Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοινώς παίρνουμε τον original και ησυχάζουμε.

Κάπως έτσι! ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ε ναι ρε παίδες με την μπαταρία και με τις φορτίσεις δεν παίζουμε.. Παίρνουμε το γνήσιο και άμα γίνει η λαλακία με την μια εγγύηση μιας και όλα είναι προιόντα LG!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερω οτι εχω ρωτησει 10 φορες, αλλα πραγματικα εχω θεμα.

Υπαρχουν ακουστικα που να λειτουργουν 100% δλδ μουσικη (παυση,επομενο τραγουδι κτλ), να δουλευει το μικροφωνο και να δουλευουν και το +/- αλλα να ειναι σε στυλ των ακουστικων του iphone? Δλδ να μην εχουν αυτο λαστιχακι που μπαινει ατο αυτι;

Αμα βαζω τα ακουστικα του lg θελω να τα σπασω, και τα ακουστικα του iphone δεν ανεβοκατεβαζουν την ενταση...

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερω οτι εχω ρωτησει 10 φορες, αλλα πραγματικα εχω θεμα.

Υπαρχουν ακουστικα που να λειτουργουν 100% δλδ μουσικη (παυση,επομενο τραγουδι κτλ), να δουλευει το μικροφωνο και να δουλευουν και το +/- αλλα να ειναι σε στυλ των ακουστικων του iphone? Δλδ να μην εχουν αυτο λαστιχακι που μπαινει ατο αυτι;

Αμα βαζω τα ακουστικα του lg θελω να τα σπασω, και τα ακουστικα του iphone δεν ανεβοκατεβαζουν την ενταση...

Ευχαριστω πολυ.

 

Ακριβως το ιδιο αντιμετωπιζω και γω. Του iphone λειτουργει μονο το play/pause.

Αυτα τα earbuds δεν μπορω να τα συνηθισω με την καμια. Καταρχας για να "κατσουν" στο αυτι μου

πρεπει να τα ζουληξω τοσο μεσα που και με ενοχλουν αλλα και με απομονωνουν αρκετα απο τους

εξωτερικους ηχους, τοσο ωστε να ακουω την καρδια μου να χτυπαει χαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως! Επισης εγω ακουω και ενα "χρουτς χρουτς" οταν τα ακουστικα τριβονται στο μπουφαν αμα περπαταω. Μαλλον ειναι απο το πολυ noise canceling και απο το ιδιαιτερο σχημα του καλωδιου.

Εχω φαει το κοσμο και τιποτα. Μονο κατι με 100-120 ευρω ειχα βρει.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ιδιο αντιμετωπιζω και γω. Του iphone λειτουργει μονο το play/pause.

Αυτα τα earbuds δεν μπορω να τα συνηθισω με την καμια. Καταρχας για να "κατσουν" στο αυτι μου

πρεπει να τα ζουληξω τοσο μεσα που και με ενοχλουν αλλα και με απομονωνουν αρκετα απο τους

εξωτερικους ηχους, τοσο ωστε να ακουω την καρδια μου να χτυπαει χαχαχαχαχαχ

 

Δοκίμασες τα δεύτερα λαστιχάκια;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες τα δεύτερα λαστιχάκια;

 

Οχι γιατι νομιζα οτι ηταν αν χαθουν τα τωρινα. Ειναι για να μπαινουν απο πανω?

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα εχω δοκιμασει. Κανενα δεν μου κανει. Και οχι απλα δεν μου κανουν, αλλα με ενοχλουν απιστευτα. Ειναι το στυλ, οχι το μεγεθος του πλαστικου.

Γενικα ειμαι ανθρωπος που οταν περπαταω, ακουω 1000% μουσικη, και περπαταω πολυ.

Αμα βρει καποιος κατι...

Link to comment
Share on other sites

Alfisti21 πηρα αυτα. http://e-choice.gr/Powerstar-Milo-In-Ear-akoystika-me-mikrofono-leyko

Αμα ερθουν θα γραψω εντυπωσεις και αν δουλευουν ολα τα κουμπια.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά φαίνονται. Εγώ προς το παρόν βολεύομαι με του iPhone και απλά την φωνή την ελέγχω από τα κουμπάκια του τηλεφώνου. Περιμένουμε εντυπώσεις! Καλοριζικα
Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω εχω ενα τετοιο σετ αλλα δεν βολευει πολυ. Βγαλε βαλε στο μπουφαν το κινητο για την ενταση.

Να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα ακουστικα δεν υποστηριζουν την ενταση και μειωση της εντασης. Κατα τα αλλα ειναι αρκετα καλα. Θα πανε για πουλημα.

Αν καποιος ξερεις καποια που να δουλευουν σωστα, παρακαλω να το πει.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα ακουστικα δεν υποστηριζουν την ενταση και μειωση της εντασης. Κατα τα αλλα ειναι αρκετα καλα. Θα πανε για πουλημα.

Αν καποιος ξερεις καποια που να δουλευουν σωστα, παρακαλω να το πει.

 

Προσωπικά χρησιμοποιώ αυτά https://www.skroutz.gr/s/4041211/Samsung-HS330.html τα οποία είναι του s5 και ομολογώ πως είναι αρκετά καλά, με καλή ακουστική και ευτυχώς λειτουργεί κανονικά η αυξομείωση της έντασης από τα ακουστικά καθώς και η παύση.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

I luv neon.

Κανονικά η έντασή και η παύση. Δεν έχει όμως next track.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Αν υπήρχαν τέτοια αλλά χωρίς να μπαίνουν μέσα στα αυτιά. (In ear)..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικα του κινητου μια χαρα ειναι. Εμεις ψαχνουμε ακουστικα που να δουλευουν ολα τα κουμπια, αλλα χωρις αυτη τη λαστιχενια χαζομαριτσα στο τελος. Δεν ξερω πως τα λενε. Αυτα που τα ακουστικα μας εχουν 3 σετ. Ψαχνουμε ακουστικα στυλ του iphone, που ομως να ειναι 1 00% λειτουργικα.

Walkera82 αυτα ειναι με αυτα το λαστιχιενο, ε;

Link to comment
Share on other sites

Ναί, είναι in ear όπως και του κινητού μας.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύουν τα ακουστικά του G3 volume up/down καθώς και play/pause αλλά στον ήχο χωλαίνει και το κινητό και φυσικά τα ακουστικά αλλά αυτό είναι στο γούστο και στη συνήθεια του καθενός λιγάκι υποκειμενικό.
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]58872[/ATTACH]

Για να μην μπερδεψω κοσμο. Στα αριστερα ειναι τα ακουστικα του κινητου μας, αυτα που ηταν στο κουτι. Δουλευουν μια χαρα. Αλλα εμενα δεν με βολευουν ΚΑΘΟΛΟΥ. Προτιμω να τα πεταξω παρα να τα φοραω. Αυτο που ενοχλει αφανταστα ειναι αυτο στο κυκλο. Δεν ξερω πως λεγεται. Bud...?

Εγω θελω λοιπον ακουστικα ειτε σαν το μεσαιο ειτε σαν το δεξι, που να δουλευουν σαν της "μαμας". Αυτο :)

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια ρωτώ, δοκίμασες να αντικαταστήσεις (βγάλεις - βάλεις) τα λαστιχάκια που δεν σου κάνουν με τα δεύτερα που έχει η συσκευασία;

Σ' εμένα τα πρώτα δεν έμεναν στο αυτί, όμως, τα δεύτερα δεν φεύγουν. Δες το μπας και...

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται. Ολα. Επειδη περπαταω πολυ, τα δοκιμασα ολα, πολλες φορες το καθενα για πολλα χιλιομετρα υπο διαφορες συνθηκες (με μπουφαν, χωρις μπουφαν κτλ). Τα δυο μεγαλα προβληματα μου ειναι οτι πρωτον πεφτουν πανευκολα μετα απο 100-200 οσο καλα και να τα βαλω και δευτερον και σημαντικοτερο μαλλον λογω της απομονωσης και του καλωδιου, οποιασδηποτε τριβη κτλ του καλωδιου μεταφερεται στο αυτι μου και ακουω συνεχεια ενα "χρατς-χρουτς", το οποιο με ενοχλει αφανταστα. Επισης ειναι τοσο μεγαλη και καλη η απομονωση που δεν ακουω τιποτα και φοβαμαι μηπως με πατησει κανενα αμαξι/μηχανακι...:D

Αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι το σετ που πηρα προσφατα δουλευει αψογα, με ολα τα κουμπια και τις δυνατοτητες τους και σε iphone 4 και σε ipad mini retina. Στο g3, ενω μπηκα μεσα στην εφαρμογη rocket και ενεργοποιησα την επιλογη για κοντρολ της εντασης απο τα ακουστικα δεν γινεται τιποτα. Το ιδιο και στη αρχικη εφαρμογη της συσκευης για μουσικη, και σε αλλες 2-3 που κατεβασα για να δω μπας και... Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τετοια ασυμβατοτητα.

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...