Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά πήρα το Note4 πρίν μια εβδομάδα αλλά δεν μου έχει έρθει αναβάθμηση για lollipop . Γιατί ?

 

 

Thank you

Καταρχην απο ποια χωρα ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μου ήρθε και εμένα με προέλευση Βουλγαρίας και κατεβάζω!!!!:) Θα την περάσω χωρίς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, για να δοκιμάσω!! 975,36 mb!! Αυτά αφαιρούνται από τη μνήμη ή θα διαγράψει αρχεία της ΚΙΤΚΑΤ και θα είναι πάνω κάτω στα ίδια;; Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί συζητάτε για την Lolipop. Η αναβάθμιση είναι μια χαρά και χωρίς bugs-προβληματα .Εγώ στην θέση σας θα την έβαζα χθες !

:) Χθες την βάλαμε :)

Παιδιά πήρα το Note4 πρίν μια εβδομάδα αλλά δεν μου έχει έρθει αναβάθμηση για lollipop . Γιατί ?

Thank you

πήγαινε μόνος σου και κάνε το:

ρυθμίσεις->πληροφορίες συσκευής->ενημερώσεις λογισμικού->ενημέρωση τώρα

 

Και εγώ έτσι το έκανα χθες.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η γνώμη μου είναι να μη κάνετε επαναφορά, ούτε πριν ούτε μετά.

Το κινητό δεν έχει πρόβλημα μετά την αναβάθμιση.

Εξάλλου η Samsung προτείνει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η γνώμη μου είναι να μη κάνετε επαναφορά, ούτε πριν ούτε μετά.

Το κινητό δεν έχει πρόβλημα μετά την αναβάθμιση.

Εξάλλου η Samsung προτείνει κάτι τέτοιο;

 

Οταν το update είναι μεγάλο καλό ειναι να γίνεται επαναφορά τουλάχιστον μετά. Όταν παιδιά έβαζαν την αναβάθμιση και είχε κάποια μικροπροβλήματα ήταν λόγο αυτού.

καμία samsung δεν λεει να το κάνεις όπως δεν μας λένε να κάνουμε reboot αλλά μετά από μηνα χωρίς reboot τα τηλέφωνα χάνουν την φρεσκάδα τους

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αααα!!...δεν ξέρω . Πάντως το πήρα απο το KAIZERSHOP .

 

Κατέβασε το Phone_Info από το play store και θα καταλάβεις.

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Τι να καταλάβω?

Για ποια χώρα προοριζόταν το κινητό και διάφορες άλλες πληροφορίες για το κινητό σου.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Tην εχω περάσει από εχθές. Γενικά το UI φαίνεται πολύ πιο γρήγορο σε γενικές γραμμές και επιβεβαιώνεται και από το score στο Antutu

Multitask: 6800 (KK) --> 7248 (Lollipop), Runtime 1952 (KK) --> 4173 (Lollipop)!

 

Αρνητικά:

1) Στα Recents, όταν γίνεται swype δεξιά ή αριστερά για να φύγει η εφαρμογή, αργεί πολύ το animation και φαίνεται σαν να λαγκάρει, πράγμα που καταντά ενοχλητικό.

2) Στην ανοιχτή ακρόαση χειροτέρεψε η ποιότητα του μικροφώνου με 2-3 κλήσεις που έκανα έτσι (παράπονα συνομιλητή).

3) Η μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα, ίσως λίγο χειρότερη (με μιας μέρας χρήση εμπειρία).

4) Κάποια Bugs που θα ήθελα να μου πείτε αν τα αντιμετώπιζετε όσοι κάνατε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

α)Το Always On Listening είναι γκριζαρισμένο και δεν με αφήνει να το αλλάξω για κανένα λόγο. Το είχα On πριν το update οπότε λειτουργεί κανονικά ακόμα και αν φαίνεται ότι είναι off. (Έχω την εντύπωση ότι τώρα είναι πιο αξιόπιστο γενικά στον αν θα ακούσει, ώς προς τον τόνο που λες "ok google", οπότε δεν το πειράζω (wipe sto Google Search και στο SVoice), εφόσον δεν έχω σκοπό να το κλείσω).

β) Στο Settings --> Security --> Reactivation Lock, δεν κρατάει την επιλογή ενεργή αν το τικάρω. Μόλις κάνω confirm to pass, με πετάει πίσω και είναι ξετικαρισμένο. Το είχα "On" πριν το update. Μέσα από το Findmymobile φαίνεται off, οπότε μένει σίγουρα ανενεργό και δεν είναι απλά οπτικό το bug.

γ) Στο Settings --> Security --> Smart Lock, έχω την εντύπωση ότι τα Trusted Places δεν λειτουργούν όπως πρέπει (δεν εμφανίζονται στις επιλογές της Lockscreen, αλλά ούτε δουλεύουν σωστά όταν ενεργοποιηθούν αποκλειστικά από εκεί).

 

Πέραν από τα α,β στα οποία θα ήθελα το input των συμφορουμιτών που έκαναν wipe, έχω μια απορία.

Στο Settings --> Security --> Turn on KNOX active protection, τι κάνει ακριβώς και γιατί να τρώει μπαταρία? Το έχετε On εσείς?

Επίσης από που βλέπω ότι τρέχει όντως σε ART πέραν από το score στο Antutu? :P

Edited by FaTaL_ErrOr
Link to comment
Share on other sites

Για ποια χώρα προοριζόταν το κινητό και διάφορες άλλες πληροφορίες για το κινητό σου.

Μάλλον δεν αναφέρεσαι σε εμένα. Δεν ρώτησα εγώ κάτι τέτοιο. Ο άλλος φίλος ρώτησε ;)

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Tην εχω περάσει από εχθές. Γενικά το UI φαίνεται πολύ πιο γρήγορο σε γενικές γραμμές και επιβεβαιώνεται και από το score στο Antutu

Multitask: 6800 (KK) --> 7248 (Lollipop), Runtime 1952 (KK) --> 4173 (Lollipop)!

 

Αρνητικά:

1) Στα Recents, όταν γίνεται swype δεξιά ή αριστερά για να φύγει η εφαρμογή, αργεί πολύ το animation και φαίνεται σαν να λαγκάρει, πράγμα που καταντά ενοχλητικό.

2) Στην ανοιχτή ακρόαση χειροτέρεψε η ποιότητα του μικροφώνου με 2-3 κλήσεις που έκανα έτσι (παράπονα συνομιλητή).

3) Η μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα, ίσως λίγο χειρότερη (με μιας μέρας χρήση εμπειρία).

4) Κάποια Bugs που θα ήθελα να μου πείτε αν τα αντιμετώπιζετε όσοι κάνατε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

α)Το Always On Listening είναι γκριζαρισμένο και δεν με αφήνει να το αλλάξω για κανένα λόγο. Το είχα On πριν το update οπότε λειτουργεί κανονικά ακόμα και αν φαίνεται ότι είναι off. (Έχω την εντύπωση ότι τώρα είναι πιο αξιόπιστο γενικά στον αν θα ακούσει, ώς προς τον τόνο που λες "ok google", οπότε δεν το πειράζω (wipe sto Google Search και στο SVoice), εφόσον δεν έχω σκοπό να το κλείσω).

β) Στο Settings --> Security --> Reactivation Lock, δεν κρατάει την επιλογή ενεργή αν το τικάρω. Μόλις κάνω confirm to pass, με πετάει πίσω και είναι ξετικαρισμένο. Το είχα "On" πριν το update. Μέσα από το Findmymobile φαίνεται off, οπότε μένει σίγουρα ανενεργό και δεν είναι απλά οπτικό το bug.

γ) Στο Settings --> Security --> Smart Lock, έχω την εντύπωση ότι τα Trusted Places δεν λειτουργούν όπως πρέπει (δεν εμφανίζονται στις επιλογές της Lockscreen, αλλά ούτε δουλεύουν σωστά όταν ενεργοποιηθούν αποκλειστικά από εκεί).

 

Πέραν από τα α,β στα οποία θα ήθελα το input των συμφορουμιτών που έκαναν wipe, έχω μια απορία.

Στο Settings --> Security --> Turn on KNOX active protection, τι κάνει ακριβώς και γιατί να τρώει μπαταρία? Το έχετε On εσείς?

Επίσης από που βλέπω ότι τρέχει όντως σε ART πέραν από το score στο Antutu? :P

πριν κάνεις την αναβάθμιση είχες παρόμοια προβλήματα; αν όχι γιατί έβαλες την 5; έχει γίνει πολύ πιο γρήγορο; από της εφαρμογές και της ρυθμίσεις του τηλεφώνου έχασες τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω την βοήθεια σας παρακαλώ πολύ και πιο ιδικά από πρώην κατόχους LG G3... Είμαι σε δίλημμα και δεν ξέρω πια να επιλέξω απλά προσπαθώ αν γίνεται να σώσω το 100 αρικο :D από τεχνικές διαφορές τις γνωρίζω... Τι φοράει το ένα και τι το άλλο... το θέμα είναι σε lag και κάτι που δεν γνωρίζουμε πριν ανοίξει η συσκευή... Ευχαριστώ εκ των προτέρων Δημήτρης

Ηθελα να σου απαντησω αλλα το ξεχασα. :O

Αξιζει το κατοσταρικο φιλε που θα δωσεις.

Καλο και το g3(32αρι ειχα) αλλα θεωρω Samsung δεν ειναι ακομα. Το νοτε ειναι μια κατηγορια απο μονο του.

Αν δεν σε ενοχλει το μεγεθος προχωρα το, σε ολα τα υπολοιπα ειναι δυνατότερο νοτε 4.

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω μια επαφή που την έχω συνδέσει με άλλους λογαριασμούς... Πχ Facebook LinkedIn google+ google... Θέλω για παράδειγμα να επιλέξω να μου εμφανίζει το όνομα από το Google και την φωτογραφία από το Facebook. Στην KitKat όταν έβλεπες την επαφή και πατάτες ρυθμίσεις είχε μια επιλογή για προεπιλογη και μπορούσες να διαλέξεις τι θες να εμφανίζεται.... Τωρα σε lollipop δεν βρίσκω την επιλογή αυτή....

Θα πας -> Ρυθμίσεις->ρυθμισεις εφαρμογών->επαφές->ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ !

Εκεί μέσα είχε όλο αυτό το menu που λες. Διαλέγεις ποιες επαφές θέλεις να φαίνονται π.χ. google λογαριασμου ή τηεφωνου ή συσκευής κ.λ.π. κ.λ.π. ή,,,, προσαρμοσμένη λίστα (αυτή χρησιμοποιώ εγώ) που διαλέγεις ποιοι λογαριασμοί θες να φαίνονται.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

http://s14.postimg.org/svbmbbaod/Screenshot_2015_03_27_16_48_56.jpghttp://s27.postimg.org/9csh82xgv/Screenshot_2015_03_27_16_49_02.jpg

 

Μια χαρά. (κρύο κινητό καθόταν όλη μέρα, μόλις πριν 10 λεπτά το τεστ)

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Οκ την πέρασα την 5.0.1 χωρίς επαναφορά. Όλα δείχνουν μια χαρά και το περιβάλλον για του γούστα μου είναι λίγο καλύτερο. Την περισσότερη ασπρίλα που την είδατε;; Ασπρίλα είχε και πριν. Μάλιστα στα μηνύματα πλέον έχει μαύρο φόντο όπως παλιά που το λατρεύω. Θα το ήθελα φυσικά και στις επαφές αλλά και στο πληκτρολόγιο των τηλεφωνικών κλήσεων.

 

Μίκρυναν και οι γραμματοσειρές. Το ACR άρχισε να γράφει και τον συνομιλητή με bluetooth, αλλά ακούγεται βαθιά και όχι καμπάνα όπως θα έπρεπε. Δοκιμάζω κάποιες ρυθμίσεις που έχει μπας και.... Γενικά δεν το είχα δουλέψει πολύ με κιτκατ και δεν μπορώ να αντιληφθώ ιδιαίτερες διαφορές. Ίσως να είναι λίγο πιο γρήγορο, όχι ότι πριν είχα θέμα.

 

Μου έφαγε κάπου στο 1gb μνήμη και έχω πέσει στα 14,7 gb. Η lolipop δηλαδή πιάνει 1 γίγα περισσότερο χώρο από την κιτκατ ή χρειάζεται κάποια εκκαθάριση κάπου με κάποιο τρόπο;

 

Όσο για μπαταρία, θα σας πω το βράδυ που θα το αφήσω σε αναμονή.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

To ART runtime είναι που λειτουργεί διαφορετικά και ουσιαστικά οι εφαρμογές που είχες εγκαταστήσει ήδη μέσα είναι αυτές που μεγάλωσαν σε μέγεθος. Το system partition είναι το ίδιο σε μέγεθος. Αν μπορείς τσέκαρε τις παρατηρήσεις και απορίες που είχα παραπάνω να δεις αν παρατηρείς τα ίδια :)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα, θα πάς στους λογαριαμούς θα μπείς στο λαγαριαμό της google θα πατήσεις πάνω στον λογαριασμό σου και θα σου ανοίξει μια καρτέλα με τι θες να συγχρονίσεις, ξετικάρεις αυτό που λέει Συγχρονισμός Λευκώματα Ιστού Picassa, και είσαι κομπλέ.

 

Φίλε ευχαριστώ, το έκανα!:up:

Link to comment
Share on other sites

Θα πας -> Ρυθμίσεις->ρυθμισεις εφαρμογών->επαφές->ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ !

Εκεί μέσα είχε όλο αυτό το menu που λες. Διαλέγεις ποιες επαφές θέλεις να φαίνονται π.χ. google λογαριασμου ή τηεφωνου ή συσκευής κ.λ.π. κ.λ.π. ή,,,, προσαρμοσμένη λίστα (αυτή χρησιμοποιώ εγώ) που διαλέγεις ποιοι λογαριασμοί θες να φαίνονται.

 

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, Η ΜΑΛΛΟΝ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:

1) Κατέβασα το Phone_Info που είπε ο φίλος παραπάνω. Όπως και το άλλο παλικάρι έτσι και γω πήρα απο το ίδιο μαγαζί αυτό το κινητό. Απο το Kaizer δηλαδή. Με την εφαρμογή που είπε ο φίλος, είδα ότι το κινητό γράφει CSC Country Hungary. προφανώς δλδ ήταν για Ουγγαρία αυτό το τηλέφωνο; και αν ναι, (που ναι είναι) υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό;

2) Σε κάποιο τηλέφωνο που είχα κάποτε είχα μια εφαρμογή πλοήγησης που την είχα σπασμένη γιατί ήταν με χρήματα ο χάρτης της Ελλάδος. Όταν μετά πήρα το galaxy S3, προφανώς λόγω ανάλυσης δεν την "έπαιζε" την εφαρμογή και αναγκάστικα να πάρω επι πληρωμή την ίδια εφαρμογή ( NDrive ) αλλά σε πιο νεότερη έκδοση για να μπορεί να δουλεύει. Μετά που είχα το galaxy Note 3, ξαναπλήρωσα τον χάρτη όταν κατέβασα την εφαρμογή. Τώρα με το Note 4 δεν έχω βάλει πλοηγό γιατί βαρέθηκα να πληρώνω τον ίδιο χάρτη σε άλλη συσκευή.

Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή πλοήγησης που να είναι χωρίς να χρειάζεται δεδομένα για να κατεβάσει χάρτη επι τοπου ή να χρειάζεται να πληρώσεις όλο το χάρτη της Ελλάδος πάλι; Με απλά λόγια κανένα πλοηγό που να είναι για πάντα free?

Σε ευχαριστω για την απάντηση αλλά δεν εννοώ αυτό.. Θέλω να φαίνονται οι επαφές από όλους τους λογαριασμούς. Το πρόβλημα είναι όταν τις ομαδοποιω σε μια και θέλω να ορισω προεπιλεγμενη εικόνα επαφής και όνομα.

Η επιλογή αυτή ήταν στο μενού όταν έβλεπες τις λεπτομέρειες τις επαφής και λεγόταν αν θυμάμαι καλά "ορισμός προεπιλογης"

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

1) Κατέβασα το Phone_Info που είπε ο φίλος παραπάνω. Όπως και το άλλο παλικάρι έτσι και γω πήρα απο το ίδιο μαγαζί αυτό το κινητό. Απο το Kaizer δηλαδή. Με την εφαρμογή που είπε ο φίλος, είδα ότι το κινητό γράφει CSC Country Hungary. προφανώς δλδ ήταν για Ουγγαρία αυτό το τηλέφωνο; και αν ναι, (που ναι είναι) υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό;

2) Σε κάποιο τηλέφωνο που είχα κάποτε είχα μια εφαρμογή πλοήγησης που την είχα σπασμένη γιατί ήταν με χρήματα ο χάρτης της Ελλάδος. Όταν μετά πήρα το galaxy S3, προφανώς λόγω ανάλυσης δεν την "έπαιζε" την εφαρμογή και αναγκάστικα να πάρω επι πληρωμή την ίδια εφαρμογή ( NDrive ) αλλά σε πιο νεότερη έκδοση για να μπορεί να δουλεύει. Μετά που είχα το galaxy Note 3, ξαναπλήρωσα τον χάρτη όταν κατέβασα την εφαρμογή. Τώρα με το Note 4 δεν έχω βάλει πλοηγό γιατί βαρέθηκα να πληρώνω τον ίδιο χάρτη σε άλλη συσκευή.

Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή πλοήγησης που να είναι χωρίς να χρειάζεται δεδομένα για να κατεβάσει χάρτη επι τοπου ή να χρειάζεται να πληρώσεις όλο το χάρτη της Ελλάδος πάλι; Με λίγα λόγια κάποιο πλοηγό που να δουλεύει στο ΝΟΤΕ 4 και να είναι για πάντα free?

Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

1) Κατέβασα το Phone_Info που είπε ο φίλος παραπάνω. Όπως και το άλλο παλικάρι έτσι και γω πήρα απο το ίδιο μαγαζί αυτό το κινητό. Απο το Kaizer δηλαδή. Με την εφαρμογή που είπε ο φίλος, είδα ότι το κινητό γράφει CSC Country Hungary. προφανώς δλδ ήταν για Ουγγαρία αυτό το τηλέφωνο; και αν ναι, (που ναι είναι) υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό;

2) Σε κάποιο τηλέφωνο που είχα κάποτε είχα μια εφαρμογή πλοήγησης που την είχα σπασμένη γιατί ήταν με χρήματα ο χάρτης της Ελλάδος. Όταν μετά πήρα το galaxy S3, προφανώς λόγω ανάλυσης δεν την "έπαιζε" την εφαρμογή και αναγκάστικα να πάρω επι πληρωμή την ίδια εφαρμογή ( NDrive ) αλλά σε πιο νεότερη έκδοση για να μπορεί να δουλεύει. Μετά που είχα το galaxy Note 3, ξαναπλήρωσα τον χάρτη όταν κατέβασα την εφαρμογή. Τώρα με το Note 4 δεν έχω βάλει πλοηγό γιατί βαρέθηκα να πληρώνω τον ίδιο χάρτη σε άλλη συσκευή.

Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή πλοήγησης που να είναι χωρίς να χρειάζεται δεδομένα για να κατεβάσει χάρτη επι τοπου ή να χρειάζεται να πληρώσεις όλο το χάρτη της Ελλάδος πάλι; Με λίγα λόγια κάποιο πλοηγό που να δουλεύει στο ΝΟΤΕ 4 και να είναι για πάντα free?

Δοκίμασε το Here Maps! Είναι free στο Play, κατέβασε όποιο χάρτη θέλεις και μετά βάλτο στο "offline" για να δουλεύεις μόνο με το gps, χωρίς data!

Link to comment
Share on other sites

1) Κατέβασα το Phone_Info που είπε ο φίλος παραπάνω. Όπως ....................................

................................................. εφαρμογή. Τώρα με το Note 4 δεν έχω βάλει πλοηγό γιατί βαρέθηκα να πληρώνω τον ίδιο χάρτη σε άλλη συσκευή....................................................

.......................................................

Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή πλοήγησης που να είναι χωρίς να χρειάζεται δεδομένα για να κατεβάσει χάρτη επι τοπου ή να χρειάζεται να πληρώσεις όλο το χάρτη της Ελλάδος πάλι; Με λίγα λόγια κάποιο πλοηγό που να δουλεύει στο ΝΟΤΕ 4 και να είναι για πάντα free?

 

κατέβασε τα ΝΟΚΙΑ Maps νομίζω βγάλανε και για android Πλέον δωρεάν (Here mapr + Here drive) δεν υπάρχει καλύτερο...Που λέει ο λόγος... OFFline φωνητικές οδηγίες κ.α.

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ΣΟΣ ΣΟΣ καταρχήν καλησπέρα, όποιος μπορεί να βοηθήσει.... εχω ενα NOTE 4 910c ουγγρικό και πηγα να κανω την αναβαθμιση σε 5.01 το συνδεσα με kies κανονικά και ξεκηνισε να κανει την αναβαθμιση, ολα καλα στην αρχη αφου κατεβασε την ρομ και πηγε να την περασει στο κινητο ξαφνικα κοπηκε η συνδεση με το usb και τωρα μου βγαζει ενα μνμ εχει μια εικονα το κινητο και η οθονη του Pc και ενα κιτρινο τριγωνακι με θαυμαστικο στην μεση και γραφει firmware upgrade encountered an issue. place select recovery mode in kies an try again. Το συνδεο με το κιεσ παλι αλλα τωρα δεν αναγνωριζει την συσκευη. μου βγαζει η συσκευη δεν υποστηριζετε.... και εχει κολησει στην οθονη . τι να κανω σοσ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...