Jump to content

[Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έψαξα και εγώ. Αλλά δεν βρήκα κάτι, μόνο ότι βγαίνει σε Singapore, India, Australia

 

Αφού βρήκες ότι είναι για την άπω ανατολή, ενδιαφέρεσαι πραγματικά να το αγοράσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι βέβαια, απλά είδα την εμφάνιση του σήμερα στο skroutz όπως είπα και μου κίνησε την περιέργεια η μεγάλη διαφορά στην τιμή απο τα άλλα δύο. Πάντως ακόμα είμαι σε δίλημμα, ανάμεσα σε C και F. Και αύριο πρέπει να πάω για παραγγελία :mad::(:wacko:

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια, απλά είδα την εμφάνιση του σήμερα στο skroutz όπως είπα και μου κίνησε την περιέργεια η μεγάλη διαφορά στην τιμή απο τα άλλα δύο. Πάντως ακόμα είμαι σε δίλημμα, ανάμεσα σε C και F. Και αύριο πρέπει να πάω για παραγγελία :mad::(:wacko:

 

γιατι πρεπει λοολ!! οποιο βρεις πιο φθηνο παρε εκτος αν θες ντε και καλα 4G με 300 mb/s download γιατι αλλου διαφορα δεν προκειται να δεις! περνεις το τετραπυρινο!

Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

γιατι πρεπει λοολ!! οποιο βρεις πιο φθηνο παρε εκτος αν θες ντε και καλα 4G με 300 mb/s download γιατι αλλου διαφορα δεν προκειται να δεις! περνεις το τετραπυρινο!

 

Ε και συ τώρα γιατι... χαχα. Είναι μέσω επιδότησης. Μια μικρή διαφορά θα βάλω. Το F λες κ συ...

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Ε και συ τώρα γιατι... χαχα. Είναι μέσω επιδότησης. Μια μικρή διαφορά θα βάλω. Το F λες κ συ...

 

εγω το C εχω ! δεν λεω καποιο :D:D

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πως μέτρησες το 65%....το βλέπω εντελώς αυθαίρετο νούμερο.

Στα φόρουμ πάντως μπαίνει κάτω από το 5% των χρηστών.

Αυτοί που δεν μπαίνουν και πάνε στα μαγαζιά να αγοράσουν μάντεψε ποιο παίρνουν.

Και σκέψου επίσης ότι το C είναι για ελάχιστες και μάλιστα μικρότερες αγορές.

Λες η παραγωγή που προορίζεται για αυτές τις χώρες να μπορούσε να καλύψει τη ζήτηση όλων των υπολοίπων, αν ήταν μεγάλα τα νούμερα ζήτησης;

Αν ανακοινώνονταν τα νούμερα κάθε έκδοσης, θα ήταν συντριπτικά υπέρ του F.

Εγώ το είδα περισσότερο ως πείραμα (γι αυτό και κυκλοφορεί σε μικρές αγορές) σταδιακής απαγκίστρωσης από την Qualcomm.

 

Αν δεν κάνω λάθος στην Κορέα κυκλοφορεί μόνο με Exynos.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι στην σκέψη για αγορά του τηλεφώνου. Τώρα με ποιον επεξεργαστή δεν ξέρω αλλά θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με ποιο μαγαζί από Σκρουτζ να επιλέξω. Μόνο το diminutive.gr ξέρω
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι στην σκέψη για αγορά του τηλεφώνου. Τώρα με ποιον επεξεργαστή δεν ξέρω αλλά θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με ποιο μαγαζί από Σκρουτζ να επιλέξω. Μόνο το diminutive.gr ξέρω

 

Kaizershop ένα από τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Kaizershop ένα από τα καλύτερα!

Μάλλον θα καταλήξω στο c οπότε το δεύτερο μαγαζί εννοείς? Σε ευχαριστώ πολύ [ATTACH]57578[/ATTACH]

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το I buy.gr να το εμπιστευτώ? Μόνο Αυτό το έχει σε μαύρο το c

 

Απο την στιγμη που βλεπω εχει και φυσικο καταστημα και εφοσον μπορεις να πας απο εκει να το παρεις εγω θα προχωρουσα.

Γενικα σε τετοια μαγαζια προτιμω την επιτοπου συναλλαγη απο την online αγορα

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που βλεπω εχει και φυσικο καταστημα και εφοσον μπορεις να πας απο εκει να το παρεις εγω θα προχωρουσα.

Γενικα σε τετοια μαγαζια προτιμω την επιτοπου συναλλαγη απο την online αγορα

Ειμαι από Πάτρα Δυστυχώς δεν μπορώ να το κανονίσω. Θα τους πάρω αύριο τηλέφωνο. Βασικά και το kaizer μου είπε αύριο παίζει να παραλάβουν

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι από Πάτρα Δυστυχώς δεν μπορώ να το κανονίσω. Θα τους πάρω αύριο τηλέφωνο. Βασικά και το kaizer μου είπε αύριο παίζει να παραλάβουν

 

Στο καιζερ και μενα ετσι μου ειχα πει απο την περασμενη εβδομαδα αλλα δεν...

 

Εγω το πηρα απο το Phone Gallery τελικα μιας και εκει μονο το ειχαν στην τιμη που εψαχνα και σε μαυρο

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Στο καιζερ και μενα ετσι μου ειχα πει απο την περασμενη εβδομαδα αλλα δεν...

 

Εγω το πηρα απο το Phone Gallery τελικα μιας και εκει μονο το ειχαν στην τιμη που εψαχνα και σε μαυρο

Ούτε αυτό το έχει. Πάντως το I buy.gr έχει και 14 ημέρες doa b υπάρχει κάποιος φόβος? Πχ να μην είναι Ευρωπαϊκό κτλ?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό το έχει. Πάντως το I buy.gr έχει και 14 ημέρες doa b υπάρχει κάποιος φόβος? Πχ να μην είναι Ευρωπαϊκό κτλ?

 

Τους πέρνεις τηλφ το πρωί ζητάς ΙΜΕΙ παίρνεις στην Samsung και διαπιστώνεις από που είναι το τηλφ και αν έχει εγγύηση κανονικά και είσαι έτοιμος

Link to comment
Share on other sites

Τους πέρνεις τηλφ το πρωί ζητάς ΙΜΕΙ παίρνεις στην Samsung και διαπιστώνεις από που είναι το τηλφ και αν έχει εγγύηση κανονικά και είσαι έτοιμος

Οκ Ευχαριστώ πολύ παιδιά να είστε καλα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

ψαξτο καλυτερα.Νομιζω οτι στους ορους το ibuy λεει οτι εχει μεν doa αλλα αν δεν κανει εκκινηση το κινητο.εαν παρουσιασει προβλημα θα πρεπει να στειλουν στο επισημο service και απο εκει θα τους πουν τι να κανουν .δηλαδη αν το παρεις και εχει καμενα πιξελ ή δεν δουλευει το wifi,δεν το θεωρουν doa .δες λιγο τους ορους αναλυτικα.:)

Παιδιά Δυστυχώς δεν το έχει άλλο κατάστημα και έκανα την παραγγελία από εκεί. Δεν διάβασα το μήνυμα σου νωρίτερα αλλά και πάλι δεν θα είχα τηλέφωνο.

Το καιζερ μου λέει παραλάβαμε f αντί για c και ότι ια έκανε τρεις εργάσιμες για Πάτρα όταν θα το είχαν. Λες και έρχεται με γαϊδούρι.

Fingers cross και όλα να είναι καλά.

Edit. Με κάλεσαν πριν λίγο και μου είπαν ότι τελικά δεν είναι διαθέσιμο. Ότι να ναι.

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

εφτασε μεχρι 532 κ ξεκιναν να το ανεβασουν παλι? δε πειραζει θα καθησω με το χαλασμενο που χω τωρα ενα νοκια μπαινει k fb μια χαρα ! λες και πουλανε χρυσο...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

εφτασε μεχρι 532 κ ξεκιναν να το ανεβασουν παλι? δε πειραζει θα καθησω με το χαλασμενο που χω τωρα ενα νοκια μπαινει k fb μια χαρα ! λες και πουλανε χρυσο...

 

Μάλλον τα καταστήματα που το πωλούσαν στα 532 ξεπούλησαν και έφυγαν από τα αποτελέσματα του skroutz. Περιμένουμε να έρθουν καινούριες παραλαβές να δούμε τι θα γίνει. Αν η τιμή πάρει την ανιούσα, ας το χαίρονται στα ράφια τους. Ελκυστικότατο, άλλωστε, και το S6. ;)

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή πάει για άνοδο τώρα όλοι οι αναλύσεις έτσι το βγάζουν για άνοδο! Αλλά ρε παιδια εντάξει προσγειωθητε λίγο το νοτε 3 έχει 418 πόσο το θέλετε το νοτε 4 τζάμπα κανένας δεν το δίνει είπαμε εντάξει!
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή πάει για άνοδο τώρα όλοι οι αναλύσεις έτσι το βγάζουν για άνοδο! Αλλά ρε παιδια εντάξει προσγειωθητε λίγο το νοτε 3 έχει 418 πόσο το θέλετε το νοτε 4 τζάμπα κανένας δεν το δίνει είπαμε εντάξει!

 

490 με 500 ευρώ για τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή είναι μια δίκαιη και για τις 2 πλευρές τιμή. Κατά την ταπεινή μου γνώμη φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

490 με 500 ευρώ για τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή είναι μια δίκαιη και για τις 2 πλευρές τιμή. Κατά την ταπεινή μου γνώμη φυσικά...

 

Aν το ΝΟΤΕ 3 ειχε κατω απο 400 θα συμφωνουσα

Link to comment
Share on other sites

Aν το ΝΟΤΕ 3 ειχε κατω απο 400 θα συμφωνουσα

 

To Note 3 είχε για πολύ λίγο καιρό πέρσι το Πάσχα κάτω από 400 ευρώ και μετά ξανανέβηκε.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

To Note 3 είχε για πολύ λίγο καιρό πέρσι το Πάσχα κάτω από 400 ευρώ και μετά ξανανέβηκε.

 

Είχε και τα Χριστούγεννα όταν πήρα εγώ το Note 4 το Note 3 ήταν στα 397:D:D

Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...