Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Όπως έλεγα παρέλαβα χθες το n910c , από kinitomania. Το κουτί δεν είχε εξωτερική ζελατίνα , είχε φυσικά τις ταινίες ασφαλείας ,και ο υπάλληλος εκεί με προέτρεψε να τηλεφωνήσω επί τόπου στην samsung για επιβεβαίωση . Εκεί έδωσα τον αριθμό imei που αναγράφεται στην συσκευασία και η υπάλληλος μου είπε ότι όλα είναι οκ , ισχύει 2 χρόνια εγγύηση , κλπ. Μου είπε επίσης ότι το τηλέφωνο είναι Αυστριακό , το οποίο με παραξένεψε γιατί στην εφαρμογή Phone_Info εμφανίζεται ως Ουγγαρίας . :-! Όλα πάντως δείχνουν όπως θα έπρεπε , το τηλέφωνο είναι φανταστικό !!

Με γεια. Το τηλέφωνο είναι Ουγγαρίας όπως σου λέει το phone info. Αυτό όμως δεν αποτελεί πρόβλημα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το οποίο με παραξένεψε γιατί στην εφαρμογή Phone_Info εμφανίζεται ως Ουγγαρίας . :-!
Και εμενα απο Ουγγαρια ειναι οποτε δεν εχεις θεμα! ;)
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένα πρόβλημα όποιος φλάσαρε τη Lollipop? Αξίζει να την περάσω ή να περιμένω την επίσημη? Πριν που είχα το Note 3 την είχα περάσει χωρίς ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα. Το κινητό απλά...ΠΕΤΟΥΣΕ!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένα πρόβλημα όποιος φλάσαρε τη Lollipop? Αξίζει να την περάσω ή να περιμένω την επίσημη? Πριν που είχα το Note 3 την είχα περάσει χωρίς ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα. Το κινητό απλά...ΠΕΤΟΥΣΕ!!!

 

κανενα προβλημα οσοι την περασαν ! ειναι σφαιρα και χωρις προβληματα! πριν το κανεις ομως επαναφορα εργοσ πριν την βαλεις και επαναφορα εργοστ παλι αφου την βαλεις και εισαι αρχοντας!

Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα οσοι την περασαν ! ειναι σφαιρα και χωρις προβληματα! πριν το κανεις ομως επαναφορα εργοσ πριν την βαλεις και επαναφορα εργοστ παλι αφου την βαλεις και εισαι αρχοντας!

 

Εσύ την έχεις βάλει?

Link to comment
Share on other sites

Εσύ την έχεις βάλει?

 

Όχι ακόμα περιμένω να έρθει ΟΤΑ! Βαριέμαι να ξανά στήνω από την αρχή το τηλέφωνο θα πρέπει να ξαναπεράσω και τα παιχνίδια back up και τα σχετικά και το άφησα! Υπάρχει περίπτωση πολύ μικρή αλλά και πάλι υπάρχει να γράψει ο KNOX και το αποφεύγω λίγο άμα δεν αντέξω μέχρι το τέλος του μήνα και δεν έχει έρθει θα το περάσω και εγώ μάλλον

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα περιμένω να έρθει ΟΤΑ! Βαριέμαι να ξανά στήνω από την αρχή το τηλέφωνο θα πρέπει να ξαναπεράσω και τα παιχνίδια back up και τα σχετικά και το άφησα! Υπάρχει περίπτωση πολύ μικρή αλλά και πάλι υπάρχει να γράψει ο KNOX και το αποφεύγω λίγο άμα δεν αντέξω μέχρι το τέλος του μήνα και δεν έχει έρθει θα το περάσω και εγώ μάλλον

 

Κάπως έτσι θα φανεί το update μέσο OTA στο παρακάτω link από το 3:52 και μετά...εγώ δεν βιάζομαι καθόλου πάντως! :)

 

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι θα φανεί το update μέσο OTA στο παρακάτω link από το 3:52 και μετά...εγώ δεν βιάζομαι καθόλου πάντως! :)

 

 

το χω δει απειρες φορες ασε!! και ειδικα τα βιντεο απο τον Flossy ειναι απολαυση ειναι τυπας! αντε να δουμε ποτε θα ερθει εν αναμονη λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

αν περάσεις την γερμανική μέσω odin χωρίς wipe δεν θα χάσεις τίποτα πάντως. σαν ota θα είναι. την έχω μήνες και είμαι κομπλέ!

 

Για το πρόβλημα με τα contacts app has stopped παιδιά παιζει να φταίει η εφαρμογή του Facebook. όποτε την σβήνω δεν εμφανίζεται. Anyway.

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

αν περάσεις την γερμανική μέσω odin χωρίς wipe δεν θα χάσεις τίποτα πάντως. σαν ota θα είναι. την έχω μήνες και είμαι κομπλέ!

 

Για το πρόβλημα με τα contacts app has stopped παιδιά παιζει να φταίει η εφαρμογή του Facebook. όποτε την σβήνω δεν εμφανίζεται. Anyway.

 

Μπορείς να δώσεις ένα λινκ με τη Γερμανική, γιατί μόνο την Πολωνική βρήκα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Γερμανική είναι για το μοντέλο F και η Πολωνική είναι για το μοντέλο C προσέχουμε λίγο......
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πάντως από το s3,s4 που είχα και έκανα update ποτέ δεν μπήκα στην διαδικασία για Hard reset.

Γιατί έχω έτσι στημένα τα τηλέφωνα μου που για να τα ξαναστησω βαριέμαι αφόρητα.

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Και αναρωτιέμαι, γιατί πολλούς διαβάζω ότι υποστηρίζετε, ότι είναι αναγκαίο να γίνεται factory reset.

Link to comment
Share on other sites

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-N910C μολις βγηκε 5.0.1 για Πολωνια

 

Τι εννοείς μόλις βγήκε για Πολωνία ; εδώ και ένα μήνα αν εννοείς το λολλιποπ που βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς μόλις βγήκε για Πολωνία ; εδώ και ένα μήνα αν εννοείς το λολλιποπ που βλεπω

Άλλο 5.0 και άλλο 5.0.1

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Άλλο 5.0 και άλλο 5.0.1

 

5.0.1 είχε βγει! Δεν νομίζω να πέφτω τόσο έξω κάθε μέρα τα κοιτάω τα update! Εκτός και αν είναι σε άλλον πάροχο! Τώρα που το ξανά κοιτάω με βγαζει 2 Πολωνικές! Αλλά και πριν έναν μήνα σε 5.0.1 ηταν

Link to comment
Share on other sites

5.0.1 είχε βγει! Δεν νομίζω να πέφτω τόσο έξω κάθε μέρα τα κοιτάω τα update! Εκτός και αν είναι σε άλλον πάροχο! Τώρα που το ξανά κοιτάω με βγαζει 2 Πολωνικές! Αλλά και πριν έναν μήνα σε 5.0.1 ηταν

 

Άλλαξε το build date και έγινε 13/3/15 οπότε είναι πιο καινούργια.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

5.0.1 είχε βγει! Δεν νομίζω να πέφτω τόσο έξω κάθε μέρα τα κοιτάω τα update! Εκτός και αν είναι σε άλλον πάροχο! Τώρα που το ξανά κοιτάω με βγαζει 2 Πολωνικές! Αλλά και πριν έναν μήνα σε 5.0.1 ηταν

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N910C Aυτη ειναι καινουρια , βγηκε πριν 6 ωρες και ειναι για το 910c , οποτε οσοι δοκιμασατε την προηγουμενη δοκιμαστε κι αυτη μηπως βελτιωνει κατι

Edited by Bxtrm
Link to comment
Share on other sites

εσεις που τα κοιτατε και ξερετε για Ρουμανια ποτα θα βγει?μονο με wifi ή κιες ομως.

δεν γινεται να ξερει καποιος , μονο ο ρουμανος τεχνικος που την στηνει .

και για το δικο μου ο ουγγρος , και για το γερμανικο ο γερμανος , οποτε μην ρωτατε συνεχεια ποτε θα βγει ...

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να ξερει καποιος , μονο ο ρουμανος τεχνικος που την στηνει .

και για το δικο μου ο ουγγρος , και για το γερμανικο ο γερμανος , οποτε μην ρωτατε συνεχεια ποτε θα βγει ...

 

χα............χα.....

Το διατυπωσα λαθος,τα Ρουμενικα περνουν καθυστερημενα αναβαθμισεις ή σχετικα γρηγορα?

Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντηθεί πολλές φορές ότι δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για μελλοντικές εκδόσεις.

Δεν έχει νόημα να γίνονται τέτοιες ερωτήσεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...