Jump to content

Cubot S168


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 762
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

RAM: 1GB

ROM: 8GB

Support Gravity/Light/Proximity Sensing System

FM/MP3/MP4/Bluetooth/GPS/OTG Function Supported

Come with Magic Scarf Mask Head Scarf for gift

Note: This phone will only work with GSM+WCDMA networks: GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 850/2100MHz

Unlocked for Worldwide use. Please ensure local area network is compatible. click here for Network Frequency of your country. Please check with your carrier/provider before purchasing this item.

 

Δε καταλαβα, τι θελεις να πεις;

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβα, τι θελεις να πεις;

 

To ειχε ανοιξει σαν καινουργιο θεμα χωρις να εχει δει οτι ηδη υπηρχε και μαλλον καποιος mod του το εχωσε εδω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει παραλαβει κανεις; εντυπωσεις;

δινουν κανα δωρακι hard case ή καμια προστασια οθονης και αν ναι πρεπει να τους το ζητησουμε στο chat;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει παραλαβει κανεις; εντυπωσεις;

δινουν κανα δωρακι hard case ή καμια προστασια οθονης και αν ναι πρεπει να τους το ζητησουμε στο chat;

 

δυο σελιδες ειναι ολο κι ολο το θεμα,διαβαστε τρια τεσσερα ποστ πριν να δειτε τι δινουν

Link to comment
Share on other sites

το γραφει πιο πανω αυτο που λες στο site του gearbest ομως δε βλεπω κατι που να το αναφερει

 

αν γραφτεις στο σαιτ δινουν 20δολλαρια εκπτωση με κωδικο S168HF θηκη σιλικονης και προστασια οθονης

Link to comment
Share on other sites

Σαν κατασκευη θα ειναι, αλλα στα υπολοιπα δεν μπορω να πω.

Στο θεμα wifi και gps δεν εχουν καλο σημα τα Κουμποτακια.

 

μια χαρα ειναι τα cubot και σε wifi και σε gps.

Το cubot one που ειχα σε θεμα gps εδερνε τα thl....

Link to comment
Share on other sites

Απο Gearbest το δικο μου,με NL Post εφτασε χτες Ολλανδια,οποτε απο βδομαδα το περιμενω.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο αρη με το καλο.Περιμενουμε εντυπωσεις.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εμείς ακόμα περιμένουμε την δεύτερη παρτίδα απο gearbest!

Αντε να δουμε ποτέ θα παρουμε tracking number :mad:

 

...δλδ, όσοι παραγγέλνουν τώρα περιμένουν τη νέα παρτίδα; (γι' αυτό δε μου απαντάνε αν υπάρχει διαθεσιμότητα/stock; )

Link to comment
Share on other sites

...δλδ, όσοι παραγγέλνουν τώρα περιμένουν τη νέα παρτίδα; (γι' αυτό δε μου απαντάνε αν υπάρχει διαθεσιμότητα/stock; )

Αυτοι λένε και καλά οτι έχουν παραλάβει την δεύτερη παρτίδα και τα τεσταρουν,και επίσης οτι θα τα στείλουν πρωτα και μετα οταν θα φαίνεται στο συστημα θα μας δώσουν το tr.number :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι λένε και καλά οτι έχουν παραλάβει την δεύτερη παρτίδα και τα τεσταρουν,και επίσης οτι θα τα στείλουν πρωτα και μετα οταν θα φαίνεται στο συστημα θα μας δώσουν το tr.number :p

 

κι εμενα στο τσατ σημερα μου ειπαν οτι εχουν στοκ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με παραγγελία στις 23/10 μου ειπαν μέχρι την παρασκευή θα έχω tracking number

 

ενημέρωση

Μόλις τώρα 30/10 11.30 πήρα tracking number το οποίο ακόμα δεν έχει εμφανιστεί πουθενά.

Άρα αυτό που έλεγαν άπό gearbest ότι περιμένουν να εμφανιστεί το συστημένο στο σύστημα δεν ισχύει.

 

Ελπίζω όντως να το τσεκάρανε πριν το στείλουν!!!

Edited by christosi

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 30/10 μου στείλανε tracking number άλλα δεν έχει εμφανιστεί ακόμη στο σύστημα.

 

Το είχα παραγγείλει στις 14/10 σε άσπρο χρώμα, για να το στείλουν σήμερα μάλλον τώρα πήραν τη δεύτερη παρτίδα και τα αποστέλλουν. Φαίνεται όταν είχα κάνει την παραγγελία δεν είχαν αρκετό stock για να καλύψουν τις αρχικές προπαραγγελίες και περίμεναν τις δεύτερες παρτίδες για να στείλουν.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω πήρα σήμερα tr.number γύρω στης 10.

Το είχα παραγγείλει 23/10.

Καλά για το ποτε θα φανεί οι Ολλανδοί είναι λίγο οτι να'ναι

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία του άσπρου στις 16/10 .

Επεξεργάστηκαν την πληρωμή (μέσω PayPal) στις 17/10 .

Αποστολή δέματος και παραλαβή tracking number στις 22/10 .

Παραλαβή από πελάτη στο τοπικό τους ταχυδρομείο στις 24/10 .

Σήμερα , 30/10 , ακόμη δεν φαίνεται να έχει φτάσει Ολλανδία (μέσω NL έκαναν την αποστολή , μέσω 17track έκανα τον έλεγχο) .

 

Αναμένω , με το καλό να τα παραλάβουμε όλοι και εννοείται να είναι απροβλημάτιστα .

(Αν και με χαλάει λίγο το "6 μήνες εγγύηση" που είδα στο site τους αντί για 12 που δίνουν συνήθως οι υπόλοιποι)

 

Edit :

η παραγγελία βγήκε στα 79.99 $ μέσω του κουπονιού που δίνει το gearbest , κλασσικά το PayPal μου χρέωσε σχεδόν 2 ευρώ περισσότερο (κλάιν γι αυτή την τιμή) .

Το tracking number , όπως σε όλες τις περιπτώσεις μου αγοράς από το εξωτερικό , δεν εμφανίζει στοιχεία άμεσα αλλά μετά από σχεδόν μια βδομάδα (αυτό το έγραψα για επιβεβαίωση επειδή διαβάζω συχνά πυκνά σε διάφορες σελίδες να παραπονιούνται ότι καθυστερεί να εμφανιστεί το tracking number) .

Edited by NeOSL
Link to comment
Share on other sites

Για οσους πιθανον τους ενδιαφερει η απαντηση της εταιριας σε mail μου για τα επιπεδα του SAR στο s168 , η απαντηση που ελαβα μετα απο μια εβδομαδα και πλεον ηταν:

 

" hi Thanos:

SAR S168 is about :1 w/kg,the international stardand is 2:

and the offcial doc will be given to u, i need to apply fm DOC dept, within next wk; all of CUBOT is with CE and SAR test ,make sure all phones obey all laws;

tks! "

 

Τωρα το κατα ποσο η απαντηση μπορει να θεωρηθει οτι καλυψε την ερωτηση ,,,,,,, αυτο ειναι ενα αλλο θεμα !! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...