρά εμφανίζει πάνω από 1-1,2 GB), αλλά αφού λειτουργεί καλά δεν με πολυχαλάει. Ελπίζω να μου λύσετε την απορία, αν & φαντάζομαι ότι οφείλεται στη MIUI & κάποιες εφαρμογές της (που δεν γνωρίζω κι αν τις θέλω/χρειάζομαι - κάποιο hint για κατάργηση άχρηστων εφαρμογών κανείς; ) που τραβάνε πόρους. Σημειώνω ότι -ανάμεσα σε άλλα app- του έχω βάλει το Greenify & το Clean Master Phone Boost (στο Greenify έχω δώσει δικαιώματα "Apps with usage access" -από Ρυθμίσεις/Πρόσθετες Ρυθμίσεις/Ασφάλεια & Απόρρητο-, στο Phone Boost δεν έδωσα).

 

Δεν έχω -για την ώρα- κανένα παράπονο από την -άστρωτη ακόμη- μπαταρία του. Το πρωί, μετά από 4-5 ώρες που σηκώθηκα, με το Wi-Fi (& δεν ξέρω τι άλλο) ανοιχτό, η μπαταρία του είχε χάσει μόλις 1% :shock: (από το 71% στο 70% - ελπίζω πως δεν είδα λάθος λόγω πρεσβυωπίας:p). Η σύγκριση που κάνω είναι με το Z5 μου, το μόνο αρνητικό στοιχείο του οποίου είναι η μικρής χωρητικότητας μπαταρία του (ακόμη κι αυτή όμως την "παλεύω" με χρήση έως 2 μέρες πριν χρειαστεί φόρτιση, καθότι δεν είμαι "κολλημένος" με το κινητό).

 

Αυτό που με προβληματίζει (& την κόρη μου) είναι το MIUI interface που έχει, καθότι... είμαι πολύ νέος στα κινητά της Xiaomi.:baby: Για τον ίδιο λόγο πάντως, στο Asus μου δεν χρησιμοποίησα ποτέ το ZenUI interface. Το Ζ5 όμως έχει τη δυνατότητα ξετσεκαρίσματος της "Εύκολης λειτουργίας" (δηλ. το ZenUI interface), οπότε χρησιμοποιείται όπως ξέρει κάθε χρήστης Android. Επειδή δεν βρήκα κάτι παρόμοιο στο RN2, σκέφτομαι να του βάλω κάποια άλλο Launher για δοκιμή, π.χ. τον Nova που τον έχω βάλει & σ' ένα φτηνό tablet. Τι λέτε; Να δοκιμάσω ή να τ' αφήσω όπως είναι, ελπίζοντας ότι η κόρη μου θα το μάθει/συνηθίσει & δεν θα μ' απασχολεί;

 

Θέλω να ρωτήσω & για την εφαρμογή "Άλμπουμ". Όταν πάω να τ' ανοίξω (π.χ. για να δω τα screenshot που πήρα), μου εμφανίζει ερώτηση για σύνδεση στο internet. Δεν θέλω να συνδεθεί, αλλά αν πατήσω "Έξοδος", δεν ανοίγει η εφαρμογή. Για να μη συνδεθεί στο internet αλλά ν' ανοίξει η εφαρμογή & να μπορέσω να δω τα screenshot, αποσύνδεσα Wi-Fi/Δεδομένα & του έδωσα το OK. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω για να μη ζητάει σύνδεση internet;

 

Θέλω επίσης να ρωτήσω & για τα screenshot. Δεν υπάρχει δυνατότητα να τα παίρνει κανείς πατώντας κάποιο κουμπί; Έψαξα να το βρω από το Ρυθμίσεις/Πρόσθετες Ρυθμίσεις/Πλήκτρα, αλλά δεν το βρήκα. Αν υπάρχει η δυνατότητα, πώς γίνεται;

 

Sorry γι' ακόμη ένα τραχανά που άπλωσα, "νέος":rolleyes: είμαι & πρέπει να μάθω ρωτώντας τους πιο έμπειρους. :respect:

Η ελληνικές developer είναι όλες rooted αλλά όχι με SU

Για να σου δείξει το Root Check ότι είσαι root θα πρέπει να πας μέσα στο μενού ασφάλεια και από εκεί να δώσεις δικ.root στην εφαρμογή

ΜΗ βάζετε SU σε ελληνικές developer έχουν αναφερθεί κολλήματα

Η ελληνικές developer δεν έχουν πλέον οτα λόγο προβλημάτων που αντιμετώπισαν

(για τον φίλο που αναφέρθηκε στην multi )

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι φοβηθηκα το TWRP που κολλαει.. Λενε φταιει το θεμα, που ειναι πιο καινουριο και χρωματιστο και θα κοιταξουν να το διορθωσουν στην επομενη εκδοση.. Για να δουμε αυριο-μεθαυριο..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια μικρη παρατηρηση συγκρινοντας δυο ιδιες συσκευες (prime με ελληνικη 5.9.18). Κανοντας τις ιδιες ρυθμισεις διαπιστωσα μεγαλη διαφορα στα χρωματα της οθονης. Εχοντας cool colors και full brightness και στα δυο βλεπω πως το δικο μου ειναι αρκετα πιο warm απο την αλλη, πραγμα που μου ειχε κανει εντυπωση αλλα δεν το εδωσα σημασια θεωρωντας πως ετσι ειναι οι ρυθμισεις της xiaomi. Υπαρχουν αλλες ρυθμισεις να κανω πιο cool τα χρωματα; διοτι ειναι κατι το οποιο με ενοχλουσε ελαχιστα τοσο καιρο και τωρα που ειδα την διαφορα με το καινουριο τηλεφωνο ενοχληθηκα ακομα παραπανω :happy:

 

Eγω παλι φοβηθηκα το TWRP που κολλαει.. Λενε φταιει το θεμα, που ειναι πιο καινουριο και χρωματιστο και θα κοιταξουν να το διορθωσουν στην επομενη εκδοση.. Για να δουμε αυριο-μεθαυριο..

 

Εχω περασει το TWRP με αυτο εδω το προγραμματακι, ο,τι πιο ευκολο εχω δει στην ζωη μου και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα. Πρεπει να εισαι σε fastboot και απο τις ρυθμισεις να εχεις διαλεξει την συσκευη εννοειται.

Edited by giorgiosimeoni
Link to comment
Share on other sites

Εχω περασει το TWRP με αυτο εδω το προγραμματακι, ο,τι πιο ευκολο εχω δει στην ζωη μου και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα. Πρεπει να εισαι σε fastboot και απο τις ρυθμισεις να εχεις διαλεξει την συσκευη εννοειται.

Ευχαριστω.. στην παρουσα φαση δεν εχω υπολογιστη

 

Παίδες υπάρχει κάποιο κουπόνι ενεργό γιατί θέλω να παραγγειλω ακόμα ενα και ψαχνομαι? Ειτε 32 Άρι ειτε 16αρι.

Για δες εδω στο everbuying, ειναι μονο μεσω email στα 172$ το prime, δεν ξερω αν ισχυει

(bringer of rain? ;) )

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι φοβηθηκα το TWRP που κολλαει.. Λενε φταιει το θεμα, που ειναι πιο καινουριο και χρωματιστο και θα κοιταξουν να το διορθωσουν στην επομενη εκδοση.. Για να δουμε αυριο-μεθαυριο..

 

Σε κολλάει και εσένα το TWRP; Έχεις λινκ αν δω που λένε για αυτά τα κολλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έψαχνα να βρω την Original International ROM της Xiaomi αλλά κατά λάθος έβαλα μια Τσεχοσλοβάκικη (την έκανε κάποιος λινκ εδώ μέσα χωρίς να το αναφέρει) :lol::lol::lol::lol:

Το κατάλαβα μετά απο καμιά βδομάδα όταν πήγα στις γλώσσες και είδα τα ελληνικά (ενώ η κανονική international δεν έχει Ελληνικά και εγώ χρησιμοποιώ τα Αγγλικά) και επίσης πήγα στο update και πάτησα what's new και με έβγαλε σε ένα τσέχικο site :lol::lol::lol:

 

Τεσπα να μην μακρηγορώ η ROM είναι super και δεν έχω βρει κάτι που να μην δουλεύει... επίσης προσωπικά μου φαίνεται ότι και η μπαταρία έχει καλύτερη απόδοση. Ήμουν με 2 ώρες gaming και είχε παίσει στο 55%, φυσικά ανοιχτά wifi και 3g όλη μέρα.

 

Η ROM είναι η 5.9.24 , πατήστε στα links που λεει "DOWNLOAD WEEKLY" (το μοντέλο μας είναι το "hermes").

Αν θέλετε να δοκιμάσω κάτι μιας και την φοράω ήδη, πείτε μου.

Link to comment
Share on other sites

Σε κολλάει και εσένα το TWRP; Έχεις λινκ αν δω που λένε για αυτά τα κολλήματα;

Εμενα δε με κολλαει, το κινητο μου κολλαει :p

Εδω, στο ελληνικο φορουμ

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...