Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, σήμερα το site της SE λειτουργεί κανονικά αλλά όταν βάζω το CDA του τηλεφώνου μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

"Η συσκευή σας δεν υποστηρίζεται

 

CDA162005/3 δεν υποστηρίζεται ή έχετε εισάγει λανθασμένο αριθμό.

 

Εάν ο αριθμός είναι σωστός, αυτό σημαίνει ότι ο λειτουργός του δικτύου σας δεν επιτρέπει τη χρήση της υπηρεσίας για αυτή τη συσκευή. Εάν ο αριθμός είναι λανθασμένος, κάντε κλικ στο κουμπί Προηγούμενο και εισάγετε το σωστό αριθμό. "

 

Ακόμα το site τους έχει προβλήματα ή συμβαίνει τίποτε άλλο?

Το παρατήρησε κάποιος άλλος φίλος?

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και σε εμενα αυτο ακριβως εκανε.αν διαλεξεις ομως την 2 επιλογη,δηλαδη αυτοματη επιβεβαιωση δεν θα εχεις προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα, επικοινώνησα με την Sonyericsson

Έχουν εντοπίσει το πρόβλημα και μέσα στης επόμενες ημέρες

Θα το έχουν λύσει.

:kill: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα λύθηκε και το update γίνεται πια χωρίς προβλήματα.

Φιλικά

Γιάννης

ναι αλλα δεν προσεξες κατι φιλε μου,προχτες εκανα την τελευταια αναβαθμιση R5AO2 και σημερα βγαζει για το cda μου (162005/3) R4A10 μηπως τα εχει κανει θαλλασσα η sony ericcson; :wacko:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν προσεξες κατι φιλε μου,προχτες εκανα την τελευταια αναβαθμιση R5AO2 και σημερα βγαζει για το cda μου (162005/3) R4A10 μηπως τα εχει κανει θαλλασσα η sony ericcson; :wacko:

Οχι φίλε μου δεν το κατάλαβα γιατι είχα την R4A04 στην συσκευή που αγοράστηκε πριν λίγες μέρες.

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia.exw ena p910 vodafone live me sundesh cosmote.to exw 5 mhnes.e loipon akoma den exw kataferei na sunde8w me apolutws kanena messenger ( agile, +im, etc.) .enw exw kanonika prosbash sto internet den mporw na katalaba ti ftaiei.please mporei kapoios na mou dwsei kamia boh8eia?

thanx

Link to comment
Share on other sites

basika exo ena problima..

den mporo na kano update me tipota.

exo to p910i.

mpeno sto site..ftano sto stadio pou katebazo ena arxio ton 11mb,katebazo..patao meta diplo klik..anigi ena para8iro metra eos to 100% kai meta den kani tipota.

exo apenergopiisi to firewall.. exo mono to site tis SE anixto.. ti mpori na pezi???

http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθες έκανα αναβάθμιση σε R4A10 από την ιστοσελίδα της S.E με απόλυτη επιτυχία. Ο Norton Antivirus ήταν off...

Και εγώ το ίδιο και μάλιστα με ανοιχτό το Norton Antivirus Corporate Edition, χωρίς κανένα πρόβλημα και με διάρκεια αναβάθμισης περίπου την μισή ώρα με γραμμή adsl 384.

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

basika exo ena problima..

den mporo na kano update me tipota.

exo to p910i.

mpeno sto site..ftano sto stadio pou katebazo ena arxio ton 11mb,katebazo..patao meta diplo klik..anigi ena para8iro metra eos to 100% kai meta den kani tipota.

exo apenergopiisi to firewall.. exo mono to site tis SE anixto.. ti mpori na pezi???

 

δοκίμασε να κάνεις εγκατάσταση αυτό το αρχείο αφού το σώσεις στο δίσκο σου . Μάλλον είναι η πρώτη φορά που κάνεις update και πρέπει να έχεις το zeus update που σου στέλνει η SE για να προχωρήσεις

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να κάνεις εγκατάσταση αυτό το αρχείο αφού το σώσεις στο δίσκο σου . Μάλλον είναι η πρώτη φορά που κάνεις update και πρέπει να έχεις το zeus update που σου στέλνει η SE για να προχωρήσεις

"zeus" update??! :lol: :lol:

Μαλλον εννοεις το SEUS update..(SEUS=Sony Ericsson Update Service) :O

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

παρατηρησε κανενας οτι το update R5A02 εχει εξαφανιστει απο το update service της sonyericsson και εχουν βαλει παλι το R4A01; εγω εκανα την R5A02 πριν απο μια εβδομαδα και τωρα δεν υπαρχει πια. (cda 162005/3) γιατι αραγε..... παντως με την R5A02 εχει βελτιωθει σημαντικα η σταθεροτητα του bluetooth εχω εντυπωσιαστει δεν εχω δει και αλλη βελτιωση ως τωρα. :cool:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

παρατηρησε κανενας οτι το update R5A02 εχει εξαφανιστει απο το update service της sonyericsson και εχουν βαλει παλι το R4A01; εγω εκανα την R5A02 πριν απο μια εβδομαδα και τωρα δεν υπαρχει πια. (cda 162005/3) γιατι αραγε..... παντως με την R5A02 εχει βελτιωθει σημαντικα η σταθεροτητα του bluetooth εχω εντυπωσιαστει δεν εχω δει και αλλη βελτιωση ως τωρα. :cool:

Μαλλόν εννοεις την R4A10...

Link to comment
Share on other sites

"zeus" update??! :lol: :lol:

Μαλλον εννοεις το SEUS update..(SEUS=Sony Ericsson Update Service) :O

 

Εντάξει να βοηθήσω προσπάθησα ....

Τόσο αστείο το βρίσκεις να πατήσω από λάθος 'Z' αντί 'S' ?? Εσύ δεν κάνεις ποτέ λάθος κ. Αλάνθαστε?

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει να βοηθήσω προσπάθησα ....

Τόσο αστείο το βρίσκεις να πατήσω από λάθος 'Z' αντί 'S' ?? Εσύ δεν κάνεις ποτέ λάθος κ. Αλάνθαστε?

Εχω μια λεξη για σενα μονο...."ΧΙΟΥΜΟΡ" (!!)...

Εξ'ου και οι φατσουλες που γελανε μετα το σχολιο μου... :O

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

re paidia skeftomai na parw h to p910 h na perimenw gia to k750.kapoia gnwmh gia to poio einai kalitero?kserw oti einai poli diaforetika kinhta,alla k pali tha ithela na akousw kapoia gnwmh.Mou exei kanei entypwsh epishs oti enw ola ta kinhta ths sony ericsson peftoun sinexws stis times to p910 paramenei sta 600 eyrw.Gnwrizei kaneis giati?
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
re paidia skeftomai na parw h to p910 h na perimenw gia to k750.kapoia gnwmh gia to poio einai kalitero?kserw oti einai poli diaforetika kinhta,alla k pali tha ithela na akousw kapoia gnwmh.Mou exei kanei entypwsh epishs oti enw ola ta kinhta ths sony ericsson peftoun sinexws stis times to p910 paramenei sta 600 eyrw.Gnwrizei kaneis giati?
Τα τηλέφωνα αυτής της σειράς δεν πέφτουν ποτέ πριν κυκλοφορήσει το καινούριο μοντέλο...Καλύτερη εποχή για να το πάρεις είναι μόλις κυκλοφορήσει το P1000( ή όπως αλλιώς θα το λένε),θα πέσει κατακόρυφα η τιμή του P910 τότε,και μετά από λίγο θα σταματήσει η κυκλοφορία του...Τουλάχιστον έτσι ξέρω ότι γίνεται συνήθως :) Όσο για το ποιο να πάρεις μεταξύ Κ750 και P910 και τα δύο είναι πολύ καλά καθένα στην κατηγορία του...Το ένα παίρνει πληθώρα εφαρμογών,αλλά βγάζει χάλια φωτογραφίες (μα πολύ χάλια) το άλλο δεν θα παίρνει τόσες πολλές εφαρμογές αλλά θα έχει καλύτερη ανάλυση φωτογραφιών...Σημασία έχει ποιες είναι οι προτεραιότητές σου ;) Για να πάρεις περισσότερες απαντήσεις θα σου πρότεινα να απευθυνθείς στους Διαξιφισμούς :)
Link to comment
Share on other sites

Τα τηλέφωνα αυτής της σειράς δεν πέφτουν ποτέ πριν κυκλοφορήσει το καινούριο μοντέλο...Καλύτερη εποχή για να το πάρεις είναι μόλις κυκλοφορήσει το P1000( ή όπως αλλιώς θα το λένε),θα πέσει κατακόρυφα η τιμή του P910 τότε,και μετά από λίγο θα σταματήσει η κυκλοφορία του...Τουλάχιστον έτσι ξέρω ότι γίνεται συνήθως :) Όσο για το ποιο να πάρεις μεταξύ Κ750 και P910 και τα δύο είναι πολύ καλά καθένα στην κατηγορία του...Το ένα παίρνει πληθώρα εφαρμογών,αλλά βγάζει χάλια φωτογραφίες (μα πολύ χάλια) το άλλο δεν θα παίρνει τόσες πολλές εφαρμογές αλλά θα έχει καλύτερη ανάλυση φωτογραφιών...Σημασία έχει ποιες είναι οι προτεραιότητές σου ;) Για να πάρεις περισσότερες απαντήσεις θα σου πρότεινα να απευθυνθείς στους Διαξιφισμούς :)
πολυ σωστα θα ελεγα.... :)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Τα τηλέφωνα αυτής της σειράς δεν πέφτουν ποτέ πριν κυκλοφορήσει το καινούριο μοντέλο...Καλύτερη εποχή για να το πάρεις είναι μόλις κυκλοφορήσει το P1000( ή όπως αλλιώς θα το λένε),θα πέσει κατακόρυφα η τιμή του P910 τότε,και μετά από λίγο θα σταματήσει η κυκλοφορία του...Τουλάχιστον έτσι ξέρω ότι γίνεται συνήθως :) Όσο για το ποιο να πάρεις μεταξύ Κ750 και P910 και τα δύο είναι πολύ καλά καθένα στην κατηγορία του...Το ένα παίρνει πληθώρα εφαρμογών,αλλά βγάζει χάλια φωτογραφίες (μα πολύ χάλια) το άλλο δεν θα παίρνει τόσες πολλές εφαρμογές αλλά θα έχει καλύτερη ανάλυση φωτογραφιών...Σημασία έχει ποιες είναι οι προτεραιότητές σου ;) Για να πάρεις περισσότερες απαντήσεις θα σου πρότεινα να απευθυνθείς στους Διαξιφισμούς :)

 

 

Valeria σε παρακαλώ πολύ, μήπως μπορείς να μου στείλεις το PV Author για windows xp, για το S700i και τις ρυθμίσεις.

 

Σου έστειλα PM με το email μου.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

είχα διαβάσει στο forum ότι υπάρχει ένα εξάρτημα που είναι σαν αυτοκολλητάκι που το κολλάς στην μπαταρία έτσι ώστε να κάνει bαttery life extension.

Ισχύει;;και πού μπορούμε να το βρούμε;γιατί η αυτονομία του π910 κυμαίνεται σε πολύ χαμηλά επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

είχα διαβάσει στο forum ότι υπάρχει ένα εξάρτημα που είναι σαν αυτοκολλητάκι που το κολλάς στην μπαταρία έτσι ώστε να κάνει bαttery life extension.

Ισχύει;;και πού μπορούμε να το βρούμε;γιατί η αυτονομία του π910 κυμαίνεται σε πολύ χαμηλά επίπεδα.

 

http://www.p910er.com/product.asp?id=889&model=p910

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...