Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Duos


ASTERIOS11416
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ειμαστε πολυ λιγοι εδω ή το κινητο ειναι απροβληματιστο και δεν γραφει κανεις lol

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1. Η μπαταρία του κανονικού ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ DUOS οποιος το γράφει απλά δεν έχει duos.

2. όσοι έχουν το N9100ZHU1DPL1 το μόνο root σε 6.0.1 είναι αυτο http://www.cnroms.com/samsung-tgy-n9100zhu1dpl1-n9100zzh1dpl1-rom.html

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχω DQC2 μπορω να το ρουταρω?

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Αγορασε κανεις δευτερη μπαταρια για το δικαρτο?Κι αν ναι απο που και ποσο?

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω μιας και ενδιαφέρομαι να αγοράσω την δίκαρτη έκδοση N9100 αν υποστηρίζει ελληνικά μιας και διάβασα παραπάνω ότι προορίζεται το συγκεκριμένο μόνο για κίνα.Επίσης αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για εγγύηση,τυχόν προβλήματα και αν αξίζει να πάω σε αυτό το μοντέλο το οποίο είναι 2 χρονών ή σε honor 8 ή p9 για παράδειγμα τα οποία είναι πάνω κάτω στην ίδια τιμή αυτή τη στιγμή και είναι και πιο καινούρια.

Ευχαριστώ!!!

Edited by scorpion123
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω μιας και ενδιαφέρομαι να αγοράσω την δίκαρτη έκδοση N9100 αν υποστηρίζει ελληνικά μιας και διάβασα παραπάνω ότι προορίζεται το συγκεκριμένο μόνο για κίνα.Επίσης αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για εγγύηση,τυχόν προβλήματα και αν αξίζει να πάω σε αυτό το μοντέλο το οποίο είναι 2 χρονών ή σε honor 8 ή p9 για παράδειγμα τα οποία είναι πάνω κάτω στην ίδια τιμή αυτή τη στιγμή και είναι και πιο καινούρια.

Ευχαριστώ!!!

Η δίκαρτη έκδοση του Note 4 έχει 16GB αποθηκευτικού χώρου. Το ξέρεις έτσι?

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μου ήρθε προχτές η μπαταρια για galaxy note 4 duos από το batteries.gr

 

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και με τσιπάκι NFC πανω και 25 ευρω

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Νεο update DQF1 125Mb.....

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νεο update DQG1

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Νεο update

 

Send By Opto

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νεο update

 

Send By Opto

 

8fe0a2b6b70ed38eacd36d5ecfd803b5.jpg

 

Send By Opto

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΏ ΠΛΈΟΝ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ SAMSUNG NOTE 4 Ν9100(ΔΙΚΑΡΤΟ).ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ EBAY 230€.Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΉΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ(ΜΟΛΙΣ ΈΦΤΑΝΕ 50%ΈΣΒΗΝΕ ΚΑΙ ΈΚΑΝΕ ΌΛΟ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΑΛΛΑΞΑ ΜΠΑΤΑΡΊΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΌ EBAY ΚΑΙ,ΠΛΈΟΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΠΩ ΌΤΙ ΈΧΩ ΜΙΑ ΚΙΝΗΤΑΡΑ ΣΤΑ ΧΈΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΆΘΜΙΣΗ 6.0.1 HONG KONG ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΈΦΩΝΟ ΠΕΤΆΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΓΟΗΤΕΥΜΈΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΏΜΑΤΑ ΤΟΥ NOTE 4.ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ 2014 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΏΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΟΙ ΦΟΒΕΡΈΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡ),Η ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΣΤΟ INTERNET,ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ 128GB SD, ΕΙΝΑΙ ΠΛΈΟΝ ΤΟΎΜΠΑΝΟ.ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΆΚΙ ΠΟΥ ΈΧΩ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ ΌΤΑΝ ΑΝΟΊΓΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΉ ΑΡΓΕΊ ΚΆΠΟΙΑ ΔΕΥΤΈΡΟΛΕΠΤΑ ΝΑ ΕΣΤΙΆΣΕΙ.ΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΆΠΟΙΑ ΛΎΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΌ ΠΟΛΥ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΜΆΘΩ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΜΑΣ.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΏ ΠΛΈΟΝ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ SAMSUNG NOTE 4 Ν9100(ΔΙΚΑΡΤΟ).ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ EBAY 230€.Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΉΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ(ΜΟΛΙΣ ΈΦΤΑΝΕ 50%ΈΣΒΗΝΕ ΚΑΙ ΈΚΑΝΕ ΌΛΟ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΑΛΛΑΞΑ ΜΠΑΤΑΡΊΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΌ EBAY ΚΑΙ,ΠΛΈΟΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΠΩ ΌΤΙ ΈΧΩ ΜΙΑ ΚΙΝΗΤΑΡΑ ΣΤΑ ΧΈΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΆΘΜΙΣΗ 6.0.1 HONG KONG ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΈΦΩΝΟ ΠΕΤΆΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΓΟΗΤΕΥΜΈΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΏΜΑΤΑ ΤΟΥ NOTE 4.ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ 2014 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΏΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΟΙ ΦΟΒΕΡΈΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡ),Η ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΣΤΟ INTERNET,ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ 128GB SD, ΕΙΝΑΙ ΠΛΈΟΝ ΤΟΎΜΠΑΝΟ.ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΆΚΙ ΠΟΥ ΈΧΩ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ ΌΤΑΝ ΑΝΟΊΓΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΉ ΑΡΓΕΊ ΚΆΠΟΙΑ ΔΕΥΤΈΡΟΛΕΠΤΑ ΝΑ ΕΣΤΙΆΣΕΙ.ΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΆΠΟΙΑ ΛΎΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΌ ΠΟΛΥ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΜΆΘΩ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΜΑΣ.

 

Είχε αναφερθεί αυτό από ότι θυμάμαι στο παρελθόν από κάποιους φίλους… Είχαν πει ότι ήταν κάπως εκνευριστικό να περιμένουν να εστιάσει η κάμερα… Δοκιμάζανε να κουνάνε την συσκευή αριστερά-δεξία ή πάνω-κάτω για να κλειδώσει η εστίαση και κάπως γινόταν ποιο γρήγορα το κεντράρισμα αλλά δεν ήταν κάτι το σοβαρό… Κάποιοι άλλοι που δεν τους άρεσε καθόλου αυτό το είχανε πάει στο service και τους είχανε αλλάξει μέχρι και πλακέτα…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Είχε αναφερθεί αυτό από ότι θυμάμαι στο παρελθόν από κάποιους φίλους… Είχαν πει ότι ήταν κάπως εκνευριστικό να περιμένουν να εστιάσει η κάμερα… Δοκιμάζανε να κουνάνε την συσκευή αριστερά-δεξία ή πάνω-κάτω για να κλειδώσει η εστίαση και κάπως γινόταν ποιο γρήγορα το κεντράρισμα αλλά δεν ήταν κάτι το σοβαρό… Κάποιοι άλλοι που δεν τους άρεσε καθόλου αυτό το είχανε πάει στο service και τους είχανε αλλάξει μέχρι και πλακέτα…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΆΝΤΗΣΗ. ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΈΡΘΕΙ ΚΆΠΟΙΑ ΔΙΌΡΘΩΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ξερω δεν ασχολουμαστε πλεον και πολυ αλλα ψαχνω μπαταρια SOS αν ξερετε απο που και πως και ειδικα για Θεσσαλονικη γιατι μου τελειωνει γρηγορα πλεον

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ενδιαφερομαι για μπαταρια καινουργια και μεγαλυτερη σε διαρκεια εαν ειναι δυνατον. Εαν γνωριζει καποιος ας μας ενημερωσει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ.ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΆΣΕΙ ΚΑΝΕΊΣ ΝΑ ΒΆΛΕΙ 7.1.1 ή 7.1.2;ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ,ΔΟΥΛΕΎΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΆ ή ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ψάχνω και εγώ για μπαταρία γνήσια, μπορεί να βοηθήσει κάποιος ;; Ευχαριστώ πολύ !!!

 

Από Ελλάδα αν φέρνει κάποιος ή από εξωτερικό, τσεκαρισμενο για γνήσια όμως...

Edited by vasilispatra
Συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

Στην αντιπροσωπεια για σιγουρα γνησια.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ, αλλά νόμιζα πως η αντιπροσωπεία δεν έχει για μας επειδή το Duos Δεν εισάγεται επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Duos

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...