Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ζυγαρια xiaomi scale και καλα προσφορα 11.11 στα 18.52$ στο mobile site tinydeal και 22$ στο κανονικο αλλα με 50 ευρω μεταφορικα.

Αλλα αν το αγορασεις εκτος 11.11 εχει 39.99$ χωρις μεταφορικα.

Μας δουλευουν.

Παιζει κανα κουπονι για tinydeal να την παρουμε φτηνοτερα?

 

18.59dollars γράφει το gearbest αλλά μπαίνοντας καλάθι πάει 56...ότι να ναι

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον στα 40$ είναι η φτηνότερη τιμή και ειναι και απο το tiny germany.

Εχει παρατηρήσει κανείς διακυμάνσεις στην τιμή να δουμε αν προχωρήσουμε?

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, μεγαλε εγραψες! Γελαω ακομα! :lol:

Άσε μεγάλη κάψα :lol:

 

Αν εχει 200 κομματια παιρνεις, αν σου λεει για 1-3-10 κομματια, το ξεχναμε.

 

Στα smartphones το πολύ 10 κομμάτια έχουν σε υπερ προσφορά ( εννοώ τα 70-85% κάτω,τα 10-20% δεν αξίζουν τον κόπο για ξυπνητήρι :p )

Σήμερα που πρόλαβα ένα στο banggood,μέχρι να φορτώσει η σελίδα του paypal μου είπε ότι πουλήθηκε :(

Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω αυτή είναι η τιμή της ζυγαριας.

Στο ebay παιζει 37 ευρω.

 

Εκτός απο την ζυγαριά είπαμε να αγοράσουμε το καινούργιο το mi band απο το geek..

Αλλά μας έκοψε την χαρά η amex premium, σήμερα δεν πέρασε.

Παρατήρησε κάποιος παρόμοιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει περυσι ενα lenovo golden warrior με 50% σε τετοια φαση απο efox.Σημερα που το προσπαθησα ειχα βαλει το site απο pc και απο κινητο και ειχαν 12λεπτα και κανα 2 δευτ διαφορα στην μετρηση

 

Όπως είχα γράψει παλιότερα κι εγώ πέρυσι είχα πάρει ένα cubot s168 από το efox με σκάρτα 30 ευρώ.

Φέτος όμως και στο efox και στο αδελφό coolicool το countdown δεν μας τα έλεγε καλά... Συν του ότι όταν έβαλα ένα κινητό στο καλάθι μου, σε τιμή 11.11, η ιστοσελίδα δεν ανταποκρινόταν και δεν μπορούσα να προχωρήσω την διαδικασία της πληρωμής του...

Link to comment
Share on other sites

Τπτ, ψόφια τα πράγματα φέτος. Μέχρι πέρσι γινόταν πανικός

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Σε τρισήμιση ώρες έχει Ulephone Paris στα $65 που είναι μια χαρά τιμή. http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-1010418.html?utmid=35

 

Το να μείνεις ξύπνιος στις 3 τα ξημερώματα βέβαια είναι άλλη ιστορία. Από την άλλη, ίσως να μην έχει τόσο ανταγωνισμό από Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας για πραγματικη προσφορα (εκτος των περιορισμενων flash-τρεχα-γυρευε deals), βρηκα το

DOOGEE Y100 Pro (Valencia 2)

(4G LTE Phablet - GRAY, 2GB / 16GB Android 5.1 / 5.0 inch HD Screen / MTK6735 64bit Quad Core)

στα 85 δολαρια το γκριζο χρωμα απο gearbest και απο αποθηκη Ευρωπης (χωρις τελωνειο-παλι αργει συνηθως).

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_188621.html?wid=3

Αν δεν προτιματε το μαγαζι, με τα τελευταια προβληματα του, η αμεσως καλυτερη τιμη στα 90$ με κουπονι TRWNAEJY απο το geekbuying σε ασημι χρωμα.

http://www.geekbuying.com/item/DOOGEE-VALENCIA-2-Y100-PRO-5-0inch-2-5D-Corning-Gorilla-Glass-64bit-4G-FDD-LTE-Android-5-0-Smartphone-MTK6735-Quad-Core-346227.html

Στα λοιπα μαγαζια περιπου 110$ και ανεβαινει. Ειναι πιο ακριβο μοντελο απο το X5 Pro. Πιστευω καλη προσφορα. Αυτα για λιγες ωρες ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Teclast X98 Air III 130$ Edited by villasg

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Παίζει αρκετό καιρό σε αυτήν την τιμή (pre-sale μέχρι κάποια στιγμή, τώρα φαίνεται διαθέσιμο σε κάποια site) και μάλιστα σε κάποια φάση είχε πέσει νομίζω και κανένα τάλληρο (δολλάρια) πιο κάτω στο gearbest.

Φαίνεται εξαιρετική περίπτωση για την τιμή*.

 

Στην τιμή που το έχει τώρα, πάντως, και με το χαμό από παράπονα που διαβάζω αυτόν τον καιρό για το gearbest, ίσως είναι καλύτερο να δώσει κανείς $5 παραπάνω και να το πάρει από το πιο αξιόπιστο banggood...

 

To banggood επίσης διαφημίζει 'price match' (που το έχω δοκιμάσει και ο ίδιος στο παρελθόν), οπότε όποιος έχει τα κέφια, μπορεί να κάνει κλικ στο "Saw better price" στα δεξιά της σελίδας και να τους δείξει την τιμή του gearbest.

Κάνουν λίγες μέρες να απαντήσουν, αλλά σχεδόν σίγουρα θα την κάνουν match (αν δεν την ανεβάσει και το gb εν τω μεταξύ...)

 

______________________________________________________________

* το ρημάδι το δολλάριο μας τα χαλάει αυτές τις μέρες - και βέβαια και τα capital controls...

Edited by w2o4ts
Link to comment
Share on other sites

Παιδες να κανω μια ερωτηση .

Θελω ενα κινητο >5 ιντσων ( πρεσβυωπία ) το οποιο θα το εχω σαν αμοιβο/spare/backup του xiaomi note 2 που εχω τωρα ( σε περιπτωσει που "μεινω" απο τηλεφωνο ) .

Δεν θελω πολλα πολλα αλα θελω την πιο καλη - χαμηλη τιμη

 

Εχει καποιος καποια καλη προσφορα ? ?

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να κανω μια ερωτηση .

Θελω ενα κινητο >5 ιντσων ( πρεσβυωπία ) το οποιο θα το εχω σαν αμοιβο/spare/backup του xiaomi note 2 που εχω τωρα ( σε περιπτωσει που "μεινω" απο τηλεφωνο ) .

Δεν θελω πολλα πολλα αλα θελω την πιο καλη - χαμηλη τιμη

 

Εχει καποιος καποια καλη προσφορα ? ?

 

Φιλε μου, στο θεμα αυτο, ολοι για προσφορες γραφουμε! Δεν σου κανει καμμια?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι θα ήταν καλύτερα να κάνεις την ερώτηση στο γενικό νήμα περί κινέζικων κινητών (καταλληλότερο - και θα το έβλεπαν ίσως και περισσότεροι).

 

Να κάνω όμως και 1-2 προτάσεις που μου έρχονται τώρα στο νου στα πρόχειρα, 2-3 προσιτά 5.5άρια κινητά:

 

Σε πολύ προσιτή λύση (που δε φαίνεται καθόλου κακό όμως!), μπορείς να δεις το VKWorld VK700 (έχουν βγάλει πρόσφατα και το νεότερο και λίγο πιο ακριβό VK700 Pro - δεν είμαι σίγουρος για τις διαφορές μεταξύ των 2). Τιμές που ξεκινούν από $70-$75 (για το 'απλό', κανά 10ρικο παραπάνω για το Plus).

 

Σε τιμές που ξεκινούν λίγο κάτω από τα $100, το πολύ αξιοπρεπές Viewsonic V500.

 

Αν θελήσεις να ανέβεις στα $120 - $130 ή και παραπάνω, υπάρχει πραγματικά *σωρεία* από 5.5άρια - και ιδιαίτερα αξιοπρπεπή μάλιστα. Η συγκεκριμένη κατηγορία (5.5") φαίνεται να είναι η πιο δημοφιλής αυτήν τη στιγμή και υπάρχει καταιγισμός μοντέλων...

 

Και μια... εγχώρια πρόταση: Η Wind διαφημίζει το (καθόλου άσχημο) Xiaomi Redmi/Hongmi Note 4G στα €129. Απ' ο,τι διαβάζω όμως, δεν πρέπει να έχουν μείνει κομμάτια σε απόθεμα - μια ματιά όμως δε βλάπτει...

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα κουπονι banggood για teclast x98 air iii?

Καλά θα ήταν, αλλά αν δοκιμάσεις να βάλεις οποιοδήποτε από τα κουπόνια που (ξέρουμε από αλλού ότι) περνάνε στο banggod, σου λέει ότι το συγκεκριμένο είδος είναι ήδη σε προσφορά, οπότε κουπόνια δεν περνάνε... :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ καλές προσφορές έχει το fastcardtech.. Παράδειγμα το meizu mx4 16GB το έχει 165 δολάρια και την 32GB έκδοση +12 δολάρια ..Το meizu mx4 pro 64GB το έχει πολύ καλή τιμή πάλι ..Κάτι LG G2 & G3 τα έχει πολύ φτηνά (κορεάτικες εκδόσεις μάλλον) , samsung galaxy alpha πολύ καλή τιμή .. κ.α.

Το μαγαζί δεν ξέρω τι λέει πάντως, δεν έχω παραγγείλει ποτέ από εκεί ..Οι τιμές του σε μερικές συσκευές είναι παρά πολύ καλές ..Το θέμα είναι να δώσουμε και λίγο προσοχή με τις μπάντες 3G & 4G από τις συσκευές που έχει προσφορές , αν είναι συμβατές με την Ελλάδα ..

Edited by vagosvts7

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

20% EBSW20 κουπόνι για όλα τα προιόντα του everbuying ( βεβαίως αν κάποια έχουν ήδη μεγαλύτερη έκπτωση απο 20% δεν συμφέρει το κουπόνι :p )
Link to comment
Share on other sites

20% EBSW20 κουπόνι για όλα τα προιόντα του everbuying ( βεβαίως αν κάποια έχουν ήδη μεγαλύτερη έκπτωση απο 20% δεν συμφέρει το κουπόνι :p )

 

Ολα έχουν μεγαλύτερη έκπτωση και πουθενα δε βλέπω μείωση, ισα ισα σε όλα ανεβαίνει η τιμη.

Κλασσικά Κινα.

Link to comment
Share on other sites

Ολα έχουν μεγαλύτερη έκπτωση και πουθενα δε βλέπω μείωση, ισα ισα σε όλα ανεβαίνει η τιμη.

Κλασσικά Κινα.

 

Ε τάχα μου προσφορά το κουπόνι μόνο σε newsletter :p

Link to comment
Share on other sites

Ε τάχα μου προσφορά το κουπόνι μόνο σε newsletter :p

 

Μιλάμε ούτε σε πουκάμισο ή σε παπούτσι δε βρίσκεις τίποτα που να μην έχει έκπτωση σε αυτο το κατάστημα.

Τα παντα όλα εκπτωτικά. Δεν παίζονται. Με το κινητό δώρο ένα σκουφάκι.

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια ωρα εβαλα μια μεγαλη παραγγελια με το κουπονι 35E9A1 στο banggood.

Ξεχασα 2 πραγματακια, παω τωρα να τα βαλω και ουπς, "invalid coupon".

Δοκιμασα και σε 2 απο τα προιοντα που εβαλα στην προηγουμενη παραγγελια και πηραν την εκπτωση πριν αλλα τωρα βγαζει το ιδιο μηνυμα.

 

Γραψτε τελος το κουπονι 35E9A1.

Οποιος προλαβε, προλαβε!

Εβαλαν πλεον νεο κουπονι Χριστουγεννων με το "φτωχο" 6% σε ολο τα προιοντα.

 

(Στο gearbest, παιζουν ακομη τα προμο της 11/11

http://www.gearbest.com/promotion-11.11-sale-special-266.html

, αλλα σαν τις κουπονατες τιμες του banggood δεν ειναι).

Edited by nek4d
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε ούτε σε πουκάμισο ή σε παπούτσι δε βρίσκεις τίποτα που να μην έχει έκπτωση σε αυτο το κατάστημα.

Τα παντα όλα εκπτωτικά. Δεν παίζονται. Με το κινητό δώρο ένα σκουφάκι.

Δεν έχεις άδικο... Αλλά υπάρχουν. Κοίτα πχ lenovo k80 ή θήκες τηλεφώνων σου δείχνει την έκπτωση. Το δοκίμασα χτες βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...