Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτα τα "αν γρατσουνιστει και αν σπασει θα σας την αλλαξουμε με μηδεν κοστος" εμενα με φοβιζουν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια περιμενοντας το νεο μου LG G3 ειδα μια θηκη (http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=104271 και μια προστασια οθονης ( http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=104583.Τη γνωμη σας εαν τα ξερετε.Ευχαριστω.

Εχω την μεμβρανη της zagg σε ενα galaxy nexus απο το 2012 και αντεχει ακομα. Πραγματικα αυθαρτη η δικια μου.... Το μονο μειον ειναι οτι η επιφανεια της ειναι σαν φλοιος πορτοκαλιου.... Η συγκεκριμενη δεν ξερω αν ειναι ιδια με την δικια μου αλλα με την zagg εμεινα πολυ ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

πειτε κανενα εγκυρο site να τσιμπισω ακομια μια γνησια μπαταρια γιατι με το battery bank(5200)μονο δουλεια δεν γινεται ειναι μεγαλο να το κουβαλαω οταν κοπροσκυλιαζω.....ειδα στο skroutz e-click 15 αλλα με τα εξοδα παει 20 αλλα δεν το πολυ εμπιστεύομαι ΑΝ υπαρχει καπου θεσσαλονικη με τα ιδια λεφτα 15 δηλαδη και γνωριζει καποιος ας μου πει ευχαριστω εκ τον προταιρων!!:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Τόσο την έχει και η επίσημη αντιπροσωπεία

 

Ναι μονο που δεν εχει η αντιπροσωπεια

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Εχω την μεμβρανη της zagg σε ενα galaxy nexus απο το 2012 και αντεχει ακομα. Πραγματικα αυθαρτη η δικια μου.... Το μονο μειον ειναι οτι η επιφανεια της ειναι σαν φλοιος πορτοκαλιου.... Η συγκεκριμενη δεν ξερω αν ειναι ιδια με την δικια μου αλλα με την zagg εμεινα πολυ ευχαριστημενος

Oχι ειναι ενταξει η υφή της.Πολυ καλη την βλεπω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ναι μονο που δεν εχει η αντιπροσωπεια

 

οκ δεν ειπα οτι δεν εχει τοσο αλλα ειμαι απο θεσσαλονικη και ειναι καλυτερα να παω να την παρω ο ιδιος απο τα δινω τζαμπα εξοδα αποστολης αν ημουνα σε μικρη πολη ναι αλλα τωρα δεν βλεπω τον λογο σιγουρα θα υπαρχει καποιο μαγαζι με γνησιες αν ξερεται κανενα πείτε μου!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παίδες! Είπα να μπω στη διαδικασία να αγοράσω κι εγώ ένα selfie stick. Πρέπει να προσέξω κάτι για να πάρω ένα "καλό" selfoκόνταρο ? Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! Είπα να μπω στη διαδικασία να αγοράσω κι εγώ ένα selfie stick. Πρέπει να προσέξω κάτι για να πάρω ένα "καλό" selfoκόνταρο ? Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ? Ευχαριστώ!

 

απ το jumbo 5 ευρω.. μια χαρα κανει δουλεια, αλλιως τσεkαρε αυτα που εχουν το "βισμα".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να μου προτείνετε ένα glass protector για το g3; Να πιάνει όλη την οθόνη. Και από εξωτερικό αγορά

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να μου προτείνετε ένα glass protector για το g3; Να πιάνει όλη την οθόνη. Και από εξωτερικό αγορά

Της nillkin είναι πολύ καλό φίλε μου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να ξερεις αυτα της nillkin δεν πιανουν απο το ακουστικο πανω μεχρι και τη μπροστινη καμερα. Πιανει ολα τα αλλα.

Αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ nillkin είχα στο μυαλό μ. Ευχαριστώ παιδιά!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Πηρα σημερα μια quick circle θηκη και παρατηρησα οτι δεν εχει μαγνητακι να κλεινει.

Τι κανουμε γι'αυτο;Μου την ψιλοσπαει που δεν κλεινει τελειως καλα...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Ψαχνω για bumper , κ επεσα πανω σ αυτο της Nillkin

http://www.ebay.com/itm/151368177902?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=450544456902&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Εχει καποιος αποψη περι αυτου?

Link to comment
Share on other sites

Πηρα σημερα μια quick circle θηκη και παρατηρησα οτι δεν εχει μαγνητακι να κλεινει.

Τι κανουμε γι'αυτο;Μου την ψιλοσπαει που δεν κλεινει τελειως καλα...

Ψωνίζεις το μαγνητακι της Spigen.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδιάβασα από την πρώτη σελίδα μέχρι σήμερα, να βρω εάν κάποιος έχει πάρει βάση αυτοκινήτου για παρμπρίζ, και να πει εντυπώσεις, και παρότι έγιναν 3 ερωτήσεις, δεν απάντησε κανείς, Έτσι λοιπόν ρωτάω και εγώ. Πριν από λίγες ημέρες αγόρασα μια από το e-shop.gr, αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος γιατί κουνιότανε μαζί με το τηλέφωνο, και υπ όψιν, δεν ήταν της προσφοράς. Επίσης έχει κάποιος φίλος να προτείνει κάποιο καλώδιο με θύρα usb, συμβατό με το LG G3, για το φορτιστή του αυτοκινήτου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν πολύ κατάλαβα με το Qi Wireless στο g3.

Δοκίμασα σε έναν wireless charger WCP-405 που το έχει ένας φίλος μου στο nexus5.

Βγάζει το κλασικό μήνυμα αργή φόρτιση κλπ. Διάβασα για τα Quick Circle case αλλά δεν μου αρέσουν να βάλω κάτι τέτοιο. Έχω την spigen ultra hybrid και αν ξέρει κάνεις πως μπορώ να έχω την δυνατότητα του wireless charging χωρίς να βάζω έξτρα θήκη στο κινητό?

Please HELP :D

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον φορτιζε στου φιλου σου, θα φορτίζει και σε αλλα wireless. Απλα ο φορτιστης του φιλου σου μπορει να ηταν αργος, και επισης το wireless ειναι αργο, γενικως.

Εγω που σκεφτομαι να παρω ενα, θα το βαζω το βραδυ να να φορτιζει με τις ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγω μια quick circle.Είδα οτι στο κυκλακι έχει συντόμευση για την κάμερα.Υπαρχει συντόμευση και για να τραβάει βίντεο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγω μια quick circle.Είδα οτι στο κυκλακι έχει συντόμευση για την κάμερα.Υπαρχει συντόμευση και για να τραβάει βίντεο;

το κουμπι της εντασης κατω ειναι ηδη συντομευση αλλα οχι για να τραβαει απευθειας βιντεο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το κουμπι της εντασης κατω ειναι ηδη συντομευση αλλα οχι για να τραβαει απευθειας βιντεο

Αυτό ακριβώς.Ελεγα μήπως υπάρχει εφαρμογή με κλειστό καπάκι όπως για την κάμερα.Επίσης η αποτομη αύξηση της φωτεινότητας για δευτερόλεπτα,οταν κλείνεις το καπάκι της θηκης,μήπως δεν ειναι καλό για την οθονη;

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον φορτιζε στου φιλου σου, θα φορτίζει και σε αλλα wireless. Απλα ο φορτιστης του φιλου σου μπορει να ηταν αργος, και επισης το wireless ειναι αργο, γενικως.

Εγω που σκεφτομαι να παρω ενα, θα το βαζω το βραδυ να να φορτιζει με τις ωρες.

Ναι αλλα δεν εχω το QI στο καπακι πισω και βλεπω πολλα βιντεο στο ytube που αλλαζουνε το sticker του nfc γι αυτο ρωταω.

Πρεπει να το αλλαξω?

http://www.phonearena.com/news/LG-G3-Wireless-Charger-WCD-100-hands-on_id57967

αυτο χωρις την quick circle δεν παιζει με το απλο back cover της LG

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν εχω το QI στο καπακι πισω και βλεπω πολλα βιντεο στο ytube που αλλαζουνε το sticker του nfc γι αυτο ρωταω.

Πρεπει να το αλλαξω?

http://www.phonearena.com/news/LG-G3-Wireless-Charger-WCD-100-hands-on_id57967

αυτο χωρις την quick circle δεν παιζει με το απλο back cover της LG

Απο οσο ξερω ολα τα ευρωπαικα εχουν το αυτοκολλητο για την αυτοματη φορτιση. Δεν ειναι το δικο σου ευρωπαικο;

Μιλαμε για αυτες τις 4 επαφες που εχω κυκλωσει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξεχασα τη φωτο.

Σορυ φιλος, αρνειται να ανεβασει τη φωτο.

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω ολα τα ευρωπαικα εχουν το αυτοκολλητο για την αυτοματη φορτιση. Δεν ειναι το δικο σου ευρωπαικο;

Μιλαμε για αυτες τις 4 επαφες που εχω κυκλωσει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξεχασα τη φωτο.

Σορυ φιλος, αρνειται να ανεβασει τη φωτο.

4pins εχει το καπακι μου αρα δεν θελει αλλο? Απλα ενα καλο wireless charger???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...