Jump to content

[Note 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι bug εχει ?

Δεν δουλεύει το wifi tethering,δεν δουλεύει το direct pen input ούτε το handwriting και το gps αργεί αρκετά! Κατά τα άλλα ζητάνε χρήματα και μπαναρουν όταν τους λες για bugs!Δεν πειράζει στο καλό και στην prive ομάδα τους!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν δουλεύει το wifi tethering,δεν δουλεύει το direct pen input ούτε το handwriting και το gps αργεί αρκετά! Κατά τα άλλα ζητάνε χρήματα και μπαναρουν όταν τους λες για bugs!Δεν πειράζει στο καλό και στην prive ομάδα τους!

 

την περασα και ειναι χαλια εχει απειρα bug.πολυ καλυτερη του g00h με emοtion kernel.αλλα προς το παρον τις 5.1.1 τις θεωρω χαλια μαυρα ξαναγυρισα σε simple lite 5.0.1 τουλαχιστον θα ειμαι σιγουρος.φυσικα περιμενω τον justin να βγαλει την 5.1.1

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να κάνουμε να ανοίγουν όλες οι εφαρμογές και σε multiwindow ακόμα και όσες πρωτοεγκαθίστανται στο κινητό χωρίς να χρειάζεται κάποια παρέμβαση του χρήστη?

 

Το είχαν ενεργοποιημένο οι custom roms και τώρα με την ρουταρισμένη coi3 πρέπει να το κάνω σε κάθε νέα εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μου έκαναν bann τον λογαριασμό μου στην echoe

Διότι ρώτησα για ένα bug που είχα. Αυτά δεν γίνονται. ....

Το παλικάρι κάνει καλή δουλειά αλλά οι περισσότερες ρομ που βγάζει έχουν προβλήματα.. υποτίθεται ότι τα τέτοια είδος φόρουμ είναι για αυτό το σκοπό να συζητάνε οι χρήστες εμπειρίες χρήσης καλές και κακές. Αυτό δεν το έχω ξαναδεί να μπαναρουν λογαριασμούς και να ζητούν λεφτά . .

Εκτός των άλλων προσωπικά έχω κάνει και donate στο παρελθόν και έχω αγοράσει και την εφαρμογή τους ή οποία είναι μόνο για να σου πάρουν λεφτά δεν αξίζει σαν εφαρμογή. Και παρόλα αυτά το bann το έφαγα στο κεφάλι και μάλιστα χωρίς κάποια προειδοποιείση .

Άς κρατήσουν τα private forum για τον εαυτό τους εγώ δεν πρόκειται να παρακαλεσω ούτε να δωσω λεφτά για κάτι που στην τελική είναι γεμάτο bug και με μηδέν υποστήριξη

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει το wifi tethering,δεν δουλεύει το direct pen input ούτε το handwriting και το gps αργεί αρκετά! Κατά τα άλλα ζητάνε χρήματα και μπαναρουν όταν τους λες για bugs!Δεν πειράζει στο καλό και στην prive ομάδα τους!

 

 

Ούτε η καταγραφή βίντεο δουλεύει ούτε ο συγχρονισμός του Samsung account

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μου έκαναν bann τον λογαριασμό μου στην echoe

Διότι ρώτησα για ένα bug που είχα. Αυτά δεν γίνονται. ....

Το παλικάρι κάνει καλή δουλειά αλλά οι περισσότερες ρομ που βγάζει έχουν προβλήματα.. υποτίθεται ότι τα τέτοια είδος φόρουμ είναι για αυτό το σκοπό να συζητάνε οι χρήστες εμπειρίες χρήσης καλές και κακές. Αυτό δεν το έχω ξαναδεί να μπαναρουν λογαριασμούς και να ζητούν λεφτά . .

Εκτός των άλλων προσωπικά έχω κάνει και donate στο παρελθόν και έχω αγοράσει και την εφαρμογή τους ή οποία είναι μόνο για να σου πάρουν λεφτά δεν αξίζει σαν εφαρμογή. Και παρόλα αυτά το bann το έφαγα στο κεφάλι και μάλιστα χωρίς κάποια προειδοποιείση .

Άς κρατήσουν τα private forum για τον εαυτό τους εγώ δεν πρόκειται να παρακαλεσω ούτε να δωσω λεφτά για κάτι που στην τελική είναι γεμάτο bug και με μηδέν υποστήριξη

 

και καπου διαβασα οτι η rom

που βγαζουν δεν ειναι δικες τους.παιρνουν απο αλλους.οπως του s6 edge τους ειχε δωσει τη rom η mya team

 

 

 

 

Ούτε η καταγραφή βίντεο δουλεύει ούτε ο συγχρονισμός του Samsung account

 

σε μενα αυτα δουλευαν.

Link to comment
Share on other sites

και καπου διαβασα οτι η rom

που βγαζουν δεν ειναι δικες τους.παιρνουν απο αλλους.οπως του s6 edge τους ειχε δωσει τη rom η mya team

 

 

 

 

 

 

σε μενα αυτα δουλευαν.

 

Πώς γίνεται; μέσα από το prive-app έλειπαν όλα τα αρχεία τής Samsung που χρειάζονται για συγχρονισμό

Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλειά! :-)

 

Μόνο της M έχω χρησιμοποιήσει και φαίνεται όμορφο. Μπορείς να το βρεις εδώ.

 

Τhanks man :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται; μέσα από το prive-app έλειπαν όλα τα αρχεία τής Samsung που χρειάζονται για συγχρονισμό

 

μακαρι και ηξερα.ενας φιλος δεν ειχε τα αρχεια του air comand.οτι να'ναι

 

 

 

 

 

Είναι τόσο δύσκολο να γραφτεί κάποιος στο g00h;

2 φορές έχω προσπαθήσει και δεν με δέχονται.

 

οταν γραφτηκα ηταν μια χαρα.απλα επειδη η rom που εβγαλε τωρα ηταν η τελευταια του και πουλαει το σαιτ μηπως εκλεισε της εγγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν δουλευει σε F.... μονο για το C.. μην το δοκιμάσεις θα έχεις πρόβλημα..

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καμία καλή note 5 port για το C που να πεις ότι αξίζει να χάσεις την εγγύηση Υπαρχει ?

 

Κανείς παίδες ?

Link to comment
Share on other sites

 

Πιστεύεις δηλαδή ότι είναι τόσο καλή που λες δε γ@μεις θα το ρουταρω ; Την έχεις δοκιμάσει ; Τι λέει από bugs ;

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις δηλαδή ότι είναι τόσο καλή που λες δε γ@μεις θα το ρουταρω ; Την έχεις δοκιμάσει ; Τι λέει από bugs ;

Εγώ όχι αλλά 2 φιλαράκια με note 4 c το έχουν κάνει και λένε ότι είναι super!εγώ έχω το f μοντέλο!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως οι 5.1.1 που δοκίμασα δε μου γέμισαν το μάτι.

Γύρισα με backup nandroid στη simplite που την θεωρώ ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Μακάρι να βγάλει και μια 5.1.1 τόσο καλή ο developer

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως οι 5.1.1 που δοκίμασα δε μου γέμισαν το μάτι.

Γύρισα με backup nandroid στη simplite που την θεωρώ ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Μακάρι να βγάλει και μια 5.1.1 τόσο καλή ο developer

 

ακριβως το ιδιο εκανα και γυρισα σε simple lite.περιμενω να δω την rom του justin και του ketan τι θα λενε

Link to comment
Share on other sites

Ο ketan λογικά την ετοιμάζει και από τι βλέπω για το g έχει κάποια bugs αλλά αμελητέα σε σχέση με την echoe rom!του Justin μήπως έχει κάποιος link για τη rom του γιατί δεν το βρίσκω ?
Link to comment
Share on other sites

Ο ketan λογικά την ετοιμάζει και από τι βλέπω για το g έχει κάποια bugs αλλά αμελητέα σε σχέση με την echoe rom!του Justin μήπως έχει κάποιος link για τη rom του γιατί δεν το βρίσκω ?

 

ο γιατρος απο σημερα ξεκιναει του f.ο justin δεν εχει ακομα τελειωσει

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις δηλαδή ότι είναι τόσο καλή που λες δε γ@μεις θα το ρουταρω ; Την έχεις δοκιμάσει ; Τι λέει από bugs ;

ναι αξίζει..

περιμένουμε και την v3.

έχω και Note 5 και είναι σχεδόν ίδια..

bug εχει η v2 στα προχωρημένα mode της cameras που δεν δουλευουν (colaz , live ,wide selfy)

Edited by TheWizard
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Με μπριζωνεις και θα βαραω το κεφάλι μου πάλι που το ρουταρα χαχαχααχχα

 

Πάντως αποτι διάβασα λίγο το θρεντ είδα ότι έχει θέματακια με battery drain κλπ;

 

Offtopic

 

Σήμερα πήρα την Nillkin Nature tpu θηκη..

Για εσας που σας ενδιαφέρει να κρατήσετε την λεπτή γραμμή του Νότε σας το λέω με πάσα σιγουρια, εγώ που σε κάθε κινητό που αλλαζω δίνω τουλάχιστον ένα 100αρι σε θήκες και βλακιες είναι ή καλύτερη tpu θήκη που έχω δοκιμάσει ποτε.!Και ολα αυτα με μολις 8.5€.Είναι και καθοδόν αυτοκόλλητα της dbrand σε μαύρο και άσπρο "δέρμα".Μόλις έρθουν θα τα φορέσω και θα ανέβασε φωτογραφίες στο ανάλογο θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

Με μπριζωνεις και θα βαραω το κεφάλι μου πάλι που το ρουταρα χαχαχααχχα

 

Πάντως αποτι διάβασα λίγο το θρεντ είδα ότι έχει θέματακια με battery drain κλπ;

 

Offtopic

 

Σήμερα πήρα την Nillkin Nature tpu θηκη..

Για εσας που σας ενδιαφέρει να κρατήσετε την λεπτή γραμμή του Νότε σας το λέω με πάσα σιγουρια, εγώ που σε κάθε κινητό που αλλαζω δίνω τουλάχιστον ένα 100αρι σε θήκες και βλακιες είναι ή καλύτερη tpu θήκη που έχω δοκιμάσει ποτε.!Και ολα αυτα με μολις 8.5€.Είναι και καθοδόν αυτοκόλλητα της dbrand σε μαύρο και άσπρο "δέρμα".Μόλις έρθουν θα τα φορέσω και θα ανέβασε φωτογραφίες στο ανάλογο θρεντ.

γιατί να βαράς το κεφάλι σου. :confused:

δεν έχει τίποτα είναι τοπ

μόνο το dpi που γίνεται σαν του note 5 σε κάνει να νομίζεις οτι άλλαξες τηλέφωνο.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

γιατί να βαράς το κεφάλι σου. :confused:

δεν έχει τίποτα είναι τοπ

μόνο το dpi που γίνεται σαν του note 5 σε κάνει να νομίζεις οτι άλλαξες τηλέφωνο.

Γιατί θα χάσω 18 μήνες ακόμα εγγύηση :P

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...