Jump to content

[Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προσωπικά αν ήξερα ότι ένα τηλέφωνο θα έχει την ίδια λογική τιμή απ' την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας τους και τη διατηρούσε μέχρι να αποσυρθεί απ' το νέο μοντέλο θα το έπαιρνα απ' την πρώτη στιγμή.

Ετσι όμως όπως ευτελίζεται τώρα η τιμή τους μέσα σε λίγους μήνες σε κάνει διστακτικό να προχωρήσεις όταν ξέρεις ότι σε λίγους μήνες θα έχεις πετάξει στο νερό 3κατοστάρικα τουλάχιστον.

Με τα τηλέφωνα,έτσι είναι ,καλώς ή κακώς.Το ξέρουμε, και αναλόγως,πράττουμε.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως παιδιά εγώ σήμερα που έκανα αίτηση φορητότητας, για να το πάρω με επιδότηση από τον Γερμανό (cosmote) στο mall, γινόταν πανικός σε σημείο που άρχισαν να εξαντλούνται οι συσκευές ( συγκεκριμένα η άσπρη που ζήτησαν μπροστά μου τελείωσε)
Link to comment
Share on other sites

αν παρατηρησεται το note 2 εχει 2 χρονια πριν και ακομα πωλειται στα 330 ευρω με απλα ελληνικα το νοτε 4 αν το παεισ τωρα στα 600 θα χασεις μεγιστο 300 σε δυο χρονια.. πιστευω ειναι πολυ καλη αγορα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συμφέρει να το χτυπήσω από Dubai τώρα που θα πάει κάποιος δικός μου ή θα είναι μικρό το κέρδος σε σχέση με την απώλεια της εγγύησης;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Συμφέρει να το χτυπήσω από Dubai τώρα που θα πάει κάποιος δικός μου ή θα είναι μικρό το κέρδος σε σχέση με την απώλεια της εγγύησης;

 

Για μένα δεν αξίζει, ειδικά με αυτή την τιμή.

http://www.expansys.ae/samsung-galaxy-note-4-unlocked-lte-32gb-black-265522/

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για μένα δεν αξίζει, ειδικά με αυτή την τιμή.

http://www.expansys.ae/samsung-galaxy-note-4-unlocked-lte-32gb-black-265522/

 

Έχεις δίκο, πιο ακριβό έρχεται :(.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

572 που έχει πάει νομιζω καλή τιμή είναι

 

τι λέτε παίδες που το πήρατε?

 

η προσφορά του Γερμανού για 150 ευρώ σε δωροεπιταγή δεν ισχύει πλέον

 

το πλαίσιο δε θα βγάλει δορωεπιταγή όπως με το note 3?

 

έχει κανείς πληροφορίες?

 

λέω να το πάρω αυτή τη βδομάδα

 

μου προτείνεται kinito.gr ή kaizershop.gr?

 

από όπου και να το πάρω θα ζητήσω να το ανοίξω και να τσεκάρω για καμένα πίξελ.Ελπίζω να δεχτούνε.Στο kinito.gr που είχα ρωτήσει για το note 3 δεν το πήρα τελικά αλλά δεν είχαν πρόβλημα να τσεκάρω για καμένα pixel αν το έπερνα

 

είναι σημαντικό για μένα αυτό γιατί είμαι γκαντέμης και αν έχει καμμένο πίξελ θα κοιτάω συνέχεια εκεί και δε θα το χαρώ

Edited by magiarti
Link to comment
Share on other sites

572 που έχει πάει νομιζω καλή τιμή είναι

 

τι λέτε παίδες που το πήρατε?

 

η προσφορά του Γερμανού για 150 ευρώ σε δωροεπιταγή δεν ισχύει πλέον

 

το πλαίσιο δε θα βγάλει δορωεπιταγή όπως με το note 3?

 

έχει κανείς πληροφορίες?

 

λέω να το πάρω αυτή τη βδομάδα

 

μου προτείνεται kinito.gr ή kaizershop.gr?

 

από όπου και να το πάρω θα ζητήσω να το ανοίξω και να τσεκάρω για καμένα πίξελ.Ελπίζω να δεχτούνε.Στο kinito.gr που είχα ρωτήσει για το note 3 δεν το πήρα τελικά αλλά δεν είχαν πρόβλημα να τσεκάρω για καμένα pixel αν το έπερνα

 

είναι σημαντικό για μένα αυτό γιατί είμαι γκαντέμης και αν έχει καμμένο πίξελ θα κοιτάω συνέχεια εκεί και δε θα το χαρώ

Εγω το πηρα απο qelectronics γιατι ηταν κοντα μου και με βολευε, το συγκεκριμενο καταστημα δινει doa 3 ημερων το οποιο ειναι και καλο και κακο. Καλο γιατι ειναι doa σε skroutzoμαγαζο και δοκιμασμενο δηλαδη στο αλλαζουν το κινητο αν εχει θεμα μεσα σε τρεις ημερες δεν σου λενε διαφορα σαν αλλους... το κακο ειναι οτι συνηθως το doa ειναι 7-10 ημερες. Απο τα δυο που αναφερεις το kaizer ειναι καλο εχουν αγορασει αρκετοι φιλοι μου απο εκει χωρις θεμα, για το αλλο δεν γνωριζω αλλα μπορεις να δεις αξιολογησεις στο skroutz και να παρεις μια ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα απο qelectronics γιατι ηταν κοντα μου και με βολευε, το συγκεκριμενο καταστημα δινει doa 3 ημερων το οποιο ειναι και καλο και κακο. Καλο γιατι ειναι doa σε skroutzoμαγαζο και δοκιμασμενο δηλαδη στο αλλαζουν το κινητο αν εχει θεμα μεσα σε τρεις ημερες δεν σου λενε διαφορα σαν αλλους... το κακο ειναι οτι συνηθως το doa ειναι 7-10 ημερες. Απο τα δυο που αναφερεις το kaizer ειναι καλο εχουν αγορασει αρκετοι φιλοι μου απο εκει χωρις θεμα, για το αλλο δεν γνωριζω αλλα μπορεις να δεις αξιολογησεις στο skroutz και να παρεις μια ιδεα.

 

σε ευχαριστώ για τη βοήθεια

 

για το kaizer που αναφέρεις βλέπω στο skroutz ένα kaizer και ένα kaizershop.gr

 

ποιο από τα δύο εννοείς ?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για τη βοήθεια

 

για το kaizer που αναφέρεις βλέπω στο skroutz ένα kaizer και ένα kaizershop.gr

 

ποιο από τα δύο εννοείς ?

και τα δυο το ιδιο καταστημα ειναι στην ουσια οποτε απο που και αν το παρεις μην ανησυχεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, θα ηθελα λιγο τα φωτα σας αμεσα αν ειναι ευκολο,προκειται σημερα να ανταλλαξω ενα LG G3 32gb με ενα NOTE 4 γραφει το παλικαρι οτι ειναι αγορασμενο απο expansys τι λετε το ανταλλαζω η οχι ειναι αξιοπιστο καταστημα το expansys?εγγυηση εχω κανονικα απο ελλαδα smartec?Πρεπει να προσεξω κατι στο κινητο αν εχει θεμα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, θα ηθελα λιγο τα φωτα σας αμεσα αν ειναι ευκολο,προκειται σημερα να ανταλλαξω ενα LG G3 32gb με ενα NOTE 4 γραφει το παλικαρι οτι ειναι αγορασμενο απο expansys τι λετε το ανταλλαζω η οχι ειναι αξιοπιστο καταστημα το expansys?εγγυηση εχω κανονικα απο ελλαδα smartec?Πρεπει να προσεξω κατι στο κινητο αν εχει θεμα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

Ναι είναι αξιόπιστο το expansys. Δες με την εφαρμογή Phone info αν είναι ευρωπαϊκό και αν έχει γράψει ο Knox.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εχεις αγορασει αδερφε απο το εν λογω καταστημα?ποιο πολυ με ενδιαφερει η εγγυηση το καλυπτει εδω η πρεπει να τους το στειλω?στο pghone info που λεει αν ειναι ευρωπαικο και για το knox τη θα λεει αν ειναι πυραγμενος?
Link to comment
Share on other sites

Εχεις αγορασει αδερφε απο το εν λογω καταστημα?ποιο πολυ με ενδιαφερει η εγγυηση το καλυπτει εδω η πρεπει να τους το στειλω?στο pghone info που λεει αν ειναι ευρωπαικο και για το knox τη θα λεει αν ειναι πυραγμενος?

Φιλε αν γραφει 0×0 εισαι οκ!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην σκεψη για το νοτελι 4 το c το οκταπους χα χα αν συνεχισει με αυτους τους ρυθμους υπλογιζω να φτασει 490 με 510 ως τις 10 μαρτιου! εκτος κ παρουσιασει κατι εξαιρετικο η σαμι με το s6 η sony με το z4 κτλ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην σκεψη για το νοτελι 4 το c το οκταπους χα χα αν συνεχισει με αυτους τους ρυθμους υπλογιζω να φτασει 490 με 510 ως τις 10 μαρτιου! εκτος κ παρουσιασει κατι εξαιρετικο η σαμι με το s6 η sony με το z4 κτλ

 

To Ζ4 θα αργήσει πάει για μετά το καλοκαίρι. Το S6 ομως βγαίνει σε λίγες μέρες οπότε μπορείς μετά να κάνεις το κουμάντο σου. Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην σκεψη για το νοτελι 4 το c το οκταπους χα χα αν συνεχισει με αυτους τους ρυθμους υπλογιζω να φτασει 490 με 510 ως τις 10 μαρτιου! εκτος κ παρουσιασει κατι εξαιρετικο η σαμι με το s6 η sony με το z4 κτλ

 

με το νοτε 3 να ειναι ακομα στα 410 δεν νομιζω να φτασει το νοτε 4 στα 490 τοσο γρηγορα! 510 και παλι παρα πολυ δυσκολα!καθε ναυαρχιδα με την προηγουμενη εχει κοντα στο 100ρικο διαφορα δεν γινεται να ειναι σχεδον στην ιδια τιμη!

Link to comment
Share on other sites

με το νοτε 3 να ειναι ακομα στα 410 δεν νομιζω να φτασει το νοτε 4 στα 490 τοσο γρηγορα! 510 και παλι παρα πολυ δυσκολα!καθε ναυαρχιδα με την προηγουμενη εχει κοντα στο 100ρικο διαφορα δεν γινεται να ειναι σχεδον στην ιδια τιμη!

 

 

γιαυτο εβαλα αυτες τις δυο τιμες για να πεσω μεσα... εδω θα ειμαστε να δουμε πρωτα ο θεος ποσο θα εχει... ΙΣΩΣ πεσει για λιγες μερες κατω απο 500 κ μετα τσουπ ξαφνικα θα το δεις παλι 558... ετσι ειναι το συστημα της σαμι κ καταστηματων...:X μα θα πεσει και το 3αρι φιλε μου.. στο best price υπαρχει στα398 αλλα σε ροζ χα χα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To Ζ4 θα αργήσει πάει για μετά το καλοκαίρι. Το S6 ομως βγαίνει σε λίγες μέρες οπότε μπορείς μετά να κάνεις το κουμάντο σου. Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ.

 

 

μας βλεπω και τους δυο για νοτελη 4 γιατι κακα τα ψεματα τα s της σαμσουνγκ μπροστα στο νοτη δυστυχως δεν ... θα ειναι μεγαλη η αναμονη στο 4μηνο για να πεσει στα 500 οποτε ολοι οι δρομοι οδηγουν σε νοτη αν κ να σ πω την αληθεια με ψηνει η ιδεα να παω σε σ5 δικαρτο η ζ3 δι8καρτο που ειναι αδιαβροχα και να αραξω 3 χρονια! γιατι πανω στο χρονο το πολυ.... ξηλωνομαι... :X

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην σκεψη για το νοτελι 4 το c το οκταπους χα χα αν συνεχισει με αυτους τους ρυθμους υπλογιζω να φτασει 490 με 510 ως τις 10 μαρτιου! εκτος κ παρουσιασει κατι εξαιρετικο η σαμι με το s6 η sony με το z4 κτλ

 

Με την τρέχων τιμή του C αυτή την στιγμή εάν ψάξεις λίγο πιο βαθιά Insomnia ας πούμε μπορείς να βρεις σφραγισμενη ευκαιρία στα 510-530 οπότε ίσως και συμφέρει. Και δεν χρειάζεται να περιμένεις τον Μάρτιο κι αν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...