Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παίδια και Χρόνια Πόλλα!!!

Ένα Speedest με full σήμα 4G Cosmote! στήν πλατεία Μπουρναζίου!!!

Νομίζω κάλα τα πάει!!!

http://s17.postimg.org/5v2apzk5n/Screenshot_2014_12_24_11_27_45.jpg' alt='Screenshot_2014_12_24_11_27_45.jpg'>

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια απορια λιγο μιας και ειναι η πρωτη φορα που εχω νοτε ! η μυτη στην πενα θα πρεπει να "παιζει" ετσι να μπαινει ενα χιλιοστο μεσα οταν την πατας; ετσι ειναι το φυσιολογικο!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια απορια λιγο μιας και ειναι η πρωτη φορα που εχω νοτε ! η μυτη στην πενα θα πρεπει να "παιζει" ετσι να μπαινει ενα χιλιοστο μεσα οταν την πατας; ετσι ειναι το φυσιολογικο!

 

Ναι έτσι είναι το φυσιολογικό. Είναι κάτι σαν "αισθητήρας" για το πόσο ποιό έντονο θα είναι αυτό που γράφεις.

Όσο πιο απαλά πατάς, τόσο πιο "αχνό" θα είναι αυτό που γράφεις. Όσο περισσότερο πατάς, τόσο πιο έντονη θα είναι η γραφή

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι το φυσιολογικό. Είναι κάτι σαν "αισθητήρας" για το πόσο ποιό έντονο θα είναι αυτό που γράφεις.

 

Ωραία γιατί από την πρώτη φορά που το είδα με είχαν πιάσει φοβίες! Και κάτι ακόμα η ενισχυμένη λήψη ανοίγει μόνο με 4G ή δουλεύει και με H+

Link to comment
Share on other sites

Ωραία γιατί από την πρώτη φορά που το είδα με είχαν πιάσει φοβίες! Και κάτι ακόμα η ενισχυμένη λήψη ανοίγει μόνο με 4G ή δουλεύει και με H+

Και με 3G. Χρησιμοποιεί παράλληλα την σύνδεση 3g/4g και WiFi.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα..εβαλα ενα καινουργιο φοντο για αρχικη οθονη και κλειδωματος και μετα απο λιγη ωρα που ειχε αλλαξει το φοντο στην αρχικη οθονη..μου το εχει κανει αρκετες φορες,,ξερει κανεις γιατι συμβαινει αυτο????
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, και γω πλεον πανευτυχής κατοχος του Note και εχω παθει την πλακα μου ολα τρεχουν ρολοι εκτος απο το GPS αφου δεν μπορεί να κλειδωσει με τιποτα αντιμετωπιζει κανεις το Ιδιο προβλημα ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, και γω πλεον πανευτυχής κατοχος του Note και εχω παθει την πλακα μου ολα τρεχουν ρολοι εκτος απο το GPS αφου δεν μπορεί να κλειδωσει με τιποτα αντιμετωπιζει κανεις το Ιδιο προβλημα ;

 

Καλωσόρισες στο club! ;) Δοκίμασε κάποια εφαρμογή π.χ. AndroiTS GPS Test ή μήπως έχει φάει κάποιο κόλλημα;Με επανεκκίνηση της συσκευής δοκίμασες;

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο club! ;) Δοκίμασε κάποια εφαρμογή π.χ. AndroiTS GPS Test ή μήπως έχει φάει κάποιο κόλλημα;Με επανεκκίνηση της συσκευής δοκίμασες;

 

Τελικα ολα καλα κατεβασα το GPS Test εκανα ρεσετ τα A-GPS και ολα κομπλε ;) . Tωρα πρεπει να το δοκιμασω και σε διαδρομη! Παντως εχω παθει ενα σοκ γιατι ερχομαι απο Galaxy S και οι ιντσες σε συνδιασμο με την γρηγοραδα της συσκευης μου φαινονται καπως ...... ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑΡΑ :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

στον stock browser που μπορω να βρω το ιστορικο! οπως εχει και το σ3 που ειχα που δεινχει αναλυτικα που μπηκα και πριν ποσες μερες βδομαδες;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα ποσοστά στην μπαταρία έχουν ανεβεί και άλλο με το καινούριο firm παιδιά.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα ποσοστά στην μπαταρία έχουν ανεβεί και άλλο με το καινούριο firm παιδιά.

 

εγω δεν εχω παρει τιποτα ακομα! ουτε ενα μικρο update

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι κορεάτικο αλλά πρόσεχε ελληνικά δεν έχει μόνο αγγλικά στο μενού του κινητου τα μυνηματα είχα πρόβλημα δεν μπορούσα να γράψω μυνηματα με 160 χαρακτήρες αλλά στο γράψιμο είχα ελληνικά. ..

Εχω βρει ενα που μου λεει οτι ειναι απο κορεα.sm-N910k.το ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εκανα και εγω τη μεταβαση απο g2 σε note 4 c τι κινηταρα εινα αυτη! αν και προερχομαι απο φοβερη συσκευη μπορω να πω οτι βλεπω διαφορες προς το καλυτερο σε οθονη και ταχυτητα συσκευης :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εκανα και εγω τη μεταβαση απο g2 σε note 4 c τι κινηταρα εινα αυτη! αν και προερχομαι απο φοβερη συσκευη μπορω να πω οτι βλεπω διαφορες προς το καλυτερο σε οθονη και ταχυτητα συσκευης :)

 

Καλωσόρισες στην παρέα μας!Είναι μεγάλη αλλαγή σίγουρα...κάπως έτσι ένιωσα και εγώ και ακόμα περισσότερο από το S2 στο note 4!Mόνο και μόνο το s-pen δίνει άλλον τόνο στην συσκευή... ;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και γω από SII ήρθα. Δεύτερη μέρα στην κατοχή μου κι ακόμα να το εξερευνήσω πλήρως! Απίστευτη συσκευή! Καλή χρονιά σε όλους
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση οταν βγαζω το s pen και παταω το κουμπι στο spen πανω σε μια απο τις τεσσερεις επιλογες που μου βγαζει αντι να μου ανοιγει την εκαστωτε εφαρμογη απλα μου κλεινει το ημικυκλιο ειναι δηλαδη σαν να μην δουλευει η εντολη χωρις επαφα... κανω κατι λαθος?

 

edit: παιδια το βρηκα τελικα δεν λειτουργει ετσι το πενακι, μια αλλη ερωτηση ομως, εκανα την πρωτη φορτιση και ολα κομπλε, μηπως θα πρεπει τωρα που ειναι οι πρωτες φορτισεις, να απενεργοποιησω την επιλογη γρηγορη φορτιση???

Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

οτι σε εξυπερετεί κάνε....κανενα προβλημα δεν θα αντιμετωπισεις...καλη χρονιά σε ολους συνφορουμίτες να εχουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους με υγεια και κινηταρεςςςς!

Μιας και το περιμενω απο μερα σε μερα, εχω κι εγω την απορια, οι πρωτες φορτισεις δεν πρεπει να γινουν απο φουλ αποφορτιση σε φουλ φορτιση?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους-ες,

 

Καλη χρονια σε ολους με υγεια και κινηταρεςςςς!

Μιας και το περιμενω απο μερα σε μερα, εχω κι εγω την απορια, οι πρωτες φορτισεις δεν πρεπει να γινουν απο φουλ αποφορτιση σε φουλ φορτιση?

 

Εγώ 2-3 αποφορτίσεις έκανα στην αρχή για το τυπικό setarisma της μπαταρίας αν και πιστεύω ότι δεν είναι και τόσο απαραίτητο αυτό πλέον με τα νέα κινητά... :)

 

Υ.Γ. Υπάρχει και αντίστοιχο θέμα για τις μπαταρίες! :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση έχουμε στα 8 πυρήνα?

εφοσον προερχεται απο χωρα της ευρωπαικης ενωσης, φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...