Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

Ειδα το 401!

Αυτο που με χαλασε πιο πολυ απ' ολα ειναι οτι εχοντας δει ολα τα trailers, και βλεποντας το επισοδιο ενιωθα οτι δεν μου δινει κατι καινουριο!Ολα τα βασικα στοιχεια τα ειχαν δωσει στα τρειλερς!

 

Επισης αν περιμενουν να δουν νουμερα τηλεθεασης με το μυαλο που κουβαλανε ειναι πολυ γελασμενοι!

Ειναι δυνατον να δινουν στο myspace το επισοδιο που δεν εχει προβληθει ακομα??Για οποιν δεν το ξερει το myspace εχει και το επισοδιο 402 εδω και μερικες μερες!

 

Νομιζω οτι σε αφτη τη φαση χρειαζεται η Ηaley.. Oχι η δικια σου Lerriς, η αλλη.:p

 

Πιστεύω ότι ήταν απλώς ένα δείγμα η πρεμιέρα, ένα μεταβατικό επεισόδιο που σύνδεσε όσα έγιναν στο τέλος της 3ης σεζόν με όσα θα γίνουν στην 4η! Πιστεύω ότι το δεύτερο επεισόδιο θα είναι πολύ καλύτερο απ' το πρώτο. (Το κατεβάζω τώρα, btw.) Εμένα όπως ξαναείπα μ' άρεσε και το πρώτο, αλλά σίγουρα το δεύτερο θα'χει πολύ μεγαλύτερη ένταση!

 

Τώρα, όσο για την τηλεθέαση, πιστεύω πως έχεις δίκιο. Βλακεία κάνουν που βάζουν και το δεύτερο επεισόδιο στο ίντερνετ. Η πρεμιέρα έκανε πολύ άσχημα νούμερα γι' αυτό το λόγο. Επειδή όλοι την είδαν μια βδομάδα νωρίτερα στο ίντερνετ! Έπρεπε πρώτα να προβάλλουν το επεισόδιο και μετά να το είχαν διαθέσιμο στο ίντερνετ. Αλλά που να τους κόψει... :mad:

 

Καλά, για το τελευταίο σχόλιο, έγραψες πάλι! :lol: Πάντως άκουσα ότι επιστρέφει ο Τζίμι! Καλό αυτό...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιστεύω ότι ήταν απλώς ένα δείγμα η πρεμιέρα, ένα μεταβατικό επεισόδιο που σύνδεσε όσα έγιναν στο τέλος της 3ης σεζόν με όσα θα γίνουν στην 4η! Πιστεύω ότι το δεύτερο επεισόδιο θα είναι πολύ καλύτερο απ' το πρώτο. (Το κατεβάζω τώρα, btw.) Εμένα όπως ξαναείπα μ' άρεσε και το πρώτο, αλλά σίγουρα το δεύτερο θα'χει πολύ μεγαλύτερη ένταση!

 

Μακαρι, και εγω ετσι πιστευω!

 

Σε torrent το κατεβαζεις??

Link to comment
Share on other sites

ειναι αληθεια οτι σαυτη τη σειρα ειναι ενα ζευγαρι κοπελες?

σορρυ,αλλα δεν την εχω παρακολουθησει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

ειναι αληθεια οτι σαυτη τη σειρα ειναι ενα ζευγαρι κοπελες?

σορρυ,αλλα δεν την εχω παρακολουθησει ποτε.

 

Ναι, στον δεύτερο κύκλο ήταν ζευγάρι η Marissa (Mischa Barton) με την Alex (Olivia Wilde). Στη σειρά είχαν δείξει και ένα φιλί μεταξύ των δύο, το οποίο φυσικά και χάθηκε στη διαδρομή USA - Greece και δεν εμφανίστηκε ποτέ στο επεισόδιο που έδειξε το Star.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Στις ΗΠΑ έχει ξεκινήσει πριν λίγες μέρες ο τέταρτος κύκλος, στην Ελλάδα αναμένουμε λίγο πριν τα Χριστούγεννα ή - το πιθανότερο - λίγο μετά, τον τρίτο κύκλο.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Στις ΗΠΑ έχει ξεκινήσει πριν λίγες μέρες ο τέταρτος κύκλος, στην Ελλάδα αναμένουμε λίγο πριν τα Χριστούγεννα ή - το πιθανότερο - λίγο μετά, τον τρίτο κύκλο.

 

Σε dvd θα εννοείς φυσικά, γιατί στο Star... :zzz:

Και να την πάρουν, θα την προβάλλουν ποιος ξέρει πότε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Σε dvd θα εννοείς φυσικά, γιατί στο Star... :zzz:

Και να την πάρουν, θα την προβάλλουν ποιος ξέρει πότε!

 

Λες και εμας μας ενδιαφερει!!:cool:

Αμα περιμεναμε απο το star..;)

 

Ενα μονο φιλι ειχε δωθει αναμεσα σε Alex και Marissa?Εγω θυμαμαι το φιλι πισω απο την πλατη της Τζουλι και ενα στην παραλια!(Δεν ειμαι σιγουρος, αλλα βαριεμαι να ψαχνω)

Link to comment
Share on other sites

re seis plz an xerei kapoios na m pei...to deytero episodio apo to myspace einai se poli xalia poiotit?axizei na to katevaso h na perimeno?btw pantos to kommataki ton placebo p epeze sthn arxh kai sthn mesh m arese poli...e placebo einai....ti perimenes?
Link to comment
Share on other sites

re seis plz an xerei kapoios na m pei...to deytero episodio apo to myspace einai se poli xalia poiotit?axizei na to katevaso h na perimeno?btw pantos to kommataki ton placebo p epeze sthn arxh kai sthn mesh m arese poli...e placebo einai....ti perimenes?

 

Για να παιξει το επισοδιο στο myspace απ' οτι ειδα, χρειαζεσαι FireFox και ενα συγεκριμενο Plugin!Επισης πρεπει να ειναι ο 1.5 και οχι ο 2.0 γιατι δεν εχει γινει update στο plugin και αυτος ειναι ο λογος που δεν παιζει σε μενα!

 

Παντος αν το θες το επισοδιο μπορεις να το βρεις σε ποιοτητα WebRip σε Torrent.

Για περισσοτερες πληροφοριες στειλε pm στον Lerris!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχα δίκιο! Το πρώτο επεισόδιο της σεζόν ήταν μεταβατικό! Είδα το δεύτερο κι έχω να πω πως ήταν ακόμη καλύτερο απ' το πρώτο! Πολύ καλύτερο βασικά! Συνέβησαν πάρα πολλά πράγματα, τα οποία πολλοί δε θα περιμένουν. Άσε που με το που τελειώνει το επεισόδιο, θέλεις κι άλλο! Μακάρι να συνεχίσει μ' αυτό το ρυθμό η σεζόν. Και μακάρι οι τηλεθεάσεις να έρθουν στα ίσα τους, γιατί θα είναι κρίμα να κοπεί η σειρά στο 16ο επεισόδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Λες και εμας μας ενδιαφερει!!:cool:

Αμα περιμεναμε απο το star..;)

 

Ενα μονο φιλι ειχε δωθει αναμεσα σε Alex και Marissa?Εγω θυμαμαι το φιλι πισω απο την πλατη της Τζουλι και ενα στην παραλια!(Δεν ειμαι σιγουρος, αλλα βαριεμαι να ψαχνω)

 

απο οτι ειδα στο youtube δεν ηταν μονο ενα,αλλα πολλα περισσοτερα.

τι εγινε μετα,τα χαλασανε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα χαλάσανε για η Μαρίσα

κατάλαβε πως περνούσε απλώς μια φάση κι ότι τα πραγματικά της αισθήματα ήταν για τον Ράιαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχα δίκιο! Το πρώτο επεισόδιο της σεζόν ήταν μεταβατικό! Είδα το δεύτερο κι έχω να πω πως ήταν ακόμη καλύτερο απ' το πρώτο! Πολύ καλύτερο βασικά! Συνέβησαν πάρα πολλά πράγματα, τα οποία πολλοί δε θα περιμένουν. Άσε που με το που τελειώνει το επεισόδιο, θέλεις κι άλλο! Μακάρι να συνεχίσει μ' αυτό το ρυθμό η σεζόν. Και μακάρι οι τηλεθεάσεις να έρθουν στα ίσα τους, γιατί θα είναι κρίμα να κοπεί η σειρά στο 16ο επεισόδιο.

 

Μακαρι, απ' το στομα σου...

 

απο οτι ειδα στο youtube δεν ηταν μονο ενα,αλλα πολλα περισσοτερα.

τι εγινε μετα,τα χαλασανε?

 

Ναι τα χαλάσανε για η Μαρίσα

κατάλαβε πως περνούσε απλώς μια φάση κι ότι τα πραγματικά της αισθήματα ήταν για τον Ράιαν.

 

Ετσι οπως τα λεει ο Lerris ειναι!Η Μarissa προσπαθουσε με καθε τροπο να την σπασει στη μανα της!Και αυτο δεν το λεω εγω, το λεει η ιδια η Τζουλι Κουπερ Νικολ Κουπερ στην ιδια την Alex!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν έχω και diary με όλα τις εκδηλώσεις αγάπης της Marissa με την Alex.

 

Αναφορικά όμως με τον τρίτο κύκλο στο Star, ευτυχώς το κανάλι έχει αποδείξει πως στις ξένες σειρές είναι συνεπές.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

metrio kata thn gnomi kai to 2 episodio...ntax to mono endiaferon p antloume einai oti h kaitlin einai mia pali imitation ths aderfis ths...elpizo na arxisei na anevenei siga siga h poiotita ths seiras...os tora einai apla ipoferti,,,
Link to comment
Share on other sites

re seis plz an xerei kapoios na m pei...to deytero episodio apo to myspace einai se poli xalia poiotit?axizei na to katevaso h na perimeno?btw pantos to kommataki ton placebo p epeze sthn arxh kai sthn mesh m arese poli...e placebo einai....ti perimenes?

 

Συμφωνώ .. Κ μένα μου άρεσε πολύ το κομμάτι αυτό ... Placebo rulezzzz... :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι…η Άννα επιστρέφει καθόλου στο τρίτο κύκλο; Αυτή την αίσθηση είχα αλλά έχω δει μέχρι το 18 και ακόμα δεν έχει κάνει εμφάνιση…Στην τέταρτη θα εμφανιστεί καθόλου??…Η Τρίτη σαιζόν σας άρεσε περισσότερο από την 1 και 2; Δεν ξέρω αλλά εγώ νομίζω πως η σειρά είχε αρχίσει να μπάζει από τον τρίτο κιόλας…Τουλάχιστον εμένα (ως εδώ που έχω δει) μου φαίνεται πως η Τρίτη είναι χειρότερη από την 1 και 2!

 

Συμφωνώ .. Κ μένα μου άρεσε πολύ το κομμάτι αυτό ... Placebo rulezzzz... :)

Φανταστικό κομμάτι!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι…η Άννα επιστρέφει καθόλου στο τρίτο κύκλο; Αυτή την αίσθηση είχα αλλά έχω δει μέχρι το 18 και ακόμα δεν έχει κάνει εμφάνιση…Στην τέταρτη θα εμφανιστεί καθόλου??…Η Τρίτη σαιζόν σας άρεσε περισσότερο από την 1 και 2; Δεν ξέρω αλλά εγώ νομίζω πως η σειρά είχε αρχίσει να μπάζει από τον τρίτο κιόλας…Τουλάχιστον εμένα (ως εδώ που έχω δει) μου φαίνεται πως η Τρίτη είναι χειρότερη από την 1 και 2!

 

 

Φανταστικό κομμάτι!!

8eoro perito na xrisimopoiiso spoiler gia 8emata tou tritou kiklou afou oloi ta xoume dei...epomenos apanto...loipon h anna 8a kanei thn emfanish ths gia merika episodia stn trith periodo...kai isos na nai kai se merika ths 4 season afou

paei sto idio panepistimio me tn summer.th lete xafnika na exafanistei apo prosopou ghs...8a me xalasei poli

kata tn gnomi m h seira protimishs einai...1 season,3 season,2 season...

Link to comment
Share on other sites

+1 :happy:

 

Η πρώτη είναι εκτός συναγωνισμού...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

loipon sinevi kati poli periergo me afto to episodio...eno apex8anome otan apo mia xalia katastash ginete happy end se afto to episodio m arese...re seis oloi eixane kapoies parenergies meta tn 8anato ths marisa...h kaitlyn tpt san na mn egine pote...po kala to blouzaki ths summer metrage poli...genika boro na po toi m arese to episodio...
Link to comment
Share on other sites

Basika den thelw na kanw ton exypno alla fantazomai pws oloi exete dei ta 3 prwta episodes (oi toulaxiston osoi diathetoun dsl h estw netcafe , panephsthmio tei kati me grhgorh syndesh re aderfe!)

Kykloforoun hdh se torrent sites (links den dinoume ktl) kai fantazomai pws otan ayrio paixei to 4o tha bgei kai ekeino...

ps Ontws h seira paei gia founto me tetoia ratings.....to senario einai psilo skatenio......

ps2 to megalytero lathos toy josh htan na skotwsoun th marisa...

Link to comment
Share on other sites

Basika den thelw na kanw ton exypno alla fantazomai pws oloi exete dei ta 3 prwta episodes (oi toulaxiston osoi diathetoun dsl h estw netcafe , panephsthmio tei kati me grhgorh syndesh re aderfe!)

Kykloforoun hdh se torrent sites (links den dinoume ktl) kai fantazomai pws otan ayrio paixei to 4o tha bgei kai ekeino...

ps Ontws h seira paei gia founto me tetoia ratings.....to senario einai psilo skatenio......

ps2 to megalytero lathos toy josh htan na skotwsoun th marisa...

φυσικά και το ξέρουμε ότι κυκλοφορουν σε torrent. :p αυριο το πρωί κατα τις 6-7 θα βγει το torrent του επόμενου... Οπως και κάθε άλλη αμερικανικη σειρά :);)

 

Πάντως δεν νομιζω ότι ηταν επιλογή το Swartz να φύγει η Barton αν και να έμενε δε νομίζω ότι θα πρόσφερε και τίποτα... και για να γυρίσει μόνο ένας τρόπος υπάρχει (Ο Ryan Να ανόξει τα μάτια του μέσα στο αυτοκίνητο και να τη δει δίπλα του και απο πίσω να ακολουθεί ο Volchek φωνάζοντας τους να σταματήσουν... και να σταματήσουν. Δλδ όλα αυτα μετά το θάνατο να ήταν στη φαντασία του. βέβαια δύσκολο, καθώς τα 3 επεισόδια δεν ασχολούνται μόνο μαζί τους αλλα και με τα υπόλοιπα πρόσωπα. αρα...)

 

btw καλως ήρθες στο φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...