Jump to content

Coming Soon (Upcoming Movies)


UnReaL
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

The Wolfman

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/70/Thewolfmanposter.jpg

 

Movie Trailer

 

Φαινεται αρκετα καλο. Θα το δω σιγουρα.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prince of Persia Trailer :happy:

 

 

Δύο σχόλια:

 

1) Star Channel Κυριακή μεσημέρι προς απόγευμα.

 

2) http://www.youtube.com/watch?v=RUlyqnmU0N0

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia Trailer :happy:

 

 

Δύο σχόλια:

 

1) Star Channel Κυριακή μεσημέρι προς απόγευμα.

 

2) http://www.youtube.com/watch?v=RUlyqnmU0N0

 

χαχαχαχαχα.

Μη γίνεσαι κακός, θα μπορούσε να είναι και χειρότερο.

Σάμπως και τα υπόλοιπα action films, δεν είναι μια μίξη παρκούρ και υποτυπώδους υπόθεσης;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προσθέτω τα εξαιρετικά εφέ (λογικό) και τη γενικότερα προσεγμένη παραγωγή (κοστούμια, σκηνικά, φωτογραφία κλπ.). Κατά τα άλλα, οι Πειρατές της Καραϊβικής δίχως καράβι, και στην έρημο.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ε και μεταξύ μας... και χωρίς Depp.

Γιατί ο Gyllenhaal είναι "good enough" για Πέρσης πρίγκιπας, αλλά όχι "as good as".

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ε και μεταξύ μας... και χωρίς Depp.

Γιατί ο Gyllenhaal είναι "good enough" για Πέρσης πρίγκιπας, αλλά όχι "as good as".

 

Όπως τα λες, έτσι είναι.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προσθέτω τα εξαιρετικά εφέ (λογικό) και τη γενικότερα προσεγμένη παραγωγή (κοστούμια, σκηνικά, φωτογραφία κλπ.). Κατά τα άλλα, οι Πειρατές της Καραϊβικής δίχως καράβι, και στην έρημο.

 

Νομίζω και εγώ ότι θα έχει αρκετή πλάκα, δεν ήθελα να το θάψω. Αλήθεια. :happy:

 

Αναρωτιέμαι όμως πως θα λειτουργήσει η όλη ιδέα του "replay". Αυτό που ήταν ένα πολύ έξυπνο game mechanic δεν ξέρω αν θα βγάζει και πολύ νόημα στην ταινία.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω και εγώ ότι θα έχει αρκετή πλάκα, δεν ήθελα να το θάψω. Αλήθεια. :happy:

 

Αναρωτιέμαι όμως πως θα λειτουργήσει η όλη ιδέα του "replay". Αυτό που ήταν ένα πολύ έξυπνο game mechanic δεν ξέρω αν θα βγάζει και πολύ νόημα στην ταινία.

 

Ναι, ας μην είμαστε τόσο αυστηροί, μπορεί τελικά να είναι ικανοποιητική ταινία. Πάντως εγώ θα την δω σίγουρα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ειχα δει το saw χθες και διαφημιζε μια ταινια,εδειχνε πλανα απο μια αιθουσα σινεμα που τρομαζαν οι θεαετς και καλα και ελεγε οτι ειναι το καλυτερο θριλερ ολων το εποχων και κατι τετοιο...ελεγε ερχεται συντομα αλλα δεν ειδα τον τιτλο...μηπως ξερει κανεις ποια ειναι?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ειχα δει το saw χθες και διαφημιζε μια ταινια,εδειχνε πλανα απο μια αιθουσα σινεμα που τρομαζαν οι θεαετς και καλα και ελεγε οτι ειναι το καλυτερο θριλερ ολων το εποχων και κατι τετοιο...ελεγε ερχεται συντομα αλλα δεν ειδα τον τιτλο...μηπως ξερει κανεις ποια ειναι?

 

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ειχα δει το saw χθες και διαφημιζε μια ταινια,εδειχνε πλανα απο μια αιθουσα σινεμα που τρομαζαν οι θεαετς και καλα και ελεγε οτι ειναι το καλυτερο θριλερ ολων το εποχων και κατι τετοιο...ελεγε ερχεται συντομα αλλα δεν ειδα τον τιτλο...μηπως ξερει κανεις ποια ειναι?

 

Εντάξει τα πράγματα δεν είναι όπως ακριβώς τα λέει το τρέιλερ αλλά έχει ενδιαφέρον! :) Έχει και γέλιο σε μερικά σημεία (αν έχεις τη διάθεση βέβαια :D)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Δεκατέσσερα χρόνια μετά την πρώτη ταινία, το Scream επιστρέφει μέσα στο 2010 με την τρίτη συνέχεια (Scream IV) στην οποία θα πρωταγωνιστούν και πάλι οι Neve Campbell και το ζεύγος Arquette (Courtney Cox & David).

 

Στη συγγραφή του sequel είναι ο Kevin Williamson, που είχε γράψει και τα δύο πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης θα σκηνοθετήσει και πάλι ο μετρ του είδους Wes Craven, ο οποίος για όποιον δεν το γνωρίζει εκτός από σκηνοθέτης των τριών πρώτων ταινιών είναι και ο δηιουργός μερικών από τα σημαντικότερα έργα τρόμου όλων των εποχών όπως Nightmare On Elm Street, The Last House on the Left και The Hills Have Eyes.

 

Οφείλω να ομολογήσω πως μου άρεσε η ιδέα της νέας τριλογίας Scream, ακόμα και αν πολλοί ίσως δικαιολογημένα να λένε πως είναι απλή εκμετάλλευση. Το Scream ήταν ένα από τα πρώτα horror films που είδα (πότε πέρασαν 13 χρόνια;;; For f&^s sake!) και ακόμα θυμάμαι πως δε μπορούσα να δω τα Scream 2 και 3 στα Village λόγω ηλικίας (βέβαια βάλαμε τότε έναν ενήλικα και μας έβγαλε τα εισητήρια :p). Sweet memories :)

 

Όσο για τους ηθοποιούς που επιστρέφουν, είναι λογικό. O David Arquette δεν έκανε τίποτα επιτυχημένο -αλλά τίποτα- τόσα χρόνια με εξαίρεση το cult The Tripper, η Courteney Cox μετά το Friends ακόμα προσπαθεί να ξαναβρεθεί στην πρώτη γραμμή και η Neve Campbell...ζει;;;;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, μου ξέφυγε ο σκηνοθέτης, το θεώρησα φυσικό για κάποιο λόγο ότι θα το έκανε ο Craven.

 

Δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι όντως τριλογία, ας βγει πρώτα το 4ο και βλέπουμε...

 

PS: Πώς μπήκατε στα Village; Αφού ακόμα και ενήλικας να τα έβγαζε, στον έλεγχο των εισιτηρίων εμάς μας γύριζαν πίσω! :p

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ...άκου τι ρωτάει! :p

Βρίσκαμε έναν ενήλικο στην ουρά και του ζητούσαμε να πει ότι είμαστε μαζί του :)

Μια φορά μάλιστα που μια των Village παρατήρησε ότι καθόμαστε μακριά από τους "δικούς μας" της είπαμε ότι το κάναμε επίτηδες γιατι θέλαμε να μιλάμε χαχαχαχα. Εγκλήματα!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Η Νήσος: Κωμωδία

 

Σύντομα έρχεται μια πολύ καλή ελληνική κωμωδία με γνωστούς ηθοποιούς, που αξίζει! Δείτε το

της ταινίας η Νήσος και θα με θυμηθείτε.
Link to comment
Share on other sites

Η Νήσος: Κωμωδία

 

Σύντομα έρχεται μια πολύ καλή ελληνική κωμωδία με γνωστούς ηθοποιούς, που αξίζει! Δείτε το

της ταινίας η Νήσος και θα με θυμηθείτε.

 

 

Πολυ καλη, απο το τρειλερ εριξα γελιο, (οχι ζωγραφος σχεδιο μοδας θα κανω, ε πεστο ντε να ηρεμησω), μακαρι να ειναι τοσο καλη χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

«Sex and The City 2» τον ερχόμενο Μάιο

 

Στις 27 Μαΐου 2010 θα πραγματοποιηθεί η πρεμιέρα της ταινίας “Sex And The City 2” στις

ελληνικές κινηματογραφικές αίθουσες. Η Κάρι, η Σαμάνθα, η Σάρλοτ και η Μιράντα

επιστρέφουν στη “μεγάλη οθόνη”, έτοιμες να ξεσηκώσουν το ελληνικό κοινό.

 

 

Σάρα Τζέσικα Πάρκερ, Κιμ Κατράλ, Σίνθια Νίξον και Κριστίν Ντέιβις θα είναι όλες

παρούσες σε μια από τις πλέον αναμενόμενες ταινίες της ερχόμενης σαιζόν.

 

 

Το σενάριο και η σκηνοθεσία είναι για δεύτερη φορά του Μάικλ Πάτρικ Κινγκ, ενώ η Πατρίσια

Φιλντ θα είναι υπεύθυνη για τις ενδυματολογικές προτάσεις των τεσσάρων πρωταγωνιστριών.

 

 

http://img46.imageshack.us/img46/2771/avclub.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Avatar θα προβληθεί σε όλες τις αίθουσες με το σύστημα 3d ή μόνο οπου εχουν ειδικές οθόνες/εξοπλισμό και στις άλλες σαν απλή ταινία;

 

Για να ξέρω αν θα την δω οπως ήθελε ο Κάμερον.... ή οπως βλέπω το τρεϊλερ στην tv ή στα preview και αν επιτέλους θα φορέσω τα γυαλιά:cool: και εγω που εχω μόνο ενα απλό odeon κοντά για να βλέπω ταινίες...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Avatar θα προβληθεί σε όλες τις αίθουσες με το σύστημα 3d ή μόνο οπου εχουν ειδικές οθόνες/εξοπλισμό και στις άλλες σαν απλή ταινία;

 

Για να ξέρω αν θα την δω οπως ήθελε ο Κάμερον.... ή οπως βλέπω το τρεϊλερ στην tv ή στα preview και αν επιτέλους θα φορέσω τα γυαλιά:cool: και εγω που εχω μόνο ενα απλό odeon κοντά για να βλέπω ταινίες...

 

Θα προβληθεί και σε αίθουσες 3D και σε απλές. Κάποια Odeon έχουν αίθουσα 3D πάντως. Εγώ θα το δώ σε κανονική αίθουσα καθότι φοράω γυαλιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεκατέσσερα χρόνια μετά την πρώτη ταινία, το Scream επιστρέφει μέσα στο 2010 με την τρίτη συνέχεια (Scream IV) στην οποία θα πρωταγωνιστούν και πάλι οι Neve Campbell και το ζεύγος Arquette (Courtney Cox & David).

 

Στη συγγραφή του sequel είναι ο Kevin Williamson, που είχε γράψει και τα δύο πρώτα.

 

ωπ,αυτο ειναι νεο:)και μου αρεσει,καλα περασαν 14 χρονια????

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...