Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

Ενα πολυ καλο φορουμ ειναι αυτο¨

http://www.theocshow.com/forums/index.php?

 

τουλαχιστον εγω απο αυτο ενημερωνομαι;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia mpeite sto http://www.theoctrailers.net/forum/ einai to kalitero!!!!exei apisteuta pragmata mesa...mexri k to episodio pou provaletai tin pempti,tin paraskeui to mesimeri einai sto site komeno se 5 parts..egw exw dei mexri to 3.24 kai perimenw apegnwsmena to teleutaio...

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πιστεύω ότι αποκλείεται να τελειώσει ο ρόλος της Μαρίσας εδώ. Εάν πάει και τέταρτη χρονιά κατά την γνώμη μου θα είναι και η Μαρίσα. Είναι πολλοί οι βασικοί πρωταγωνιστές αλλά πιστεύω πως χωρίς Μαρίσα και Ραιαν η σειρά θα καταρρεύσει. Πιστεύω ότι αυτοί οι δύο είναι ένα σκαλοπάτι πιο πάνω από τους υπόλοιπους πρωταγωνιστές και χωρίς αυτούς δεν υπάρχει και σειρά. Φυσικά δεν έχω ιδέα τι έχει γίνει στον 3ο κύκλο γιατί δεν τον έχω παρακολουθήσει, δεν ξέρω εάν προστέθηκαν καινούριοι βασικοί ρόλοι άλλα και πάλι η Μαρίσα είναι αναντικατάστατη. Βέβαια και στα τελευταία επεισόδια της δεύτερης περιόδου έγιναν πράγματα που δεν φανταζόμασταν ότι μπορούν να συμβούν, οπότε όλα είναι πιθανά:worry:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν πιστευω πως θα φυγει αλλα διαφωνω πως Μαρισα και Ραιαν ειναι ενα σκαλοπατι πιο πανω απο τους υπολοιπους.Αν και ο Ραιαν ειναι ο αγαπημενος μου,πιστευω πως χωρις τις ατακες του Σεθ το σιριαλ θα ηταν πολυ διαφορετικο;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν πιστευω πως θα φυγει αλλα διαφωνω πως Μαρισα και Ραιαν ειναι το σκαλοπατι για τους υπολοιπους.Αν και ο Ραιαν ειναι ο αγαπημενος μου,πιστευω πως χωρις τις ατακες του Σεθ το σιριαλ θα ηταν πολυ διαφορετικο;)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Μάλλον δεν το έθεσα σωστά. Τουλάχιστον τις δύο πρώτες χρονιές και κυρίως την πρώτη (για την τρίτη δεν μπορώ να μιλήσω αφού δεν την έχω δει) το κύριο story ήταν η σχέση Ryan-Marisa και όσες σοβαρές και σημαντικές εξελίξεις έχουμε δει αφορούν αυτούς τους δύο. Ενώ στον Σεθ και την Σάμερ τα πράγματα είναι πιο χαλαρά. Δεν διαφωνώ μαζί σου…έτσι και αλλιώς ο Σεθ, η Σάμερ και η Άννα(άκουσα πως γυρνάει στην τρίτη σεζόν και χάρηκα πάρα πολύ) είναι οι αγαπημένοι μου ήρωες και μετά έρχεται ο Ραιαν και η Μαρίσα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι οσο αναφορα το θεμα "σχεσης"μεταξυ Ραιν και Μαρισσα το θετουν πιο σοβαρα.Σαμερ και Σεθ ειναι πιο χιουμοριστικο, βασικα,το ολο σκηνικο...αλλα γι αυτο μας αρεσει:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω την αλήθεια σειρά χωρίς Μαρίσα-Ραϊαν και Σάμερ-Σεθ δεν γίνεται. Το δεύτερο ζευγάρι προσφέρει το γέλιο στην σειρά ενω το πρώτο καθοδηγεί την σειρά και έρχονται και οι γονείς του Σεθ που δίνουν μια διαφορετική τροπή στην σειρά, αυτοί είναι οι πρωταγωνιστές. Όλοι οι άλλοι απλά κάνουν την σειρά δηλαδή ανήκουν στις ιστορίες και μπαίνουν ανάμεσα στους 6 κατα την ταπεινή μου γνώμη.
Link to comment
Share on other sites

Πιο πιθανό είναι πως πάμε για 4η! Θα δηλωθεί επίσημα την άλλη Πέμπτη, όπου και παίζεται το φινάλε της 3ης!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Απότι ξέρω η σειρά έχει ανανεωθεί για 4η απλως στα μεσα Μαϊου θα ανακοινωθεί το πρόγραμμα της επόμενη τηλεοπτικής σεζόν στα περισσότερα αμερικάνικα κανάλια και έτσι θα ξέρουμε σίγουρα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχω ακούσει οτι η 3 σεσον στα τελευταία επεισόδια είναι άπαιχτη και γίνεται της Π0υτ@ν@ς. Εσείς που τα έχετε δει τι γνώμη έχετε. Πάντως ανυπομονω να πάω στην 3 σεσον.

Α και κάτι αλλο μπαίνω σε ενα σιτε με τορενς και εκει έχει και το The O.C. αλλα δεν έχει όλα τα επεισόδια της 3 σεσον ξέρετε πότε θα κυκλοφορήσει φάκελος με όλα τα επεισόδια(λογικά μολις τελειώσει η σεσον αλλα για σιγουριά)...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχω ακούσει οτι η 3 σεσον στα τελευταία επεισόδια είναι άπαιχτη και γίνεται της Π0υτ@ν@ς. Εσείς που τα έχετε δει τι γνώμη έχετε. Πάντως ανυπομονω να πάω στην 3 σεσον.

Αν γίνεται λέει! :p Δεν ξέρεις από που θα σου 'ρθει! Επικρατεί πανικός! Κατά τη γνώμη μου, στο σύνολο της η 3η σαιζόν είναι πολύ καλύτερη της 2ης! ;)

 

Έχει κυκλοφορήσει το εξώφυλλο του box set της τρίτης σαιζόν:

http://images-eu.amazon.com/images/P/B000FIH668.01.LZZZZZZZ.jpg

Ημερομηνία κυκλοφορείας άγνωστη προς το παρόν. Πως σας φαίνεται το εξώφυλλο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κοντά στο 16 σεσον 2. Εντάξει δεν είναι και τόσο άσχημη η 2 σεσον αλλα δεν συγκρίνεται με τίποτα με την 1 μέχρι στιγμής. Η 3 σεσον είναι καλύτερη απο τις αλλες 2 θέλω τις γνώμες σας...
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ το εξωφυλλο του box set!! :up:

 

xaker αν εξαιρεσουμε το ολο στορυ με τον Τζονυ η 3η σαιζον ειναι η καλυτερη. Ακολουθει η 1η και τελευταια η 2η.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

χαλαρά η τρίτη season μετά το μέσο τις κορυφώνεται και ξεπερνά την πρώτη,στην αρχή μερικά επεισόδια είναι βαρετά αλλα μετά......

ειδικά τα τελευταία 5 επεισόδια είναι κορυφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κοντά στο 16 σεσον 2. Εντάξει δεν είναι και τόσο άσχημη η 2 σεσον αλλα δεν συγκρίνεται με τίποτα με την 1 μέχρι στιγμής. Η 3 σεσον είναι καλύτερη απο τις αλλες 2 θέλω τις γνώμες σας...

Απο το 16 και μετά γίνεται γ@μ@τη η δεύτερη σεζόν.Τώρα είναι τα καλά:) :)

Link to comment
Share on other sites

Apo thn 2h tha elega pws to episode 14 einai to pio wraio-exupno..

Vevaia kai to finale einai polu aprosdokito.

 

Den xerw gia esas alla pisteuw pws oi xeiroteroi xarakthres tou the oc einai 4:

1)oliver

2)auth pou epaize thn filh stin kirsten sto idrima apexartishs

3)johny

4)sadie(i gomena tou ryan)

 

 

H 3h season einai kaluterh meta-johny epoxh

H 2h exei merika kala episodia opws to 1o kai to 14o klp

H 1h htan kalh mexri ton oliver(pantos ton lupithika)

 

To onoma ths julie Cooper mexri kai to telos ths 3hs exei ginei: julie Cooper Nikol Cooper Roberts (xwris na valw mesa ton Luke kai ton allon apo to parelthon ths)

 

PS: Fantazeste ti tha ginei sthn 4h season?Me posa atoma tha sunanastrafei o kathenas sto college tou?

I can't wait

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ναι το 14 της 1 σεσον ήταν γ@μ@το οπως και πολλα αλλα ομως αυτο ειχε ωραίο φινάλε. Τώρα για τον Όλιβερ ναι όντως δεν ήταν συμπαθητικός γιατί ήταν ο "κακός" και την έπεφτε στην Μαρίσα. Όταν ο Ράϊαν τον έβγαλε απο την μέση και στην αρχή εγραφε την Μαρίσα στα @@@@@@@ του το γούσταρα αρα θα έλεγα οτι ήταν απαραίτητος στην σειρά για να αποκτήσει λιγο δράση η σειρά(πουπραγματικά απόκτησε και τα επεισόδια με τον Όλιβερ ήταν πολυ καλα για να μην πω γ@μ@τ@). Τώρα για την 3 σεσον δεν την έχω δει αλλα μου κάνει πραγμάτικά εντύπωση(μης σας πω 1 φορά μου συμβαίνει) πως κανείς δεν συμπαθεί johny και όλοι λένε οτι μετά απο αυτόν ανεβαίνει η σεσον μα ΟΛΟΙ. Γιατί τόση κακία μαζί του ρε παιδιά τι έκανε???
Link to comment
Share on other sites

Den ekane tpt sovaro apla apomakrinei tin marissa apo ton ryan kai meta exaitias tou irthe kai i sadie(den xerw pws grafetai) kai o volchok.

 

Egw lew gia to 14 tou 2..

Link to comment
Share on other sites

Den xerw posoi to xeroun alla :

 

O ryan einai tou 1978

O Seth tou 1979

H marissa tou 1986

Kai H summer tou 1981

 

Kamia sxesh diladh(oloi paizoun tous 88-89arides sto serial)

Link to comment
Share on other sites

Να για το 14 δικό μου λάθος. Να ρωτήσω κάτι άκουσα για ένα φοβερό επεισόδιο απο την 2 σεσον που έχει σχέση με σπιντερμαν και είναι λενε οτι είναι ενα πολυ μελεγχολικό επεισόδιο ξέρετε κάτι????(όλο ερωτήσεις είμαι εχω κολλήσει πολυ!!!!)...
Link to comment
Share on other sites

Να για το 14 δικό μου λάθος. Να ρωτήσω κάτι άκουσα για ένα φοβερό επεισόδιο απο την 2 σεσον που έχει σχέση με σπιντερμαν και είναι λενε οτι είναι ενα πολυ μελεγχολικό επεισόδιο ξέρετε κάτι????(όλο ερωτήσεις είμαι εχω κολλήσει πολυ!!!!)...

 

για το 2.14 λες (Rainy Day Women)...φοβερο επεισοδιο κυριως για τις εξελιξεις μεταξυ Summer & Seth. :love:

Mελαγχολικο δεν το θυμαμαι να πω την αληθεια (βεβαια εχω να το δω απο τον περασμενο Σεπτεμβρη) αλλα μπορει να φταιει κι η χαρα μου για τις προαναφερθεντες εξελιξεις.

 

Ουτε εμενα με ενοχλουσε ο Τζονυ αλλα απο ενα σημειο και μετα εγινε πολυ βαρετος...θα μπορουσαν βεβαια να τον τζασουν με αλλο τροπο.

 

Αυτη η Σειντι παντως ειναι για πολλες φαπες μεχρι το 3.18 που εχω δει με ενοχλει αφανταστα.

 

Και μια ασχετη ερωτηση...εχει κανεις σε φωτο τα σκιτσα του Σεθ για το Atomic County με τους 4 πρωταγωνιστες;

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...