Jump to content

[PC] Grand Theft Auto: San Andreas


Jim22378
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και γω τον στουκάρω αλλά λίγο ίσα ίσα που τον ακούμπησα. Ο αδερφός μου πάλι τον πυρολόβησε :p διαλέγεις και παίρνεις :p

 

 

Το περασα και αυτο. :D Τωρα εχουμε την μαχη των συμμοριων... :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sτην πρωτη αποστολη του zero,στο μαγαζι με τα τηλεκατευθυνομενα, οταν πυροβολω τα αεροπλανακια ξαφνικα σταματαει το πυροβολο...Ξερετε τι γινεται;
Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλα πως τα ακους;Οταν παιρνω ενα αμαξι ακουω μονο ραδιο

Ο σταθμός στο ράδιο είναι ο user tracks player. Για να τα ακούσεις απ'αυτόν πρέπει να πας Options-Audio Setup-User Tracks-Scan User Tracks.

Link to comment
Share on other sites

Ο σταθμός στο ράδιο είναι ο user tracks player. Για να τα ακούσεις απ'αυτόν πρέπει να πας Options-Audio Setup-User Tracks-Scan User Tracks.

OK Ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πεστε μου αν ξερετε κατι. Αν ειναι να βαλω το cheat να περασω μια αποστολη με αγωνες γιατι εχω κολλήσει 3 μερες!!! :(

Δεν ξερω τι ειναι αυτοι οι κωδικοι που λες.Κυκλοφορουν ομως παρα πολλοι για οπλα,infinite helalth κτλ..Θα σε βοηθησουν πολυ.

Κοιταξε στο www.gtagaming.com !:)

Link to comment
Share on other sites

άλλαξε λάστιχα!προφανώς μιλάς για την πιστα που γίνετε με εκείνη την νταρντάνα(catalina) στο βουνό e?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω φτάσει στην αποστολή όπου πρέπει να κάνεις Intercept ένα αεροπλάνο. Αρχίζει να με κουράζει πάρα πολύ το παιχνίδι με αυτήν την Playstation λογική του, και θα βάλω cheats μου φαίνεται να το τελειώσω μια ώρα αρχύτερα..
Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Εχω φτάσει στο 45%, απο το San Fiero Πήγα στο Downtown.

Στο san fiero βρήκα και ενα monster car, ενα drug car και κάτι αγωνιστικά μηχανάκια.

δεν είναι κι ασχημα...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω κολλησει στον αγωνα με τα αμαξια που προκαλεσαι η @*#$^δω η καριολινα (εκ του καταλινα) :p Μα δεν μπορω να τπτ να τον περασω...Καμια ιδεα? :(
Link to comment
Share on other sites

Για ηλικίες 18+

Δεν ξέρω αν το έχει postαρει κάποιος άλλος, βρήκα αυτό το patch http://gr.bolt.com/download/pc/action/grand_theft_auto_san_andreas_hot_coffee.htm

για το παιχνίδι που ξεκλειδώνει κάποια mini-games στα ραντεβού. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη, να πω την αλήθεια το ψιλοφοβάμαι.

 

Επίσης μπορείτε να το βρείτε εδώ, μαζί με άλλα mods.

http://en.wikibooks.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_San_Andreas:_Mods

 

ΔΕΝ εχω δοκιμάσει κάποιο απο αυτά, οπότε δεν εγγυώμαι ότι είναι ασφαλή για τον υπολογιστή σας.

 

Ελπίζω να επιτρέπεται το post αυτών των links, αν όχι sorry.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

γιατι 18+; έχει τίποτα... πονηρό; :p

 

Αντιγράφω τι λέει στο site:

With the original code restored, it turns out to be a full-blown sexual intercourse minigame, not unlike those in Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude, but far more serious and realistic. This minigame was probably intended to tie in with the dildo gift item somehow. It was undoubtedly cut to ensure the game still maintained an M rating.

 

The minigame itself is based entirely on rhythm, pressing up and down in harmony. There is also a "switch positions" function to rotate between various sexual positions, as well as a button for different camera angles.

Ουσιαστικά το κομμάτι αυτό υπήρχε αρχικά στο παιχνίδι και το κλειδώσανε για να πάρει μικρότερο rating στις επιτρεπόμενες ηλικίες.

 

Πάντως είναι πολλοί που αμφισβητούν το αν κάνει κάτι αυτό το mod. Κάποια στιγμή - λίγο πριν κάνω format στον υπολογιστή θα το δοκιμάσω, αλλά μέχρι τότε αν κάποιος άλλος το βάλει περιμένω εντυπώσεις ;)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, κιλα παιρνει τρωγοντας ετσι? Το fat ειναι? Γιατι εγω τον εχω χωρις καθολου fat (αλλά απο μυς σκιζει :cool: ).

 

bomber21@ To μαλλι πολυ καλο, αλλα το σορτσακι απαιχτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτη η αποστολη που χειριζεσαι ενα rc αεροπλανακι ειναι ελεεινη.ΔΕΝ ΠΕΡΝΙΕΤΑΙ!Δεν μπορω να το παω ευθεια ουτε 2 μετρα...

Υπαρχει κανα cheat να παρακαμψω αυτη την αποστολη;

Link to comment
Share on other sites

Πωπω...Tι βλακεια αποστολη αυτη με το αεροπλανακι στο San Fiero...Δυσκολη μου φαινεται..

 

Τη Μ@λ@... αποστολή ειναι αυτή ρεε!!

εγώ τον παράτησα τον Zero ουτος η αλλως είτε του κάνεις τις αποστολές, είτε όχι πας παρακάτω.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, κιλα παιρνει τρωγοντας ετσι? Το fat ειναι? Γιατι εγω τον εχω χωρις καθολου fat (αλλά απο μυς σκιζει :cool: ).

Μάλλον εννοεί fatigue, που σημαίνει κούραση.

Link to comment
Share on other sites

Τη Μ@λ@... αποστολή ειναι αυτή ρεε!!

εγώ τον παράτησα τον Zero ουτος η αλλως είτε του κάνεις τις αποστολές, είτε όχι πας παρακάτω.

 

Θα σας χαλάσω τη διάθεση, αλλά πιο μετά έχει ένα σετ αποστολών εκμάθησης πτήσης. Και είναι απλώς παλούκια.

 

Το καλύτερο έρχεται από το Las Venturas, όπου πρέπει να αναχαιτήσετε ένα αεροπλάνο, δηλαδή να το φτάσετε, να κάνετε στροφή 180 μοιρών, και να το προσπεράσετε, με μόλις ένα ελάχιστο προβάδισμα στην ταχύτητά σας (που δε συγχωρεί λάθη, δηλαδή πορεία μη ευθεία), όλα σε ένα πολύ περιορισμένο χρονικό πλαίσιο. Πως είπατε;

 

Σκέφτομαι να το απεγκαταστήσω, μου είναι αδύνατον να περάσω αυτήν την αποστολή.

Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί fatigue, που σημαίνει κούραση.

 

Σοβαρα? Νομιζα οτι εννοει το λιπος. Και τοτε πως μπορουμε να τον χοντρινουμε λιγακι?

Link to comment
Share on other sites

Το fat σημαίνει... fat = λίπος. Αν γεμίσει, γίνεσαι χοντρός (φαίνεται κιόλας) και αν το παρακάνεις, κινδυνεύεις να πάθεις έμφραγμα!!!

 

Παχαίνεις αν φας τον αγλέωρα σε junk food.

Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Θα σας χαλάσω τη διάθεση, αλλά πιο μετά έχει ένα σετ αποστολών εκμάθησης πτήσης. Και είναι απλώς παλούκια.

 

Το καλύτερο έρχεται από το Las Venturas, όπου πρέπει να αναχαιτήσετε ένα αεροπλάνο, δηλαδή να το φτάσετε, να κάνετε στροφή 180 μοιρών, και να το προσπεράσετε, με μόλις ένα ελάχιστο προβάδισμα στην ταχύτητά σας (που δε συγχωρεί λάθη, δηλαδή πορεία μη ευθεία), όλα σε ένα πολύ περιορισμένο χρονικό πλαίσιο. Πως είπατε;

 

Σκέφτομαι να το απεγκαταστήσω, μου είναι αδύνατον να περάσω αυτήν την αποστολή.

 

ναι στο los venturas είμαι, αγόρασα το αεροδρόμειο και πήρα και το δίπλωμα και εκει σταμάτησα πριν 20 λεπτά...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

My bad nigga'! :w00t: Δεν το παίζω τώρα το παιχνίδι, απλά υπέθεσα ότι σημαίνει fatigue από κάτι μπασκετάκια που έπαιζα μικρός :)
Link to comment
Share on other sites

Μολος καθαρισα το καρφι πανω στο βουνο. Μετα τι κανω? Μου βγαζει ενα ερωτηματικο σε αλλη πολη. Πρεπει να ειναι κανα 10 λεπτο δρομος!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...