Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω κοιτάξει αυτό, όχι δεν είναι οι Ειδοποιήσεις δεν έχω καμία και όλες οι εφαρμογές είναι κλειστές οπότε κάτι άλλο είναι

 

Παίζει να είναι από το s health; Αυτο που σ λέει "Πολύ αδράνεια. Τι λέτε για λιγο περπάτημα;" :(

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημέρα στο forum!ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποια εφαρμογή που να κανει call record με χρηση bluetooth!γιατι όταν χρησιμοποιω το ακουστικο δεν γραφει αυτόν που είναι στην άλλη γραμμη!καπου ειχα δει κατι σχετικο αλλα δεν μπορω να το βρω εδώ στο forum!n910c βεβαίως είναι το Samsung!
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στο forum!ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποια εφαρμογή που να κανει call record με χρηση bluetooth!γιατι όταν χρησιμοποιω το ακουστικο δεν γραφει αυτόν που είναι στην άλλη γραμμη!καπου ειχα δει κατι σχετικο αλλα δεν μπορω να το βρω εδώ στο forum!n910c βεβαίως είναι το Samsung!

 

το μοντελο C δεν εκανε εγγραφη απο οσο θυμαμαι με bluetooth! δεν ξερω αν βρηκαν καποια λυση σε αυτο το θεμα!!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι από το s health; Αυτο που σ λέει "Πολύ αδράνεια. Τι λέτε για λιγο περπάτημα;" :(

 

Και τι δηλαδή θέλει να τρέχω 3:00 το βράδυ? Άντε ρε μην το πετάξω. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Και τι δηλαδή θέλει να τρέχω 3:00 το βράδυ? Άντε ρε μην το πετάξω. :w00t:

Σβήσε τις ειδοποιήσεις του s health η αν δεν το χρησιμοποιεις κάνε ανενεργή τέλειος την εφαρμογή

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αυτο πως το κανουμε φιλαρακι:

Σβήσε τις ειδοποιήσεις του s health η αν δεν το χρησιμοποιεις κάνε ανενεργή τέλειος την εφαρμογή

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειμαι οκ τωρα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αυτο πως το κανουμε φιλαρακι:

Σβήσε τις ειδοποιήσεις του s health η αν δεν το χρησιμοποιεις κάνε ανενεργή τέλειος την εφαρμογή

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειμαι οκ τωρα

Το βρήκες? Δεν κατάλαβα το σχόλιο σου. Μέσα από το s health πατάς πάνω δεξιά που λέει συνέχεια και μετά στις ρυθμίσεις θα βρεις που θα λέει για τις ειδοποιήσεις

 

Τώρα για να κάνεις ανενεργή μια εφαρμογή μέσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου πας στη διαχείριση εφαρμογών-όλα και βρίσκεις το s health και το κάνεις ανενεργό

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας αν γινεται στον στοκ broswer να το κανω να ειναι μονιμα η λειτουργια "Προβολη επιφανειας εργασιας" και οχι οπως το εχει αυτο "Προβολη κινητου" ;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα καταρχήν !!

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί, αλλά μήπως γνωρίζει κανείς τι μπορεί να έχει συμβεί,πριν το πάω στο Service !

Από χτες το πρωί ..ενώ στην αρχή έχασε το σήμα, στη συνέχεια έσβησε και δεν μπορώ να το ανοίξω με τίποτα !!

Για την ακρίβεια μερικές φορές ανοίγει δείχνοντας το Logo της Samsung και μετά ξανά σβήνει :-(

Έχει συμβεί σε καποιον κάτι παρόμοιο ;

Ευχαριστώ ...

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα καταρχήν !!

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί, αλλά μήπως γνωρίζει κανείς τι μπορεί να έχει συμβεί,πριν το πάω στο Service !

Από χτες το πρωί ..ενώ στην αρχή έχασε το σήμα, στη συνέχεια έσβησε και δεν μπορώ να το ανοίξω με τίποτα !!

Για την ακρίβεια μερικές φορές ανοίγει δείχνοντας το Logo της Samsung και μετά ξανά σβήνει :-(

Έχει συμβεί σε καποιον κάτι παρόμοιο ;

Ευχαριστώ ...

Καλημέρα

Είσαι σε στοκ κατάσταση ή με κάποια custom rom?

Έχει ρεύμα η μπαταρία σου?

Βγάλε και ξανά βάλε την πάλι.

Την έλεγξες μήπως έχει κάποιο φούσκωμα?

Δοκίμασες με συνδεδεμένη τη συσκευή στον φορτιστή, αν στο συνεχίζει?

Αν δεν συμβαίνει τίποτα από όλα αυτά, βγάλε και ξανά βάλε την μπαταρία, προσπάθησε να μπείς σε recovery κρατώντας πατημένα τα volume up + home button + power και κάνε wipe data/ factory reset.

Αν ούτε με αυτό δεν ανοίξει, πας απευθείας σε service.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα καταρχήν !!

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί, αλλά μήπως γνωρίζει κανείς τι μπορεί να έχει συμβεί,πριν το πάω στο Service !

Από χτες το πρωί ..ενώ στην αρχή έχασε το σήμα, στη συνέχεια έσβησε και δεν μπορώ να το ανοίξω με τίποτα !!

Για την ακρίβεια μερικές φορές ανοίγει δείχνοντας το Logo της Samsung και μετά ξανά σβήνει :-(

Έχει συμβεί σε καποιον κάτι παρόμοιο ;

Ευχαριστώ ...

Πιο πολυ για μπαταρία μου κάνει. Τσέκαρε το οπως ειπε ο φιλος παραπανω και δοκιμασε συνδεδεμένο στο ρευμα!

Link to comment
Share on other sites

Και τι δηλαδή θέλει να τρέχω 3:00 το βράδυ? Άντε ρε μην το πετάξω. :w00t:

 

Πέτα το το ρημάδι.. Είναι τόσο γ4μ7στ3ρό που δε θέλει ούτε ο ιδιοκτήτης του να κάθεται.. Επειδή δε μασάει πουθενά ο exynos... :lol:

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση...

Έχω δοκιμάσει τα πάντα ..

Είμαι σε stock ...

Θα το πάω αύριο για Service ....

Ευχαριστώ και πάλι ..

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Πέτα το το ρημάδι.. Είναι τόσο γ4μ7στ3ρό που δε θέλει ούτε ο ιδιοκτήτης του να κάθεται.. Επειδή δε μασάει πουθενά ο exynos... :lol:

 

:thanks:

:shoot: :rocket:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση σήμερα το βράδυ... Δυστυχώς ΞΑΝΑΧΑΛΑΣΕ(!!!) το IR Blaster μου. Είχα πάει στο Service και μου το είχαν αλλάξει (μεγάλη ταλαιπωρία). Υποπτεύομαι ότι σε όλα τα C είναι μάπα τα IR Blasters και χαλάνε για πλάκα. Ούτε 200 φορές δεν παίζει να είχε ανάψει το IR Led από όταν το πήρα από το Service. Προσοχή σε όσους το χρησιμοποιείτε συχνά :(
Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση σήμερα το βράδυ... Δυστυχώς ΞΑΝΑΧΑΛΑΣΕ(!!!) το IR Blaster μου. Είχα πάει στο Service και μου το είχαν αλλάξει (μεγάλη ταλαιπωρία). Υποπτεύομαι ότι σε όλα τα C είναι μάπα τα IR Blasters και χαλάνε για πλάκα. Ούτε 200 φορές δεν παίζει να είχε ανάψει το IR Led από όταν το πήρα από το Service. Προσοχή σε όσους το χρησιμοποιείτε συχνά :(

 

Εμενα δεν έπαθε τπτ εδώ και 7 μηνες!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω βοήθεια!

Μόλις πήρα χαμπάρι το χάθηκε απο την συσκευή μου, ένα πολύ σημαντικό video που είχα τραβήξει εχθές! Ξαφνικά, σήμερα που πήγα να το δείξω, δεν το έβρισκα με τίποτα! Υπάρχει κάτι να δοκιμάσω μήπως και βρεθεί και το επαναφέρει;:cry:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω βοήθεια!

Μόλις πήρα χαμπάρι το χάθηκε απο την συσκευή μου, ένα πολύ σημαντικό video που είχα τραβήξει εχθές! Ξαφνικά, σήμερα που πήγα να το δείξω, δεν το έβρισκα με τίποτα! Υπάρχει κάτι να δοκιμάσω μήπως και βρεθεί και το επαναφέρει;:cry:

 

Αν δεν το αποθήκευσες καθόλου δεν μπορείς! Αν πάλι διαγράφτηκε κατά λάθος υπάρχουν κάποια πρόγραμμα στο ίντερνετ άμα ψάξεις λίγο που μπορείς να επαναφέρεις αρχεία που έχεις διαγράψεις όπως φωτογραφίες και βίντεο! Μου διαφεύγουν τώρα οι ονομασίες τον προγραμμάτων κάνε ένα search στο Google youtube όλο και κάτι θα βρεις

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το αποθήκευσες καθόλου δεν μπορείς! Αν πάλι διαγράφτηκε κατά λάθος υπάρχουν κάποια πρόγραμμα στο ίντερνετ άμα ψάξεις λίγο που μπορείς να επαναφέρεις αρχεία που έχεις διαγράψεις όπως φωτογραφίες και βίντεο! Μου διαφεύγουν τώρα οι ονομασίες τον προγραμμάτων κάνε ένα search στο Google youtube όλο και κάτι θα βρεις

 

Το ειχα αποθηκευσει γιατι μετά το ετρεξα να δω πως ειχε γραψει! Το KVISOFT δεν βρισκει καν την συσκευη και ψαχνει μονο στο pc. Το Dr. Fone for Android θελει root! Αν σου ερθει κατι, πες μηπως και τα καταφερω απο το να κατεβαζω και να δοκιμαζω οτι υπαρχει! Ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι ρε παιδιά το IR blaster? ?

 

προφανώς αναφέρονται στο led υπερύθρων που έχει πάνω, δίπλα στον τρύπα για τα ακουστικά.

 

Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις π.χ. για τηλεκοντρόλ τηλεόρασης.... αλλά πως το "εκπαιδεύεις" ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...