Jump to content

[Note 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος έχει την v2.2 debated του ήρθε ota για την v3?

 

ο τυπος εγραψε οτι θα βγει σε λιγες μερες η v3 και οχι αμεσως.δεν διευκρινησε για ota ομως

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρα ota μέσω της εφαρμογής updateme από το kyubi extras και θα τη βάλω! Θα κάνω εγώ debloating αφού εγκατασταθεί μέσω root browser!θα κάνω full wipe και θα χρησιμοποιήσω Phil kernel γιατί με τον twrp έκανα full wipe και στου Dr Ketan τη ρομ είχα θέμα με το GPS και δεν είχα ελληνικά στη φωνή στο Google now!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος να μπορούμε να ορίσουμε εφαρμογές να τρέχουν μόνιμα στο background χωρίς να τις κλείνει το σύστημα όταν θέλει μνήμη.?
Link to comment
Share on other sites

για οποιον θελει βγηκε η qyubi v3

 

 

Όλα δουλεύουν ρολόι το GPS,το link to action και είναι και παρά πολύ γρηγορη!το μόνο που δε δουλεύει είναι το direct pen input στο πληκτρολόγιο Samsung γιατί έφτιαξε το link to action αλλά χρησιμοποιώ Google keyboard!η version 3 τα σπάει!φοραω light debloated από battlehero!

[ATTACH]64433[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Όλα δουλεύουν ρολόι το GPS,το link to action και είναι και παρά πολύ γρηγορη!το μόνο που δε δουλεύει είναι το direct pen input στο πληκτρολόγιο Samsung γιατί έφτιαξε το link to action αλλά χρησιμοποιώ Google keyboard!η version 3 τα σπάει!φοραω light debloated από battlehero!

[ATTACH]64433[/ATTACH]

 

εγω περασα τη heavy debloat.νομιζω οτι ειναι ενα κλικ πιο γρηγορη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βάλει κάνεις cyogenmode στο κινητό του γιατί εγώ έβαλα και δεν δείχνει να είναι σταθερό κυρίως όταν κάνω πλοήγηση σαν να αργεί να κάνει ζουμ και να τρέμει όταν το κουνάω έχει κανείς λύση η αν όχι μια καλή ρομ να το βάλω έχω αυτό με τον Snapdagon
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βάλει κάνεις cyogenmode στο κινητό του γιατί εγώ έβαλα και δεν δείχνει να είναι σταθερό κυρίως όταν κάνω πλοήγηση σαν να αργεί να κάνει ζουμ και να τρέμει όταν το κουνάω έχει κανείς λύση η αν όχι μια καλή ρομ να το βάλω έχω αυτό με τον Snapdagon

 

Ό,τι είπε ο polo1400, δεν έχεις κανέναν λόγο να βάλεις CM στο Note 4, χάνεις μεγάλο μέρος των λειτουργιών του. Και αν δεν χρειάζεσαι αυτές τις λειτουργίες, θα μπορούσες να πάρεις οποιοδήποτε άλλο phablet. :)

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι είπε ο polo1400, δεν έχεις κανέναν λόγο να βάλεις CM στο Note 4, χάνεις μεγάλο μέρος των λειτουργιών του. Και αν δεν χρειάζεσαι αυτές τις λειτουργίες, θα μπορούσες να πάρεις οποιοδήποτε άλλο phablet. :)

Τι ακριβώς χάνεις; Γιατί στις τελευταίες εκδόσεις έχει βάλει ειδικό section για το πενακι μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χτες το βράδυ το άφησα με 100% και το πρωί δεν είχε μπαταρία κάτι του τα τρώει

Για δες το mm camera demon. Την έχω πατήσει 2 φορές τις προηγούμενες εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό μου τρώει το 38% έλεγε πως το βγάζω γνωρίζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου ακριβώς τι κατεβάζω από αυτό το λινκ που μου έδωσες

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εμένα η συσκευή είναι demo για αυτό πηραματιζομαι να γνωρίζετε

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς χάνεις; Γιατί στις τελευταίες εκδόσεις έχει βάλει ειδικό section για το πενακι μας.

 

Δεν τις ήξερα αυτές τις εξελίξεις, δώσε ένα link αν θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τις ήξερα αυτές τις εξελίξεις, δώσε ένα link αν θέλεις.

 

Επειδή έκανα format τις προάλλες και πέρασα πάλι σε official δε θυμάμαι ακριβώς τη διαδρομή. Έχω εντύπωση πως είναι στο κομμάτι "Γλώσσα & Εισαγωγή" κάτω κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό μου τρώει το 38% έλεγε πως το βγάζω γνωρίζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου ακριβώς τι κατεβάζω από αυτό το λινκ που μου έδωσες

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εμένα η συσκευή είναι demo για αυτό πηραματιζομαι να γνωρίζετε

Κατεβάζεις την light αν θες λίγο debloat και την heavy για πολύ debloat και μετά φλασαρεις και από τα bloatware ότι θες!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις το αντειληφθώ κάνω απευθείας επανεκκίνηση.

Δεν γίνεται να το σταματήσουμε τελείως γιατί τρώει τα σώθηκα του

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[Κατεβάζεις την light αν θες λίγο debloat και την heavy για πολύ debloat και μετά φλασαρεις και από τα bloatware ότι θες!

θα το τσεκάρω
Link to comment
Share on other sites

Πέρασες πρώτα μέσω odin bootloader και modem COI3?Αν όχι περνά τα τώρα και ξαναμπουταρε και θα μπει κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Πέρασες πρώτα μέσω odin bootloader και modem COI3?Αν όχι περνά τα τώρα και ξαναμπουταρε και θα μπει κανονικά!

φιλε μου το μοντεμ πως το περναω?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...