Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 5ο είναι σε κάτι ρούχα

Τα βρήκα όλα και το μόνο που κέρδισα ήταν 50 πόντοι :p

 

Να νοικιασεις θυριδα! :lol::p

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να νοικιασεις θυριδα! :lol::p

:lol::lol::lol:

Η βλακεία είναι ότι τώρα όταν πάω να το ξανακάνω δεν μου τα αναγνωρίζει κι ας τα ξαναβρίσκω όλα, 3 δεν είναι οι ευκαιρίες; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κέρδισα 80 πόντους από αυτό στο Banggood. Μου πήρε σχεδόν μισή ώρα να τα βρω όλα, όμως τώρα που άρχισε από την αρχή το "κυνήγι" δεν πρόκειται να το ξανακάνω, πρέπει να 'σαι πολύ "καμένος" να κάτσεις να το κάνεις αυτό 3 φορές τη μέρα, κάθε μέρα... :p
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πολυ ελευθερο χρονο ή μου φαινεται? :lol::lol:

 

εγω παντως εδω και αρκετο καιρο, ναι:(

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Sorry φιλε ,αποτυχημενο χιουμορ.

 

Χιουμορ? Το οτι δεν δουλευω? Μα η αληθεια ειναι!

Edited by Evaggelos1
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το θεώρησε αποτυχημένο χιούμορ από την μεριά του και ήθελε να ζητήσει συγγνώμη.

Πάντως και εγώ μια από τα ίδια, εδώ και 4 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εγω δεν καταλαβα καλα, οποτε ας μεινει εδω το θεμα.

Ειναι μια ασχημη περιοδος για πολλες οικογενειες. Η Ελπιδα μπορει να αργησε.... αλλα που θα παει? Καποια στιγμη θα μας θυμηθει! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κουπόνι - 10$ για το lenovo zuk z1 στο geekbuying που το κατεβάζει στα 267$ (244€) για το άσπρο μοντέλο που είναι πολύ καλή τιμή για το συγκεκριμένο κινητό. Κουπόνι: LENOVOZUKZ1
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται θα είχε το gearbest σήμερα στις 12:00 η ώρα το Oukitel k4000 pro στα 90$... Ούτε καν :down:

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τσίμπησα από το Everbuying, το VKworld F1 με $40 σε χρυσό χρώμα... Τα υπόλοιπα χρώματα τελείωσαν αμέσως. Έχουν μείνει μερικά χρυσά ακόμα, αν προλάβετε. Αλλιώς, την άλλη Παρασκευή, στις 11 πμ! Δίνουν 30 κομμάτια για κάθε χρώμα στα $40...

 

http://www.everbuying.net/product1150843.html

Link to comment
Share on other sites

Ο θεος και η ψυχή του με τέτοια μπαταρία.. Για δώρο και-καλα-πολυτελειας ειναι

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ο θεος και η ψυχή του με τέτοια μπαταρία.. Για δώρο και-καλα-πολυτελειας ειναι

 

τσιμπησα ενα χρυσο με κατι ποντους που ειχα πηγε στα 32$ για δωρο ια χαρα ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

Για χρυσό λέτε; γιατί και σε κοκκινο εχει

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Για χρυσό λέτε; γιατί και σε κοκκινο εχει

 

Όντως! Το κόκκινο τις πρώτες ώρες δε δούλευε, είχε μείνει κανονική τιμή ($50). Μετά το έφτιαξαν μάλλον...

 

Υ.Γ. Τσίμπησα το Kόκκινο τελικά και ακύρωσα το Χρυσό (δεν το είχα πληρώσει γιατί δεν είχα balance)!

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Ο θεος και η ψυχή του με τέτοια μπαταρία.. Για δώρο και-καλα-πολυτελειας ειναι

 

Μακαρι να σας βγει καλο. Οτι VK εχω φερει ειναι επιεικώς αχρηστο. Σε αυτα τα χρηματα θα βγαινουν καθε μερα καλα κινητακια με 6580. Μην περνετε μαπες μαρκες. Εχουν βγει ηδη τα homtom ht7 ht3 και BV2000s σε αυτη την τιμη.

Roid δεν αναφερομαι σε εσενα

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Πού τα βρηκες σε αυτη την τιμη; τα βγαζουν στο στυλ κοροϊδίας "5 κομματια" που φυσικα δεν προλαβαινεις. Μονο το tomtop τα εβγαλε σταθερα και εδω και μια βδομάδα αρνείται να στειλει (+τα μεταφορικά)

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Πού τα βρηκες σε αυτη την τιμη; τα βγαζουν στο στυλ κοροϊδίας "5 κομματια" που φυσικα δεν προλαβαινεις. Μονο το tomtop τα εβγαλε σταθερα και εδω και μια βδομάδα αρνείται να στειλει (+τα μεταφορικά)

 

To banggood τα ειχε απο 7-11/03. το 1949deal επισης για καιρο. Πως τα χανεις εσυ αυτα. ΟΚ μερικες φορες ειναι κοροιδια συνηθως το gearbest, αλλα στα αλλα δεν ειναι απιθανο να σου κατσει.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Το banggood τα ειχε στις 11 η ωρα καθε μερα για λιγα κομμάτια, δεν προλαβαινες.. τεσπα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Πού τα βρηκες σε αυτη την τιμη; τα βγαζουν στο στυλ κοροϊδίας "5 κομματια" που φυσικα δεν προλαβαινεις. Μονο το tomtop τα εβγαλε σταθερα και εδω και μια βδομάδα αρνείται να στειλει (+τα μεταφορικά)

 

Εγώ έχω ήδη πάρει την προηγούμενη εβδομάδα, το BV2000s με $40 από Dealsmachine και χτες το βράδυ το tracking λέει πως έφτασε στο Αεροδρόμιο (Βενιζέλος φαντάζομαι).

 

Το Everbuying είχε βάλει το VK F1 σε 30 κομμάτια στο κάθε χρώμα. Τα άσπρο-μαύρο έφυγαν μέσα σε 15-20 λεπτά. Το χρυσό έφυγε μετά από 3+ ώρες. Οπότε, δε λες ότι δεν το πρόλαβαν κιόλας... Τώρα θα ξαναβάλει τα ίδια την επόμενη Παρασκευή.

 

Υ.Γ. Πάντως εγώ έχω ακυρώσει το χρυσό και έχω ακόμα ενεργό το κόκκινο VK F1, που ακόμα δεν το έχω πληρώσει και το σκέφτομαι... Θα προτιμούσα να έδινα κάτι παραπάνω, αρκεί να είχε 4G. Κινητό με ΜΤΚ6580, θα έχω το BV2000s (αν δουλεύει). :p Πάντως, μου αρέσει που έχει τόσο μικρό μέγεθος το VK. Θα δω... Sorry για τα Offtopic... :rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλε και το 1949deal το VKworld F1 με $40 για 50 κομμάτια κάθε μέρα (14-18/3)!! Δεν έχω δοκιμάσει το σάιτ όμως...

 

http://www.1949deal.com/vk_f1.html

Link to comment
Share on other sites

Το banggood τα ειχε στις 11 η ωρα καθε μερα για λιγα κομμάτια, δεν προλαβαινες.. τεσπα

Πρόλαβα ένα ht7 με την πρώτη προσπάθεια στα 40 δολάρια. Γενικά στα snap up deals εδώ προλάβει αρκετά πράγματα σε καλές τιμές. Εκτός αν μιλάμε για 2-3 κομμάτια είναι εφικτό.

Link to comment
Share on other sites

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλε και το 1949deal το VKworld F1 με $40 για 50 κομμάτια κάθε μέρα (14-18/3)!! Δεν έχω δοκιμάσει το σάιτ όμως...

 

http://www.1949deal.com/vk_f1.html

 

Αποψη μου, ουτε να το δοκιμασεις! Εγγυηση ουτε μια μερα! :cry:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...