Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: Σε ποιό επεισόδιο το είπε αυτό; Στο 3x23;

ναι στο τελευταιο, ακομα γελαω

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήταν να το πάρω χτες το τελευταίο επεισόδιο, αλλά τελικά θα το δω απόψε! Έμαθα πως ήταν καταπληκτικό! Αληθεύει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν να το πάρω χτες το τελευταίο επεισόδιο, αλλά τελικά θα το δω απόψε! Έμαθα πως ήταν καταπληκτικό! Αληθεύει;

ναι ειναι καταπληκτικο, και εκληζει και ο Ryan ;) δες το και μετα πες την γνωμη σου

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέτυχα ένα επεισόδιο της σειράς στο Star γύρω στις 16.10.

Δεν κατάλαβα όμως σε ποιον κύκλο ανήκει...Γνωρίζει κανείς ;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέτυχα ένα επεισόδιο της σειράς στο Star γύρω στις 16.10.

Δεν κατάλαβα όμως σε ποιον κύκλο ανήκει...Γνωρίζει κανείς ;

 

Ο δευτερος κυκλος ειναι. Ακριβες επεισοδιο δε θυμαμαι αλλα πρεπει να ειναι γυρω στο 6.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ο δευτερος κυκλος ειναι. Ακριβες επεισοδιο δε θυμαμαι αλλα πρεπει να ειναι γυρω στο 6.

Α πολύ ωραία :up: .Κρίμα όμως που δεν το έμαθα νωρίτερα...

Προβάλλεται και κάθε Σάββατο επεισόδιο της σειράς ;

Link to comment
Share on other sites

Α πολύ ωραία :up: .Κρίμα όμως που δεν το έμαθα νωρίτερα...

Προβάλλεται και κάθε Σάββατο επεισόδιο της σειράς ;

 

Ναι, παιζει καθε Σαββατο και Κυριακη στις 15.30. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι καταπληκτικο, και εκληζει και ο Ryan ;) δες το και μετα πες την γνωμη σου

To είδα επιτέλους το καινούργιο επεισόδιο(3x23):D ! Ήταν πραγματικά τέλειο! Μακράν το καλύτερο επεισόδιο της σαιζόν, μπορώ να πω! Είχε τα πάντα! Και το τέλος ήταν τέλειο!

Τελικά ο Βόλτσεκ τα έφτιαξε με τη Μαρίσα για σπάσιμο στον Ράιαν ο οποίος τα έφτιαξε με την πρώην του Βόλτσεκ(Σέιντι); Γιατί όπως φάνηκε στο επεισόδιο, ούτε που τον ενδιαφέρει η Μαρίσα. Ή τα έκανε όλα ώστε να πλακωθεί επιτέλους με τον Ράιαν;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

To είδα επιτέλους το καινούργιο επεισόδιο(3x23):D ! Ήταν πραγματικά τέλειο! Μακράν το καλύτερο επεισόδιο της σαιζόν, μπορώ να πω! Είχε τα πάντα! Και το τέλος ήταν τέλειο!

Τελικά ο Βόλτσεκ τα έφτιαξε με τη Μαρίσα για σπάσιμο στον Ράιαν ο οποίος τα έφτιαξε με την πρώην του Βόλτσεκ(Σέιντι); Γιατί όπως φάνηκε στο επεισόδιο, ούτε που τον ενδιαφέρει η Μαρίσα. Ή τα έκανε όλα ώστε να πλακωθεί επιτέλους με τον Ράιαν;

 

 

εγω πιστευω οτι ολη η φαση με τον βολτσεκ την εκανε η Μαρισα για να εκδικηθει στην μανα της πρωτον και μετα στον Ραιαν

 

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι ολη η φαση με τον βολτσεκ την εκανε η Μαρισα για να εκδικηθει στην μανα της πρωτον και μετα στον Ραιαν

 

Mπα, δεν πιστεύω ότι η Μαρίσα ήθελε να εκδικηθεί τον Ράιαν (ούτε τη μάνα της). Αν θυμάσαι, ο Βόλτσεκ ακολουθούσε τη Μαρίσα διαρκώς, από τότε που ο Ράιαν πήγε το ταξίδι με τη Σέιντι. (Η Σέιντι τα είχε με τον Βόλτσεκ). Και θυμάσαι τι είπε ο Βόλτσεκ στον Ράιαν; "Αφού θα φύγεις, αυτό σημαίνει ότι η γκόμενα σου θα είναι μόνη; What goes around, comes around!" Mάλλον ο όλος σκοπός του ήταν να πληγώσει τη Μαρίσα για να εκδικηθεί μ' αυτόν τον τρόπο τον Ράιαν που τα έφτιαξε με την πρώην του. (Και για να τον προκαλέσει σε καβγά μάλλον.)

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, η ηθοποιός που παίζει τη Lindsay ποιά είναι; Δεν την βρήκα στο imdb...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλα η Αλεξ είναι ότι πιο όμορφο εχω δει στην τηλεοραση/σινεμα/ζωή.:love: :love:

 

 

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ:love: :heat: :heat:

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, η ηθοποιός που παίζει τη Lindsay ποιά είναι; Δεν την βρήκα στο imdb...

 

Και ομως φιλε VeCo ;)

http://www.imdb.com/name/nm1594404/

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Καλά... κατ' εμέ, η κουκλάρα είναι η Σάμερ (Μπιλσον).

 

Η Μαρίσα (Μπαρτον) πως την έχει δει; Σα μοντέλο έχει καταντήσει. Πολύ αδύνατη. Και στην πρώτη περίοδο βέβαια, αδύνατη ήταν, αλλά τόσο αδύνατη δεν μου αρέσει καθόλου.

:heat:
Link to comment
Share on other sites

Και ομως φιλε VeCo ;)

http://www.imdb.com/name/nm1594404/

 

Εδώ πάντως δεν την είχε... Thanks! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε ακούσει τίποτα σχετικο με τον θάνατο της Μαρίσα που λένε οτι φεύγει απο την σειρά;:confused: :( :( :cry:

 

Ακουγεται πολυ στα ξενα φορουμ κτλ αλλα δεν εχει ακουστει κατι σιγουρα...μακαρι να μην ισχυει παντως:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν φύγει τότε αποχεραιτάμε και την σειρά (θα πέσει πολυ) αλλα κράτω κάποιες επιφυλάξεις γιατί όλοι έχουν πάρει την είδηση απο το περιοδικό Ε!...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε ακούσει τίποτα σχετικο με τον θάνατο της Μαρίσα που λένε οτι φεύγει απο την σειρά;:confused: :( :( :cry:

Πιστεύω πως είναι απλώς φήμη! Όπως είπε κι ο xaker, αν φύγει, φεύγει και η σειρά μαζί! Βασικά, όποιος κι απ' τους εφτά βασικούς πρωταγωνιστές και να φύγει, θα βλάψει τη σειρά. Έχουν συμβόλαια έξι χρόνων, οπότε και να ήθελαν, δε μπορούν να φύγουν. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι πιστεύω οτι το κάνουν για να αποκτήσει μεγάλη ακροαματικότητα το τελευταίο επεισόδιo σχετικά με το τι θα γίνει ακόμα και εγώ που φτάνω στα μέσα της 2 σεσον ήθελα να δω το 3χ25 μονο και μόνο απο περιέργεια, δεν χάνουν και τίποτα... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι πιστεύω οτι το κάνουν για να αποκτήσει μεγάλη ακροαματικότητα το τελευταίο επεισόδιo σχετικά με το τι θα γίνει ακόμα και εγώ που φτάνω στα μέσα της 2 σεσον ήθελα να δω το 3χ25 μονο και μόνο απο περιέργεια, δεν χάνουν και τίποτα... ;)

 

Tα βλέπεις απ' το Σταρ ή από τα dvd; Θα σου πρότεινα να μην πας απ'τα μέσα της 2ης σαιζόν στο τέλος της 3ης, γιατί θα μπερδευτείς αρκετά! Συμβαίνουν πάρα πολλά ενδιάμεσα, και ειδικά στην τρίτη σαιζόν αλλάζουν πολλά!

Απ' την άλλη δε σε κατηγορώ, γιατί μπορεί να το έκανα και 'γω μόνο και μόνο από περιέργεια και αγωνία! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Η ιδια παντως το κηνυγαει πολυ να φυγει και εχει γραφτει οτι τελευταια αργει να παει στα γυρισματα κτλ. για να την απολυσουν επιτηδες.

Προσωπικα η συγκεκριμενη εχει γινει απο τους πιο αντιπαθητικους χαρακτηρες στη σειρα και σε λιγους θα λειψει αν φυγει. :p

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

1)Η ιδια παντως το κηνυγαει πολυ να φυγει και εχει γραφτει οτι τελευταια αργει να παει στα γυρισματα κτλ. για να την απολυσουν επιτηδες.

2) Προσωπικα η συγκεκριμενη εχει γινει απο τους πιο αντιπαθητικους χαρακτηρες στη σειρα και σε λιγους θα λειψει αν φυγει. :p

 

Το 2ο σωστό! Έχει γίνει πολύ αντιπαθητική η Μαρίσα, αν και στα δύο τελευταία επεισόδια έχει αρχίσει να φτιάχνει και να βάζει μυαλό.

Το 1ο το διέψευσε ο Josh Schwartz σε πρόσφατη συνέντευξη! Ήταν απλώς φήμες ότι θέλει να αποχωρήσει. Το ίδιο λεγόταν και πέρσυ, οπότε...

 

Αλήθεια, σε ποιά ξένα φόρουμ συχνάζετε; Εγώ κυρίως στο imdb.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να σας πω αν φύγει η Μαρισα δεν νομίζω πως δεν θα μας λείψει η σειρα στηρίζεται πάνω της σε ενα πολυ μεγάλο ποσοστο μαζί με αλλους 5,6 ακόμα. Την σειρά την βλέπω σε dvd season 2 και είμαι στο 9 η 1 σεσον μου αρεσαι παρα πολυ και θέλω να ολοκληρώσω και την 2 για να πάω στην 3. Έχω δει 1,2 επεισόδια απο 3 σεσον είμαι μες στα πράγματα αλλα εγω αννούσα πως θα έβλεπα το τελευταίο επεισοδιο για 3 λόγους:

α) για να δω τι θα γίνει με την Μαρίσα(είχα ξενερώσει οταν έμαθα πως θα φύγει αλλα με ανακούφησε ο Lerris) σχετικα με τις φήμες

β)για να δω αν θα πεθάνει κανείς γιατι κυκλοφορούν φήμες οτι κάποιος απο την 1 σεσον(βασικός πρωταγωνιστής) θα πεθάνει

γ)οι παραγωγοι δήλωσαν πως στο τελευταίο επεισόδιο θα είναι γίνουν ανατροπές αλλα τελικά θα τα δω κανονικότατα.:) :)

Link to comment
Share on other sites

Tα δύο τελευταία που λες, μπορεί και να συμβούν! Ο Schwartz πάντως δήλωσε ότι το φινάλε της 3ης σαιζόν θα είναι το πιο τρελό πράγμα που έχουν κάνει ως τώρα! Τι θα πει αυτό, δεν ξέρω.... :what:

Δε μου είπατε όμως σε ποια ξένα φόρουμ συχνάζετε! Θέλω να μάθω κανένα καλό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...