Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3300 and the music goes on!


trapped
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

powerulez που το είδες; έμαθες τιμή;

 

Φαντάζομαι το επόμενο κινητό της Νόκια να είναι..

 

3400 - Με ενσωματομένη κάμερα 65,000 χρώματα 5ΜΒ μνήμη και καρτούλες, με ραδιόφωνο, Series 40 επειδή την 60 δεν τη πάω! :p

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Kala ola auta gia to 3300 mou aresei poly alla... exei kai arketa meionekthmata... mou thn spaei pou den exei Ir kai mou xreiazontai giati an perimenw me ta kalwdia thn pathsa... Ektos ki an tairiazei to DKU-5 tou 7210...

 

Basika to 7210 den to dinw apla 8elw na ma8w an paw sto germano (o germanos edw pairnei metaxeirismena) kai tou dosw ena 7650 posa 8a 8elei peripou apo panw gia na parw to 3300???

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο πολύ σημαντικό! Μπορεί να χρησιμοποιηθεί το 3300 ώς modem για να συνδεθώ μέσω gprs με το pc ?
Link to comment
Share on other sites

Βασικά και εγώ αυτό αναρωτιέμαι... Δεν ξέρω αν κάνει το καλώδιο που δίνουν στη συσκευασία αλλά ενδέχεται να κάνει το καλώδιο που υπάρχει και για το 6610
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο πως μπορώ να χρησιμοποιήσω εικόνες δικές μου για wallpaper ή MMS ? έγω βάλει μερικές στην MMC αλλά δεν ξέρω πως να τις δει το τηλέφωνο..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στο ΜΠΙΤΖΙΟΥ στην Αθήνα για να ρωτήσω αν έχει καλώδιο για 3300. Δυστυχώς δεν υπάρχει ακόμα. Είπε όμως ότι θα παραλάβει νέα καλώδια στο τέλος του μηνός. Για όσους βαριούνται να πάνε εκεί, να το τηλέφωνο του μαγαζιού 210-3818618 (Στουρνάρη 27)

 

 

ΥΓ. Δεν κάνω διαφήμιση του μαγαζιού. Απλώς το θέμα με το καλώδιο για το εν λόγω κινητό καίει αρκετούς!

Link to comment
Share on other sites

Για εγκατάσταση εφαρμογών/παιχνιδιών:

First you have to copy the game to the memory card APPLICATION folder from the PC using your usb cable. Then after

copying the files to the application folder, remove the N3300 from the usb cable. After removing, on your phone, go to

Extras and choose Memory card. Then choose Install application on your phone and there you will see a list of the

files/games that you have transfered to your phone from your PC. Select the game and it will install the Games/Application

to your Applications or Games menu. Go to Application/Games menu to view the game. Hope this helps.

 

Μένει να δούμε πως θα περάσουμε wallpapers...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον timiman

 

Σήμερα πήγα στο ΜΠΙΤΖΙΟΥ στην Αθήνα για να ρωτήσω αν έχει καλώδιο για 3300. Δυστυχώς δεν υπάρχει ακόμα. Είπε όμως ότι θα παραλάβει νέα καλώδια στο τέλος του μηνός. Για όσους βαριούνται να πάνε εκεί, να το τηλέφωνο του μαγαζιού 210-3818618 (Στουρνάρη 27)

 

 

ΥΓ. Δεν κάνω διαφήμιση του μαγαζιού. Απλώς το θέμα με το καλώδιο για το εν λόγω κινητό καίει αρκετούς!

 

 

Βασικά απ'ότι πληροφορίες βρήκα ψάχνοντας στο net, πολύ σύντομα θα κυκλοφορήσει 3rd party software (δηλ άλλων εταιριών) που θα υποστηρίζει το dku-2 με το 3300 :) Οπότε μην βιαστείτε να κάνετε αγορές!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει 4,5 internal μνήμη, μπορείς να αποθηκεύσεις 150 sms και 50 mms καθώς και καταχωρήσεις πολλών πεδίων στο τηλεφωνικό κατάλογο.

 

Επίσης σου παρέχεται και μια 64 mb MultiMedia Card

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είδα μόλις τώρα την νεα κάμερα της νοκια και εντυπωσιαστηκα!!!Δεν έχω ξαναδει κάτι τόσο τέλειο!Έχει φλας μενού,οθόνη με φωτισμο 8ΜΒ(!!!!!!!!!!!)μνήμη και άλλα!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον JustMe!

 

Λοιπόν είδα μόλις τώρα την νεα κάμερα της νοκια και εντυπωσιαστηκα!!!Δεν έχω ξαναδει κάτι τόσο τέλειο!Έχει φλας μενού,οθόνη με φωτισμο 8ΜΒ(!!!!!!!!!!!)μνήμη και άλλα!

 

 

Ναι, αλλά συνδέεται στο 3300? Στο site της Nokia στα συμβατά μοντέλα δεν το έχει πάντως.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις μου ήλθε μια ιδέα για τους προγραμματιστές του forum ;)

 

Όταν κάνεις back-up 3300 αποθηκεύονται τα τηλέφωνα, τα sms και το ημερολόγιο στην MMC.

 

Γίνεται να δημιουργηθεί ένα πρόγραμμα το οποίο θα διαβάζει αυτά τα αρχεία, θα τα κάνει edit και μετά να μπορούμε να κάνουμε restore τις νέες εγγραφές μέσω του αποθηκευμένου αρχείου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...