Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Duos


ASTERIOS11416
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν μόλις το πήρα κι εγώ με 5.1.1. Θέλω να ρωτήσω μου βγάζει αναβάθμιση πάνω από 1 gb.Τι αναβαθμιση είναι αυτη γιατί το έβαλα να το κατεβασει...Να την βαλω?

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή πού έβαλα και εγώ. Στα έχει μαζεμένα όλης τής χρονιάς. Χαχα. Καντη και κάνε και καμιά ευχή. Εμένα όλα καλά χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα...
Link to comment
Share on other sites

Η 6.1 είναι δηλαδή?

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Οκ μπήκε....και "μελεταω" :)

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν οι θήκες του NOTE4 κάνουν και για το duos?

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν οι θήκες του NOTE4 κάνουν και για το duos?

 

Send By Opto

Ναι κάνουν. Δεν έχουν καμία διαφορά τα τηλέφωνα.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν η μπαταρία με νορμάλ χρήση σας βγάζει τη μερα,κι αν υποστηρίζει ασύρματη φόρτιση ..Αυτά και Χρόνια Πολλα

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Για πλακα βγαζει την ημερα και αντεχει και την επομενη. Οχι ολη αλλα υπολογιζω ενα 36ωρο το εχει.....

 

Για ασυρματη φορτιση θες ή ανταπτορα εσωτερικο που μπαινει μεταξυ μπαταριας και καπακιου ή ειδικο καπακι με ενσωματωμενο κυκλωμα ασυρματης φορτισης.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκλειδώνει κανείς με το δακτυλικό αποτύπωμα η μπα?

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ενεργοποιήσει δύο φορές πριν και μετά την αναβάθμιση για δοκιμή. Μια χαρά δούλευε σχεδόν άμεση ανταπόκριση.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκλειδώνει κανείς με το δακτυλικό αποτύπωμα η μπα?

 

Send By Opto

 

Eγω μια χαρα .

 

Ειναι βαρετο γενικως το ξεκλειδωμα αλλα ειναι ακριβεστατο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε γιατί εγώ δεν "σκαμπαζω" και πολύ από αυτά..

 

για αυτό επειδή δεν σκαμπάζεις όπως λες και συ....αστο καλύττερα μεγάλε

 

οι επίσημες ενημερώσεις είναι εδώ και μόνο

https://samsung-firmware.org/model/SM-N9100/page/1

 

οποιαδήποτε άλλη σε έκδοση βασικού φάσματος είναι λάθος

θα πρότεινα μην πάτε ακόμα στην 6.0.1. υπάρχουν θέματα ειδικά όσον αφορά την sd και τις συνεχείς επαννεκινήσεις

ειδικά εάν έχει άλλο radio και κερνελ

Edited by mylogic_x
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

για αυτό επειδή δεν σκαμπάζεις όπως λες και συ....αστο καλύττερα μεγάλε

 

οι επίσημες ενημερώσεις είναι εδώ και μόνο

https://samsung-firmware.org/model/SM-N9100/page/1

 

οποιαδήποτε άλλη σε έκδοση βασικού φάσματος είναι λάθος

θα πρότεινα μην πάτε ακόμα στην 6.0.1. υπάρχουν θέματα ειδικά όσον αφορά την sd και τις συνεχείς επαννεκινήσεις

ειδικά εάν έχει άλλο radio και κερνελ

 

Εγώ έχω την 6.0.1 και δεν έχω κανένα θέμα γενικά. Τι κινητό ρολαρει σε όλα μία χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά Καλή χρονιά με υγεία σε όλους.

Μόλις μού ήρθε μήνυμα για ενημερωση λογισμικου. 256.82 MB

Edited by vasilispatra
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά Καλή χρονιά με υγεία σε όλους.

Μόλις μού ήρθε μήνυμα για ενημερωση λογισμικου. 256.82 MB

 

Έκανες την ενημέρωση? Να την κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την εμπαξα....

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την εμπαξα....

Send By Opto

 

Την πάτησες....

Θα σε πρηξουμε να μας πεις εντυπώσεις και αν πρέπει να προχωρήσουμε και εμείς ή να περιμένουμε..

 

Για πε. Για πε χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια χρονια Πολλα θα ηθελα να μαθω αν πηρε τελευταια καποιος μπαταρια γιατι πριν κανα 3μηνο πηρα απο Ελλαδα μια αλλα ητανε χειροτερη απο την δικια μου και την επεστρεψα , βασικα ηταν και πιο παλια απο το τηλ μου με την ημερομηνια που ειχε επανω της !!! Αν πηρε καποιος ας δωση σαιτ γιατι εδω και 5 μερες απο 53% ξαφνικος θανατος 9% και γεια σας !!! Φοβαμε να κανω μεχρι και την αναβαθμιση μηπως και πεθανη στα μισα και μετα τον ηπια !!!
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν είδα κάτι διαφορετικό με την αναβάθμιση των 250 περίπου mb...Το κινητό πάει όπως και πριν.Αν δω κάτι στη διάρκεια θα το πω

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους

Έχω ένα N9106W το οποίο δεν έχει play store ούτε ελληνικά πήρε τη τελευταία αναβάθμιση 6.0.1 υπάρχει κάποιος τρόπος να βαλω ελληνικά κ play store

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω το α5 2016 και σκεπτομαι να κανω την αλλαγη αυριο στο note 4 duos ειναι κανεις που εχει κανει την αλλαγη να δουμε αν αξιζει τον κοπο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω το α5 2016 και σκεπτομαι να κανω την αλλαγη αυριο στο note 4 duos ειναι κανεις που εχει κανει την αλλαγη να δουμε αν αξιζει τον κοπο?

 

Φίλε μου έχω το Α5(2016) και το note 4 το μονοκάρτο αλλά μπορώ να σου πω μια γνώμη… :) Είναι καθαρά τι απαιτήσεις έχεις… Το note 4 έχει ήδη 2+ χρόνια κυκλοφορίας και εκτός συνταρακτικού απροόπτου δεν θα πάρει την 7 σε σχέση με το Α5… Στα + του note είναι η μεγαλύτερη οθόνη με καλύτερη ανάλυση και καλύτερης ποιότητας παρακολούθησης και καταγραφής video η αφαιρούμενη μπαταρία και φυσικά το s-pen…Εγώ το note το έχω για κύρια συσκευή μου και το Α5 για 2η…Αν το βρίσκεις σε καλό deal και δεν πληρώνεις κάποια τρελή διαφορά αξίζει τα λεφτά του…Δες στο link που παραθέτω και τα κύρια χαρακτηριστικά των συσκευών με τις όποιες διαφορές τους:

 

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7789&idPhone2=6749

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Duos

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...