Jump to content

6o myphone meeting Θεσ/κης: Μεγάλη συμμετοχή, δώρα έκπληξη και tech talks!


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σφάλμα δικό μου, ναι όπως κάθε φορά έχουμε και μέλη από τριγύρω, όπως τον lazman και raikonnen που αν και διασχίζουν πολλά χιλιόμετρα, είναι πάντα χαμογελαστοί όταν ξέρουν ότι θα έρθουν να συναντήσουν το παρεάκι :) Σας βάζουμε σε κόπο, αλλά πιστεύω να σας δικαιώνει κάθε φορά το αποτέλεσμα :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σφάλμα δικό μου, ναι όπως κάθε φορά έχουμε και μέλη από τριγύρω, όπως τον lazman και raikonnen που αν και διασχίζουν πολλά χιλιόμετρα, είναι πάντα χαμογελαστοί όταν ξέρουν ότι θα έρθουν να συναντήσουν το παρεάκι :) Σας βάζουμε σε κόπο, αλλά πιστεύω να σας δικαιώνει κάθε φορά το αποτέλεσμα :)

:) ετσι ακριβως.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που περάσατε για άλλη μια φορά καλά. Αξίζουν συγχαρητήρια στον Nagata και όποιον άλλο ασχολήθηκε με τη διοργάνωση του meeting. Κeep it up guys :)
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και στα παιδιά που ήρθαν από Καβάλα! Ελπίζουμε όντως να σας αποζημίωσε η καλή παρέα για τα χιλιόμετρα που διανύσατε για να είστε παρόντες!:)

Κάποτε παρεπιμπτόντως πριν ...αρκετά χρόνια είχαμε κάνει και meeting στην Καβάλα! Με δυναμική βεβαίως συμμετοχή και από Θεσσαλονίκη!:happy:

Άντε Γιάννη Nagata να διοργανώνουμε το επόμενο σιγά σιγά,ε; Και με ...συνέχεια μετά, όσοι πιστοί, για καμιά κρασοκατάνυξη/φαγοπότι όπως τις παλιές καλές μέρες!:p

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και στα παιδιά που ήρθαν από Καβάλα! Ελπίζουμε όντως να σας αποζημίωσε η καλή παρέα για τα χιλιόμετρα που διανύσατε για να είστε παρόντες!:)

Κάποτε παρεπιμπτόντως πριν ...αρκετά χρόνια είχαμε κάνει και meeting στην Καβάλα! Με δυναμική βεβαίως συμμετοχή και από Θεσσαλονίκη!:happy:

Άντε Γιάννη Nagata να διοργανώνουμε το επόμενο σιγά σιγά,ε; Και με ...συνέχεια μετά, όσοι πιστοί, για καμιά κρασοκατάνυξη/φαγοπότι όπως τις παλιές καλές μέρες!:p

 

ετσι φιλε Johny μας αρεση γιαυτο ερχομαστε να σε καλα ευχαριστουμε φιλε...ειναι η 4η φορα που δινουμε παρον.:)καβαλα ποτε εγινε και εμεις δεν το καταλαβαμε :cool:

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

ετσι φιλε Johny μας αρεση γιαυτο ερχομαστε να σε καλα ευχαριστουμε φιλε...ειναι η 4η φορα που δινουμε παρον.:)καβαλα ποτε εγινε και εμεις δεν το καταλαβαμε :cool:

Πριν 8 χρόνια!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ειχα δει κανν.Αντε καιρος να ξανακανουμε:)

Αυτή τη φορά θα έρθουμε εμείς από την Θεσσαλονίκη.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημενα να καταθεσω και εγω την αποψη μου

Νεος στο φορουμ, αρχισα να διαβαζω απο τον Ιανουαριο, εγινα μελος τον Απριλιο και βοηθηθηκα απο παιδια στο να παρω το πρωτο μου σμαρτ και μετα απο σωστη συμβουλη πηρα για να εξοικειωθω κυριως το Jiayou G2F ενα φτηνο αλλα πολυ καλο για εμενα κινητακι...

Πρωτη φορα σε συναντηση και ενω ειχα καποιες αμφιβολιες απλα θα πω για νεα ατομα σαν εμενα, ενα πραγμα ΒΓΑΛΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΤΑΓΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΩΝ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ !!!!

Ενα Μεγαλο Μπραβο στον Nagata, σε οσα παιδια βοηθησαν για το στησιμο της συναντησης, την VODAFON και τον εκπροσωπο της my7650 (Γιαννη Γ.) για τα ομορφα δωρα της και Όλα τα μελη του φορουμ που παραβρεθηκαν και εδωσαν ο καθενας με τον τροπο του ενα ομορφο Χρωμα στην συναντηση !!!!

Να ευχαριστησω και να χαιρετησω με τυχαια σειρα ( μην εχουμε και παρεξηγησεις ) τα παρακατω ατομα που γνωρισα στην συναντηση και μπορω να πω οτι ολοι ηταν ΑΨΟΓΟΙ Και ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!

bilakos10 Τον παιδεψα αρκετα και μου εβαλε και το Greenify για να παγωνει τις επιμονες εφαρμογες..

GR_MAcedon Ενδιαφερουσες οι πληροφοριες,ελπιζω στο ανταρτικο να τα πηγαινεις καλα και Κανονι το ΧΙΑΟΜΙ σου

bill_thes το τακτοποιησες το θεμα με το RED και τον Γιαννη ;

Johny-B επρεπε να σε συναντουσα καποιους μηνες πριν νομιζω οτι θα ημουν οντως "ομοιοπαθείς" βλ. coolpadF1

Aelin καποιος προλαβε και πηρε την θετικη ενεργεια της περιοχης χεχεχε

Plankton69 καλοριζικο φιλε αλλα μαλλον χρωστας καφεδακι προς τους 2 διπλανους σου και η μια σιγουρα ειναι η Αelin χεχεχε (λογω θετικης αυρας...)

voltaire φιλτατε το αεροπλανακι σου ολα τα λεφτα, η παρουσια σου πληθωρικη και η προσωπικοτητα σου ολοκληρωμενη και για να μην σκεφτουν διαφορα, νορμαλ ειμαι και δεν μου εδωσες χαρτζιλικακι :lol:

impreza_sti Το νερο και ο αερας στο Διοικητηριο εχει αλλη γευση και αλλη Χάρη Φίλε μου... ;)

 

 

@Party68, έχουμε πολλά να πούμε και να θυμηθούμε. Εσύ βέβαια σαν μεγαλύτερος θα έχεις περισσότερες μνήμες. :lol:

 

Δεν θα σε στεναχωρησω, θα αποδεχτω τον τιτλο μου γεροντα και θα κανω τοπο στα νιατα και στην Αρχοντια σου ;) Ελπιζω να με δικαιωσεις και να μην ισχυσει το " Αλλος εχει τ'ονομα και αλλος εχει την Χάρη" :D

 

 

Α! Η φώνη δεν είναι η δική μου στο βίντεο

 

Αν και δεν με κολακευει ουτε η φωνη ουτε το σχολιο ωφειλω να ομολογησω οτι το

"ηταν καλη κληρωση και στα 2 βγηκε ενας απο τους οργανωτες και ενας απο τα μελη" ήταν δικο μου,οποτε μην ριχνεται λασπη σε αλλον... Καλος ΡΟΥΦιαν ειμαι ε ;

 

Άντε Γιάννη Nagata να διοργανώνουμε το επόμενο σιγά σιγά,ε; Και με ...συνέχεια μετά, όσοι πιστοί, για καμιά κρασοκατάνυξη/φαγοπότι όπως τις παλιές καλές μέρες!

 

Εδω θα συμφωνησω Απολυτα πες τα Χρυσοστομε εεεε σορυ Johny-B ηθελα να πω και θα πω οτι καποιος αργει χαρακτηριστικα και μαλλον ειναι O ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ xexexe :p

 

Και παλι ενα μεγαλο ευχαριστω σε ΟΛΟΥΣ !!! :respect:

Να περνάμε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ και συντομα το 7ο :up:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να με δικαιωσεις και να μην ισχυσει το " Αλλος εχει τ'ονομα και αλλος εχει την Χάρη" :D

Φίλε μου λυπάμαι. Και λυπάμαι πολύ γιατί δεν μπορώ να απαντήσω όπως πρέπει να απαντήσω, και επειδή είσαι παλιά καραβάνα :p καταλαβαίνεις τι εννοώ. ;) Και επειδή καταλαβαίνεις, κάνε ότι πήρες την απάντηση. :D Όχι τίποτα άλλο αλλά θα πρέπει μετά να διαγράφω τον εαυτό μου. :lol:

Υ.Γ. Που είσαι καρντάσι, περιμένω σύνθημα για φραπεδούμπα και για πολλές πολλές παιδικές-εφηβικές αναμνήσεις και κοινωνικά :whistle: σχόλια. :)

Υ.Γ. 2) Κανονίστε τα υπόλοιπα παλιόπαιδα να αρχίσετε τα σχόλια επί τούτου. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Plankton69 καλοριζικο φιλε αλλα μαλλον χρωστας καφεδακι προς τους 2 διπλανους σου και η μια σιγουρα ειναι η Αelin χεχεχε (λογω θετικης αυρας...)

 

Ευχαριστώ και εννοείται! Θα σας στείλω pm όταν θα είμαι Θεσσαλονίκη! Και η Aelin πάντως, πρέπει να κεράσει κρασάκι για την... κάλυψη! :p

 

Υ.Γ. 2) Κανονίστε τα υπόλοιπα παλιόπαιδα να αρχίσετε τα σχόλια επί τούτου. :p

 

Άλλοι τα κάνουν αυτά... :whistle:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Plankton όταν πάρεις κινητό που βγάζει πάνω από 2 ώρες sot στείλε πμ να πάμε για καφέ ε! :)

 

Μπράβο σε όλους που οργάνωσαν την συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Καλά εεε πλάκα με κάνεις!! Σήμερα είδα ένα τρελό όνειρο. Είμαστε που λέτε όλοι του forum μαζεμένοι σε μια ταβέρνα στα κάστρα με σπέσιαλ μεζέδες και κρασί. Πάνω μας πετούσαν κάτι άσπρα περιστέρια και το ένα από αυτά κρατούσε μια κάμερα. Αααα κσι ο nagata εκτός από το να τρώει και να πίνει μοίραζε δώρα και σπέσιαλ ROMs για όλα τα smarts. Και ξέρετε έτσι...... τα όνειρα πάντα μου βγαίνουν. ;-) Edited by GR_MAcedon
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους Edited by Nagata
όχι greeklish, το έχουμε ξανά πει, απαγορεύεται βάση κανόνων λειτουργίας του φόρουμ
Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα με την σειρά μου να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους ασχολήθηκαν (τα εύσημα τα χει πάρει ο nagata για το τρέξιμο που ρίξε) ώστε να γίνει μια τέτοια συνάντηση. που πραγματικά δεν έλειπε τίποτα.

Τα δώρα της VODAFONE ήταν απλά "tutti i soldi!!!" :D

Να ναι καλά το MYPHONE που μας δίνει την δυνατότητα να γνωρίζουμε νέα άτομα και ανταλλάζουμε σμαρτφοουνίστηκες εμπειρίες :p

Όσον αφορά τις συναντήσεις εγώ λέω να τις κατοστίσουμε :lol:

ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://content.myphone.gr/photo/full/31198/green-loading-bar-full-copy.jpg

 

Λησμονήσατε μια συνάντηση Θεσσαλονικιών; Λίγη υπομονή παιδιά, όλα είναι σχεδόν έτοιμα για

να πραγματοποιηθεί το επόμενο, το 7ο κατά σειράς μας meeting και θα είναι ακόμη καλύτερο από τα

προηγούμενα!!!! Σε λίγο καιρό θα ανέβει και επίσημο thread όπως κάθε φορά για να δηλώσετε

συμμετοχή και να μάθετε το πότε και το που θα γίνει.

 

Έχετε πάντως στο νου σας, ότι πρώτα θα κάνουμε Χριστουγεννιάτικο ρεβεγιόν όλοι μαζί

και μετά ο καθένας ξεχωριστά με φίλους και συγγενείς :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nagata βγάλτε μια δημοσκόπηση για ημερομηνίες όμως...μην πέσω παλι σε μερα και ωρα και δεν θα ειμαι.ξανα!
Link to comment
Share on other sites

http://content.myphone.gr/photo/full/31198/green-loading-bar-full-copy.jpg

 

Λησμονήσατε μια συνάντηση Θεσσαλονικιών; Λίγη υπομονή παιδιά, όλα είναι σχεδόν έτοιμα για

να πραγματοποιηθεί το επόμενο, το 7ο κατά σειράς μας meeting και θα είναι ακόμη καλύτερο από τα

προηγούμενα!!!! Σε λίγο καιρό θα ανέβει και επίσημο thread όπως κάθε φορά για να δηλώσετε

συμμετοχή και να μάθετε το πότε και το που θα γίνει.

 

Έχετε πάντως στο νου σας, ότι πρώτα θα κάνουμε Χριστουγεννιάτικο ρεβεγιόν όλοι μαζί

και μετά ο καθένας ξεχωριστά με φίλους και συγγενείς :)

Ανυπομονούμε!:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Nagata βγάλτε μια δημοσκόπηση για ημερομηνίες όμως...μην πέσω παλι σε μερα και ωρα και δεν θα ειμαι.ξανα!

 

Μακάρι να μπορούσαν να είναι όλοι εκεί, ξέρω πόσο θέλει ο καθένας να δίνει το παρών γιατί αγαπάει το παρεάκι,

αλλά με την ημερομηνία είναι λίγο δύσκολο να το αλλάξουμε, γιατί ρε συ τα μαγαζιά τώρα με τις γιορτές κάθε σκ έχουν

κάτι κανονισμένο, βρήκαμε κενό και είπαμε ναι. Ελπίζω να σε βολέψει και εσένα και όλους όσους θέλουν να ρθουν, γιατί

όσοι λείψουν να ξέρουν από τώρα ότι θα μας ζηλεύουν μετά από τις φωτό που θα βγάλουμε :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες και πάλι κοντά σας. Μείνετε συντονισμένοι. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες και πάλι κοντά σας. Μείνετε συντονισμένοι. :)

Περιμένουμε ανακοινώσεις.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Nagata θαρρώ πως και πάλι θα ετοίμασες κάτι καλό

 

Ετοιμαστείτε εκεί στη Θεσ/νίκη. Ετοιμάζει κάτι καλό ο Nagata σε λίγες ημέρες!!

 

Κι αυτή τη φορά μάλιστα, με ειδική extra βοήθεια από τα εξωτικά Σέρρας. Θα καταλάβετε από κοντά γιατί... ;)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτή τη φορά μάλιστα, με ειδική extra βοήθεια από τα εξωτικά Σέρρας. Θα καταλάβετε από κοντά γιατί... ;)

 

Πολύ θα ήθελα Χρήστο να καταλάβω από κοντά, αλλά με χωρίζει από τη Θεσ/νίκη μια μικρή χιλιομετρική απόσταση :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...