Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα την αναβάθμιση Lollipop μέσω Odin.Πως μπορώ να δω εαν έχει γράψει ο Knox.Δεν ξέρω εαν έκανα καλά που δεν περίμενα την επίσημη.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=el

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δοκιμασε μια χειροκινητη αναζητηση ΟΤΑ αν οχι μετα μεσω Kies! αν δεν εχει βγει παλι για σενα η περνεις ευθηνη και την περνας μe Odin η περιμενεις να σου ερθει!

 

Πως γίνεται η χειροκίνητη αναζήτηση ΟΤΑ;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η χειροκίνητη αναζήτηση ΟΤΑ;

 

Από Ρυθμίσεις - Πληροφορίες Συσκευής - Ενημέρωση - Έλεγχος για ενημερώσεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Από Ρυθμίσεις - Πληροφορίες Συσκευής - Ενημέρωση - Έλεγχος για ενημερώσεις.

Αυτό το ξέρω. Ευχαριστώ.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση Lollipop μέσω Odin.Πως μπορώ να δω εαν έχει γράψει ο Knox.Δεν ξέρω εαν έκανα καλά που δεν περίμενα την επίσημη.

 

Μπες σε download mode.Κλεινεις κινητο και πατας volume down + home button +power button και μετα πατας volume up+ εκει θα δεις αν λεει knox 0X0 και αν ειναι official.

Link to comment
Share on other sites

μολις το παραγγειλα,πρωτη φορα που θα παω σε Note,αλλα το 4 πραγματικα μου αρεσε,εννοειται σε μαυρο,βασικα charcoal black λεγεται.

μακαρι να μου αρεσει,κι ειδικα σαν μεγεθος.ειχα και το g3 και δε νομιζω να εχουν μεγαλη διαφορα στο μεγεθος.βασικα για το lg το χρησιμοποιουσα και σχετικα ανετα με το ενα χερι.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μολις το παραγγειλα,πρωτη φορα που θα παω σε Note,αλλα το 4 πραγματικα μου αρεσε,εννοειται σε μαυρο,βασικα charcoal black λεγεται.

μακαρι να μου αρεσει,κι ειδικα σαν μεγεθος.ειχα και το g3 και δε νομιζω να εχουν μεγαλη διαφορα στο μεγεθος.βασικα για το lg το χρησιμοποιουσα και σχετικα ανετα με το ενα χερι.

καλως ηρθες Γιαννη.

καλοριζικο το εργαλειο,θα παθεις πλακα φιλε,δεν υπαρχει!!

μην λες μεγαλες κουβεντες για το μεγεθος,θα πεσεις εξω;):p

Link to comment
Share on other sites

μολις το παραγγειλα,πρωτη φορα που θα παω σε Note,αλλα το 4 πραγματικα μου αρεσε,εννοειται σε μαυρο,βασικα charcoal black λεγεται.

μακαρι να μου αρεσει,κι ειδικα σαν μεγεθος.ειχα και το g3 και δε νομιζω να εχουν μεγαλη διαφορα στο μεγεθος.βασικα για το lg το χρησιμοποιουσα και σχετικα ανετα με το ενα χερι.

 

Καλώς ήρθες στην παρέα! Έχει διάφορες στο μέγεθος το G3 το έχει η κοπέλα μ το Νοτε είναι λίγο μεγαλύτερο αλλά πολύ καλύτερο στο κράτημα

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Γιαννη.

καλοριζικο το εργαλειο,θα παθεις πλακα φιλε,δεν υπαρχει!!

μην λες μεγαλες κουβεντες για το μεγεθος,θα πεσεις εξω;):p

 

σας ευχαριστω παιδια.

 

μην λεω μεγαλες κουβεντες?λες να μην με βολεψει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αναλογα,αν με το lg(ειχα και εγω;)) αισθανοσουν να ειναι οριακα στο χερι σου τοτε ναι φιλε να σου πεσει μεγαλο.

αν ομως ενιωθες οτι σε περνει και πιο μεγαλο θα εισαι οκ.

ειναι κτηνος ομως απο ολες τις αποψεις,θα παθεις πλακα,ειμαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καλώς ήρθες. Είναι μεγάλο φίλε χάχα. Αλλά γιαυτό παίρνουμε μαύρο να κόβει λίγο. Θα πάθεις πλάκα. Εγώ από απροβληματιστο τηλέφωνο που ήταν το m8 και έχω τρελαθεί
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παιδια.

 

μην λεω μεγαλες κουβεντες?λες να μην με βολεψει?

Πάρε παικταρα μου το απόλυτο εργαλείο και μην φοβάσαι. Και θα σε βολέψει και δεν θα το αφήνεις καθόλου από τα χέρια σου. Κοίτα μόνο αν θέλεις και μπορείς να πάρεις το exynos..

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτιση.στο note μου οταν πατησω το κουμπι για την διαχηρηση των εφαρμογων και εχω πολυ ωρα να μπω αργει να ανοιξει μισο εως ενα δευτερολεπτο.. αν ομως το κλεισω και ξανα ανοιξω ανοιγει αμεσως. συμβαινει και σε εσας?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτιση.στο note μου οταν πατησω το κουμπι για την διαχηρηση των εφαρμογων και εχω πολυ ωρα να μπω αργει να ανοιξει μισο εως ενα δευτερολεπτο.. αν ομως το κλεισω και ξανα ανοιξω ανοιγει αμεσως. συμβαινει και σε εσας?

Έτσι δουλεύει. .

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτιση.στο note μου οταν πατησω το κουμπι για την διαχηρηση των εφαρμογων και εχω πολυ ωρα να μπω αργει να ανοιξει μισο εως ενα δευτερολεπτο.. αν ομως το κλεισω και ξανα ανοιξω ανοιγει αμεσως. συμβαινει και σε εσας?

 

κλασσική σάμσουνγκ στο software..έτσι λειτουργούν όλα..

Link to comment
Share on other sites

Πάρε παικταρα μου το απόλυτο εργαλείο και μην φοβάσαι. Και θα σε βολέψει και δεν θα το αφήνεις καθόλου από τα χέρια σου. Κοίτα μόνο αν θέλεις και μπορείς να πάρεις το exynos..

 

μα το exynos εννοειται παραγγειλα,το αλλο για μενα δεν υπαρχει καν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μα το exynos εννοειται παραγγειλα,το αλλο για μενα δεν υπαρχει καν.

Πώς το εννοείς αυτό; Για πιο λόγο δεν υπάρχει για σένα;

Link to comment
Share on other sites

Πώς το εννοείς αυτό; Για πιο λόγο δεν υπάρχει για σένα;

 

Γιατι για μενα μετραει μονο το μοντελο με τον Exynos,κι ας μην εχει το Modem του 805.επισης τον 805 φαινεται τον προσπερασαν πολλες εταιρειες.τεσπα,οπως ειπα,ενα ειναι το note 4,exynos.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό έχω αλλά προσπαθώ να καταλάβω τι κάνει μερικούς να είναι απόλυτοι για το συγκεκριμένο.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου μόλις έκανε επανεκκίνηση. Είμαι στην πολωνική lollipop από τότε που βγήκε. Εδώ και 3 μήνες πάντως που το έχω το κινητό..δεν γονάτισε καθόλου ..παραξενεύτηκα είναι η αλήθεια με την επανεκκίνηση, δεν δικαιολογείται!:X Edited by Theo_Pech
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου μόλις έκανε επανεκκίνηση. Είμαι στην πολωνική lollipop από τότε που βγήκε. Εδώ και 3 μήνες πάντως που το έχω το κινητό..δεν γονάτισε καθόλου ..παραξενεύτηκα είναι η αλήθεια με την επανεκκίνηση, δεν δικαιολογείται!:X

 

Aπο οταν βγηκε του εκανες ποτε reboot?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Aπο οταν βγηκε του εκανες ποτε reboot?

 

Μετά από μία εβδομάδα για να δοκιμάσω αυτό που είχε πει ένας φίλος από εδώ μέσα για το μήνυμα που πετάει " Επαφές διακόπηκε". Δεν το αφήνω να κλείσει από μπαταρία ποτέ, ούτε το κάνω επανεκκίνηση με το έτσι θέλω. Πάντως θερμοκρασία δεν ανέβασε γιατί το χρησιμοποιούσα, ούτε μήνυμα μου εμφάνισε. Απλά εκεί που ήμουν στο ίντερνετ, μαυρίζει η οθόνη και σε 5 δευτερόλεπτα άνοιξε( πολύ πιο γρήγορα σε σχέση με την κανονική επανεκκίνηση). Να τονίσω ότι ο μετρητής στις ρυθμίσεις δεν μηδενίστηκε αλλά συνεχίζει από εκεί που ήταν.

Edited by Theo_Pech
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...